MPA D3: Awans ADH Naprzód Janów i Warsaw Kings
W weekend rozegrano Mistrzostwa Polski Amatorów dywizji 3. Na lodowisku w Janowie rywalizowało sześć drużyn. Do drugiej dywizji awansowały zespoły ADH Naprzód Janów i Warsaw Kings.
PODSUMOWANIETURNIEJU FINAŁOWEGO
MISTRZOSTWPOLSKI AMATORÓW
WHOKEJU NA LODZIE
JANÓW
14.04.2018 – 15.04.2018 r.
GRUPA A
Łotry Kraków
Warsaw Kings
ADH Naprzód Janów
GRUPA B
GTA Polonia Bytom
SSH Sokoły Nowy Targ
Drwale Czarny Dunajec
MECZE GRUPOWE2x20min
GRUPAA
Mecz1: Łotry Kraków - Warsaw Kings 3-4 (2-2, 1-2)
Bramkidla Łotrów: Jakub Skóra, Rafał Szlachta, Krzysztof Solak
Bramkidla Kingsów: Fryderyk Mścisławski (2), Mateusz Przychodzeń,Zbyszek Sokołowski.
Najlepsizawodnicy meczu: Sylwester Wietrzyk (Łotry) i Fryderyk Mścisławski(Kings)
Mecz3: ADH Naprzód Janów - Łotry Kraków 12-1 (6-0, 6-1)
Bramkidla Naprzodu: Maciej Bąk (2), Arkadiusz Sławski, Piotr Szczepański(2), Aleksander Pawlas, Krzysztof Bereska, Bogusław Dittrich (2),Paweł Kurek, Tomasz Wróbel (2)
Bramkadla Łotrów: Krzysztof Solak
Najlepsizawodnicy meczu: Paweł Kurek (Naprzód) i Adam Grzanka (Łotry)
Mecz5: ADH Naprzód Janów - Warsaw Kings 9-3 (5-1, 4-2)
Bramkidla Naprzodu: Piotr Szczepański (3), Maciej Bąk, BogusławDittrich, Tomasz Czakański, Oskar Dittrich, Aleksander Pawlas,Tomasz Wróbel
Bramkidla Kingsów: Zbyszek Sokołowski, Wojciech Studzienny, MikołajRyśniak
Najlepsizawodnicy meczu: Piotr Szczepański (Naprzód) i Zbyszek Sokołowski(Kings)
GRUPAB
Mecz2: GTA Polonia Bytom - SSH Sokoły Nowy Targ 3-7 (2-3, 1-4)
Bramkidla GTA: Grzegorz Bebłot (2), Irek Wolski
Bramkidla Sokołów: Marcin Czapp, Filip Dominik (2), Serafin Tybor,Krzysztof Gołuchowski (2), Piotr Konieczko.
Najlepsizawodnicy meczu: Bartłomiej Bednarek (GTA) i Marcin Czapp (Sokoły).
Mecz4: Drwale Czarny Dunajec - GTA Polonia Bytom 6-3 (3-0, 3-3)
Bramkidla Drwali: Piotr Ligas (2), Jakub Głowacz, Marcin Dzielski,Wojciech Kuziol, Krzysztof Palenik
Bramkidla GTA: Robert Gawron (2), Arkadiusz Marchewka
Najlepsizawodnicy meczu: Przemysław Kubacka (Drwale) i Robert Gawron (GTA)
Mecz6: SSH Sokoły Nowy Targ - Drwale Czarny Dunajec 6-3 (3-1, 3-2)
Bramkidla Sokołów: Filip Dominik (3), Serafin Tybor, Sebastian Marszałek,Krzysztof Gochułowski
Bramkidla Drwali: Krzysztof Palenik, Jakub Głowacz, Bartłomiej Kantor
Najlepsizawodnicy meczu: Filip Dominik (Sokoły) i Rafał Gąsior (Drwale)
GRUPA A
| Łotry | Kings | Naprzód | Punkty | Bramki+ | Bramki- | +/- | Miejsce |
Łotry | X | 3-4 | 1-12 | 0 | 4 | 16 | -12 | 3 |
Kings | 4-3 | X | 3-9 | 3 | 7 | 12 | -5 | 2 |
