MHL: Pierwsza dwucyfrówka w tym sezonie
Za nami kolejny weekend zmagań w Młodzieżowej Hokej Lidze. Po raz pierwszy w tym sezonie byliśmy świadkami dwucyfrówki, a nawet dwóch. Dwukrotnie BS Polonia Bytom pokonała JKH GKS Jastrzębie II 11:3.
5. kolejka
MKS Cracovia - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 9:3 (4:0, 3:2, 2:1)
1:0 Mikhail Sapehin - Kirył Jastrabau (03:42)
2:0 Herman Bryzgałow - Hleb Sapehin (03:57)
3:0 Iwan Lebiedzeu (09:40)
4:0 Mikhail Sapehin - Michał Kokoszewski (12:50)
5:0 Iwan Lebiedzeu - Kirył Jastrabau, Artem Isczenko (21:35, 5/4)
5:1 Jakub Mazur II - Aleks Radwański, Kacper Rocki (34:40)
5:2 Sebastian Burczyk - Marcin Dulęba (36:10)
6:2 Mikhail Sapehin - Kirył Jastrabau (36:21)
7:2 Artem Isczenko - Mateusz Malinowski II (38:40)
8:2 Damian Kapa - Nikita Szatiłow, Herman Bryzgałow (41:34, 5/3)
9:2 Iwan Chyrsa - Radosław Krztoń, Mateusz Malinowski II (42:25, 5/4)
9:3 Kacper Worwa - Aleks Radwański, Kacper Rocki (48:58)
Sędziowali: Marcin Majta (główny), Michał Kret (liniowy), Łukasz Barutowicz (liniowy)
Minuty karne: 8-18
Strzały: 48-39
Widzów: 50
Cracovia: D. Buczek - I. Chyrsa, A. Isczenko, M. Sapehin, I. Lebiedzeu, K. Jastrabau - D. Kapa, D. Tynka, H. Sapehin, N. Szatiłow, H. Bryzgałow - M. Kokoszewski, O. Surma, R. Krztoń, M. Malinowski II, M. Kuzak - O. Adamczyk, J. Ślusarek, W. Brzozowski, C. Petrażycki.
Niedźwiadki: F. Wiszyński (F. Źrebiec) - M. Wróbel, M. Starościak, O. Łańko, M. Dulęba, M. Czopor - K. Rocki, K. Niemczyk, A. Radwański, J. Mazur II, K. Worwa - M. Puszkarski, B. Koczera, S. Burczyk, J. Sudyka, K. Stabryła - A. Kozioł, M. Koczera, J. Klimczak, K. Górniak, J. Miszczyszyn.
JKH GKS Jastrzębie II - BS Polonia Bytom 3:11 (1:5, 1:3, 1:3)
0:1 Igor Augustyniak - Szymon Mularczyk (01:48)
0:2 Mikołaj Kociszewski - Arkadiusz Karasiński (02:20)
0:3 Klaudiusz Cuber - Igor Augustyniak (09:10)
1:3 Jakub Blanik - Dominik Jarosz (15:33)
1:4 Michał Rybak - Szymon Kiełbicki, Jakub Mularczyk (16:52)
1:5 Szymon Mularczyk - Aleksander Bodora (19:53, 5/4)
1:6 Paweł Wybiral - Arkadiusz Karasiński, Aleksander Bodora (29:07)
1:7 Błażej Salamon - Piotr Bajon (31:44)
1:8 Szymon Mularczyk - Szymon Kiełbicki, Igor Augustyniak (33:03, 5/4)
2:8 Kevin Kużdrzał - Dominik Jarosz, Jakub Blanik (37:42, 5/4)
2:9 Szymon Kiełbicki - Michał Rybak (44:51)
2:10 Piotr Bajon - Szymon Gurzyński (53:12)
2:11 Piotr Bajon - Błażej Salamon, Karol Wąsiński (55:17)
3:11 Dominik Jarosz - Jakub Szcześniak (57:10)
Sędziowali: Andrzej Nenko (główny), Oskar Guzda (liniowy), Eryk Sztwiertnia (liniowy)
Minuty karne: 10-8
Strzały: 33-53
JKH GKS: O. Prokop (J. Futryk) - D. Zawiła, K. Kużdrzał, D. Jarosz, J. Blanik, A. Chodak - J. Onak, J. Śnieżek, J. Szcześniak, O. Bozerockij, K. Fyda - P. Lenkovskij, M. Leszko, D. Felcirowicz, S. Wojciechowski - P. Bielaczyc, K. Tymcio, M. Lewek, M. Bielaczyc, Ł. Misiak.
