MHL: Dwucyfrówki Naprzodu Janów
22. i 23. kolejka Młodzieżowej Hokej Ligi były ostatnimi pełnymi kolejkami w kończącym się 2023 roku. Do pełnowymiarowej konfrontacji wrócimy na początku stycznia, a na zakończenie KS Katowice Naprzód Janów zaaplikował dwie dwucyfrówki.
22. kolejka
MMKS Podhale Nowy Targ - MKS Sokoły Toruń 5:3 (2:1, 2:0, 1:2)
0:1 Michał Wiwatowski - Patryk Napiórkowski (02:00)
1:1 Wiktor Bochnak - Kacper Malasiński, Jakub Michalski (05:38)
2:1 Kacper Malasiński - Wiktor Bochnak, Krzysztof Jarczyk (12:52)
3:1 Dominik Szlembarski - Krzysztof Jarczyk, Jakub Michalski (31:16, 5/4)
4:1 Krzysztof Jarczyk - Wiktor Bochnak, Jakub Michalski (37:09, 5/4)
5:1 Kacper Malasiński - Krzysztof Jarczyk, Dominik Szlembarski (40:22, 5/3)
5:2 Jan Walczak - Jakub Wenker, Marcel Sawicki (49:35, 5/4)
5:3 Oskar Bajwenko - Jakub Kwiatkouski (51:45)
Sędziowali: Kamil Bryniarski (główny), Mateusz Niżnik (główny), Andrzej Nenko (liniowy), Oskar Guzda (liniowy)
Minuty karne: 16-16
Strzały: 42-37
Widzów: 20
Podhale: S. Klimowski - P. Bury (4), K. Jarczyk, K. Malasiński, Ł. Długopolski (2) - K. Worwa (2), D. Nykaza, J. Malasiński, T. Kapica, O. Valtonen - M. Pudzisz, D. Szlembarski, S. Żółtek, N. Siergiejenko (2), S. Hrebeniuk - J. Michalski (2), W. Bochnak, H. Guzy (4).
Sokoły: M. Lisewski - M. Sawicki (4), N. Dobrzeniecki, J. Wenker, J. Walczak, J. Kwiatkouski - F. Łupanow (2), O. Bajwenko (2), P. Napiórkowski, S. Maćkowski, D. Olszewski - M. Błotnicki (2), U. Salnik, F. Mazurkiewicz (6), M. Wiwatowski, M. Gołębiewski - A. Sadouski.
UKS Zagłębie Sosnowiec - SMS Bytom 12:1 (4:0, 3:0, 5:1)
Bramki: Jarosz (4), Wawrzkiewicz (2), Zberek (2), Stojek, Wąsiński, Karasiński, Włodara - Lisowski
Widzów: 50
JKH GKS Jastrzębie II - MKS Cracovia 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
1:0 Paweł Chodubski - Daniił Iliuszkin, Mikołaj Osiadły (09:25)
1:1 Karol Sterbenz - Antoni Dziurdzia (38:58)
1:2 Iwan Lebiedzeu - Antoni Dziurdzia, Kirył Jastrabau (41:20)
2:2 Mikołaj Osiadły - Maciej Poręba (41:49)
2:3 Kirył Jastrabau - Iwan Chyrsa (52:13)
Sędziowali: Maciej Gąsienica-Makowski (główny), Robert Długi (główny), Wiktor Kolat (liniowy), Dawid Otak (liniowy)
Minuty karne: 2-6
Strzały: 26-30
Widzów: 40
JKH GKS: J. Futryk - K. Kużdrzał (2), K. Fyda, A. Chodak - J. Onak, P. Lenkowski, S. Wojciechowski, M. Osiadły, M. Poręba - K. Tymcio, D. Iliuszkin, S. Mysłowski, P. Chodubski, I. Antolak - M. Płachetka.
Cracovia: D. Buczek - I. Chyrsa, D. Tynka, K. Jastrabau, N. Szatiłow, H. Sapehin - D. Kapa (2), I. Hajda, A. Dziurdzia, I. Lebiedzeu, K. Sterbenz - K. Mętel, K. Sarniak (4), J. Ślusarek, M. Malinowski II, J. Janeczek - M. Najder, D. Kowalenka.
