MHL: Inauguracyjne spotkania w Zgierzu. Porażki Fabrykantów [FOTO]
Zakończyła się 16. i 17. kolejka Młodzieżowej Hokej Ligi. Odwołane jednak zostały mecze domowe SMS-u Toruń, ze względu na awarię miejscowego lodowiska.
16. kolejka
UHT Sabers Oświęcim - SMS Bytom 13:1 (4:0, 8:1, 1:0)
1:0 Igor Nikołajewicz - Damian Tyczenko, Denys Melnyk (00:58)
2:0 Igor Nikołajewicz - Iwan Szamardin (07:58)
3:0 Sebastian Makaj - Wojciech Zając (11:55)
4:0 Iwan Szamardin - Igor Nikołajewicz, Denys Melnyk (16:59)
5:0 Maksymilian Nowak - Damian Tyczenko, Jahor Pankrat (22:31)
6:0 Damian Tyczenko - Wojciech Zając (25:11)
7:0 Damian Tyczenko - Igor Nikołajewicz (26:13)
8:0 Kacper Prokopiak (26:24)
9:0 Denys Melnyk - Igor Nikołajewicz, Damian Tyczenko (28:37)
10:0 Denys Melnyk - Igor Nikołajewicz (30:52)
11:0 Jahor Pankrat - Wojciech Zając, Andriej Romanienko (31:51)
12:0 Illia Baida - Danylo Baida (32:42, 5/4)
12:1 Kacper Kukliński - Filip Witek (39:59)
13:1 Iwan Szamardin - Jahor Pankrat, Kacper Prokopiak (45:52)
Sędziowali: Sebastian Iwaniak (główny), Szymon Urbańczyk (główny), Zachariasz Kadela (liniowy), Jacek Szutta (liniowy)
Minuty karne: 10-8
Strzały: 38-16
Widzów: 30
UHT Sabers: G. Kaczkowski (40:01-60:00 D. Dubczenko) - W. Zając, R. Szoferowski, I. Baida, D. Baida, M. Hanuta - I. Szamardin (2), A. Romanienko (2), D. Melnyk, I. Nikołajewicz, D. Tyczenko - M. Udotow, K. Prokopiak (4), J. Pankrat, S. Makaj (2), M. Nowak.
SMS Bytom: M. Kuźniacou (26:14-40:00 M. Kowalczyk) - B. Kołodziejczak (2), M. Bartaszewicz, T. Łozicki, K. Lemeszko, O. Koszel - O. Szamenko, W. Lisowski (4), O. Zarański (2), K. Kukliński, F. Witek - B. Ludwinek, I. Kukla, M. Ptaszkin.
MOSM Tychy - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 6:1 (2:1, 3:0, 1:0)
1:0 Nikodem Wróblewski - Oliwier Langner, Marek Augustyniak (08:39, 5/4)
2:0 Nikodem Wróblewski - Paweł Słomian (11:18)
2:1 Ondrej Rybnikár - Kacper Niemczyk (18:37)
3:1 Cimafiej Petrażycki - Adam Grzegorczyk (24:57)
4:1 Dzianis Barouski - Kacper Mużelak (28:49)
5:1 Aleksandr Rusowicz - Ignat Kaszalewicz (33:10)
6:1 Cimafiej Petrażycki - Aleksandr Rusowicz, Kacper Mużelak (45:33)
Sędziowali: Marcin Majta (główny), Wojciech Czech (główny), Dawid Kubiszewski (liniowy), Kacper Król (liniowy)
Minuty karne: 0-4
Strzały: 45-20
Widzów: 50
MOSM Tychy: M. Kubiaczyk - I. Kosteczka, S. Marczak, D. Bukowski, K. Mużelak - W. Wilczok, M. Augustyniak, A. Rusowicz, P. Figiel, C. Petrażycki - P. Słomian, A. Kopa, O. Langner, M. Charmuszko, N. Wróblewski - D. Barouski, A. Grzegorczyk, I. Kaszalewicz, J. Janik, P. Majchrzak.
Niedźwiadki: F. Źrebiec - K. Niemczyk (2), J. Najsarek, A. Radwański, J. Mazur II, O. Łańko - J. Miszczyszyn, B. Koczera (2), S. Burczyk, M. Czopor, K. Stabryła - A. Wojnar, A. Kozioł, J. Klimczak, J. Sudyka, N. Tkaczenko - O. Wolanin, O. Rybnikár.
