Hokej.net Logo
MAJ
7

NHL: Nowy król dogrywek wydłużył serię mistrzów (WIDEO)

2019-12-28 07:14 NHL
NHL: Nowy król dogrywek wydłużył serię mistrzów (WIDEO)

4 razy zespół Winnipeg Jets odrabiał straty do St. Louis Blues w rozegranym tej nocy meczu NHL. W dogrywce nie było to już jednak możliwe, a najdłuższą w lidze zwycięską serię wydłużył prawdziwy specjalista od goli strzelanych w dodatkowych częściach meczów.


Obrońcy Pucharu Stanleya na wyjeździe pokonali Jets 5:4 po decydującym golu strzelonym w dogrywce przez Davida Perrona. To już jego 4. trafienie w dogrywce w tym sezonie NHL. W tej klasyfikacji nie ma sobie równych. Perron jest także z 6 trafieniami współliderem listy strzelców zwycięskich goli w tych rozgrywkach, choć na przesądzenie o wygranej czekał od 9 listopada. Wszystkie 4 ostatnie jego bramki na wagę wygranych padały w dogrywkach. Co ciekawe, w tym sezonie strzelał w dodatkowych częściach spotkań tyle razy, ile w poprzednich 12 latach w NHL łącznie. Zanim wczoraj zdobył decydującą bramkę, jego zespół 4 razy wychodził na prowadzenie, ale Jets w każdym przypadku doprowadzali do remisu. Perron oprócz gola zaliczył asystę, podobnie jak Alex Pietrangelo. Tyler Bozak trafił do siatki dwukrotnie, Justin Faulk raz, a Jaden Schwartz uzyskał 3 asysty. Blues wygrali już 7. mecz z rzędu. To najdłuższa trwająca obecnie zwycięska seria w NHL. 56 punktów daje mistrzowskiej drużynie prowadzenie w całej konferencji zachodniej i 2. miejsce w lidze. Jets z 45 "oczkami" są na 3. pozycji w dywizji centralnej.

Prowadzący w dywizji atlantyckiej Boston Bruins pokonali na wyjeździe Buffalo Sabres 3:0. Po raz kolejny ich bohaterem ofensywnym był Patrice Bergeron, który już w 3. meczu z rzędu strzelił 2 gole. W końcówce, strzałem do pustej bramki, trzeciego dorzucił obrońca Brandon Carlo. Najlepszy strzelec NHL David nie strzelił gola w żadnym z ostatnich 5 spotkań, ale w każdym z nich asystował. Wczoraj zrobił to dwukrotnie, za to asysty przy wszystkich 3 golach zaliczył Brad Marchand. Bramkarz "Niedźwiedzi" Jaroslav Halák obronił 26 strzałów i po raz 50. w NHL zachował "czyste konto". Słowak w tym sezonie już 3 razy nie dał się pokonać i jest jednym z liderów tej bramkarskiej klasyfikacji. Bergeron, który wczoraj wygrał także 16 z 25 wznowień, jest pierwszym od 31 lat graczem klubu z Bostonu, który w 3 kolejnych meczach więcej niż raz trafiał do siatki. Poprzednio zrobił to Cam Neely. Bruins mają 55 punktów. Sabres z dorobkiem 41 zajmują 5. miejsce w dywizji atlantyckiej. Zakończyli wczoraj serię 5 zwycięstw u siebie, a z ostatnich 6 meczów ogółem przegrali 5. Obie ekipy jutro spotkają się ponownie, ale tym razem w Bostonie.

W bardzo dobrej formie są usiłujący gonić Bruins w dywizji Toronto Maple Leafs, którzy odnieśli już 6. zwycięstwo z rzędu. Tylko St. Louis Blues mogą się obecnie pochwalić dłuższą zwycięską serią. Wczoraj "Klonowym Liściom" pomógł jednak rywal, bo zwycięstwo 5:4 New Jersey Devils sprezentowali ekipie z Toronto sami. W dogrywce William Nylander przedzierał się z prawego skrzydła, ale uciekł mu krążek. Jednak obrońca rywali Damon Severson próbował go opanować tak nieudolnie, że skierował go do własnej bramki między parkanami bramkarza Mackenzie'ego Blackwooda. Nylander w ten nietypowy sposób zdobył swojego pierwszego w tym sezonie gola w dogrywce, a wcześniej także 2 razy asystował. Również gola i 2 asysty zaliczył John Tavares, a dla zwycięzców trafiali jeszcze: Zach Hyman, Kasperi Kapanen i Ilja Michiejew. Ten ostatni nie będzie jednak wspominał meczu najlepiej, bo w trzeciej tercji przypadkowo gracz rywali Jesper Bratt łyżwą głęboko rozciął mu nadgarstek. Rosjanin wylądował w szpitalu. Jego zespół ma 46 punktów i zajmuje 2. miejsce w dywizji atlantyckiej. Devils przegrali 3 z ostatnich 4 meczów, a ich 30 punktów oznacza ostatnią pozycję w dywizji metropolitalnej i przedostatnią w całej NHL.