SMS Toruń - MOSM Tychy 3:5 (0:2, 2:2, 1:1)
0:1 Igor Ratajczak - Dzianis Barouski (15:32)
0:2 Iwan Kosteczka - Kacper Mużelak (16:24, 5/4)
1:2 Adam Kołodziej - Adam Sawicki (21:07)
1:3 Jakub Skrzypski - Nikodem Wróblewski (27:13, 5/4)
1:4 Iwan Kosteczka - Kacper Mużelak, Cimafiej Petrażycki (36:54, 5/4)
2:4 Jacek Juchniewicz II - Michał Cybulski, Marcel Gimiński (38:48)
3:4 Jacek Juchniewicz II - Michał Cybulski (49:07)
3:5 Igor Ratajczak (59:38 - do pustej bramki)
Sędziowali: Paweł Tarkowski (główny), Bartosz Suski (główny), Michał Kalinowski (liniowy), Piotr Podlas (liniowy)
Minuty karne: 12-6
Strzały: 32-36
Widzów: 20
SMS Toruń: S. Kica - W. Osmołowski, E. Szotkiewicz (4), M. Nawrot, F. Wiensak (4), A. Sawicki - Ł. Piór, M. Dobrzyński, J. Juchniewicz II, A. Kołodziej, M. Cybulski - I. Brzozowski, M. Gimiński (2), L. Samborski, B. Szymański, J. Izdebski - C. Rabażyński, J. Libner.
MOSM Tychy: B. Blach - P. Słomian, I. Kosteczka, D. Bukowski, S. Marczak, K. Mużelak - W. Wilczok, M. Augustyniak, N. Liaszczuk, P. Figiel, C. Petrażycki - I. Kaszalewicz (2), O. Langner, I. Ratajczak (2), N. Wróblewski - D. Barouski (2), A. Grzegorczyk, J. Skrzypski, J. Janik, P. Majchrzak.
BS Polonia Bytom - UHT Sabers Oświęcim 5:3 (0:0, 3:2, 2:1)
0:1 Maksym Hanuta - Igor Nikołajewicz, Wojciech Zając (24:23, 4/5)
1:1 Piotr Bajon - Igor Augustyniak, Aleksander Bodora (29:03)
2:1 Devin Panzeca - Michał Sadowski (29:46)
3:1 Dominik Kasprzyk - Michał Sadowski (32:39, 4/5)
3:2 Igor Nikołajewicz - Illia Baida, Damian Tyczenko (38:27, 5/3)
3:3 Wojciech Zając - Jahor Pankrat (42:40)
4:3 Kyryło Kasianczuk - Nikita Łaptinow (44:32)
5:3 Michał Proczek (54:14)
Sędziowali: Marcin Majta (główny), Mateusz Kucharewicz (główny), Oliwier Kasperek (liniowy), Łukasz Sośnierz (liniowy)
Minuty karne: 37-6
Strzały: 39-32
Widzów: 350
Polonia: M. Kołodziej - A. Bodora, O. Bąk, P. Bajon (2), I. Augustyniak (2), D. Panzeca - M. Proczek, S. Gurzyński (27), D. Kasprzyk, M. Sadowski (4), P. Wybiral - J. Wilk, J. Stępień, J. Mularczyk (2), M. Kuzak, M. Kociszewski - K. Kasianczuk, J. Zaid, N. Łaptinow.
UHT Sabers: A. Diukow (54:15-58:28; 59:20-60:00 G. Kaczkowski) - W. Zając, R. Szoferowski, I. Baida, D. Baida, M. Hanuta - I. Szamardin, A. Romanienko, D. Melnyk, I. Nikołajewicz (2), J. Pankrat - M. Udotow, B. Procenko, S. Makaj, D. Tyczenko (2), M. Nowak.
UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok - Fudeko GAS Gdańsk 2:4 (0:0, 2:0, 0:4)
1:0 Louis Miccoli - Szymon Fus, Filip Sienkiewicz (34:25)
2:0 Szymon Fus - Marcel Karnas, Jakub Najsarek (38:33, 5/4)
2:1 Jakub Vitek - Oskar Lehmann, Jakub Wala (48:56, 5/3)
2:2 Kacper Fruczek - Aliaksiej Furman, Dzianis Plastinin (50:55)
2:3 Dzmitryj Bandarenka - Adam Laskowski, Stanisław Kratsoł (58:14)
2:4 Aliaksiej Furman - Jakub Wala (59:30 - do pustej bramki)
Sędziowali: Mirosław Cybuch (główny), Nikifor Szczerba (główny), Łukasz Barutowicz (liniowy), Paweł Zięba (liniowy)
Minuty karne: 12-18
Strzały: 34-42
Widzów: 250
Niedźwiadki: F. Wiszyński - K. Niemczyk, J. Najsarek, L. Miccoli, S. Fus, F. Sienkiewicz - A. Wojnar, J. Miszczyszyn, A. Radwański (2), M. Czopor, O. Łańko - M. Koczera, B. Koczera (4), S. Burczyk, M. Karnas (2), K. Stabryła (2) - O. Wolanin, M. Sobolewski, J. Klimczak, J. Sudyka (2), J. Jurek.
GAS Gdańsk: H. Petrzilka (2) - J. Wala, M. Tuszkowski, D. Plastinin, A. Laskowski, D. Bandarenka (2) - O. Lehmann (8), T. Pulver, M. Misiuk, J. Vitek, S. Kratsoł - A. Żurauski (2), G. Leśniak, A. Furman, K. Fruczek, A. Tuszkowski (2) - J. Szulha, M. Sochacki, K. Piwowarski, M. Chałaściński.
ŁZKH Fabrykanci Łódzkie - KS Katowice Naprzód Janów 2:10 (1:5, 0:2, 1:3)
Bramki: Revaj, Puchliak - Moś (2), Kaczyński (2), Kozłowski (2), Chodor, Musioł, Ksiondz, Gruca
Widzów: 240
23. kolejka
SMS Toruń - KS Katowice Naprzód Janów 2:16 (1:5, 1:6, 0:5)
Bramki: Szotkiewicz, Kołodziej - Kaczyński (4), Chodor (2), Ustynow (2), Bednarek (2), Musioł, Moś, Schmidt, Kozłowski, Gruca, Soroka
Widzów: 20
UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok - MKS Sokoły Toruń 1:9 (0:2, 1:2, 0:5)
Bramki: Miccoli - Wenker (3), Napiórkowski (2), Gołębiewski (2), Mazurkiewicz, Walczak
Widzów: 100
MMKS Podhale Nowy Targ - Fudeko GAS Gdańsk 7:2 (3:1, 4:0, 0:1)
Bramki: Jarczyk (2), J. Malasiński (2), Michalski, Bochnak, Guzy - Kratsoł, Furman
Widzów: 30
SMS PZHL Katowice - SMS Bytom 7:0 (4:0, 1:0, 2:0)
1:0 Damian Rączka - Bartłomiej Stolarski (04:01)
2:0 Jakub Hofman - Maksymilian Dawid, Jonasz Hofman (10:31, 5/4)
3:0 Damian Rączka - Bartłomiej Stolarski, Patryk Hanzel (12:37, 5/4)
4:0 Rafał Drabik - Adrian Ziober, Wiktor Zając (16:05)
5:0 Maksymilian Dawid - Filip Wojciechowski, Jakub Hofman (31:39, 5/4)
6:0 Jonasz Hofman - Jakub Hofman, Dawid Chojęta (50:34)
7:0 Rafał Drabik - Wiktor Zając, Szymon Gumiński (59:02)
Sędziowali: Marcin Majta (główny), Mateusz Kucharewicz (główny), Kacper Król (liniowy), Dawid Kubiszewski (liniowy)
Minuty karne: 6-12
Strzały: 65-17
Widzów: 30
SMS PZHL: J. Ciućka - M. Majewski, D. Chojęta, J. Hofman (2), M. Dawid, J. Hofman - P. Hanzel, W. Bieda, O. Laszkiewicz (2), B. Stolarski, D. Rączka - F. Wojciechowski, M. Bąk, R. Drabik, W. Zając, A. Ziober (2) - M. Mościcki, S. Gumiński.