Polonia: M. Kołodziej - S. Gurzyński, M. Proczek, B. Salamon, P. Bajon, K. Wąsiński - A. Bodora, K. Cuber, S. Mularczyk, I. Augustyniak, S. Wicher - J. Wilk, J. Stępień, P. Wybiral, A. Karasiński, M. Kociszewski - M. Dworaźny, A. Faska, M. Rybak, S. Kiełbicki, J. Mularczyk.
GKS Stoczniowiec Gdańsk - SMS PZHL Katowice 3:6 (1:1, 1:1, 1:4)
1:0 Adam Laskowski - Oskar Lehmann, Jakub Wala (12:40)
1:1 Paweł Pawlik - Kacper Łukawski, Jakub Hofman (19:42, 5/4)
1:2 Karol Moś - Oliwer Tumidalski, Jakub Ciućka (24:01)
2:2 Adam Laskowski - Dzmitryj Bandarenka, Jakub Wala (37:13)
3:2 Ilja Kruk - Jakub Wala, Marcel Drzewucki (46:13)
3:3 Bartłomiej Spyrka - Dawid Łojas, Damian Rączka (47:13)
3:4 Jonasz Hofman (50:50, 4/5)
3:5 Jakub Musioł - Błażej Chodor, Kacper Łukawski (53:13)
3:6 Jonasz Hofman - Jakub Musioł (59:29 - do pustej bramki)
Sędziowali: Wojciech Wrycza (główny), Michał Kłosiński (liniowy), Wiktor Wenz (liniowy)
Minuty karne: 8-6
Strzały: 33-31
Stoczniowiec: D. Wojcienka - O. Lehmann, G. Leśniak, D. Duka, A. Laskowski, D. Bandarenka - A. Żurauski, J. Wala, W. Trzebiatowski, B. Aleniewski, A. Ventliand - I. Kruk, M. Drzewucki, K. Piwowarski.
SMS PZHL: J. Ciućka - B. Chodor, M. Augustyniak, J. Musioł, O. Tumidalski, K. Moś - J. Bielecki, P. Pawlik, D. Rączka, B. Spyrka, D. Łojas - K. Łukawski, M. Szlomski, J. Hofman, M. Dawid, J. Hofman - M. Majewski.
KS Katowice Naprzód Janów - SMS Toruń 4:1 (1:0, 3:1, 0:0)
1:0 Oliwier Ksiondz - Piotr Ciepielewski, David Lebek (02:29)
1:1 Patryk Napiórkowski - Michał Wiwatowski (21:23)
2:1 Piotr Ciepielewski (25:43, 4/5)
3:1 Maksym Ustynow - Maciej Bielec, Piotr Ciepielewski (34:02, 5/4)
4:1 Piotr Ciepielewski - Kacper Król (36:20)
Sędziowali: Paweł Pomorzewski (główny), Wiktor Kolat (liniowy), Marcin Kołodziej (liniowy)
Minuty karne: 4-12
Strzały: 37-21
Widzów: 100
Janów: M. Miarka - D. Zielosko, M. Kania, P. Ciepielewski, M. Ustynow, M. Bielec - I. Kowolik, M. Kruszyński, B. Gruca, J. Kozłowski, J. Soroka - B. Schmidt, D. Lebek, O. Ksiondz, M. Wróbel, W. Bajsarowycz - K. Król, K. Maciaś, S. Skrodziuk, A. Wojsław.
SMS Toruń: S. Kica - E. Schafer, O. Kurnicki, K. Zberek, M. Gołębiewski, P. Napiórkowski - A. Kowalski, E. Szotkiewicz, M. Nawrot, M. Wiwatowski, J. Jarmoliński - M. Błotnicki, M. Dobrzyński, A. Sawicki, F. Wiensak, Ł. Pior.
