MHL: Walkower w Łodzi i dwie dwucyfrówki
To zdecydowanie była niecodzienna kolejka Młodzieżowej Hokej Ligi. Zaczęła się ona już w piątek od wygranego starcia przez SMS PZHL Katowice 7:2 z MKS Cracovią. Dzisiaj dobiegła ona natomiast końca, a to za sprawą wygranej Podhala 13:1 z osłabionym Stoczniowcem czy walkowerem TME ŁKH Łódź, który był spowodowany dziurą w tafli lodowej.
MKS Cracovia - SMS PZHL Katowice 2:7 (0:1, 1:4, 1:2)
0:1 Maksymilian Dawid - Jakub Hofman, Jonasz Hofman (14:49)
0:2 Jakub Musioł - Marek Augustyniak, Błażej Chodor (21:05)
0:3 Jakub Hofman - Maksymilian Dawid, Marcin Szlomski (21:40)
1:3 Michał Jaracz - Jakub Janeczek, Oskar Kuczek (29:06)
1:4 Kacper Łukawski - Maksymilian Dawid, Jakub Hofman (33:57, 5/4)
1:5 Karol Moś - Błażej Chodor, Jakub Musioł (38:32)
1:6 Marcin Szlomski - Jakub Musioł, Marek Augustyniak (42:31, 5/4)
1:7 Jonasz Hofman - Kacper Łukawski, Maksymilian Dawid (48:05, 5/4)
2:7 Kirył Jastrabau - Hleb Sapehin (52:35)
Sędziowali: Maciej Gąsienica-Makowski (główny), Marcin Kołodziej (liniowy), Wiktor Kolat (liniowy)
Minuty karne: 8-4
Strzały: 19-45
Widzów: 100
Cracovia: I. Chyrsa - M. Kokoszewski, M. Jaracz, M. Kuzak, N. Szatiłow, K. Jastrabau - D. Kapa, K. Mętel, H. Sapehin, I. Lebiedzeu, C. Petrażycki - S. Gorczyca II, D. Tynka, J. Janeczek, M. Malinowski II, W. Brzozowski - S. Siuty, F. Zygmunt, O. Adamczyk, O. Kuczek, M. Najder.
SMS PZHL: M. Kura - B. Chodor, M. Augustyniak, J. Musioł, O. Tumidalski, K. Moś - K. Łukawski, M. Szlomski, J. Hofman, M. Dawid, J. Hofman - J. Bielecki, P. Pawlik, D. Łojas, B. Spyrka, D. Chojęta.
UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok - MKS Sokoły Toruń 10:4 (3:1, 4:3, 3:0)
1:0 Damian Ginda - Marcin Dulęba (04:30)
1:1 Ilja Chromyszyn - Rafał Podborny (06:15)
2:1 Krzysztof Stabryła - Oliwier Łańko (15:55)
3:1 Jakub Mazur II - Michał Starościak, Aleks Radwański (19:50)
3:2 Marceli Stańczyk - Jan Walczak (23:40)
3:3 Ilja Chromyszyn - Nikita Wołobujew, Fiodor Łupanow (24:15)
4:3 Damian Ginda - Marcin Dulęba, Kacper Niemczyk (25:30, 4/5)
5:3 Damian Ginda - Marcin Dulęba (29:00)
6:3 Kacper Niemczyk - Aleks Radwański, Kacper Rocki (34:20)
6:4 Nikita Wołobujew - Rafał Podborny (38:45)
7:4 Kacper Worwa - Damian Ginda (39:20)
8:4 Damian Ginda - Marcin Dulęba, Kacper Rocki (44:30)
9:4 Maciej Czopor - Damian Ginda (53:55)
10:4 Damian Ginda - Marcin Dulęba, Kacper Worwa (58:10)
Sędziowali: Dariusz Cybuch (główny), Marcin Młynarski (liniowy), Jakub Mołoń (liniowy)
Minuty karne: 10-6
Strzały: 53-40
Widzów: 150
Niedźwiadki: F. Wiszyński (J. Slawik) - K. Worwa, M. Starościak, D. Ginda, M. Dulęba - K. Rocki, K. Niemczyk, A. Radwański, M. Czopor, J. Mazur II - M. Koczera, M. Puszkarski, S. Burczyk, O. Łańko - B. Koczera, A. Kozioł, J. Klimczak, K. Stabryła, J. Jurek.
Sokoły: M. Lisewski (S. Guranowski) - N. Dobrzeniecki, M. Stańczyk, J. Walczak, R. Podborny - F. Łupanow, W. Szirin, N. Wołobujew, K. Zberek - W. Oksanicz, W. Telnow, I. Chromyszyn.
