II liga: Zwycięstwa Sigmy Katowice i Warsaw Capitals
Po nowym roku rozgrywki wznowili hokeiści II ligi grupy południowej i północnej. W tej pierwszej KS Hockey Team Oświęcim przegrał z KS Sigma Katowice 8:9 a BKS Bydgoszcz uległ KH Warsaw Capitals 3:5.
Grupa Południowa:
KS Hockey Team Oświęcim - KS Sigma Katowice 8:9 (2:4, 4:2, 2:3)
0:1 Gnyp Michał - Szymański Mateusz (01:50)
0:2 Pyrskała Patryk (05:01)
0:3 Fonfara Roman - Szymański Mateusz (05:48)
0:4 Podsiedlik Mateusz- Piecuch Marcin (09:09)
1:4 Ryczko Miłosz - Stachura Wojciech (14:53, 5/4)
2:4 Ryczko Miłosz - Ziober Łukasz, Stachura Wojciech (17:42)
3:4 Ziober Łukasz - Stachura Wojciech (20:44)
4:4 Szpakowski Bartłomiej - Żmuda Szymon, Korczyk Wojciech (22:00)
5:4 Ziober Łukasz - Szpakowski Bartłomiej, Korczyk Wojciech (25:36)
5:5 Podsiedlik Mateusz - Pyrskała Patryk (28:05)
6:5 Szpakowski Bartłomiej (36:59)
6:6 Szymański Mateusz - Kulik Łukasz (39:50, 4/5)
6:7 Langner Olgierd (48:37)
6:8 Kulik Łukasz (49:55)
7:8 Bernaś Damian (55:13)
7:9 Szymański Mateusz (56:15)
8:9 Bernaś Damian - Ryczko Miłosz (56:30)
KS Oświęcim: Strzelecki (Kaszuba) - Bernaś, M. Kowalówka; Stachura, Ryczko, Ziober - Gądek, Kasperczyk; Krompiec, Salamon, Budzowski - Krzemień, Smrek; Szpakowski, Żmuda, Korczyk.
Sigma: Domogała - Korusiewicz, Langner; Podsiedlik, Fonfara - Piecuch, Gnyp; Szymański, Pyrskała - Wilk, Lubczyk, Gawlas oraz Kulik.
Tabela II ligi grupy południowej:
# | Zespół | M | Pkt | BZ | BS |
---|---|---|---|---|---|
1. | Infinitas KH KTH Krynica | 6 | 12 | 42 | 31 |
2. | KS Hockey Team Oświęcim | 5 | 9 | 37 | 28 |
3. | KS Sigma Katowice | 6 | 9 | 35 | 39 |
4. | KH Gazda Team Nowy Targ | 5 | 6 | 23 | 28 |
5. | Zagłębie Sosnowiec II | 4 | 3 | 11 | 22 |
Grupa Północna:
BKS Bydgoszcz - KH Warsaw Capitals 3:5 (0:3, 2:1, 1:1)
0:1 Kosobucki Jakub - Solon Rafał, Grzesik Jarosław (01:20)
0:2 Kosobucki Jakub - Iwański Marek, Grzesik Jarosław (13:16)
0:3 Rongiers Radosław - Chruśliński Marcin (15:31)
0:4 Vecher Ilya - Kasprzak Sławomir (31:50)
1:4 Kiliński Szymon - Gerlipp Kamil, Bielicki Artur (35:16)
2:4 Bielicki Artur (36:37)
2:5 Iwański Marek - Kosobucki Jakub, Solon Rafał (48:57)
3:5 Gawara Patryk - Borkowski Grzegorz (51:53, 4/5)
Składy:
BKS: Tomczyk (Rzepiński) - Konieczka, Bielicki; Sokół, Pronobis, Gawara - Borkowski, Pietras; Gerlipp, Kiliński, Jurski - Tomczyk, Bujak, Gościmiński, Marmurowicz, Gościński.
KH Warsaw: Gutkowski - Kuczbajski, Młynarczyk; Kasprzyk, Szot, W. Komorski - Rybarczyk, Grzesik; Kosobucki, Solon, Iwański - K. Komorski, Witkowski; Chruśliński, Rongiers, Vecher oraz Sokołowski.
Tabela II grupy północnej:
# | Zespół | M | Pkt | BZ | BS |
---|---|---|---|---|---|
1. | BKS Bydgoszcz | 4 | 6 | 25 | 20 |
2. | KH Warsaw Capitals | 2 | 3 | 10 | 9 |
3. | PTH Koziołki Poznań | 2 | 3 | 10 | 16 |
Komentarze