MKS Sokoły Toruń - UKS Zagłębie Sosnowiec 4:2 (3:1, 0:0, 1:1)
1:0 Jakub Wenker - Jan Walczak, Natalian Dobrzeniecki (10:08, 5/4)
1:1 Mykoła Onyszczenko - Andrzej Stojek, Mateusz Kafel (12:11, 5/4)
2:1 Walentyn Telnow - Oskar Bajwenko (13:40)
3:1 Szymon Maćkowski - Jakub Wenker, Walentyn Telnow (15:51)
3:2 Andrzej Stojek - Patryk Jarosz, Mariusz Piotrowski (48:35, 5/4)
4:2 Jakub Wenker - Natalian Dobrzeniecki, Jan Walczak (52:47, 5/4)
Sędziowali: Patryk Kasprzyk (główny), Bartosz Suski (liniowy), Piotr Podlas (liniowy)
Minuty karne: 16-16
Strzały: 45-34
Sokoły: M. Lisewski - O. Bajwenko, W. Telnow, K. Wiwatowski, S. Maćkowski, M. Stańczyk - M. Sawicki, N. Dobrzeniecki, J. Kwiatkouski, J. Walczak, J. Wenker - W. Szirin, F. Łupanow, I. Chromyszyn, W. Andruszczenko, R. Podborny - N. Bondar, W. Oksanicz, I. Bohuszko.
Zagłębie: M. Szczepkowski - M. Onyszczenko, M. Kafel, P. Jarosz, A. Stojek, M. Piotrowski - M. Siergiejew, K. Bortnikow, W. Gusiew, M. Antropau, J. Łoza - M. Nowak, A. Gniewek, E. Sarnacki, D. Kasprzyk, E. Kieler - A. Gętkowski, T. Sarnacki, M. Mazur, N. Sekunda.
MOSM Tychy - TME ŁKH Łódź 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
1:0 Szymon Kucharski (13:31)
2:0 Jan Krzyżek - Adam Grzegorczyk (33:01)
2:1 Kyryło Kasianczuk (51:25)
Sędziowali: Paweł Bajon (główny), Dariusz Pobożniak (liniowy), Mateusz Kucharewicz (liniowy)
Minuty karne: 6-6
Strzały: 48-23
Widzów: 35
MOSM Tychy: M. Kubiaczyk - I. Kosteczka, A. Grzegorczyk, S. Kucharski, I. Ratajczak, J. Krzyżek - O. Langner, O. Kasperek, K. Mużelak, M. Twarowski, B. Krawczyk - P. Kula, K. Krzyżowski, K. Łatka, P. Krosny, K. Sobecki - M. Charmuszko, N. Wróblewski.
ŁKH Łódź: E. Kyroelae - D. Kozak, M. Kułak, K. Kasianczuk, N. Łaptinow, A. Komosii - M. Antanowicz, P. Matuszewski, N. Klusznyk, W. Pietrowski, M. Kubiak - O. Szamenko, D. Cieślak, A. Łetiuk, A. Witczak, A. Matuszewski - J. Stryżanok.
UKH Unia Oświęcim - MMKS Podhale Nowy Targ 6:3 (3:0, 2:1, 1:2)
1:0 Jahor Pankrat - Szymon Fus, Jakub Najsarek (00:53, 5/4)
2:0 Wasilij Jerasow - Igor Nikołajewicz (14:06)
3:0 Mychajło Kowalczuk (18:43)
4:0 Wasilij Jerasow (20:47)
5:0 Jahor Pankrat (26:30)
5:1 Marat Soroka - Kacper Luberda, Daniel Nykaza (27:11)
5:2 Dominik Szlembarski - Jakub Malasiński (50:57, 5/4)
6:2 Jahor Pankrat (53:46, Karny)
6:3 Oliver Valtonen (58:53)
Sędziowali: Nikifor Szczerba (główny), Sebastian Iwaniak (liniowy), Zachariasz Kadela (liniowy)
Minuty karne: 12-8
Strzały: 38-30
Widzów: 50
Unia: (G. Kaczkowski) - P. Kot, J. Najsarek, J. Pankrat, W. Zając, S. Fus - R. Szoferowski, B. Procenko, I. Baida, M. Kowalczuk, D. Baida - K. Prokopiak, A. Guzik, W. Jerasow, I. Nikołajewicz, M. Sadowski - A. Czapelski, D. Melnyk, M. Klimczyk.
Podhale: S. Klimowski (O. Polak) - K. Sarniak, D. Szlembarski, O. Valtonen, K. Malasiński, K. Jarczyk - M. Pudzisz, P. Bury, W. Bochnak, Ł. Długopolski, M. Soroka - D. Bryniarski, D. Nykaza, N. Stanek, T. Kapica, J. Malasiński - K. Luberda, N. Siergiejenko.