Naprzód | 12-1 | 9-3 | X | 6 | 21 | 4 | +17 | 1 |
GRUPAB
| GTA | Sokoły | Drwale | Punkty | Bramki+ | Bramki- | +/- | Miejsce |
GTA | X | 3-7 | 3-6 | 0 | 6 | 13 | -7 | 3 |
Sokoły | 7-3 | X | 6-3 | 6 | 13 | 6 | +7 | 1 |
Drwale | 6-3 | 3-6 | X | 3 | 9 | 6 | 0 | 2 |
MECZE PÓŁFINAŁOWE2x20 min
ADHNaprzód Janów - Drwale Czarny Dunajec 12-1 (6-0 , 6-1)
Bramkidla Naprzodu: Marek Jaśkowski (2), Piotr Szczepański (3),Aleksander Pawlas (2), Maciej Bąk, Tomasz Wróbel, BogusławDittrich (2), Tomasz Niedbała
Bramkadla Drwali: Krzysztof Palenik
Najlepsizawodnicy meczu: Aleksander Pawlas (Naprzód) i Wojciech Kuziel(Drwale)
SokołyNowy Targ - Warsaw Kings3-8 (1-4, 2-4)
Bramkidla Sokołów: Sebastian Marszałek, Leszek Janiszewski, KrystianWęgrzyn
Bramkidla Kingsów: Mateusz Przychodzeń (2), Wojciech Studzienny, MikołajRyśniak (2), Fryderyk Mścisławski (3)
Najlepsizawodnicy meczu: Krzysztof Długosz (Sokoły), Bartek Stolarczyk(Kings)
MECZ o 5 MIEJSCE3x15 min
ŁotryKraków - GTA Polonia Bytom 2-1 (2-1, 0-0, 0-0)
Bramkidla Łotrów: Bartosz Grela, Sylwester Wietrzyk
Bramkadla GTA: Kamil Hofman
Najlepsizawodnicy meczu: Krzysztof Solak (Łotry) i Marcin Kowalczyk (GTA)
MECZ o 3 MIEJSCE3x15 min
SSHSokoły Nowy Targ - Drwale Czarny Dunajec 4-5 k. (2-1, 1-1, 1-2,0-1)
Bramkidla Sokołów: Marcin Czapp, Krzysztof Gołuchowski (2), JanuszBiernat
Bramkadla Drwali: Przemysław Kubacka, Krzysztof Palenik (3), Piotr Ligas
Najlepsizawodnicy meczu: Bogusław Mularek (Sokoły) i Łukasz Kubacka(Drwale)
MECZ o 1 MIEJSCE3x15 min
ADHNaprzód Janów - Warsaw Kings 6-0 (2-0, 4-0, 0-0)
Bramkidla Naprzodu: Aleksander Pawlas, Bogusław Dittrich, PiotrSzczepański, Tomasz Wróbel, Maciej Bąk, Tomasz Jóźwiak
Najlepsizawodnicy meczu: Bogusław Dittrich (Naprzód) i Mikołaj Ryśniak(Kings)
SKŁADY DRUŻYN:
ADHNaprzód Janów
LubeckiKrzysztof (20, BR), Dura Arkadiusz (66, BR), Tomala Rafał (33),Kurek Paweł (23), Szczepańśki Piotr (48), Pawlas Aleksander (43),Bąk Maciej (21), Szymala Łukasz (89), Bereska Krzysztof (46),Jaśkowski Marek (75), Czakański Tomasz (24), Wróbel Tomasz (61),Sławski Arkadiusz (25), Dittrich Oskar (17), Dittrich Bogusław(68), Urbańczyk Mateusz (99), Jóźwiak Tomasz (14), Nowak Krzysztof(8), Niedbała Tomasz (19), Mejnert Tymoteusz (76)
WarsawKings
StolarczykBartek (1, BR), Malicki Michał (80), Mroczek Jacek (17), SokołowskiZbyszek (72), Mścisławski Fryderyk (21), Ryśniak Mikołaj (5),Kołodziejczyk Wojciech (47), Łysiak Paweł (15), MaksimowAleksander (66), Studzienny Wojciech (16), Przychodzeń Mateusz (8),Bielińśki Paweł (18)
SSHSokoły Nowy Targ
