Zapamiętaj mnie

» Zarejestruj się!

Treść nie została jeszcze uzupełniona przez Administratora

SHOUTNEWS

2015-07-29 12:55 Młodszy brat Anžego Kopitara, Gašper w sezonie 2015/2016 będzie występował w drużynie Manchesteru Monarchs (ECHL), czyli farmerskim zespole Los Angeles Kings.

2015-07-29 12:26 Słowacki defensor Martin Žitňanský, który w poprzednim sezonie zaliczył 26 występów w drużynie HC GKS-u Katowice (2 bramki, 4 asysty), podpisał roczny kontrakt z ŠHK 37 Pieszczany.

W tej ekipie będzie występował także doświadczony słowacki napastnik Josef Balej, który ma w swoim hokejowym CV grę w ekstralidze czeskiej, szwajcarskiej, a nawet 18 spotkań w NHL.

2015-07-28 18:57 W drugim meczu sparingowym GKS Tychy pokonał Szachcior Soligorsk 3:2 po dwóch golach Patryka Koguta (14. i 60.) i jednym Michała Kotlorza (31.)

2015-07-28 18:11 Po czterdziestu minutach gry GKS Tychy prowadzi z Szachciorem Soligorsk już 2:1. Gole dla ekipy mistrza Polski zdobyli Patryk Kogut (14. minuta) i Michał Kotlorz (31.).

2015-07-28 17:26 GKS Tychy prowadzi po pierwszej tercji z Szachciorem Soligorsk 1:0. Bramkę dla trójkolorowych w 14. minucie zdobył Patryk Kogut.

2015-07-27 20:17 Hokeiści GKS Tychy przegrali z Szachciorem Soligorsk 2:8. Bramki dla gospodarzy zdobyli Kotlorz i Kartoszkin.

2015-07-27 19:13 Po czterdziestu minutach gry GKS Tychy przegrywa z Szachciorem Soligorsk już 1:5.

2015-07-27 18:28 Po pierwszej tercji GKS Tychy przegrywa z Szachciorem Soligorsk 1:2. Bramkę dla ekipy mistrza Polski w szóstej minucie zdobył Michał Kotlorz.

2015-07-24 16:12 Działacze Orlika Opole chcą przesunąć godzinę rozgrywania niedzielnych spotkań. Dotychczas mecze rozpoczynały się o godzinie 18:30, ale kibice wyszli z postulatem, by odbywały się one wcześniej np. o godzinie 17:00.

2015-07-24 14:00 Kjell G. Lindqvist, nowy trener Ferencváros Budapeszt TC, ogłosił na twitterze, że nowym obrońcą jego drużyny został Niko Suoraniemi. 31-letni Fin w poprzednim sezonie zaliczył pięć spotkań w barwach Orlika Opole. Później przeniósł się do brytyjskiej ekstraligi Fife Flyers. W 34 meczach zdobył 2 bramki i zanotował 15 asyst.

2015-07-23 23:15 Spółka Wodociągi i Kanalizacja przekaże 90 tysięcy złotych Orlikowi Opole.

2015-07-23 18:47 Anton Janin, który w sezonie 2013/2014 grał w 1928 KTH Krynica, podpisał kontrakt z występującym na zapleczu KHL Sokołem Krasnojarsk.

2015-07-23 17:37 Reprezentant Ukrainy Serhij Warłamow podpisał roczny kontrakt z Donbasem Donieck. 38-letni napastnik w poprzednim sezonie nie grał w żadnym klubie. Występował jedynie w meczach "Sbirnej", w tym w Mistrzostwach Świata dywizji I grupy A w Krakowie.

2015-07-22 20:27 Amerykański bramkarz John Murray znany z występów w PHL został zawodnikiem nowego kazachskiego klubu HK Kułagier Temyrtau.

2015-07-21 01:11 Jamie Milam, który przez część sezonu 2012/2013 grał w ekipie HC GKS-u Katowice, podpisał kontrakt ze słowackim ekstraligowcem - HK Nitra. Amerykański defensor miał smykałkę do ofensywnej gry. W 17 spotkaniach zdobył 7 bramek i zanotował 9 asyst.