SMS PZHL Katowice - MKS Sokoły Toruń 6:5 (2:0, 2:2, 2:3)
1:0 Dawid Łojas - Dawid Chojęta, Bartłomiej Stolarski (08:38)
2:0 Szymon Gumiński - Wiktor Zając, Adrian Ziober (09:25)
3:0 Damian Rączka - Jakub Hofman (22:53)
3:1 Dominik Olszewski - Fiodor Łupanow (29:14)
4:1 Wiktor Zając - Wiktor Bieda, Miłosz Bąk (32:31)
4:2 Fiodor Łupanow - Natalian Dobrzeniecki, Michał Gołębiewski (34:21, 5/4)
4:3 Usewaład Salnik (45:12)
4:4 Jakub Kwiatkouski - Michał Wiwatowski, Aliaksander Sadouski (46:24)
5:4 Wiktor Bieda - Patryk Hanzel, Bartłomiej Stolarski (51:00, 5/4)
5:5 Jakub Wenker - Jakub Kwiatkouski, Natalian Dobrzeniecki (55:22)
6:5 Szymon Gumiński - Jakub Hofman (59:38)
Sędziowali: Robert Długi (główny), Andrzej Nenko (główny), Mateusz Dworaźny (liniowy), Adam Faska (liniowy)
Minuty karne: 10-12
Strzały: 42-36
Widzów: 5
SMS PZHL: J. Ciućka - M. Majewski, D. Chojęta, J. Hofman (2), R. Drabik, D. Rączka (2) - P. Hanzel, W. Bieda (2), O. Laszkiewicz, B. Stolarski, D. Łojas - F. Wojciechowski, M. Bąk, S. Gumiński (2), W. Zając (2), A. Ziober - M. Mościcki.
Sokoły: S. Guranowski - M. Sawicki, N. Dobrzeniecki, J. Wenker, J. Walczak, P. Napiórkowski (4) - A. Kowalski, M. Błotnicki, M. Gołębiewski, F. Mazurkiewicz, D. Olszewski - F. Łupanow (4), U. Salnik (2), A. Sadouski, M. Wiwatowski, J. Kwiatkouski (2) - B. Śmieszek.
UKS Zagłębie Sosnowiec - Fudeko GAS Gdańsk 3:4 (0:2, 2:2, 1:0)
0:1 Dzianis Plastinin - Jakub Wala (16:28)
0:2 Dzianis Plastinin - Adam Laskowski (18:26)
1:2 Patryk Jarosz - Andrzej Stojek, Arkadiusz Karasiński (20:23)
1:3 Dzianis Plastinin - Jakub Vitek, Mychajło Misiuk (24:38)
2:3 Patryk Jarosz - Andrzej Stojek (27:45)
2:4 Aliaksiej Furman - Mychajło Misiuk, Jakub Vitek (32:32, 5/4)
3:4 Andrzej Stojek - Patryk Jarosz, Arkadiusz Karasiński (50:48)
Sędziowali: Kamil Bryniarski (główny), Bartosz Kaczmarek (główny), Dawid Otak (liniowy), Maciej Waluszek (liniowy)
Minuty karne: 12-14
Strzały: 30-39
Widzów: 90
Zagłębie: M. Kura - M. Kafel, M. Nowak, P. Jarosz (2), A. Stojek, A. Karasiński - A. Gniewek (2), K. Opiłka, J. Niekurzak, A. Menc, O. Rzekanowski (6) - O. Włodara, M. Mazur, K. Zberek, J. Łoza, T. Broś (2) - S. Hołda, K. Bajer, D. Słomnicki.
GAS Gdańsk: H. Petrzilka - J. Wala, M. Tuszkowski, M. Stańczyk, A. Laskowski, A. Tuszkowski (2) - O. Lehmann (6), T. Pulver, M. Misiuk, J. Vitek, D. Plastinin - A. Żurauski (2), S. Guczek (2), K. Fruczek, A. Furman, D. Bandarenka - K. Piwowarski, M. Ziniak, S. Kratsoł.
KS Katowice Naprzód Janów - MMKS Podhale Nowy Targ 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
0:1 Wiktor Bochnak - Kacper Worwa, Łukasz Długopolski (17:07)
1:1 Nikita Panasiuk - Jan Soroka (30:07)
1:2 Dominik Szlembarski - Wiktor Bochnak (51:10)
Sędziowali: Paweł Bajon (główny), Sebastian Kłaczyński (główny), Łukasz Barutowicz (liniowy), Paweł Zięba (liniowy)
Minuty karne: 6-4
Strzały: 28-21
Widzów: 100
Naprzód Janów: I. Soroka - B. Schmidt, M. Kania, J. Musioł (2), S. Skrodziuk, E. Kaczyński - I. Sitnik (2), M. Kruszyński, O. Ksiondz, M. Ustynow (2), B. Gruca - M. Szlomski, B. Chodor, D. Lebek, K. Moś, M. Kowalczuk - J. Soroka, J. Kozłowski, N. Panasiuk.