6. kolejka
MKS Sokoły Toruń - SMS PZHL Katowice 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
0:1 Błażej Chodor - Jakub Musioł (21:51, 5/4)
1:1 Marceli Stańczyk - Jakub Kwiatkouski, Fiodor Łupanow (23:09)
1:2 Jonasz Hofman - Błażej Chodor (58:26)
Sędziowali: Wojciech Moszczyński (główny), Bartosz Suski (liniowy), Piotr Podlas (liniowy)
Minuty karne: 6-4
Strzały: 19-41
Widzów: 50
Sokoły: M. Lisewski - W. Oksanicz, W. Telnow, K. Wiwatowski, I. Bohuszko, M. Stańczyk - M. Sawicki, N. Dobrzeniecki, J. Kwiatkouski, J. Walczak, N. Bondar - W. Szirin, F. Łupanow, W. Andruszczenko, R. Podborny.
SMS PZHL: J. Ciućka - B. Chodor, M. Augustyniak, J. Musioł, O. Tumidalski, K. Moś - J. Bielecki, P. Pawlik, D. Rączka, B. Spyrka, D. Łojas - K. Łukawski, M. Szlomski, J. Hofman, M. Dawid, J. Hofman - M. Majewski.
MKS Cracovia - MMKS Podhale Nowy Targ 7:2 (3:0, 2:0, 2:2)
1:0 Cimafiej Petrażycki (02:43)
2:0 Mikhail Sapehin - Michał Kokoszewski, Kirył Jastrabau (03:32)
3:0 Kirył Jastrabau - Iwan Lebiedzeu, Mikhail Sapehin (10:09)
4:0 Iwan Lebiedzeu - Mikhail Sapehin, Artem Isczenko (26:47, 5/4)
5:0 Kirył Jastrabau (37:19)
5:1 Jakub Malasiński - Kacper Malasiński (41:05, 4/5)
5:2 Kacper Malasiński - Dominik Szlembarski, Jakub Malasiński (43:04)
6:2 Iwan Lebiedzeu - Kirył Jastrabau, Mikhail Sapehin (46:45)
7:2 Mikhail Sapehin - Kirył Jastrabau (48:48, 4/5)
Sędziowali: Nikifor Szczerba (główny), Marcin Kołodziej (liniowy), Wiktor Kolat (liniowy)
Minuty karne: 6-8
Strzały: 37-32
Widzów: 35
Cracovia: I. Chyrsa - I. Chyrsa, A. Isczenko, M. Sapehin, I. Lebiedzeu, K. Jastrabau - D. Kapa, D. Tynka, H. Sapehin, N. Szatiłow, H. Bryzgałow - M. Kokoszewski, O. Surma, R. Krztoń, M. Malinowski II, M. Kuzak - O. Adamczyk, J. Ślusarek, W. Brzozowski, C. Petrażycki.
Podhale: K. Zając (S. Klimowski) - K. Sarniak, D. Szlembarski, O. Valtonen, K. Malasiński, K. Jarczyk - M. Pudzisz, P. Bury, W. Bochnak, Ł. Długopolski, M. Soroka - D. Nykaza, N. Stanek, T. Kapica, J. Malasiński - K. Luberda, N. Siergiejenko.
GKS Stoczniowiec Gdańsk - UKS Zagłębie Sosnowiec 4:5 (1:1, 3:2, 0:1, d. 0:1)
0:1 Dominik Kasprzyk - Eryk Sarnacki, Emil Kieler (09:01)
1:1 Karol Piwowarski - Ilja Kruk (13:00)
2:1 Adam Laskowski - Dzmitryj Bandarenka, Oskar Lehmann (20:24)
2:2 Mikita Antropau - Władisław Gusiew (20:50)
3:2 Marcel Drzewucki (23:40, 4/5)
3:3 Mariusz Piotrowski - Mikita Antropau, Aleksander Gniewek (26:37)
4:3 Dzmitryj Bandarenka - Ilja Kruk, Oskar Lehmann (36:19)
4:4 Mariusz Piotrowski - Patryk Jarosz, Andrzej Stojek (47:16, 5/4)
4:5 Patryk Jarosz - Aleksander Gniewek, Mariusz Piotrowski (60:34, 3/3)
Sędziowali: Wojciech Wrycza (główny), Michał Kłosiński (liniowy), Wiktor Wenz (liniowy)
Minuty karne: 10-8
Strzały: 35-40
Widzów: 150
Stoczniowiec: W. Soliński - O. Lehmann, G. Leśniak, D. Duka, A. Laskowski, D. Bandarenka - A. Żurauski, J. Wala, W. Trzebiatowski, I. Kruk, K. Piwowarski - B. Aleniewski, M. Drzewucki, A. Ventliand.
