MPJ: Ogrom emocji w drugim dniu
Za nami drugi dzień zmagań w ramach Mistrzostw Polski Juniorów na toruńskim Tor-Torze. Wiemy już na pewno, że w play-offach nie zobaczymy Niedźwiadków Sanok, z kolei w grupie E sytuacja jest bardzo wyrównana.
GRUPA E
JKH GKS Jastrzębie - MMKS Podhale Nowy Targ 1:3 (0:2, 1:1, 0:0)
0:1 - Żółtek - Sroka (03:11),
0:2 - Chyrkin - Pudzisz (11:47),
1:2 - Kużdrzał - Osiadły, Iliuszkin (31:03),
1:3 - Chyrkin - Siergiejenko, Hrebeniuk (36:51)
Strzały: 34-33
Minuty karne: 10-8
Widzów: 15
JKH GKS: Futryk - Tymcio, Kużdrzał; Szcześniak, Fyda, Chodak - Onak, Lenkowski; S. Wojciechowski, Osiadły, Poręba - Kamienieu, Iliuszkin; Mysłowski, Stankeivcius, Antolak - F. Wojciechowski, Czyż; Zając, Stolarski, Laszkiewicz
Trener: Mariusz Bernacki
Podhale: Zając - Bury, Bryniarski; Valtonen, Malasiński, Długopolski - Pudzisz, Michalski; Siergiejenko, Żółtek, Hrebeniuk - Sroka, Rączka, Łojas oraz Chyrkin
Trener: Markku Kyllonen
BS Polonia Bytom - MKS Cracovia 4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
1:0 - Cieślak (07:21, 5/4),
2:0 - Płonka - Niewiadomski (21:15),
2:1 - Sapehin - Bryzgałow (22:27),
2:2 - Gumiński - Janeczek, Ślusarek (33:35),
3:2 - Kuzak - Łaptinow, Majewski (43:26),
4:2 - Łaptinow - Majewski (50:15, 5/3),
4:3 - Tynka - Pawlik, Bryzgałow (56:13, 5/4)
Strzały: 28-28
Minuty karne: 8-8
Widzów: 50
Polonia: Jaworski - Majewski, Lemieszko; Kasianczuk, Kuzak II, Łaptinow - Lisowski, Kołodziejczak; Kołodziej II, Jaworski, Zarański - Kukla, Cieślak; Płonka, Wilk, Witek - Srokosz, Niewiadomski.
Trener: Piotr Proczek
Cracovia: Chyrsa - Pawlik, Kowalenka; Sapehin, Szatiłow, Bryzgałow - Tynka, Najder; Ślusarek, Gumiński, Janeczek - Mętel, Sarniak; Adamczyk, Hajda, Pabis
Trener: Dominik Salamon
GRUPA F
UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok - KS Katowice Naprzód Janów 0:9 (0:2, 0:5, 0:2)
0:1 - Jo. Hofman - Bąk (01:28),
0:2 - Soroka - Kozłowski (07:55),
0:3 - Ja. Hofman - Jo. Hofman (23:33, 4/5),
0:4 - Soroka - Sitnik (30:57),
0:5 - Jo. Hofman - Wojsław, Dawid (32:28),
0:6 - Kruszyński - Wawrzkiewicz, Chodor (34:04),
0:7 - Moś - Ciepielewski, Musioł (34:25),
0:8 - Ciepielewski - Musioł, Moś (41:26),
0:9 - Musioł - Ciepielewski (50:49)
Strzały: 17-54
Minuty karne: 4-6
Widzów: 20
Niedźwiadki: Źrebiec (od 40:01 Sławik) - Niemczyk, Wojnar; Radwański, Mazur II, Sawicki - Miszczyszyn, Koczera; Burczyk, Stabryła, Karnas - Kozioł, Sobolewski; Klimczak, Czopor, Łańko - Wolanin, Tkaczenko; Jurek, Orzechowski, Sudyka
Trener: Krzysztof Ząbkiewicz
Naprzód: Ciućka (od 32:29 Kupka) - Chodor, Kruszyński; Ciepielewski, Moś, Musioł - Sitnik, Bąk; Soroka, Kozłowski, Kowalczuk - Hanzel, Szlomski; Jo. Hofman, Dawid, Ja. Hofman - Bednarek, Wojciechowski; Wojsław, Wawrzkiewicz, Gruca
Trener: Grzegorz Klich
MOSM Tychy - MKS Sokoły Toruń 3:5 (0:1, 1:2, 2:2)
0:1 - Schafer - Napiórkowski (13:20),
1:1 - Sobecki - Janik (25:00, 5/4),
1:2 - Schafer - Sadouski, Wiwatowski (28:10, 5/4),
1:3 - Nawrot - Gołębiewski, Kurnicki (28:20),
2:3 - Chojęta - Wróblewski, Drabik (42:11),
2:4 - Kurnicki - Napiórkowski (46:10),
3:4 - Wróblewski - Drabik, Langner (50:07),
3:5 - Kurnicki - Kowalski (51:06)
Strzały: 36-32
Minuty karne: 6-6
Widzów: 200
MOSM: Kubiaczyk - Augustyniak, Kosteczka; Petrażycki, Skrzypski, Janik - Sobecki, Kaszalewicz; Rusowicz, Figiel, Liaszczuk - Chojęta, Bieda; Langner, Drabik, Wróblewski - Barouski, Wilczok; Ratajczak, Kucharski, Majchrzak
Trener: Michał Belica
Sokoły: Tyczyński - Kurnicki, Błotnicki; Nawrot, Gołębiewski, Napiórkowski - Łupanow, Schafer; Salnik, Wiwatowski, Sadouski - Kowalski, Szotkiewicz; Juchniewicz, Wiensak, Cybulski - Osmołowski, Dobrzyński; Fraszko, Seliun, Izdebski
Trener: Jarosław Dołęga
Komentarze