SMS Bytom: M. Kuźniacou - B. Kołodziejczak (2), W. Lisowski (2), O. Zarański, K. Kukliński, U. Spurhiasz - M. Bartaszewicz, O. Szamenko (2), I. Makarski, K. Lemeszko (2), A. Zawadski - B. Ludwinek, O. Koszel, M. Ptaszkin, T. Łozicki, F. Witek - I. Kukla (2), A. Płonka.
JKH GKS Jastrzębie II - UHT Sabers Oświęcim 6:5 (3:2, 2:2, 0:1, d. 0:0, k. 2:0)
Bramki: Płachetka (2), Osiadły (2), Kużdrzał, Pelaczyk - I. Baida (2), D. Baida, Hanuta, Makaj
Widzów: 50
BS Polonia Bytom - MKS Cracovia 6:2 (2:0, 1:0, 3:2)
1:0 Michał Sadowski - Paweł Wybiral, Dominik Kasprzyk (08:31)
2:0 Oskar Bąk - Igor Augustyniak, Aleksander Bodora (17:13)
3:0 Mikołaj Kociszewski - Jakub Mularczyk, Oskar Bąk (32:27)
4:0 Devin Panzeca - Igor Augustyniak, Jakub Mularczyk (46:27, 5/4)
5:0 Jakub Mularczyk - Devin Panzeca (50:09, 5/4)
6:0 Paweł Wybiral - Dominik Kasprzyk, Michał Sadowski (55:01)
6:1 Hleb Sapehin - Kirył Jastrabau, Iwan Chyrsa (55:29)
6:2 Kirył Jastrabau - Nikita Szatiłow (56:16)
Sędziowali: Kamil Bryniarski (główny), Mateusz Niżnik (główny), Maciej Waluszek (liniowy), Mateusz Dworaźny (liniowy)
Minuty karne: 6-18
Strzały: 62-17
Widzów: 330
Polonia: M. Kołodziej - A. Bodora, O. Bąk (2), I. Augustyniak, D. Panzeca - M. Proczek, D. Kasprzyk, M. Sadowski, P. Wybiral (2) - J. Wilk, J. Stępień, J. Mularczyk (2), M. Kuzak, M. Kociszewski - K. Kasianczuk, J. Zaid, N. Łaptinow.
Cracovia: D. Buczek - I. Chyrsa (2), D. Tynka, K. Jastrabau (2), N. Szatiłow, H. Sapehin - K. Mętel (6), K. Sarniak (2), J. Ślusarek, M. Malinowski II (2), J. Janeczek (2) - D. Kapa, D. Kowalenka, I. Hajda, I. Lebiedzeu, M. Pabis - M. Najder.
ŁZKH Fabrykanci Łódzkie - MOSM Tychy 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
0:1 Jakub Skrzypski - Ignat Kaszalewicz, Nikodem Wróblewski (10:28, 5/4)
1:1 Zacharias Arvidsson - Yuval Halpert (29:46)
2:1 Arciom Puchliak - Władimir Pietrowski, Michaił Asadchy (33:51)
3:1 Eduard Szybielbiejn - Michaił Asadchy, Yuval Halpert (42:01)
4:1 Władimir Pietrowski - Arciom Puchliak (51:45, 4/5)
Sędziowali: Sebastian Kłaczyński (główny), Sebastian Iwaniak (główny), Tymon Gajda (liniowy), Paweł Podlas (liniowy)
Minuty karne: 12-10
Strzały: 35-30
Widzów: 250
Fabrykanci: A. Kaczmarek - M. Sivek, A. Kaplun, J. Revaj, H. Kolesał, V. Říha (2) - M. Asadchy (2), J. Stryżanok, E. Szybielbiejn, W. Pietrowski, A. Puchliak - D. Cieślak, T. Srokosz, I. Cyran, Y. Halpert, M. Kułak (2) - Z. Arvidsson (2), N. Łakomski, D. Kozak, A. Witczak, S. Pirotski (2).