Podhale: P. Peszeki - P. Bury, D. Bryniarski, K. Malasiński, Ł. Długopolski - K. Worwa, D. Nykaza, J. Malasiński, T. Kapica, O. Valtonen - M. Pudzisz, D. Szlembarski, S. Żółtek, N. Siergiejenko (2) - J. Michalski (2), W. Bochnak.
ŁZKH Fabrykanci Łódzkie - BS Polonia Bytom 2:11 (0:2, 1:5, 1:4)
0:1 Devin Panzeca - Michał Sadowski (03:01)
0:2 Oskar Bąk (15:31)
0:3 Igor Augustyniak - Devin Panzeca (20:07)
1:3 Václav Říha - Stefan Pirotski (21:39)
1:4 Piotr Bajon - Igor Augustyniak (25:13)
1:5 Dominik Kasprzyk - Paweł Wybiral (32:20)
1:6 Marcin Kuzak (33:38)
1:7 Devin Panzeca - Igor Augustyniak (36:33)
1:8 Mikołaj Kociszewski - Jakub Mularczyk, Jakub Wilk (46:31, 5/4)
2:8 Władimir Pietrowski - Iwan Cyran, Zacharias Arvidsson (48:48)
2:9 Michał Sadowski - Oskar Bąk (49:32)
2:10 Mikołaj Kociszewski - Oskar Bąk, Marcin Kuzak (50:51)
2:11 Szymon Gurzyński (55:33, 5/4)
Sędziowali: Wiktor Zień (główny), Paweł Tarkowski (główny), Paweł Podlas (liniowy), Tymon Gajda (liniowy)
Minuty karne: 14-0
Strzały: 30-79
Widzów: 300
Fabrykanci: A. Kaczmarek - Z. Arvidsson (4), D. Kozak, I. Cyran, E. Szybielbiejn, W. Pietrowski (2) - A. Kaplun (6), D. Cieślak (2), J. Revaj, Y. Halpert, M. Kubiak - M. Kułak, T. Srokosz, A. Puchliak, V. Říha, S. Pirotski - P. Matuszewski, A. Witczak.
Polonia: M. Kołodziej (47:43-60:00 W. Kelly) - A. Bodora, O. Bąk, P. Bajon, I. Augustyniak, D. Panzeca - M. Proczek, S. Gurzyński, D. Kasprzyk, M. Sadowski, P. Wybiral - J. Wilk, J. Stępień, J. Mularczyk, M. Kociszewski - K. Kasianczuk, M. Kuzak, N. Łaptinow.
17. kolejka
MKS Cracovia - SMS Bytom 19:2 (4:1, 7:0, 8:1)
1:0 Antoni Dziurdzia - Kamil Mętel, Kirył Jastrabau (02:04)
1:1 Adrian Płonka - Mychajło Ptaszkin (05:25)
2:1 Jakub Ślusarek - Kirył Jastrabau, Iwan Chyrsa (10:21, 5/4)
3:1 Iwan Lebiedzeu - Antoni Dziurdzia, Nikita Szatiłow (12:54)
4:1 Mateusz Malinowski II - Kirył Jastrabau (19:28, 5/4)
5:1 Iwan Lebiedzeu - Mateusz Malinowski II, Antoni Dziurdzia (25:21, 5/4)
6:1 Kirył Jastrabau - Iwan Chyrsa (28:03, 5/4)
7:1 Dawid Tynka - Nikita Szatiłow, Iwan Chyrsa (32:08)
8:1 Jakub Ślusarek - Kirył Jastrabau, Iwan Chyrsa (35:47, 5/4)
9:1 Mateusz Malinowski II - Antoni Dziurdzia, Damian Kapa (37:34, 5/4)
10:1 Maciej Pabis - Kirył Jastrabau (39:16)
11:1 Kirył Jastrabau - Nikita Szatiłow (39:58, 5/4)
11:2 Filip Witek - Oliwier Zarański (42:03)
12:2 Nikita Szatiłow - Mikołaj Dziobek, Kirył Jastrabau (43:01)
13:2 Kirył Jastrabau - Nikita Szatiłow (46:24)
14:2 Maciej Pabis - Kamil Mętel (47:19, 5/4)
15:2 Antoni Dziurdzia - Mateusz Malinowski II, Iwan Lebiedzeu (50:53)
16:2 Jakub Ślusarek - Kirył Jastrabau, Iwan Chyrsa (51:41, 5/4)
17:2 Nikita Szatiłow - Kirył Jastrabau (54:02)
18:2 Kirył Jastrabau - Nikita Szatiłow (54:09)
19:2 Iwan Chyrsa - Kirył Jastrabau, Jakub Ślusarek (58:27)
Sędziowali: Szymon Urbańczyk (główny), Nikifor Szczerba (główny), Paweł Zięba (liniowy), Zachariasz Kadela (liniowy)
Minuty karne: 35-51
Strzały: 76-22
Widzów: 40
Cracovia: D. Buczek - I. Chyrsa, D. Tynka, K. Jastrabau, N. Szatiłow (2), J. Ślusarek - D. Kapa (25), D. Kowalenka, M. Malinowski II, I. Lebiedzeu, A. Dziurdzia (2) - M. Najder, K. Mętel, J. Janeczek (2), M. Pabis (2), O. Adamczyk (2) - M. Dziobek.
