MHL: Zwycięstwa ekip z północy
3 grudnia ostatecznie zamykamy 8. kolejkę Młodzieżowej Hokej Ligi. W grudniowych zaległościach z dalekiej przeszłości MKS Sokoły Toruń pokonały UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 7:2, a Fudeko GAS Gdańsk zwyciężyło 3:1 z MMKS-em Podhale Nowy Targ.
MKS Sokoły Toruń - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 7:2 (4:0, 2:2, 1:0)
1:0 Jakub Kwiatkouski - Jan Walczak, Jakub Wenker (02:34)
2:0 Patryk Napiórkowski - Łukasz Korzestański, Dominik Olszewski (10:08)
3:0 Bruno Śmieszek - Aliaksander Sadouski (11:23)
4:0 Usewaład Salnik - Patryk Napiórkowski (15:55)
4:1 Jiyan Jurek - Jakub Mazur II, Kacper Niemczyk (24:15)
5:1 Jakub Kwiatkouski (31:20)
5:2 Nikita Tkaczenko - Jiyan Jurek (32:05)
6:2 Michał Wiwatowski - Aliaksander Sadouski (35:22)
7:2 Adam Kowalski - Łukasz Korzestański, Jan Walczak (59:54, 5/4)
Sędziowali: Przemysław Gabryszak (główny), Bartosz Suski (główny), Paweł Tarkowski (liniowy), Paweł Podlas (liniowy)
Minuty karne: 35-31
Strzały: 47-30
Widzów: 30
Sokoły: M. Lisewski (20:01-60:00 S. Guranowski) - M. Sawicki (2), N. Dobrzeniecki, J. Wenker, J. Walczak, J. Kwiatkouski - P. Napiórkowski, D. Olszewski - A. Kowalski, Ł. Korzestański, F. Mazurkiewicz, M. Wiwatowski, M. Gołębiewski (2) - F. Łupanow (25), M. Błotnicki, A. Sadouski, U. Salnik (4), B. Śmieszek (2).
Niedźwiadki: F. Wiszyński - K. Niemczyk (2), J. Najsarek, J. Sudyka (2), D. Ginda, F. Sienkiewicz - A. Wojnar, J. Miszczyszyn, J. Klimczak, J. Mazur II, K. Stabryła (2) - M. Sieczkowski (25), M. Koczera, N. Tkaczenko, M. Czopor, J. Jurek - O. Wolanin, M. Sobolewski.
Fudeko GAS Gdańsk - MMKS Podhale Nowy Targ 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
1:0 Jakub Vitek - Dzianis Plastinin, Oskar Lehmann (11:08)
1:1 Piotr Bury - Dominik Szlembarski, Wiktor Bochnak (11:49)
2:1 Dzmitryj Bandarenka - Marceli Stańczyk, Adam Laskowski (15:12)
3:1 Marceli Stańczyk - Jakub Wala (58:53 - do pustej bramki)
Sędziowali: Maciej Byczkowski (główny), Grzegorz Cytawa (główny), Michał Kłosiński (liniowy), Wiktor Wenz (liniowy)
Minuty karne: 6-6
Strzały: 33-44
Widzów: 550
GAS Gdańsk: H. Petrzilka - J. Wala, M. Tuszkowski, M. Stańczyk (2), A. Laskowski, D. Bandarenka - O. Lehmann, T. Pulver, M. Misiuk, J. Vitek, D. Plastinin - A. Żurauski (2), J. Szulha, A. Furman, K. Fruczek, A. Tuszkowski - G. Leśniak, F. Połczyński, K. Piwowarski (2), S. Guczek, S. Kratsoł.
Podhale: K. Zając - D. Szlembarski, D. Bryniarski (2), W. Bochnak, K. Malasiński, S. Hrebeniuk - P. Bury (2), K. Wikar, J. Malasiński (2), Ł. Długopolski, O. Valtonen - M. Pudzisz, N. Siergiejenko.
2023/24 - I liga: Regularny
Ostatnie mecze
2024-01-27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-01-27 14:30 | MMKS Podhale Nowy Targ Podhale | - | UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok Niedźwiadki | 16:2 (5:1, 6:1, 5:0) |
2024-01-27 15:30 | JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS | - | BS Polonia Bytom Polonia | 2:4 (0:1, 0:1, 2:2) |
2024-01-27 17:00 | SMS PZHL Katowice SMS PZHL | - | UKS Zagłębie Sosnowiec Zagłębie | 6:5 (3:0, 2:3, 1:2) |
2024-01-27 17:00 | KS Katowice Naprzód Janów Naprzód Janów | - | MOSM Tychy MOSM Tychy | 7:1 (2:0, 3:0, 2:1) |
2024-01-27 18:15 | MKS Sokoły Toruń Sokoły | - | Fudeko GAS Gdańsk GAS Gdańsk | 5:4 d. (3:0, 1:2, 0:2, d. 1:0) |
2024-01-27 18:25 | Fabrykanci Łódzkie Fabrykanci | - | SMS Toruń SMS Toruń | 6:5 (3:1, 1:3, 2:1) |
2024-01-27 20:00 | UHT Sabers Oświęcim UHT Sabers | - | MKS Cracovia Cracovia | 6:2 (2:0, 1:1, 3:1) |
Tabela
Lp. | Drużyna | GP | GF | GA | GD | P | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BS Polonia Bytom | 28 | 210 | 61 | 149 | 77 | 230 |
2. | SMS PZHL Katowice | 28 | 123 | 75 | 48 | 59 | 182 |
3. | KS Katowice Naprzód Janów | 28 | 156 | 66 | 90 | 57 | 183 |
4. | MMKS Podhale Nowy Targ | 28 | 128 | 75 | 53 | 52 | 270 |
5. | MKS Sokoły Toruń | 28 | 167 | 87 | 80 | 49 | 225 |
6. | UHT Sabers Oświęcim | 28 | 130 | 89 | 41 | 49 | 263 |
7. | Fudeko GAS Gdańsk | 28 | 136 | 98 | 38 | 47 | 291 |
8. | MKS Cracovia | 28 | 141 | 94 | 47 | 46 | 269 |
9. | MOSM Tychy | 28 | 124 | 101 | 23 | 44 | 234 |
10. | UKS Zagłębie Sosnowiec | 28 | 116 | 99 | 17 | 39 | 267 |
11. | JKH GKS Jastrzębie II | 28 | 112 | 98 | 14 | 36 | 205 |
12. | Fabrykanci Łódzkie | 28 | 86 | 146 | -60 | 31 | 282 |
13. | UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok | 28 | 77 | 172 | -95 | 17 | 282 |
14. | SMS Toruń | 28 | 64 | 204 | -140 | 12 | 198 |
15. | SMS Bytom | 28 | 25 | 330 | -305 | 3 | 199 |
Komentarze