Zagłębie: M. Szczepkowski - M. Onyszczenko, M. Kafel, P. Jarosz, A. Stojek, M. Piotrowski - M. Siergiejew, K. Bortnikow, W. Gusiew, M. Antropau, J. Łoza - M. Nowak, A. Gniewek, T. Sarnacki, D. Kasprzyk, E. Kieler - A. Gętkowski, E. Sarnacki, M. Mazur, N. Sekunda.
MOSM Tychy - SMS Toruń 6:3 (1:1, 0:2, 5:0)
1:0 Oliwier Langner - Adam Grzegorczyk, Kacper Łatka (13:33, 5/4)
1:1 Patryk Napiórkowski (19:48, 4/5)
1:2 Karol Zberek - Patryk Napiórkowski (31:56)
1:3 Eryk Schafer - Oliwier Kurnicki (33:06, 5/3)
2:3 Szymon Kucharski - Kacper Mużelak, Oliwier Kasperek (42:56)
3:3 Jan Krzyżek - Wojciech Wilczok (51:15)
4:3 Szymon Kucharski - Jan Krzyżek, Oliwier Kasperek (53:32, 5/4)
5:3 Oliwier Kasperek - Szymon Kucharski, Kacper Mużelak (55:39, 5/4)
6:3 Jan Krzyżek - Oliwier Kasperek, Mateusz Ubowski (59:20, 5/3)
Sędziowali: Paweł Pomorzewski (główny), Dariusz Pobożniak (liniowy), Zachariasz Kadela (liniowy)
Minuty karne: 8-16
Strzały: 39-39
Widzów: 36
MOSM Tychy: B. Blach - I. Kosteczka, A. Grzegorczyk, S. Kucharski, I. Ratajczak, J. Krzyżek - O. Langner, O. Kasperek, K. Mużelak, M. Twarowski, W. Wilczok - A. Rusowicz, D. Barouski, K. Łatka, P. Krosny, K. Sobecki - M. Charmuszko, N. Wróblewski, M. Ubowski.
SMS Toruń: S. Kica - E. Schafer, O. Kurnicki, K. Zberek, M. Gołębiewski, P. Napiórkowski - A. Kowalski, E. Szotkiewicz, M. Nawrot, M. Wiwatowski, J. Jarmoliński - M. Błotnicki, M. Dobrzyński, A. Sawicki, F. Wiensak, Ł. Pior.
UKH Unia Oświęcim - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 3:4 (0:2, 1:1, 2:1)
0:1 Marcin Dulęba - Krzysztof Stabryła, Marlon Wróbel (16:38)
0:2 Sebastian Burczyk - Marcin Dulęba, Marcel Puszkarski (17:58)
1:2 Jakub Najsarek - Jahor Pankrat, Szymon Fus (23:45)
1:3 Jakub Klimczak - Kacper Niemczyk (31:16)
2:3 Jahor Pankrat - Wasilij Jerasow, Kacper Prokopiak (41:25)
3:3 Jakub Najsarek - Kacper Prokopiak (41:56)
3:4 Karol Górniak - Kacper Worwa, Kacper Rocki (49:12)
Sędziowali: Andrzej Nenko (główny), Grzegorz Klaja (liniowy), Eryk Sztwiertnia (liniowy)
Minuty karne: 14-10
Strzały: 33-37
Widzów: 30
Unia: F. Płonka - P. Kot, J. Najsarek, J. Pankrat, W. Zając, S. Fus - R. Szoferowski, B. Procenko, I. Baida, M. Kowalczuk, D. Baida - K. Prokopiak, A. Guzik, W. Jerasow, I. Nikołajewicz, M. Sadowski - A. Czapelski, D. Melnyk, M. Klimczyk.
Niedźwiadki: F. Wiszyński - M. Wróbel, M. Starościak, O. Łańko, M. Dulęba, M. Czopor - K. Rocki, K. Niemczyk, A. Radwański, J. Mazur II, K. Worwa - M. Puszkarski, M. Koczera, S. Burczyk, J. Sudyka, K. Stabryła - A. Kozioł, B. Koczera, J. Klimczak, K. Górniak, J. Miszczyszyn.
