MHL: Mocna rehabilitacja Niedźwiadków
Następna kolejka Młodzieżowej Hokej Ligi za nami. Największym zaskoczeniem wydaje się być wygrana Niedźwiadków Sanok, którzy podnieśli się po wczorajszej porażce z Polonią (2:8) i dzisiaj pokonali JKH GKS Jastrzębie II aż 9:0!
4. kolejka
SMS Toruń - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
1:0 Michał Nawrot - Adam Sawicki, Michał Wiwatowski (33:03)
1:1 Marcel Drzewucki - Adam Laskowski, Arciom Żurauski (35:07, 5/4)
1:2 Adam Laskowski (37:23, 5/4)
2:2 Michał Gołębiewski - Karol Zberek, Patryk Napiórkowski (43:01, 5/3)
3:2 Emil Szotkiewicz (44:27, 5/4)
Sędziowali: Przemysław Gabryszak (główny), Bartosz Suski (liniowy), Michał Kalinowski (liniowy)
Minuty karne: 8-10
Strzały: 24-20
SMS Toruń: S. Kica - E. Schafer, O. Kurnicki, K. Zberek, M. Gołębiewski, P. Napiórkowski - A. Kowalski, E. Szotkiewicz, M. Nawrot, M. Wiwatowski, J. Jarmoliński - M. Błotnicki, M. Dobrzyński, A. Sawicki, F. Wiensak, J. Juchniewicz II - Ł. Pior.
Stoczniowiec: W. Soliński - O. Lehmann, G. Leśniak, D. Duka, A. Laskowski, D. Bandarenka - A. Żurauski, J. Wala, A. Ventliand, B. Aleniewski, M. Drzewucki - I. Kruk, A. Tuszkowski, K. Piwowarski.
SMS PZHL Katowice - MOSM Tychy 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
1:0 Bartłomiej Stolarski - Dawid Łojas, Jakub Musioł (12:52)
1:1 Szymon Kucharski - Daniel Hołdowicz, Igor Ratajczak (17:58)
2:1 Bartłomiej Spyrka - Dawid Chojęta, Jakub Musioł (27:39)
3:1 Jonasz Hofman - Jakub Hofman, Jakub Bielecki (45:51)
4:1 Jakub Hofman - Jonasz Hofman, Patryk Hanzel (55:55)
4:2 Kacper Łatka - Kacper Mużelak (58:47)
Sędziowali: Sebastian Kłaczyński (główny), Michał Żak (liniowy), Michał Kret (liniowy)
Minuty karne: 4-6
Strzały: 52-35
Widzów: 50
SMS PZHL: M. Kura - B. Chodor, M. Augustyniak, J. Musioł, O. Tumidalski, K. Moś - K. Łukawski, M. Szlomski, B. Stolarski, D. Łojas - P. Hanzel, J. Bielecki, J. Hofman, M. Dawid, J. Hofman - M. Majewski, P. Pawlik, D. Chojęta, B. Spyrka, O. Laszkiewicz.
MOSM Tychy: B. Blach - I. Kosteczka, A. Grzegorczyk, S. Kucharski, I. Ratajczak, J. Krzyżek - O. Langner, O. Kasperek, K. Mużelak, D. Hołdowicz, W. Wilczok - P. Majchrzak, K. Krzyżowski, K. Łatka, D. Barouski - A. Rusowicz, N. Wróblewski.
JKH GKS Jastrzębie II - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 0:9 (0:3, 0:1, 0:5)
0:1 Kacper Niemczyk - Jakub Mazur II, Kacper Worwa (07:39, 5/4)
0:2 Sebastian Burczyk (16:44)
0:3 Louis Miccoli - Damian Ginda, Marlon Wróbel (18:52)
0:4 Louis Miccoli - Szymon Dobosz, Damian Ginda (36:07)
0:5 Jakub Mazur II - Kacper Worwa (41:57)
0:6 Damian Ginda - Louis Miccoli, Marlon Wróbel (44:25)
0:7 Damian Ginda - Szymon Dobosz (46:28)
0:8 Michał Starościak - Jakub Klimczak (50:51)
0:9 Michał Starościak - Szymon Dobosz, Damian Ginda (56:22, 5/4)
Sędziowali: Paweł Bajon (główny), Daniel Pawełko (liniowy), Marcin Kołodziej (liniowy)
Minuty karne: 8-6
Strzały: 0-9
Widzów: 28
JKH GKS: K. Michalski (J. Futryk) - D. Zawiła, K. Kużdrzał, K. Tymcio, T. Kulas, A. Chodak - J. Onak, J. Śnieżek, J. Szcześniak, O. Bozerockij, K. Fyda - P. Lenkovskij, M. Leszko, D. Felcirowicz, S. Mysłowski, S. Wojciechowski - M. Bielaczyc, I. Magner, M. Lewek, M. Bielaczyc, Ł. Misiak.