SMS Toruń - JKH GKS Jastrzębie II 9:2 (2:1, 1:1, 6:0)
1:0 Patryk Napiórkowski (16:10)
1:1 Kamil Fyda - Szymon Mysłowski (18:02)
2:1 Filip Wiensak - Adam Kowalski, Michał Wiwatowski (19:12)
2:2 Jakub Onak - Karol Tymcio (21:41)
3:2 Michał Nawrot - Mateusz Błotnicki, Adam Kowalski (27:01)
4:2 Oliwier Kurnicki - Michał Gołębiewski, Michał Wiwatowski (45:37)
5:2 Oliwier Kurnicki - Michał Nawrot, Patryk Napiórkowski (50:08, 5/4)
6:2 Michał Gołębiewski - Oliwier Kurnicki (51:39)
7:2 Patryk Napiórkowski - Michał Nawrot, Mateusz Błotnicki (55:49)
8:2 Łukasz Piór (58:17)
9:2 Patryk Napiórkowski - Marcel Karnas, Michał Nawrot (59:28)
Sędziowali: Patryk Kasprzyk (główny), Paweł Tarkowski (liniowy), Piotr Podlas (liniowy)
Minuty karne: 6-4
Strzały: 42-26
Widzów: 24
SMS Toruń: S. Kica - O. Kurnicki, M. Nawrot, M. Gołębiewski, P. Napiórkowski - M. Błotnicki, A. Kowalski, A. Sawicki, M. Karnas, M. Wiwatowski - E. Szotkiewicz, W. Osmołowski, J. Jarmoliński, F. Wiensak, Ł. Piór.
JKH GKS: J. Futryk - D. Zawiła, K. Kużdrzał, A. Chodak - J. Onak, J. Śnieżek, M. Poręba, M. Lewek - M. Leszko, S. Mysłowski, O. Bozerockij, K. Fyda, S. Wojciechowski - D. Iliuszkin, K. Tymcio, D. Felcirowicz, M. Osiadły, P. Lenkowski.
MMKS Podhale Nowy Targ - GKS Stoczniowiec Gdańsk 13:1 (5:0, 2:1, 6:0)
1:0 Łukasz Długopolski - Kacper Malasiński, Karol Sarniak (00:39)
2:0 Piotr Bury - Krzysztof Jarczyk, Dominik Szlembarski (04:20)
3:0 Wiktor Bochnak - Oliver Valtonen, Jakub Malasiński (05:20)
4:0 Sierhiej Hrebeniuk - Adrian Słowakiewicz, Daniel Bryniarski (17:42)
5:0 Marcin Pudzisz - Kacper Malasiński, Krzysztof Jarczyk (18:28)
5:1 Jakub Wala - Michał Ziniak, Adam Tuszkowski (23:39)
6:1 Marat Soroka - Jakub Worwa, Krystian Wikar (31:16)
7:1 Oliver Valtonen - Jakub Malasiński, Adrian Słowakiewicz (34:26)
8:1 Jakub Malasiński - Wiktor Bochnak, Oliver Valtonen (42:03)
9:1 Łukasz Długopolski - Krzysztof Jarczyk, Kacper Malasiński (44:48)
10:1 Ernest Bochnak - Adrian Słowakiewicz (46:00)
11:1 Marat Soroka - Jakub Worwa, Adrian Słowakiewicz (50:35)
12:1 Marat Soroka - Krystian Wikar, Ernest Bochnak (57:30, 5/4)
13:1 Jakub Worwa - Marat Soroka, Adrian Słowakiewicz (58:36)
Sędziowali: Sajmon Grelich (główny), Mateusz Gwiozda (liniowy), Michał Kret (liniowy)
Minuty karne: 6-6
Strzały: 58-12
Widzów: 50
Podhale: O. Polak (K. Zając) - K. Wikar, K. Sarniak, Ł. Długopolski, K. Malasiński, K. Jarczyk - D. Szlembarski, P. Bury, J. Malasiński, W. Bochnak, M. Soroka - M. Pudzisz, K. Luberda, N. Siergiejenko, O. Valtonen, D. Bryniarski - J. Worwa, S. Hrebeniuk, A. Słowakiewicz, E. Bochnak.
Stoczniowiec: I. Soima - J. Wala, M. Drzewucki, D. Sapożnik, D. Bandarenka, O. Baranczykow - A. Żurauski, F. Ananiew, A. Ventliand, A. Tuszkowski, M. Ziniak.