2015-07-21 00:13 Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Michaił Galinowski, wybitny radziecki arbiter. Miał 66 lat.

Ostatnio pracował jako szef sędziów w lidze KHL.

2015-07-20 14:38 Craig Cescon, mający na swoim koncie 31 występów w ekipie HC GKS-u Katowice, w przyszłym sezonie będzie klubowym kolegą naszego reprezentacyjnego golkipera Przemysława Odrobnego. Kanadyjczyk słynący z twardej gry i częstych pojedynków pięściarskich podpisał z Pingouins de Morzine-Avoriaz-Les Gets roczny kontrakt.

2015-07-13 16:38 Wiceprezydent Kontynentalnej Ligi Hokejowej Aleksiej Krasonow potwierdził, że już w najbliższym sezonie mecze KHL zostaną rozegrane w Chinach.

- Nasi partnerzy są zainteresowani takim rozwiązaniem. Już nawet w sezonie 2015/2016 możemy zagęścić współpracę i rozegrać tam mecze przygotowawcze, pojedynki ligowe, czy nawet coroczny Mecz Gwiazd - przyznał Krasanow, cytowany przez agencję TASS.

2015-07-13 15:13 HK Poprad, HC Slavia Praga, Graz 99ers i Junost' Mińsk powalczą w 68. edycji turnieju o Puchar Tatr.

2015-07-11 02:23 Spartak Moskwa wciąż nie spłacił wszystkich zobowiązań wobec swoich graczy.
- Poinformowałem prezydenta KHL o tej sprawie. Zapewnił mnie, że będzie próbował jak najszybciej rozwiązać tę sytuację - powiedział Andriej Kowalienko, szef stowarzyszenia zawodników.

Konrad: i to jest wyrówywanie poziomu klubów w lidze
Kariya: jeszcze bedziemy grac z najlepszymi... :)
Konrad: tylko u nas jakby wprowadzić salary cap to by liga poszła w dół :)
deho: być może tak
deho: a khl?
Kariya: Konrad ogladalem to :)
deho: żebyśmy mieli taką ligę i poziom jak jest w czechach w szwecji to będzie super
Kariya: nie wiem czy zauwazyles ze bramkarze jakos hehe inaczej bronili ;d chodzi o interwencje ;d
Konrad: 1980, IO, PL-Finlandia 5:4 :D
deho: moim zdaniem słowacka liga idzie w dół
Konrad: Kariya - heh , to tak wtedy to styl bronienia bramkarzy jakiś dziwny :D
deho: dziś by np tychy grały z mistrzem słowacji i bez niczego mogą wygrać
Kariya: :)
deho: karya taka prawda
Kariya: dobra panyyyy czas isc spac.... bo ranoo trzaa wstacc... 3majcie sie chłopyyyy
deho: kiedyś piersza liga na słowacji była mocna a w tej chwili nawet extraklasanie jest mocna
Konrad: liga słowacka coraz słabsza, to prawda
Kariya: do nastepnego
Kariya: a ty dehooo sciagaj Kanadziorow ;DDDDDDDDDDD
deho: ja nie ale skh to robi;-)
deho: dobra teź spadam dzięki za miłą rozmowę
Konrad: kto po obejrzeniu filmiku https://www.youtube.com/watch?v=vugk5T2G2WQ uważa że graliśmy wtedy lepiej niż teraz, a inne repry od tamtej pory poszły do góry a my coraj niżej? A niby nasza liga mocniejsza? Heh
deho: chodzi raz było ok
Konrad: dzięki również za rozmowę, pozdro
deho: chciałem zadać pytanie kiedy będą do kupienia karnety?
Żółty Kacior: czesc deho
Żółty Kacior: pytanie zasadne ale nie wiadomo ile druzyn w PHL nie wiadomo jaki system, ile meczy. Wiec z karnetami trzeba poczekac.
deho: juź dawno takie źeczy powinny być wiadome cześć żółty
deho: a kiedy wybory na prezesa pzhl?
deho: a kiedy dymek zostanie oficjalnie prezesem sts