MOSM Tychy: B. Blach - P. Słomian, I. Kosteczka (4), D. Bukowski, S. Marczak, K. Mużelak - W. Wilczok, M. Augustyniak, N. Liaszczuk, P. Figiel, C. Petrażycki - K. Sobecki, I. Kaszalewicz, O. Langner, I. Ratajczak (2), N. Wróblewski (2) - D. Barouski, A. Grzegorczyk, J. Skrzypski (2), J. Janik, P. Majchrzak.
2023/24 - I liga: Regularny
Ostatnie mecze
2024-01-27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-01-27 14:30 | MMKS Podhale Nowy Targ Podhale | - | UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok Niedźwiadki | 16:2 (5:1, 6:1, 5:0) |
2024-01-27 15:30 | JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS | - | BS Polonia Bytom Polonia | 2:4 (0:1, 0:1, 2:2) |
2024-01-27 17:00 | SMS PZHL Katowice SMS PZHL | - | UKS Zagłębie Sosnowiec Zagłębie | 6:5 (3:0, 2:3, 1:2) |
2024-01-27 17:00 | KS Katowice Naprzód Janów Naprzód Janów | - | MOSM Tychy MOSM Tychy | 7:1 (2:0, 3:0, 2:1) |
2024-01-27 18:15 | MKS Sokoły Toruń Sokoły | - | Fudeko GAS Gdańsk GAS Gdańsk | 5:4 d. (3:0, 1:2, 0:2, d. 1:0) |
2024-01-27 18:25 | Fabrykanci Łódzkie Fabrykanci | - | SMS Toruń SMS Toruń | 6:5 (3:1, 1:3, 2:1) |
2024-01-27 20:00 | UHT Sabers Oświęcim UHT Sabers | - | MKS Cracovia Cracovia | 6:2 (2:0, 1:1, 3:1) |
Tabela
Lp. | Drużyna | GP | GF | GA | GD | P | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BS Polonia Bytom | 28 | 210 | 61 | 149 | 77 | 230 |
2. | SMS PZHL Katowice | 28 | 123 | 75 | 48 | 59 | 182 |
3. | KS Katowice Naprzód Janów | 28 | 156 | 66 | 90 | 57 | 183 |
4. | MMKS Podhale Nowy Targ | 28 | 128 | 75 | 53 | 52 | 270 |
5. | MKS Sokoły Toruń | 28 | 167 | 87 | 80 | 49 | 225 |
6. | UHT Sabers Oświęcim | 28 | 130 | 89 | 41 | 49 | 263 |
7. | Fudeko GAS Gdańsk | 28 | 136 | 98 | 38 | 47 | 291 |
8. | MKS Cracovia | 28 | 141 | 94 | 47 | 46 | 269 |
9. | MOSM Tychy | 28 | 124 | 101 | 23 | 44 | 234 |
10. | UKS Zagłębie Sosnowiec | 28 | 116 | 99 | 17 | 39 | 267 |
11. | JKH GKS Jastrzębie II | 28 | 112 | 98 | 14 | 36 | 205 |
12. | Fabrykanci Łódzkie | 28 | 86 | 146 | -60 | 31 | 282 |
13. | UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok | 28 | 77 | 172 | -95 | 17 | 282 |
14. | SMS Toruń | 28 | 64 | 204 | -140 | 12 | 198 |
15. | SMS Bytom | 28 | 25 | 330 | -305 | 3 | 199 |
Komentarze
Lista komentarzy
WitekKH
Słaby weekend w wykonaniu sanockich "Niedźwiadków" i teamu z Oświęcimia. Naprzód wyjątkowo skuteczny, czego w tym sezonie, w kilku spotkaniach brakowało.