DługoszKrzysztof (21, BR), Garbacz Bartłomiej (25), Mularek Bogusław (87),Konieczko Piotr (84), Janiszewski Leszek (2), Kolasa Bartłomiej(19), Sutor Robert (33), Hajnos Jacek (7), Węgrzyn Krystian (26),Czapp Marcin (17), Tybor Serafin (27), Biernat Janusz (24), MarszałekSebastian (89), Gołuchowski Krzysztof (30), Dominik Filip (11)
DrwaleCzarny Dunajec
KusperDawid (1, BR), Gąsior Rafał (35, BR), Budzińśki Piotr (62),Kantor Bartłomiej (21), Ligas Piotr (77), Dzielski Marcin (68),Florczyk Paweł (11), Miętus Krzysztof (29), Palenik Andrzej (13),Głowacz Jakub (9), Palenik Krzysztof (8), Kuziol Wojciech (26),Kobylak Marek (78), Kowalczyk Czesław (72), Kubacka Przemysław (5),Kubacka Łukasz (17), Hodorowicz Jacek (19), Bukarski Bartłomiej(15)
ŁotryKraków
PitalaMichał (17, BR), Szlachetka Piotr (31, BR), Szlachta Rafał (66),Kozynacki Piotr (79), Grela Bartosz (21), Skóra Jakub (90),Rzeszótko Rafał (71), Stankiewicz Ryszard (18), Ptak Marek (55),Pająk Sebastian (69), Wietrzyk Sylwester (83), Solak Krzysztof (44),Piasecki Michał (23), Grzanka Adam (33)
GTAPolonia Bytom
BednarekBartłomiej (81, BR), Dudek Paweł (99, BR), Dziubosz Andrzej (88),Kamuda Krzysztof (55),Wieczorek Grzegorz (87), Hofman Kamil (25),Wolski Ireneusz (72), Marchewka Arkadiusz (33), Dudek Łukasz (10),Oczkowski Adam (9), Gawron Robert (27), Kowalczyk Marcin (77),Wietrzyk Łukasz (12), Borowicki Wojciech (8), Sikora Roman (73),Spałek Paweł (24), Bebłot Grzegorz (21), Toruń Bartosz (69),Orzechowski Łukasz (22), Planetorz Ryszard (16), Stanisławski Paweł(44)
* W nawiasie numer zawodnika na koszulce
BRAMKI I ASYSTY:
ADHNaprzód Janów
bramki SzczepańskiPiotr -9 DittrichBogusław -6 BąkMaciej -5 PawlasAleksander -5 WróbelTomasz -5 JaśkowskiMarek -2 SławskiArkadiusz - 1 BereskaKrzysztof - 1 KurekPaweł - 1 CzakańskiTomasz - 1 DittrichOskar - 1 NiedbałaTomasz – 1 JóźwiakTomasz - 1
| asysty PawlasAleksander -10 SzczepańskiPiotr –7 BąkMaciej -7 TomalaRafał -5 JóźwiakTomasz -3 DittrichBogusław -3 KurekPaweł -3 CzakańskiTomasz -2 SzymalaŁukasz -2 JaśkowskiMarek -2 UrbańczykMateusz -2 BereskaKrzysztof -3 DittrichOskar - 3 Niedbała Tomasz - 1 |
WarsawKings
bramki MścisławskiFryderyk -5 PrzychodzeńMateusz -3 RyśniakMikołaj -3 SokołowskiZbyszek-2 StudziennyWojciech -2
| asysty MścisławskiFryderyk -3 RyśniakMikołaj -2 MroczekJacek -2 StolarczykBartek - 1 ŁysiakPaweł – 1 BielińskiPaweł - 1 PrzychodzeńMateusz - 1 MaksimowAleksander - 1 Malicki Michał - 1 |
DrwaleCzarny Dunajec
bramki PalenikKrzysztof -6 LigasPiotr -3 GłowaczJakub -2 DzielskiMarcin – 1 KuziolWojciech - 1 KantorBartłomiej – 1 KubackaPrzemysław - 1