KS Katowice Naprzód Janów - TME ŁKH Łódź 5:4 (1:1, 3:1, 0:2, d. 1:0)
0:1 Mateusz Kubiak - Kyryło Kasianczuk, Piotr Matuszewski (02:33)
1:1 Maciej Bielec - Piotr Ciepielewski (16:22)
2:1 Piotr Ciepielewski (25:22)
2:2 Mikita Antanowicz - Władimir Pietrowski (30:25, 5/4)
3:2 David Lebek - Szymon Skrodziuk, Bartosz Schmidt (38:36, 5/3)
4:2 Oliwier Ksiondz - David Lebek, Szymon Skrodziuk (39:52, 5/4)
4:3 Władimir Pietrowski - Mikita Antanowicz, Mateusz Kubiak (56:50)
4:4 Iwan Cyran (57:49)
5:4 Piotr Ciepielewski - Maciej Bielec (62:05)
Sędziowali: Marcin Majta (główny), Łukasz Barutowicz (liniowy), Michał Kret (liniowy)
Minuty karne: 2-8
Strzały: 43-21
Widzów: 100
Janów: P. Kupka - D. Zielosko, M. Kania, P. Ciepielewski, M. Ustynow, M. Bielec - I. Kowolik, M. Kruszyński, B. Gruca, J. Kozłowski, J. Soroka - B. Schmidt, D. Lebek, O. Ksiondz, M. Wróbel, W. Bajsarowycz - K. Król, S. Skrodziuk, A. Wojsław.
ŁKH Łódź: E. Kyroelae - D. Kozak, M. Kułak, K. Kasianczuk, N. Łaptinow, A. Komosii - M. Antanowicz, P. Matuszewski, N. Klusznyk, W. Pietrowski, M. Kubiak - O. Szamenko, D. Cieślak, A. Łetiuk, A. Witczak, A. Matuszewski - J. Stryżanok, I. Cyran.
19. kolejka
BS Polonia Bytom - JKH GKS Jastrzębie II 11:3 (2:1, 4:0, 5:2)
1:0 Piotr Bajon - Szymon Gurzyński, Błażej Salamon (04:22)
1:1 Tomasz Kulas - Jakub Szcześniak (15:10)
2:1 Piotr Bajon - Błażej Salamon, Karol Wąsiński (19:42)
3:1 Szymon Mularczyk - Igor Augustyniak, Sebastian Wicher (21:49)
4:1 Michał Rybak - Adam Faska (27:03)
5:1 Błażej Salamon - Karol Wąsiński (36:19)
6:1 Mikołaj Kociszewski - Arkadiusz Karasiński, Paweł Wybiral (38:41)
7:1 Szymon Gurzyński - Karol Wąsiński (40:19)
8:1 Michał Rybak - Jakub Mularczyk, Mateusz Dworaźny (42:56)
9:1 Arkadiusz Karasiński - Mikołaj Kociszewski (51:14, 4/5)
9:2 Jakub Blanik - Tomasz Kulas (52:41)
10:2 Arkadiusz Karasiński - Sebastian Wicher, Jakub Wilk (54:22)
10:3 Tomasz Kulas - Jakub Blanik (56:00)
11:3 Michał Rybak - Igor Augustyniak, Mateusz Dworaźny (56:27)
Sędziowali: Sebastian Kłaczyński (główny), Damian Czudowski (liniowy), Mateusz Kucharewicz (liniowy)
Minuty karne: 6-0
Strzały: 57-15
Widzów: 250
Polonia: T. Grobelkiewicz - S. Gurzyński, M. Proczek, B. Salamon, P. Bajon, K. Wąsiński - A. Bodora, K. Cuber, S. Mularczyk, I. Augustyniak, S. Wicher - J. Wilk, J. Stępień, P. Wybiral, A. Karasiński, M. Kociszewski - M. Dworaźny, A. Faska, M. Rybak, S. Kiełbicki, J. Mularczyk.
JKH GKS: K. Michalski (O. Prokop) - D. Zawiła, K. Kużdrzał, T. Kulas, J. Blanik, A. Chodak - J. Onak, J. Śnieżek, J. Szcześniak, O. Bozerockij, K. Fyda - P. Lenkovskij, M. Leszko, D. Felcirowicz, S. Wojciechowski - K. Tymcio.
Komentarze
Lista komentarzy
filip z konopi
Niniejszym zgłaszam reklamację. Typer pokazuje, że nie obstawiałem meczu Cracovia - Podhale. Jest to niezgodne z prawdą, bo ja ten mecz typowałem. Mój typ był następujący: Cracovia - Podhale 4:2. Proszę o uwzględnienie mojego wyjaśnienia.