XXVI OOM: Torunianie triumfują!
MKS Sokoły Toruń zwyciężyli w XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, w finale pokonując UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 3:2. Brązowy medal przypadł drużynie UKH Unii Oświęcim, która wygrała z UKS Zagłębiem Sosnowiec 4:1.
FINAŁ:
UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok - MKS Sokoły Toruń 2:3 (0:1, 2:2, 0:0)
0:1 - Marcel Sawicki - Jan Walczak (04:24)
1:1 - Marcin Dulęba - Szymon Dobosz, Adrian Frankiewicz (21:35)
2:1 - Adrian Frankiewicz - Bartosz Florczak, Filip Wiszyński (29:10, 5/4)
2:2 - Jakub Wenker - Eryk Schafer (32:06, 4/5)
2:3 - Michał Proczek - Oskar Jeziorski, Konrad Pisalski (35:16)
Sędziowali: Dawid Mazur (główny) - Paweł Bajon, Damian Czudowski (liniowi)
Strzały: 31-38
Minuty karne: 8-20
Widzów: 250
UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok: Wiszyński - Biłas, Orzechowski; Dobosz, Dulęba, Żółkiewicz - Florczak, Koczera; Frankiewicz, Pisula, Kopiec - Niemczyk, Rocki; Radwański, Tauter, Tumidalski - Starościak, Ostafiński; Bąk, Sanocz, Mazur
Trener: Michał Radwański
MKS Sokoły Toruń: Lisewski - Sawicki, Proczek; Piskalski, Jeziorski, Wenker - Dobrzeniecki, Rutkowski, Walczak, Maćkowski - Kańczewski, Schafer; Suski, Shirkov, Małecki - Kurnicki, Ongirski; Bohuszko, Wiwatowski, Mularczyk
Trener: Paweł Głaz
MECZ O 3. MIEJSCE:
UKH Unia Oświęcim - UKS Zagłębie Sosnowiec 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
0:1 - Wasilij Jerasow (02:36)
1:1 - Krystian Sosnowski - Piotr Kot, Uladzislau Kandratsenka (11:11, 5/4)
2:1 - Piotr Kot - Krystian Sosnowski (24:21)
3:1 - Mateusz Filipowicz - Dominik Lichota, Aleksander Noworyta (30:39, 5/4)
4:1 - Aleksander Noworyta (56:52, do pustej bramki)
Sędziowali: Kamil Brynarski (główny) - Nikifor Szczerba, Michał Żak (liniowi)
Strzały: 37-30
Minuty karne: 12-16
Widzów: 250
UKH Unia Oświęcim: Płonka - Lichota, Klekot; Daniliszyn, Filipowicz, Noworyta - Ptaszkin, Dworzak; Biernat, Sosnowski, Kandratsenka - Kot, Wytrykus; Hornik, Guzik, Zabawski - Pencko, Siemasz, Wilk, Klimczyk
Trener: Witold Magiera
UKS Zagłębie Sosnowiec: Kubara - Nowak, Zadęcki; Jerasow, Pałamarczuk, Susterovas - Wilk, Machura; Karasiński, Baran, Kasprzyk - Mirek, Bielaczyc; Sarnacki, Podsiadło, Tarnawski - Brzozowski, Bobbe, Kowalienko
Trener: Jerzy Górak
Komentarze