"Samobójczy" gol Damona Seversona na wagę zwycięstwa Toronto Maple Leafs w dogrywce



New York Rangers jak zwykle w tym sezonie wygrali z Carolina Hurricanes. Drużyna z Nowego Jorku tym razem pokonała "Huragany" 5:3 i ma na koncie komplet 3 zwycięstw z tym rywalem w obecnych rozgrywkach, mimo że w tabeli znajduje się niżej. Mika Zibanejad strzelił dla zwycięzców 2 gole i zaliczył asystę, Artiemij Panarin raz trafił i dwukrotnie asystował, Chris Kreider zaliczył bramkę i asystę, a swojego gola zdobył też oddający tego wieczoru najwięcej strzałów Ryan Strome. Gracze Rangers, którzy w poprzednich 5 meczach nie wykorzystali żadnej z 18 gier w przewadze, tym razem mieli w nich skuteczność 2/4. Wygraną okupili jednak pęknięciem kości ręki Brendana Lemieuxa. 40 punktów daje im ciągle przedostatnie miejsce w dywizji metropolitalnej. Hurricanes są w niej z 46 "oczkami" na 5. pozycji, ale przegrali już 3. mecz z rzędu. W drugiej tercji sędziowie po challenge'u zgłoszonym przez rywali odebrali drużynie z Raleigh gola na 2:2 Sebastiana Aho. Okazało się, że wcześniej był spalony.

Prowadzący w ligowej tabeli Washington Capitals po dogrywce pokonali 2:1 Columbus Blue Jackets. Kluczowa okazała się kara, jaką w dogrywce otrzymał Nathan Gerbe. "Stołeczni" zamienili ją na zwycięskiego gola autorstwa T.J.'a Oshie'ego. To pierwsze trafienie Amerykanina w dodatkowej części meczu NHL od 28 marca 2017 roku. Wcześniej był wieczór pierwszych goli Szwedów. Jakob Lilja, skazany kiedyś przez sąd w swojej ojczyźnie na grzywnę za faul podczas meczu, dał Blue Jackets prowadzenie swoim debiutanckim golem w NHL, a Carl Hagelin wyrównał pierwszym trafieniem w tym sezonie po fantastycznej asyście Richarda Pánika z przełożeniem kija między nogami. Bramkarz Capitals Ilja Samsonow obronił 27 strzałów, a po drugiej stronie tafli Joonas Korpisalo zatrzymał 34. Obaj w tej kolejności zostali wybrani pierwszymi dwiema gwiazdami meczu. Drużyna z Waszyngtonu szybko zapomniała o dotkliwej porażce 3:7 w ostatnim przed przerwą świąteczną spotkaniu z Boston Bruins. 59 punktów daje jej prowadzenie w tabeli NHL. Blue Jackets mają 41 "oczek" i są na 6. miejscu w dywizji metropolitalnej.

Fantastyczna asysta Richarda Pánika przy golu Carla Hagelina



Wygrana 3:1 trzecia tercja przesądziła o wyjazdowym zwycięstwie Minnesota Wild nad Colorado Avalanche. "Dzicy" wygrali całe spotkanie 6:4. To był mecz, w którym sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Goście najpierw stracili przewagę 2:0, później ich prowadzenie 3:2 zmieniło się w wynik 3:4, ale ostatnie 3 słowa należały do nich. Bramki Matsa Zuccarello Aasena, Victora Racka i Ryana Sutera, który strzelał w końcówce, gdy na lodzie nie było już bramkarza "Lawiny", zdecydowały o zwycięstwie. Drużyna z St. Paul miała 6 różnych strzelców, z których żaden nie dorzucił do swojego dorobku asysty. Przed wymienioną "trójką" do siatki trafiali także: obrońcy Carson Soucy i Brad Hunt oraz napastnik Eric Staal. Bramkarz Wild Devan Dubnyk obronił 40 strzałów. Wygrał wszystkie 3 rozpoczynane między słupkami mecze po przerwie spowodowanej kłopotami zdrowotnymi żony. Jego drużyna z 43 punktami awansowała na 5. miejsce w dywizji centralnej. Avalanche, którzy przegrali 3 z ostatnich 4 spotkań, mają o 6 punktów więcej i w tej samej dywizji zajmują 2. pozycję.