SMS Bytom: K. Firek (30:07-51:41 M. Kuźniacou) - B. Kołodziejczak, M. Bartaszewicz, T. Łozicki (6), K. Lemeszko, O. Koszel - O. Szamenko (29), W. Lisowski (4), O. Zarański (4), K. Kukliński (6), F. Witek - A. Płonka, M. Ptaszkin, B. Ludwinek.
SMS PZHL Katowice - Fudeko GAS Gdańsk 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
0:1 Kacper Fruczek - Dzmitryj Bandarenka, Aliaksiej Furman (09:33)
1:1 Wiktor Bieda - Dawid Łojas (34:23, 5/4)
2:1 Bartłomiej Stolarski - Dawid Łojas (59:56)
Sędziowali: Maciej Gąsienica-Makowski (główny), Andrzej Nenko (główny), Łukasz Barutowicz (liniowy), Oskar Guzda (liniowy)
Minuty karne: 6-18
Strzały: 42-21
Widzów: 25
SMS PZHL: I. Tyczyński - M. Majewski, D. Chojęta, J. Hofman, R. Drabik, D. Rączka (2) - P. Hanzel, W. Bieda, O. Laszkiewicz, B. Stolarski (2), D. Łojas - F. Wojciechowski, M. Bąk, S. Gumiński, W. Zając, A. Ziober.
GAS Gdańsk: H. Petrzilka - J. Wala (2), M. Tuszkowski (4), M. Stańczyk, A. Laskowski, A. Tuszkowski (2) - O. Lehmann (4), T. Pulver, M. Misiuk, J. Vitek, D. Plastinin (2) - A. Żurauski (2), J. Szulha, K. Fruczek, A. Furman, D. Bandarenka - S. Guczek, F. Połczyński, K. Piwowarski, M. Ziniak, S. Kratsoł (2).
KS Katowice Naprzód Janów - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
0:1 Jakub Mazur II - Oliwier Łańko, Oliwier Wolanin (06:29)
1:1 Maksym Ustynow - Szymon Skrodziuk, Brian Gruca (16:46)
2:1 Karol Moś - Jakub Musioł, Bartosz Schmidt (17:06)
3:1 Jakub Musioł - Eric Kaczyński, Karol Moś (24:04)
3:2 Ondrej Rybnikár - Kacper Niemczyk (32:57)
4:2 Karol Moś - Jakub Musioł, Mikołaj Kania (38:23)
5:2 Karol Moś - Jakub Musioł (50:51, 5/4)
Sędziowali: Paweł Bajon (główny), Patryk Puławski (główny), Adam Faska (liniowy), Maciej Waluszek (liniowy)
Minuty karne: 8-12
Strzały: 53-27
Widzów: 150
Naprzód Janów: P. Kupka - B. Schmidt (2), M. Kania, J. Musioł, K. Moś, E. Kaczyński - I. Sitnik, M. Kruszyński (4), O. Ksiondz, M. Ustynow, B. Gruca - M. Szlomski, B. Chodor, J. Soroka, J. Kozłowski, N. Panasiuk (2) - S. Skrodziuk, A. Wojsław.