UKH Unia Oświęcim - UKS Zagłębie Sosnowiec 5:4 (3:1, 2:0, 0:3)
1:0 Igor Nikołajewicz - Mychajło Kowalczuk (03:50)
2:0 Illia Baida - Krzysztof Dudkiewicz (05:43)
2:1 Patryk Jarosz - Władisław Gusiew (16:03, 5/4)
3:1 Jahor Pankrat - Wasilij Jerasow, Igor Kukla (19:46)
4:1 Mychajło Kowalczuk - Denys Melnyk, Igor Nikołajewicz (25:16)
5:1 Daniel Wilk - Krzysztof Dudkiewicz (32:18)
5:2 Władisław Gusiew - Patryk Jarosz, Szymon Luszniak (54:16, 5/4)
5:3 Andrzej Stojek - Patryk Jarosz, Władisław Gusiew (56:50, 5/4)
5:4 Andrej Dubinin - Andrzej Stojek, Władisław Gusiew (59:59)
Sędziowali: Wojciech Wrycza (główny), Grzegorz Klaja (liniowy), Wiktor Wenz (liniowy)
Minuty karne: 10-18
Strzały: 43-37
Widzów: 30
Unia: F. Płonka - P. Kot, A. Czapelski, D. Baida, W. Zając, I. Baida - B. Procenko, A. Guzik, M. Kowalczuk, I. Nikołajewicz, D. Melnyk - J. Najsarek, M. Pencko, W. Jerasow, S. Fus, J. Pankrat - I. Kukla, D. Wilk, K. Dudkiewicz, M. Klimczyk.
Zagłębie: M. Szczepkowski - S. Luszniak, M. Kafel, P. Jarosz, A. Stojek, W. Gusiew - M. Domogała, K. Opiłka, M. Antropau, J. Łoza, A. Dubinin - M. Siergiejew, K. Bortnikow, T. Broś, E. Sarnacki, E. Kieler - E. Sarnacki, J. Niekurzak, N. Sekunda.
TME ŁKH Łódź - BS Polonia Bytom 0:5 (Walkower)
2022/23 - I liga: Regularny
Ostatnie mecze
2023-01-29 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-01-29 10:15 | Sokoły Toruń Sokoły | - | JKH GKS Jastrzębie JKH GKS | 5:3 (3:0, 1:2, 1:1) |
2023-01-29 14:00 | Niedźwiadki Sanok Niedźwiadki | - | ŁKH Łódź ŁKH Łódź | 6:0 (1:0, 4:0, 1:0) |
2023-01-29 14:00 | Podhale Nowy Targ Podhale | - | SMS Toruń SMS Toruń | 6:3 (1:0, 3:1, 2:2) |
2023-01-29 17:00 | Naprzód Janów Janów | - | Unia Oświęcim Unia | 3:2 (1:0, 2:2, 0:0) |
2023-01-29 19:30 | Stoczniowiec Gdańsk Stoczniowiec | - | Polonia Bytom Polonia | 1:13 (0:3, 0:6, 1:4) |
2023-01-29 20:00 | MKS Cracovia Cracovia | - | MOSM Tychy MOSM Tychy | 2:3 d. (0:1, 2:1, 0:0, d. 0:1) |
Tabela
Lp. | Drużyna | GP | GF | GA | GD | P | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polonia Bytom | 26 | 188 | 62 | 126 | 69 | 498 |
2. | SMS PZHL Katowice | 26 | 101 | 52 | 49 | 61 | 159 |
3. | Unia Oświęcim | 26 | 127 | 95 | 32 | 58 | 242 |
4. | Naprzód Janów | 26 | 97 | 74 | 23 | 52 | 228 |
5. | MKS Cracovia | 26 | 121 | 96 | 25 | 47 | 244 |
6. | Niedźwiadki Sanok | 26 | 116 | 96 | 20 | 43 | 330 |
7. | Sokoły Toruń | 26 | 105 | 98 | 7 | 43 | 299 |
8. | Podhale Nowy Targ | 26 | 103 | 93 | 10 | 42 | 270 |
9. | Zagłębie Sosnowiec | 26 | 104 | 109 | -5 | 38 | 358 |
10. | SMS Toruń | 26 | 87 | 121 | -34 | 25 | 309 |
11. | MOSM Tychy | 26 | 83 | 133 | -50 | 22 | 356 |
12. | JKH GKS Jastrzębie | 26 | 75 | 133 | -58 | 18 | 226 |
13. | Stoczniowiec Gdańsk | 26 | 53 | 124 | -71 | 15 | 255 |
14. | ŁKH Łódź | 26 | 72 | 146 | -74 | 13 | 584 |
Komentarze