Pittsburgh Penguins wygrali w Nashville z miejscowymi Predators 5:2. Obrońca Juuso Riikola strzelił dla "Pingwinów" pierwszego gola w sezonie i zaliczył asystę, a bramki zdobywali także: Dominik Simon, Alex Galchenyuk, Teodors Bļugers i Bryan Rust. 30 z 32 strzałów obronił zaś bramkarz gości Tristan Jarry, który wśród zawodników występujących na tej pozycji i mających rozegranych przynajmniej 12 meczów w tym sezonie przewodzi w klasyfikacjach: skuteczności obron (93,9 %) oraz średniej goli wpuszczonych na mecz (1,87). Bramkarz "Drapieżników" Pekka Rinne zjechał z tafli w pierwszej tercji po tym jak rywale pokonali go 3 razy na 6 strzałów. Jego zmiennik Juuse Saros obronił 17 z 19 strzałów. Penguins mają 48 punktów i są na 3. miejscu w dywizji metropolitalnej. Predators z 42 spadli na przedostatnią, 6. pozycję w dywizji centralnej. Obie drużyny spotkają się ponownie dziś, ale tym razem w Pittsburghu.

Robin Lehner, który w ubiegłym sezonie tak znakomicie spisywał się w bramce New York Islanders, wygrał tej nocy pierwszy mecz przeciwko dawnym kolegom. Szwed w poprzednich rozgrywkach przyczynił się do tego, że "Wyspiarze" stracili najmniej goli w lidze i był nominowany do Trofeum Veziny dla najlepszego bramkarza NHL. Tym razem, już w barwach Chicago Blackhawks, zatrzymał 38 strzałów i pomógł swojemu obecnemu zespołowi w odniesieniu zwycięstwa 5:2. Alex DeBrincat po raz pierwszy w tym sezonie strzelił zwycięskiego gola, znany z ostrej gry Dennis Gilbert zdobył debiutancką bramkę w NHL, Matthew Highmore pierwszą w tym sezonie, a dla Blackhawks trafiali także: Dominik Kubalík i Jonathan Toews. Bramkarz Islanders Thomas Greiss, który w poprzednim sezonie dzielił się występami z Lehnerem, tej nocy zaprezentował się znacznie gorzej od Szweda i został zmieniony już w pierwszej tercji po wpuszczeniu 3 z 11 strzałów. Siemion Warłamow, który przyszedł do Nowego Jorku na miejsce Lehnera, obronił 17 z 19 uderzeń na bramkę. Islanders przegrali 4 z ostatnich 5 meczów, ale utrzymują 2. miejsce w dywizji metropolitalnej. Obecnie mają na koncie 49 punktów. Blackhawks nadal okupują ostatnią pozycję w dywizji centralnej z 38 punktami.

Calgary Flames w Edmonton bez większych problemów pokonali swoich odwiecznych rywali Oilers w pierwszych w tym sezonie derbach prowincji Alberta. Andrew Mangiapane strzelił gola i zaliczył 2 asysty, Elias Lindholm uzyskał bramkę i asystę, a trafiali także: Matthew Tkachuk, Sean Monahan i Mikael Backlund. Flames ostatecznie zwyciężyli 5:1. Backlund ustalił wynik podczas gry w osłabieniu. Flames i Oilers w swoich przewagach stracili już 7 goli w tym sezonie - najwięcej w całej lidze. Pierwszy w tym meczu bramkarz drużyny z Edmonton Mikko Koskinen został zmieniony po wpuszczeniu 4 goli na 24 strzały. Zastąpił go Mike Smith, który 2 poprzednie sezony spędził w barwach Flames. Z kolei były bramkarz Oilers Cam Talbot przesiedział cały mecz w boksie "Płomieni", oglądając 28 skutecznych interwencji Davida Ritticha. Dzięki zwycięstwu zespół z Calgary z 45 punktami wyprzedził swojego regionalnego rywala i awansował na 3. miejsce w dywizji Pacyfiku. Oilers wypadli z jej pierwszej "trójki" po raz pierwszy w tym sezonie. Obecnie mają 44 punkty i zajmują 4. miejsce, ale są także drudzy w klasyfikacji "dzikiej karty" w konferencji zachodniej, co na koniec sezonu daje awans do play-offów. Ich honorowego gola strzelił Connor McDavid, który z 63 punktami prowadzi w klasyfikacji najskuteczniejszych graczy ligi.

