CLJ: Pierwsze starcia za nami [WIDEO]
We wtorkowy dzień odbyły się pierwsze mecze grupy E i F Centralnej Ligi Juniorów. W grupie E celebruje BS Polonia Bytom, natomiast w grupie F gospodarzy MMKS Podhale Nowy Targ.
Grupa E
MKS Sokoły Toruń - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 6:2 (3:0, 2:2, 1:0)
1:0 Natalian Dobrzeniecki - Jakub Kwiatkouski (09:42)
2:0 Patryk Napiórkowski - Karol Zberek (09:58)
3:0 Eryk Schafer (19:29)
4:0 Marcel Sawicki - Michał Nawrocki, Jakub Wenker (20:43, 5/4)
4:1 Filip Sienkiewicz - Karol Biłas, Jakub Sudyka (24:35, 5/4)
5:1 Michał Nawrocki - Jakub Wenker, Eryk Schafer (30:04)
5:2 Jakub Mazur II - Paweł Pisula (36:45, 5/4)
6:2 Michał Nawrocki (58:34 - do pustej bramki)
Sędziowali: Sajmon Grelich (główny), Damian Czudowski (liniowy), Paweł Bajon (liniowy)
Minuty karne: 18-6
Strzały: 25-36
Widzów: 25
Sokoły: M. Lisewski - M. Sawicki, E. Schafer, J. Wenker, J. Walczak, M. Nawrocki - O. Kurnicki, N. Dobrzeniecki, B. Suski, T. Szyrkow, J. Kwiatkouski - A. Kowalski, M. Błotnicki, K. Zberek, K. Wiwatowski, P. Napiórkowski - M. Gołębiewski, F. Łupanow, R. Krzymowski, M. Wiwatowski, K. Piskalski.
Niedźwiadki: F. Wiszyński - K. Biłas, B. Florczak, S. Dobosz, J. Sudyka, F. Sienkiewicz - K. Rocki, M. Starościak, A. Radwański, P. Pisula, J. Mazur II - K. Niemczyk, M. Wróbel, O. Łańko, K. Górniak, J. Klimczak - M. Koczera, B. Koczera, A. Sawicki, K. Stabryła.
BS Polonia Bytom - MKS Cracovia 7:2 (3:1, 2:1, 2:0)
0:1 Mikhail Sapehin (01:01)
1:1 Wojciech Zając - Oliwer Tumidalski, Jakub Mularczyk (09:58)
2:1 Sebastian Wicher - Dawid Wawrzkiewicz (13:30)
3:1 Paweł Wybiral - Dawid Wawrzkiewicz, Sebastian Wicher (18:01)
3:2 Hleb Sapehin - Kirył Jastrabau (20:43)
4:2 Sebastian Wicher - Wojciech Zając, Jakub Mularczyk (29:21)
5:2 Jakub Mularczyk - Sebastian Wicher (39:00)
6:2 Dawid Wawrzkiewicz - Paweł Wybiral, Michał Proczek (40:18)
7:2 Sebastian Wicher - Paweł Wybiral, Dawid Wawrzkiewicz (59:12)
Sędziowali: Marcin Majta (główny), Michał Kret (liniowy), Łukasz Barutowicz (liniowy)
Minuty karne: 2-8
Strzały: 45-16
Widzów: 100
Polonia: T. Grobelkiewicz - K. Łukawski, M. Proczek, P. Wybiral, D. Wawrzkiewicz, S. Wicher - S. Gurzyński, J. Stępień, A. Karasiński, S. Maćkowski, M. Kociszewski - P. Pawlik, J. Wilk, J. Mularczyk, W. Zając, O. Tumidalski - Ł. Zdanowicz, O. Zarański, B. Spyrka.
Cracovia: O. Dolíška - O. Surma, M. Jaracz, H. Sapehin, N. Szatiłow, K. Jastrabau - D. Kapa, D. Tynka, M. Sapehin, I. Lebiedzeu, M. Kokoszewski - D. Dąbkowski, K. Mętel, M. Kuzak, S. Kiełbicki, W. Skrzek - J. Ślusarek, B. Bieniek, O. Adamczyk.
Grupa F
KS Katowice Naprzód Janów - UKH Unia Oświęcim 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, d. 1:0)
0:1 Igor Nikolaevicz - Igor Kukla, Roman Szoferowski (01:28)
1:1 David Lebek - Bartosz Miłek (09:13)
1:2 Igor Nikolaevicz - Adam Wytrykus (31:41)
2:2 Bartosz Miłek - Mikołaj Kania, David Lebek (57:39, 5/4)
3:2 Olaf Włodara - Jakub Musioł (63:56, 5/4)
Sędziowali: Maciej Gąsienica-Makowski (główny), Oskar Guzda (liniowy), Krzysztof Worwa (liniowy)
Minuty karne: 8-4
Strzały: 38-35
Widzów: 20
Janów: P. Świerczyna - M. Kania, O. Langner, B. Miłek, D. Lebek, D. Kubiszewski - O. Włodara, M. Szlomski, J. Musioł, A. Menc, K. Moś - I. Kowolik, K. Król, M. Kowałenko, A. Wojsław, B. Gruca - J. Kozłowski.
Unia: F. Płonka - P. Kot, F. Dworzak, P. Kusak, K. Sosnowski, A. Guzik - K. Prokopiak, M. Pencko, D. Baida, I. Baida, I. Nikolaevicz - I. Kukla, R. Szoferowski, I. Niewiadomski, D. Wilk, A. Płonka - A. Wytrykus, M. Nowak, A. Ptaszkin, M. Klimczyk.
UKS Zagłębie Sosnowiec - MMKS Podhale Nowy Targ 4:5 (1:0, 0:2, 3:3)
1:0 Emil Kieler - Dienis Gawriłow (19:43)
1:1 Fabian Kapica - Jakub Michalski (27:35, 5/4)
1:2 Krzysztof Jarczyk - Kacper Malasiński, Karol Sarniak (35:42)
1:3 Wiktor Bochnak (41:40)
2:3 Maksim Siergiejew - Wołodymyr Bajsarowycz, Jakub Ślusarczyk (44:45, 5/4)
3:3 Jakub Ślusarczyk - Maksim Siergiejew, Wiktor Zadęcki (47:10, 5/3)
3:4 Krzysztof Maciaś - Fabian Kapica (48:38)
3:5 Jakub Żurawski (59:07, 5/4)
4:5 Jakub Ślusarczyk (59:41)
Sędziowali: Przemysław Gabryszak (główny), Kamil Korwin (liniowy), Piotr Podlas (liniowy)
Minuty karne: 20-20
Strzały: 28-28
Widzów: 110
Zagłębie: M. Szczepkowski - M. Siergiejew, W. Bajsarowycz, K. Baran, J. Ślusarczyk, E. Kieler - M. Nowak, D. Gawriłow, W. Gusiew, D. Kasprzyk, M. Mazur - W. Zadęcki, S. Brzozowski II, T. Broś, E. Sarnacki, J. Niekurzak - A. Gętkowski.
Podhale: S. Klimowski - J. Żurawski, J. Michalski, W. Bochnak, F. Kapica, K. Maciaś - K. Sarniak, D. Szlembarski, K. Jarczyk, K. Malasiński, M. Soroka - P. Sulka, M. Pudzisz, O. Valtonen, T. Kapica, K. Worwa - P. Bury, K. Luberda, B. Plewa, Ł. Długopolski, J. Trzebunia.
Komentarze