| asysty KuzielWojciech -4 PalenikKrzysztof -3 HodorowiczJacek -2 BudzińskiPiotr – 1 LigasPiotr – 1 DzielskiMarcin – 1 GłowaczJakub – 1 KantorBartłomiej – 1 Kubacka Przemysław – 1 |
SSHSokoły Nowy Targ
bramki DominikFilip -5 GołuchowskiKrzysztof -5 TyborSerafin -2 MarszałekSebastian -2 CzapMarcin - 2 KonieczkoPiotr - 1 JaniszewskiLeszek - 1 WęgrzynKrystian – 1 BiernatJanusz – 1
| asysty CzappMarcin -4 MarszałekSebastian -4 DominikFilip -3 GołuchowskiKrzysztof -3 WęgrzynKrystian -2 TyborSerafin -2 JaniszewskiLeszek - 1 KolasaBartłomiej -1 MularekBogusław - 1 Konieczko Piotr - 1 |
ŁotryKraków
bramki SolakKrzysztof-2 SkóraJakub - 1 SzlachtaRafał - 1 GrelaBartosz - 1 Wietrzyk Sylwester - 1 | asysty WietrzykSylwester -3 RzeszótkoRafał - 2 SolakKrzysztof - 1 GrelaBartosz - 1 Ptak Marek - 1 |
GTAPolonia Bytom
bramki BebłotGrzegorz -2 GawronRobert -2 WolskiIreneusz - 1 MarchewkaArkadiusz - 1 HofmanKamil - 1
| asysty KowalczykMarcin -2 KamudaKrzysztof - 1 GawronRobert - 1 WietrzykŁukasz - 1 DudekŁukasz - 1 Wieczorek Grzegorz – 1 |
Klasyfikacja KOŃCOWA
TURNIEJU FINAŁOWEGO
MISTRZOSTW POLSKI AMATORÓW
W HOKEJU NA LODZIE
JANÓW 2018
IMIEJSCE ADHNaprzód Janów
IIMIEJSCE WarsawKings
IIIMIEJSCE DrwaleCzarny Dunajec
IVMIEJSCE SSHSokoły Nowy Targ
VMIEJSCEŁotryKraków
VIMIEJSCE GTAPolonia Bytom
AWANSDO DYWIZJI 2 MPA 2019: ADH Naprzód Janów i Warsaw Kings
Wyróżnienia indywidualne.
NAJLEPSZYOBROŃCAKUREK PAWEŁADH Naprzód Janów
NAJLEPSZYBRAMKARZSZLACHETKAPIOTR ŁotryKraków
MVPTURNIEJUMŚCISŁAWSKIFRYDERYKWarsaw Kings
NAJLEPSZYSTRZELECSZCZEPAŃSKIPIOTRADHNaprzód Janów
Najlepsi zawodnicywg punktacji kanadyjskiejTurnieju Finałowego MPADywizji 3 – Janów 2018
LP | NAZWISKO | IMIĘ | DRUŻYNA | BRAMKI | ASYSTY | PUNKTY |
1. | Szczepański | Piotr | Naprzód | 9 | 7 | 16 |
2. | Pawlas | Aleksander | Naprzód | 5 | 10 | 15 |
3. | Bąk | Maciej | Naprzód | 5 | 7 | 12 |
4. | Dittrich | Bogusław | Naprzód | 6 | 3 | 9 |
-. | Palenik | Krzysztof | Drwale | 6 | 3 | 9 |
6. | Mścisławski | Fryderyk | Kings | 5 | 3 | 8 |
-. | Dominik | Filip | Sokoły | 5 | 3 | 8 |
-. | Gołuchowski | Krzysztof | Sokoły | 5 | 3 | 8 |
9. | Marszałek | Sebastian | Sokoły | 2 | 4 | 6 |
-. | Czapp | Marcin | Sokoły | 2 | 4 | 6 |
Klasyfikacja„FAIR PLAY”
Sokoły Nowy Targ10
Łotry Kraków14
ADH Naprzód Janów18
-.Drwale Nowy Targ18
GTA Polonia Bytom 20
Warsaw Kings30
**minuty karne
Sprawy dyscyplinarne
Podczasturnieju żaden zawodnik nie otrzymał kary większej.
Podczasturnieju brak negatywnych incydentów.
Organizator:Aleksander Pawlas i ADH Naprzód Janów
Komentarze