Gracze Anaheim Ducks nie dali się w końcówce dogonić Vegas Golden Knights. "Kaczory" jeszcze 2 minuty przed końcem prowadziły 4:1, ale rywale strzelili 2 gole. Na wyrównanie nie wystarczyło im jednak czasu i to drużyna Dallasa Eakinsa wygrała 4:3. W drugiej tercji Ducks strzelili 3 gole w odstępie zaledwie 97 sekund. Mecz z bramką i asystą skończyli: obrońca Cam Fowler i Devin Shore, a trafiali także Adam Henrique i Max Comtois. W odniesieniu zwycięstwa bardzo pomogły im dwie kary rywali w połowie drugiej odsłony. Najpierw zdobyli gola w podwójnej przewadze, a następnie dorzucili kolejnego w grze 5 na 4 w polu. Drużyna Ducks oddała tylko 18 celnych strzałów na bramkę. 36 punktów daje jej 6. miejsce w dywizji Pacyfiku, której wiceliderami pozostają zawodnicy Vegas Golden Knights. "Złoci Rycerze" mają 46 punktów, czyli tyle, ile prowadzący Arizona Coyotes, ale rozegrali o 2 mecze więcej. Przegrali 3 z ostatnich 4 spotkań.

Udany pościg dał Los Angles Kings zwycięstwo nad San Jose Sharks w derbach Kalifornii na dnie dywizji Pacyfiku i całej konferencji zachodniej. "Królowie" po dwóch tercjach przegrywali 0:2, ale doprowadzili do remisu w trzeciej po dwóch bramkach wezwanego w dniu meczu z AHL Martina Frka, a Jeff Carter dał im wygraną 3:2 golem strzelonym w dogrywce. To jego 82. zwycięska bramka w NHL. Od 2005 roku, gdy trafił do tej ligi, tylko Aleksandr Owieczkin strzelił więcej goli na wagę wygranych. Carter asystował wczoraj także przy obu golach Frka, w tym przy wyrównującym, zdobytym w przedostatniej minucie trzeciej tercji po zjechaniu z lodu przez bramkarza Kings Jacka Campbella. Dla Sharks pierwszego gola w sezonie strzelił Joe Thornton, który tym samym przerwał swoją najdłuższą w NHL passę 47 występów bez trafienia do siatki w rozgrywkach zasadniczych. Zespół Kings zakończył serię 3 porażek i opuścił ostatnie miejsce w dywizji oraz konferencji, spychając na nie swoich wczorajszych rywali, którzy z kolei przegrali 4 mecze z rzędu. "Królowie" mają 36 punktów i są teraz przedostatni, a "Rekiny" zdobyły o 1 punkt mniej.

