Poznaliśmy terminarz MHL (1 ligi) na sezon 2021/2022
14 drużyn wystąpi w nadchodzącym sezonie Młodzieżowej Hokej Ligi (1. ligi). Pierwsze dwie kolejki zaplecze PHL rozegra 4 i 5 września 2021 r.
R–1 01 KOLEJKA – 04.09.2021
001 MKS CRACOVIA - KH POLONIA BYTOM
002 UKH UNIA OŚWIĘCIM - OPOLE HK
003 UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK - SMS PZHL KATOWICE
004 MMKS PODHALE NOWY TARG - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
005 MKS SOKOŁY TORUŃ - MOSM TYCHY
006 GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK - KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW
007 TME ŁKH ŁÓDŹ - SMS TORUŃ
R–1 02 KOLEJKA – 05.09.2021
008 MKS CRACOVIA - OPOLE HK
009 UKH UNIA OŚWIĘCIM - KH POLONIA BYTOM
010 UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
011 MMKS PODHALE NOWY TARG - SMS PZHL KATOWICE
012 MKS SOKOŁY TORUŃ - KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW
013 GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK - MOSM TYCHY
R–1 03 KOLEJKA – 11.09.2021
014 KH POLONIA BYTOM - UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK
015 OPOLE HK - MMKS PODHALE NOWY TARG
016 UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MOSM TYCHY
017 SMS PZHL KATOWICE - KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW
018 TME ŁKH ŁÓDŹ - GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK
019 SMS TORUŃ - MKS SOKOŁY TORUŃ
020 MKS CRACOVIA - UKH UNIA OŚWIĘCIM
R–1 04 KOLEJKA – 12.09.2021
021 KH POLONIA BYTOM - MMKS PODHALE NOWY TARG
022 OPOLE HK - UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK
023 UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW
024 SMS PZHL KATOWICE - MOSM TYCHY
025 TME ŁKH ŁÓDŹ - MKS SOKOŁY TORUŃ
026 SMS TORUŃ - GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK
R–1 05 KOLEJKA – 18.09.2021
027 MMKS PODHALE NOWY TARG - UKH UNIA OŚWIĘCIM
028 UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK - MKS CRACOVIA
029 KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW - SMS TORUŃ
030 MOSM TYCHY - TME ŁKH ŁÓDŹ
031 MKS SOKOŁY TORUŃ - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
032 GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK - SMS PZHL KATOWICE
033 KH POLONIA BYTOM - OPOLE HK
R–1 06 KOLEJKA – 19.09.2021
034 MMKS PODHALE NOWY TARG - MKS CRACOVIA
035 UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK - UKH UNIA OŚWIĘCIM
036 KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW - TME ŁKH ŁÓDŹ
037 MOSM TYCHY - SMS TORUŃ
038 MKS SOKOŁY TORUŃ - SMS PZHL KATOWICE
039 GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
R–1 07 KOLEJKA – 02.10.2021
040 MKS CRACOVIA - GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK
041 UKH UNIA OŚWIĘCIM - MKS SOKOŁY TORUŃ
042 TME ŁKH ŁÓDŹ - SMS PZHL KATOWICE
043 SMS TORUŃ - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
044 KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW - OPOLE HK
045 MOSM TYCHY - KH POLONIA BYTOM
046 MMKS PODHALE NOWY TARG - UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK
R–1 08 KOLEJKA – 03.10.2021
047 MKS CRACOVIA - MKS SOKOŁY TORUŃ
048 UKH UNIA OŚWIĘCIM - GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK
049 TME ŁKH ŁÓDŹ - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
050 SMS TORUŃ - SMS PZHL KATOWICE
051 KH POLONIA BYTOM - KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW
052 MOSM TYCHY - OPOLE HK
R–1 09 KOLEJKA – 09.10.2021
053 KH POLONIA BYTOM - SMS TORUŃ
054 OPOLE HK - TME ŁKH ŁÓDŹ
055 GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK - UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK
056 MKS SOKOŁY TORUŃ - MMKS PODHALE NOWY TARG
057 SMS PZHL KATOWICE - UKH UNIA OŚWIĘCIM
058 UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MKS CRACOVIA
059 KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY
R–1 10 KOLEJKA – 10.10.2021
060 KH POLONIA BYTOM - TME ŁKH ŁÓDŹ
061 OPOLE HK - SMS TORUŃ
062 GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK - MMKS PODHALE NOWY TARG
063 MKS SOKOŁY TORUŃ - UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK
064 SMS PZHL KATOWICE - MKS CRACOVIA
065 UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - UKH UNIA OŚWIĘCIM
R–1 11 KOLEJKA – 16.10.2021
066 SMS PZHL KATOWICE - KH POLONIA BYTOM
067 UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - OPOLE HK
068 UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK - MOSM TYCHY
069 MMKS PODHALE NOWY TARG - KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW
070 UKH UNIA OŚWIĘCIM - SMS TORUŃ
071 MKS CRACOVIA - TME ŁKH ŁÓDŹ
072 MKS SOKOŁY TORUŃ - GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK
R–1 12 KOLEJKA – 17.10.2021
073 KH POLONIA BYTOM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
074 SMS PZHL KATOWICE - OPOLE HK
075 UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK - KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW
076 MMKS PODHALE NOWY TARG - MOSM TYCHY
077 UKH UNIA OŚWIĘCIM - TME ŁKH ŁÓDŹ
078 MKS CRACOVIA - SMS TORUŃ
R–1 13 KOLEJKA – 30.10.2021
079 KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW - MKS CRACOVIA
080 MOSM TYCHY - UKH UNIA OŚWIĘCIM
081 SMS TORUŃ - UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK
082 TME ŁKH ŁÓDŹ - MMKS PODHALE NOWY TARG
083 KH POLONIA BYTOM - MKS SOKOŁY TORUŃ
084 OPOLE HK - GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK
085 UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SMS PZHL KATOWICE
R–1 14 KOLEJKA – 31.10.2021
086 KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW - UKH UNIA OŚWIĘCIM
087 MOSM TYCHY - MKS CRACOVIA
088 SMS TORUŃ - MMKS PODHALE NOWY TARG
089 TME ŁKH ŁÓDŹ - UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK
090 KH POLONIA BYTOM - GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK
091 OPOLE HK - MKS SOKOŁY TORUŃ
R–2 15 KOLEJKA – 06.11.2021
092 KH POLONIA BYTOM - MKS CRACOVIA
093 OPOLE HK - UKH UNIA OŚWIĘCIM
094 SMS PZHL KATOWICE - UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK
095 UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MMKS PODHALE NOWY TARG
096 MOSM TYCHY - MKS SOKOŁY TORUŃ
097 KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW - GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK
098 SMS TORUŃ - TME ŁKH ŁÓDŹ
R–2 16 KOLEJKA – 07.11.2021
099 KH POLONIA BYTOM - UKH UNIA OŚWIĘCIM
100 OPOLE HK - MKS CRACOVIA
101 SMS PZHL KATOWICE - MMKS PODHALE NOWY TARG
102 UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK
103 MOSM TYCHY - GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK
104 KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW - MKS SOKOŁY TORUŃ
R–2 17 KOLEJKA – 20.11.2021
105 UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK - KH POLONIA BYTOM
106 MMKS PODHALE NOWY TARG - OPOLE HK
107 KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW - SMS PZHL KATOWICE
108 MOSM TYCHY - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
109 GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK - TME ŁKH ŁÓDŹ
110 MKS SOKOŁY TORUŃ - SMS TORUŃ
111 UKH UNIA OŚWIĘCIM - MKS CRACOVIA
R–2 18 KOLEJKA – 21.11.2021
112 UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK - OPOLE HK
113 MMKS PODHALE NOWY TARG - KH POLONIA BYTOM
114 KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
115 MOSM TYCHY - SMS PZHL KATOWICE
116 GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK - SMS TORUŃ
117 MKS SOKOŁY TORUŃ - TME ŁKH ŁÓDŹ
R–2 19 KOLEJKA – 08.01.2022
118 UKH UNIA OŚWIĘCIM - MMKS PODHALE NOWY TARG
119 MKS CRACOVIA - UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK
120 SMS TORUŃ - KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW
121 TME ŁKH ŁÓDŹ - MOSM TYCHY
122 UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MKS SOKOŁY TORUŃ
123 SMS PZHL KATOWICE - GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK
124 OPOLE HK - KH POLONIA BYTOM
R–2 20 KOLEJKA – 09.01.2022
125 UKH UNIA OŚWIĘCIM - UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK
126 MKS CRACOVIA - MMKS PODHALE NOWY TARG
127 SMS TORUŃ - MOSM TYCHY
128 TME ŁKH ŁÓDŹ - KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW
129 UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK
130 SMS PZHL KATOWICE - MKS SOKOŁY TORUŃ
R–2 21 KOLEJKA – 15.01.2022
131 GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK - MKS CRACOVIA
132 MKS SOKOŁY TORUŃ - UKH UNIA OŚWIĘCIM
133 SMS PZHL KATOWICE - TME ŁKH ŁÓDŹ
134 UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SMS TORUŃ
135 OPOLE HK - KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW
136 KH POLONIA BYTOM - MOSM TYCHY
137 UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK - MMKS PODHALE NOWY TARG
R–2 22 KOLEJKA – 16.01.2022
138 GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK - UKH UNIA OŚWIĘCIM
139 MKS SOKOŁY TORUŃ - MKS CRACOVIA
140 SMS PZHL KATOWICE - SMS TORUŃ
141 UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - TME ŁKH ŁÓDŹ
142 KH POLONIA BYTOM - KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW
143 OPOLE HK - MOSM TYCHY
R–2 23 KOLEJKA – 22.01.2022
144 SMS TORUŃ - KH POLONIA BYTOM
145 TME ŁKH ŁÓDŹ - OPOLE HK
146 UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK - GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK
147 MMKS PODHALE NOWY TARG - MKS SOKOŁY TORUŃ
148 UKH UNIA OŚWIĘCIM - SMS PZHL KATOWICE
149 MKS CRACOVIA - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
150 MOSM TYCHY - KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW
R–2 24 KOLEJKA – 23.01.2022
151 SMS TORUŃ - OPOLE HK
152 TME ŁKH ŁÓDŹ - KH POLONIA BYTOM
153 UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK - MKS SOKOŁY TORUŃ
154 MMKS PODHALE NOWY TARG - GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK
155 UKH UNIA OŚWIĘCIM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
156 MKS CRACOVIA - SMS PZHL KATOWICE
R–2 25 KOLEJKA – 05.02.2022
157 KH POLONIA BYTOM - SMS PZHL KATOWICE
158 OPOLE HK - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
159 MOSM TYCHY - UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK
160 KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW - MMKS PODHALE NOWY TARG
161 SMS TORUŃ - UKH UNIA OŚWIĘCIM
162 TME ŁKH ŁÓDŹ - MKS CRACOVIA
163 GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK - MKS SOKOŁY TORUŃ
R–2 26 KOLEJKA – 06.02.2022
164 KH POLONIA BYTOM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
165 OPOLE HK - SMS PZHL KATOWICE
166 MOSM TYCHY - MMKS PODHALE NOWY TARG
167 KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW - UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK
168 SMS TORUŃ - MKS CRACOVIA
169 TME ŁKH ŁÓDŹ - UKH UNIA OŚWIĘCIM
R–2 27 KOLEJKA – 19.02.2022
170 MKS CRACOVIA - KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW
171 UKH UNIA OŚWIĘCIM - MOSM TYCHY
172 UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK - SMS TORUŃ
173 MMKS PODHALE NOWY TARG - TME ŁKH ŁÓDŹ
174 MKS SOKOŁY TORUŃ - KH POLONIA BYTOM
175 GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK - OPOLE HK
176 SMS PZHL KATOWICE - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
R–2 28 KOLEJKA – 20.02.2022
177 MKS CRACOVIA - MOSM TYCHY
178 UKH UNIA OŚWIĘCIM - KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW
179 UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK - TME ŁKH ŁÓDŹ
180 MMKS PODHALE NOWY TARG - SMS TORUŃ
181 MKS SOKOŁY TORUŃ - OPOLE HK
182 GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK - KH POLONIA BYTOM
Komentarze