Niedźwiadki: (F. Źrebiec) - M. Wróbel, M. Starościak, S. Dobosz, D. Ginda, L. Miccoli - K. Rocki, K. Niemczyk, A. Radwański, J. Mazur II, K. Worwa - M. Puszkarski, M. Koczera, S. Burczyk, K. Stabryła, M. Dulęba - A. Kozioł, O. Łańko, K. Górniak, J. Klimczak.
UKS Zagłębie Sosnowiec - KS Katowice Naprzód Janów 4:3 (1:1, 2:2, 1:0)
1:0 Mariusz Piotrowski - Andrzej Stojek, Patryk Jarosz (05:53, 5/4)
1:1 Oliwier Ksiondz (09:44)
2:1 Jakub Łoza - Władisław Gusiew (21:33)
2:2 Piotr Ciepielewski - Dawid Zielosko, Maciej Bielec (23:44)
2:3 Mark Kowałenko - Brian Gruca (26:04)
3:3 Jakub Łoza - Mateusz Kafel, Mykoła Onyszczenko (31:07)
4:3 Marcel Mazur - Emil Kieler, Dominik Kasprzyk (52:28)
Sędziowali: Maciej Gąsienica-Makowski (główny), Eryk Sztwiertnia (liniowy), Oskar Guzda (liniowy)
Minuty karne: 10-6
Strzały: 27-34
Widzów: 40
Zagłębie: M. Szczepkowski - M. Onyszczenko, M. Kafel, P. Jarosz, A. Stojek, M. Piotrowski - M. Siergiejew, K. Bortnikow, W. Gusiew, M. Antropau, J. Łoza - M. Nowak, K. Opiłka, E. Sarnacki, D. Kasprzyk, E. Kieler - T. Sarnacki, A. Gętkowski, J. Niekurzak, M. Mazur, N. Sekunda.
Janów: I. Tyczyński - D. Zielosko, M. Kania, P. Ciepielewski, M. Ustynow, M. Bielec - I. Kowolik, M. Kruszyński, B. Gruca, J. Kozłowski, J. Soroka - B. Schmidt, K. Król, O. Ksiondz, M. Wróbel, W. Bajsarowycz - M. Kowałenko, K. Wojciechowski.
BS Polonia Bytom - MMKS Podhale Nowy Targ 5:0 (2:0, 0:0, 3:0)
1:0 Paweł Wybiral (02:10)
2:0 Mikołaj Kociszewski - Jakub Wilk (17:03)
3:0 Szymon Mularczyk - Sebastian Wicher (45:52)
4:0 Jakub Mularczyk - Szymon Kiełbicki, Adam Faska (47:56)
5:0 Szymon Mularczyk - Igor Augustyniak (54:08)
Sędziowali: Paweł Pomorzewski (główny), Mateusz Kucharewicz (liniowy), Zachariasz Kadela (liniowy)
Minuty karne: 8-33
Strzały: 51-34
Widzów: 250
Polonia: T. Grobelkiewicz - S. Gurzyński, M. Proczek, B. Salamon, P. Bajon, K. Wąsiński - A. Bodora, K. Cuber, S. Mularczyk, I. Augustyniak, S. Wicher - J. Wilk, J. Stępień, P. Wybiral, A. Karasiński, M. Kociszewski - M. Dworaźny, A. Faska, M. Rybak, S. Kiełbicki, J. Mularczyk.
Podhale: S. Klimowski - K. Sarniak, D. Szlembarski, O. Valtonen, K. Malasiński, K. Jarczyk - M. Pudzisz, P. Bury, W. Bochnak, Ł. Długopolski, M. Soroka - P. Sulka, D. Nykaza, N. Stanek, T. Kapica, J. Malasiński - K. Luberda, S. Żółtek, N. Siergiejenko.