Niedźwiadki: F. Wiszyński - K. Niemczyk, A. Radwański, J. Mazur II, O. Łańko - J. Miszczyszyn, B. Koczera (4), S. Burczyk (2), K. Stabryła (2) - A. Wojnar (2), A. Kozioł, J. Klimczak, J. Sudyka, N. Tkaczenko - O. Wolanin, O. Rybnikár (2).
MOSM Tychy - MMKS Podhale Nowy Targ 1:6 (0:2, 1:2, 0:2)
0:1 Oliver Valtonen - Kacper Worwa, Tobiasz Kapica (12:00)
0:2 Krzysztof Jarczyk - Kacper Malasiński, Dominik Szlembarski (19:58, 5/4)
1:2 Wojciech Wilczok - Adam Grzegorczyk (31:53)
1:3 Szczepan Żółtek - Oliver Valtonen, Kacper Worwa (37:41, 5/4)
1:4 Nikita Siergiejenko - Jakub Michalski (39:41, 4/5)
1:5 Dominik Szlembarski - Kacper Malasiński, Wiktor Bochnak (46:31)
1:6 Krzysztof Jarczyk - Dominik Szlembarski, Kacper Malasiński (57:11)
Sędziowali: Mateusz Kucharewicz (główny), Sebastian Iwaniak (główny), Kacper Król (liniowy), Dawid Kubiszewski (liniowy)
Minuty karne: 10-8
Strzały: 17-31
Widzów: 60
MOSM Tychy: M. Kubiaczyk (20:01-60:00 B. Blach) - K. Sroczyński, I. Kosteczka, S. Marczak, D. Bukowski, K. Mużelak - W. Wilczok (2), M. Augustyniak, A. Rusowicz, P. Figiel, C. Petrażycki - P. Słomian, A. Kopa, O. Langner (4), M. Charmuszko, N. Wróblewski (2) - D. Barouski, A. Grzegorczyk, I. Kaszalewicz, J. Janik, P. Majchrzak (2).
Podhale: S. Klimowski - P. Bury, D. Bryniarski, K. Jarczyk (2), K. Malasiński, Ł. Długopolski - K. Worwa, D. Nykaza, J. Malasiński (4), T. Kapica, O. Valtonen - M. Pudzisz, D. Szlembarski, S. Żółtek (2), N. Siergiejenko - J. Michalski, W. Bochnak.
UKS Zagłębie Sosnowiec - MKS Sokoły Toruń 0:5 (0:2, 0:2, 0:1)
0:1 Aliaksander Sadouski - Usewaład Salnik, Natalian Dobrzeniecki (16:47)
0:2 Fiodor Łupanow - Michał Wiwatowski (19:03)
0:3 Jakub Wenker - Jan Walczak (21:09, 5/4)
0:4 Filip Mazurkiewicz - Dominik Olszewski, Jakub Kwiatkouski (24:17)
0:5 Jakub Wenker - Jan Walczak, Maksymilian Lisewski (43:50)
Sędziowali: Marcin Majta (główny), Wojciech Czech (główny), Dawid Otak (liniowy), Wiktor Kolat (liniowy)
Minuty karne: 10-4
Strzały: 28-34
Widzów: 60
Zagłębie: I. Bogdanov (24:18-60:00 M. Kura) - M. Kafel (2), M. Nowak, P. Jarosz, A. Stojek, O. Rzekanowski (4) - A. Gniewek (2), K. Opiłka, K. Zberek, J. Łoza (2), T. Broś - O. Włodara, M. Mazur, D. Słomnicki, J. Niekurzak, K. Bajer.
Sokoły: M. Lisewski - M. Sawicki (2), N. Dobrzeniecki, J. Wenker, J. Walczak (2), P. Napiórkowski - M. Błotnicki, M. Gołębiewski, F. Mazurkiewicz, D. Olszewski - F. Łupanow, U. Salnik, A. Sadouski, M. Wiwatowski, J. Kwiatkouski - B. Śmieszek.
ŁZKH Fabrykanci Łódzkie - JKH GKS Jastrzębie II 1:6 (0:1, 1:2, 0:3)
0:1 Sebastian Wojciechowski - Mikołaj Osiadły (18:20)
1:1 Władimir Pietrowski - Eduard Szybielbiejn, Zacharias Arvidsson (20:18)
1:2 Maciej Poręba - Jakub Onak, Mikołaj Osiadły (21:22)
1:3 Daniił Iliuszkin - Igor Antolak (39:50, 5/4)
1:4 Jakub Onak - Mikołaj Osiadły (45:59, 5/4)
1:5 Jakub Szcześniak - Kamil Fyda, Jakub Onak (53:52, 5/3)
1:6 Jakub Onak (58:52, 4/5)
Sędziowali: Patryk Kasprzyk (główny), Wiktor Zień (główny), Kamil Wiwatowski (liniowy), Tymon Gajda (liniowy)
Minuty karne: 24-38
Strzały: 33-39
Widzów: 250
Fabrykanci: E. Kyroelae (4:49-60:00 N. Warszycki) - Z. Arvidsson (6), D. Kozak (4), E. Szybielbiejn, W. Pietrowski, A. Puchliak - P. Matuszewski (2), A. Kaplun, S. Pirotski, Y. Halpert, I. Cyran (6) - M. Kułak, T. Srokosz, V. Říha (4), M. Kubiak, J. Revaj - D. Cieślak (2), A. Witczak.
JKH GKS: J. Futryk - J. Śnieżek (2), K. Kużdrzał (2), J. Szcześniak, K. Fyda, A. Chodak - J. Onak, P. Lenkowski (4), S. Wojciechowski, M. Osiadły, M. Poręba - K. Tymcio (2), D. Iliuszkin (4), S. Mysłowski, K. Stankevicius (22), I. Antolak (2) - A. Kamienieu, P. Chodubski.
2023/24 - I liga: Regularny
Ostatnie mecze
2024-01-27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-01-27 14:30 | MMKS Podhale Nowy Targ Podhale | - | UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok Niedźwiadki | 16:2 (5:1, 6:1, 5:0) |
2024-01-27 15:30 | JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS | - | BS Polonia Bytom Polonia | 2:4 (0:1, 0:1, 2:2) |
2024-01-27 17:00 | SMS PZHL Katowice SMS PZHL | - | UKS Zagłębie Sosnowiec Zagłębie | 6:5 (3:0, 2:3, 1:2) |
2024-01-27 17:00 | KS Katowice Naprzód Janów Naprzód Janów | - | MOSM Tychy MOSM Tychy | 7:1 (2:0, 3:0, 2:1) |
2024-01-27 18:15 | MKS Sokoły Toruń Sokoły | - | Fudeko GAS Gdańsk GAS Gdańsk | 5:4 d. (3:0, 1:2, 0:2, d. 1:0) |
2024-01-27 18:25 | Fabrykanci Łódzkie Fabrykanci | - | SMS Toruń SMS Toruń | 6:5 (3:1, 1:3, 2:1) |
2024-01-27 20:00 | UHT Sabers Oświęcim UHT Sabers | - | MKS Cracovia Cracovia | 6:2 (2:0, 1:1, 3:1) |
Tabela
Lp. | Drużyna | GP | GF | GA | GD | P | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BS Polonia Bytom | 28 | 210 | 61 | 149 | 77 | 230 |
2. | SMS PZHL Katowice | 28 | 123 | 75 | 48 | 59 | 182 |
3. | KS Katowice Naprzód Janów | 28 | 156 | 66 | 90 | 57 | 183 |
4. | MMKS Podhale Nowy Targ | 28 | 128 | 75 | 53 | 52 | 270 |
5. | MKS Sokoły Toruń | 28 | 167 | 87 | 80 | 49 | 225 |
6. | UHT Sabers Oświęcim | 28 | 130 | 89 | 41 | 49 | 263 |
7. | Fudeko GAS Gdańsk | 28 | 136 | 98 | 38 | 47 | 291 |
8. | MKS Cracovia | 28 | 141 | 94 | 47 | 46 | 269 |
9. | MOSM Tychy | 28 | 124 | 101 | 23 | 44 | 234 |
10. | UKS Zagłębie Sosnowiec | 28 | 116 | 99 | 17 | 39 | 267 |
11. | JKH GKS Jastrzębie II | 28 | 112 | 98 | 14 | 36 | 205 |
12. | Fabrykanci Łódzkie | 28 | 86 | 146 | -60 | 31 | 282 |
13. | UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok | 28 | 77 | 172 | -95 | 17 | 282 |
14. | SMS Toruń | 28 | 64 | 204 | -140 | 12 | 198 |
15. | SMS Bytom | 28 | 25 | 330 | -305 | 3 | 199 |
Komentarze
Lista komentarzy
WitekKH
Niezła postawa gdańskiego teamu w meczach wyjazdowych na Górnym Śląsku.
W Zgierzu z kolei dobra frekwencja nie przełożyła się na dobre granie gospodarzy.