WYNIKI NHL
TABELE DYWIZJI

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
Wypowiedz się o hokeju!
Shoutbox
  • Zaba: I później nawet z kimś wygralismy
  • Zaba: Ruutu... Nie prowokuj :)
  • PanFan1: Piękne to Zach zmieścił dla USAkòw
  • J_Ruutu: Nie prowokuje, takie są fakty
  • J_Ruutu: Wracając do meczu, przyjemnie się to ogląda :)
  • Zaba: Do póki nie pomyślisz, że będziemy z nimi za kilka dni grali... 😀
  • J_Ruutu: Hokej NHL na europejskim lodzie jest ciekawszy, moim zdaniem. Mniej młócki, więcej gry.
  • PanFan1: Zdecydowanie Szwedzi są rewelacyjni
  • Polaczek1: Widzieliście nieuznana bramkę po Varzevdla Czechów? Przypomina Wam to coś z naszych Play off ?
  • PanFan1: ... przy czym widziałem parę lepszych meczy Alexa Lyona ;)
  • J_Ruutu: Ale Amerykanie też mieli swoje szanse i trochę pecha.
  • PanFan1: no ten słupek w pierwszych sekundach
  • Andrzejek111: Pociś Juesej pociś.
  • rober03: To nie ludzkie żeby tak szybko jeździć na łyżwach 😁😁😁
  • PanFan1: Zgadzam się z panem Henrykiem, Alex powinien był to odbić
  • J_Ruutu: Centymetra mu zabrakło.
  • PanFan1: Polska - USA będę na trybunach, czuję że to może być ciekawe doświadczenie :)
  • Andrzejek111: Do naszych nie będą się tak przykładać, a coś zawsze wpadnie
  • Paskal79: Ka wybrałam męcz z Francją liczę że Nasi powalczą....:-) a taki mecz ze Szwecją będzie rączej przypominał przykładowo Unia-SMS ....
  • hanysTHU: Tymczasem w Pradze chaos.
  • Paskal79: Amerykanie jeszcze rusza nie odpuszcza....
  • Hokejowy1964: PanFan bardzo dobrze że zwracasz uwagę na pomyłki językowe komentatora. On bierze pieniądze za to żeby wymawiać poprawnie. Jest duża szansa że spotkamy się w Ostravice 😉
  • Paskal79: Czesi w pierwszej tercji w strzałach 10-1 ale nic nie wpadło po dwóch tercjach 17-6 i dalej nic....:-)
  • PanFan1: To będzie zaszczyt Hokejowy
  • Arma: Jutro zaczynamy Energylandie 2024 dla Polski
  • PanFan1: Co tam w Pradze hanys ?
  • redgar: można gdzieś oglądnąć te mecze online? niestety nie mam tych kanałów polsatu
  • PanFan1: próbuj na onhockey
  • PanFan1: redgar poniżej w linku masz Czechy Finy
  • PanFan1: https://www.youtube.com/live/do51049UFEk?si=nLOe2BCsLWfht3GY
  • fruwaj: można różnych relacji szukać i tu: https://livetv.sx/pl/allupcomingsports/2/
  • redgar: dzięki
  • PanFan1: Cudnie to pograli USAki
  • PanFan1: Chyba że strachu przed Czerkawskim w studio, pan komentator nazwę "nju Jork ajlanders" wymawia poprawnie ;)
  • redgar: jak ja widzę jak oni grają. To nasi będą stali i nie będą wiedzieć o co chodzi. A Johnny hockey w formie jak zawsze
  • PanFan1: Strzelili by to USAki bo mimo zmęczenia, jeszcze bym trochę na ten hokej popatrzył
  • emeryt: kochani czepiamy sie pomyłek jezykowych komentatorów...nadal nie dowierzam że hokej jest pokazany w tak profesjonalnej formie...studio pomeczowe,goście itd,sztos...oto jest dzień który dał nam Pan x 3
  • fruwaj: święte słowa emerycie :) wesoły dzień dziś nam nastał
  • Arma: Pytanie tylko czy Polskę zadowoli wyjście z grupy ? Mam przeczucie że nie zatrzymamy się tak łatwo w tym roku
  • PanFan1: Pani Marto pani patrzy ? Oni tam się poszarpali i nic ! normalnie nima za to kar :)
  • emeryt: Kalaber skończy jak Czesio Michniewicz...utrzyma sie w elicie ale przegra ze Szwecjo i USA co zostanie odebrane jako porażka
  • emeryt: Żarcik taki
  • Zaba: Liczylem, ze USA wyrówna, ale w sumie dobrze, że Szwecja wygrała tak wysoko, bo nie będą musieli się tak starać w następnym meczu:)
  • szop: ogladanie hokeja w polsacie to przyjemnosc
  • Luque: Szop wg niektórych wszystko będzie źle ;)
  • szop: wiem Luq ale mi sie wydaje ze jest git i ciekawi mnie ogladalnosc
  • Luque: Bigos ciekawa analiza tylko musi się trochę wyluzować, no ale jak to się mówi trema debiutanta z czasem pewnie pójdzie mu lepiej