TME ŁKH Łódź - MKS Sokoły Toruń 1:7 (1:0, 0:5, 0:2)
1:0 Kyryło Kasianczuk - Nikita Łaptinow (12:38, 4/5)
1:1 Ilja Chromyszyn - Marcel Sawicki, Natalian Dobrzeniecki (30:43, 5/4)
1:2 Jakub Kwiatkouski - Władysław Szirin (32:02)
1:3 Rafał Podborny - Szymon Maćkowski, Fiodor Łupanow (33:13, 5/4)
1:4 Wiaczesław Andruszczenko - Fiodor Łupanow, Nikita Bondar (33:34)
1:5 Wiaczesław Andruszczenko - Oskar Bajwenko, Władysław Szirin (39:49)
1:6 Oskar Bajwenko - Szymon Maćkowski (53:32, 5/4)
1:7 Ilja Chromyszyn - Fiodor Łupanow (56:51)
Sędziowali: Marcin Majta (główny), Tymon Gajda (liniowy), Paweł Podlas (liniowy)
Minuty karne: 28-18
Strzały: 21-57
Widzów: 101
ŁKH Łódź: E. Kyroelae - D. Kozak, M. Kułak, K. Kasianczuk, N. Łaptinow, A. Matuszewski - D. Cieślak, A. Maskaliou, A. Witczak, W. Pietrowski, A. Łetiuk - J. Stryżanok, P. Matuszewski, I. Cyran, M. Kozak, J. Ziankou.
Sokoły: S. Guranowski - O. Bajwenko, W. Telnow, K. Wiwatowski, S. Maćkowski, R. Podborny - M. Sawicki, N. Dobrzeniecki, J. Kwiatkouski, J. Walczak, W. Andruszczenko - F. Łupanow, N. Bondar, I. Chromyszyn, I. Bohuszko, W. Szirin - B. Wilmański.
2022/23 - I liga: Regularny
Ostatnie mecze
2023-01-29 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-01-29 10:15 | Sokoły Toruń Sokoły | - | JKH GKS Jastrzębie JKH GKS | 5:3 (3:0, 1:2, 1:1) |
2023-01-29 14:00 | Niedźwiadki Sanok Niedźwiadki | - | ŁKH Łódź ŁKH Łódź | 6:0 (1:0, 4:0, 1:0) |
2023-01-29 14:00 | Podhale Nowy Targ Podhale | - | SMS Toruń SMS Toruń | 6:3 (1:0, 3:1, 2:2) |
2023-01-29 17:00 | Naprzód Janów Janów | - | Unia Oświęcim Unia | 3:2 (1:0, 2:2, 0:0) |
2023-01-29 19:30 | Stoczniowiec Gdańsk Stoczniowiec | - | Polonia Bytom Polonia | 1:13 (0:3, 0:6, 1:4) |
2023-01-29 20:00 | MKS Cracovia Cracovia | - | MOSM Tychy MOSM Tychy | 2:3 d. (0:1, 2:1, 0:0, d. 0:1) |
Tabela
Lp. | Drużyna | GP | GF | GA | GD | P | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polonia Bytom | 26 | 188 | 62 | 126 | 69 | 498 |
2. | SMS PZHL Katowice | 26 | 101 | 52 | 49 | 61 | 159 |
3. | Unia Oświęcim | 26 | 127 | 95 | 32 | 58 | 242 |
4. | Naprzód Janów | 26 | 97 | 74 | 23 | 52 | 228 |
5. | MKS Cracovia | 26 | 121 | 96 | 25 | 47 | 244 |
6. | Niedźwiadki Sanok | 26 | 116 | 96 | 20 | 43 | 330 |
7. | Sokoły Toruń | 26 | 105 | 98 | 7 | 43 | 299 |
8. | Podhale Nowy Targ | 26 | 103 | 93 | 10 | 42 | 270 |
9. | Zagłębie Sosnowiec | 26 | 104 | 109 | -5 | 38 | 358 |
10. | SMS Toruń | 26 | 87 | 121 | -34 | 25 | 309 |
11. | MOSM Tychy | 26 | 83 | 133 | -50 | 22 | 356 |
12. | JKH GKS Jastrzębie | 26 | 75 | 133 | -58 | 18 | 226 |
13. | Stoczniowiec Gdańsk | 26 | 53 | 124 | -71 | 15 | 255 |
14. | ŁKH Łódź | 26 | 72 | 146 | -74 | 13 | 584 |
Komentarze