  • PanFan1: Też jestem pod wrażeniem jakości polsatowskiego przekazu, fachowo, widać że na porządnym sprzęcie, o niebo lepiej niż TVP, wleję tylko maleńką łyżeczkę dziekciu do tej beczki miodu, Pat Rokicki najlepszy komentator hokeja w Polsce, ten dzisiejszy polsatowski (nie piszę o panu Henryku) nawet się do Rokickiego nie umywa.
  • Luque: Jak lubisz mieszać politykę ze sportem i inne takie to Ci się podoba... Laskowski też fajnie komentował do czasu
  • Luque: A Pan Heniu bardzo fajnie rzeczowo, fachowo i aż miło posłuchać obiektywnego komentarza
  • kłapek: Tak Patryk wychowanek Rokicki tego nie da się słuchać
  • rawa: Let's go Panthers!
  • PanFan1: Luque sorry bracie, ale z tym mieszaniem to chyba jednak tobie się pomieszało. Piszę że Rokicki nieporównywalnie lepiej komentuje hokej od tego polsatowskiego - jak mu tam - bo: umie wymawiać anglicyzmy, bo nie myli imion hokeistów, bo wie w jakich klubach grają, bo ma hokejowo-dziennikarską wiedzę jak mało kto w naszym kochanym Kraju, w porównaniu z Patem ten polsatowski jest kompletnym amatorem. Nie doszukuj się w mojej wypowiedzi żadnego ideolo, weź sobie odtwórz jakiś mecz ...
  • PanFan1: ... który komentuje Rokicki i porównaj z tym polsatowskim.
  • rawa: Dobrze znowu widziec Bennetta na lodzie.
  • rawa: PF1 oglądasz Kocury?
  • PanFan1: Dziś noc nasza Rawa
  • PanFan1: Adam będzie jutro (dziś) na meczu w Polonezie
  • PanFan1: jeeeeeden !
  • rawa: To super.
  • PanFan1: Gustav
  • PanFan1: Będziesz przed 14:00 ?
  • rawa: Warguez
  • rawa: Bede
  • PanFan1: Miałem iść spać po Szwecja USA, od wczoraj 0300 jestem na nogach, ale poszedłem jeszcze pojeździć na rowerze i ..UJ przeszło mi ;)
  • PanFan1: Szefowa w sumie to nie narzeka, ale prywatnie uważa że ... sam wiesz :)
  • rawa: Ja tez jestem zajechany ale taki mecz trzeba oglądać.
  • rawa: Trochę teraz jest hokeja. Pozdrowienia dla Szefowej.
  • PanFan1: Pasta jak raczej unikał konfliktów, tak teraz jakiś rozochocony
  • rawa: Zaś go oklepią i tyle będzie z jego rozochocenia.
  • PanFan1: Strzały 3:10 pod koniec pierwszej
  • rawa: Przydałoby się coś w cisnąć w tym PP
  • PanFan1: nie rozumiem gdzie ta kara
  • PanFan1: ale OK kocia przewaga zawsze dobra
  • rawa: Na 11 z Miśkami 1 wykorzystali w tym playoffie.
  • rawa: Miśki trochę wyglądają jakby pary im brakowało.
  • PanFan1: Też mam takie wrażenie
  • PanFan1: 3:13 w strzałach
  • rawa: Zobaczymy co będzie w drugiej
  • PanFan1: Rawa nie wyżyję, nie spałem już prawie dobę ...
  • rawa: Spoczek. Widzimy się za niedługo.
  • rawa: Swayman świetna obrona strzału Wargueza
  • rawa: Miśki miały swoje kilka minut ale załapały 4 minutową karę.
  • rawa: Taras wcisnął na 2:0 w PP.
  • rawa: Jeszcze 2 minuty PP zostały
  • rawa: Carter 3:0 następna brama w PP
  • rawa: Kara z d.upy dla Miśków. Ekblad powinien dostać karę za trzymanie.
  • rawa: Montour 4:0. Kolejna brama w PP
  • rawa: Lauko na 4:1
  • rawa: Boston 4:2
  • rawa: Bobo daje rade broniąc strzaly Miśków w PP.
  • rawa: Boston pusta bramka
  • rawa: Ale okazje miał DeBrusk.
    Jeszcze 1:37 do końca.
  • rawa: Reinhart do pustaka na 5:2
  • rawa: Misie na zajechane wyglądają. Po dwóch tercjach mieli tylko 8 strzałów na bramę. Teraz jest 32:16 w strzałach dla Florydy.
  • rawa: 6:2 Warguez w PP.
  • rawa: Brawo Kocury! 🐀
    2:1 w serii dla Panthers.
  • Hokejowy1964: PanFan i wzajemnie zaszczyt i wielka radość spotkać się na Elicie. Przeżycie na całe życie.
  • Luque: Francja-Kazachstan, wynik tego meczu mocno zdefiniuje z kim gramy o utrzymanie
  • KubaKSU: Z obrońców jeszcze ktoś zostanie ? :)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z Shoutboxa Zaloguj się!
© Copyright 2003 - 2024 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe