Hokej.Net Logo

Statystyki ligi

Statystyki klubu:

Sezon:    Liga:    Etap:

Lp. Imię i Nazwisko M PKT B A PIM PPG SHG PPA SHA +/-
1 Damian Ginda (UKS Niedźwiadki) 4 13 6 7 2 1 0 1 0 0
2 Maciej Witan (UKS Niedźwiadki) 4 13 2 11 2 0 0 1 1 0
3 Konrad Filipek (UKS Niedźwiadki) 4 12 5 7 0 1 0 0 0 0
4 Wasilij Jerasow (UKS Zagłębie) 4 12 3 9 4 1 0 3 1 0
5 Andrej Dubinin (UKS Zagłębie) 3 9 7 2 4 2 1 1 0 0
6 Szymon Dobosz (UKS Niedźwiadki) 4 9 6 3 2 0 1 0 0 0
7 Bartłomiej Wsół (MMKS Podhale) 6 9 5 4 20 1 0 1 0 0
8 Łukasz Łyko (UKS Niedźwiadki) 6 8 5 3 6 0 0 0 1 0
9 Arciom Siańkiewicz (JKH GKS) 4 7 4 3 12 0 0 0 0 0
10 Jakub Wenker (MKS Sokoły) 3 7 4 3 2 1 0 0 0 0
11 Jakub Malasiński (MMKS Podhale) 6 7 3 4 10 1 0 1 0 0
12 Antoni Dziurdzia (MKS Cracovia) 6 7 3 4 2 2 0 3 0 0
13 Dawid Wróblewski (JKH GKS) 4 7 3 4 4 0 0 1 0 0
14 Karol Biłas (UKS Niedźwiadki) 4 7 0 7 6 0 0 1 0 0
15 Radosław Krztoń (MKS Cracovia) 6 6 5 1 4 1 0 0 0 0
16 Przemysław Bagiński (KH Polonia) 3 6 4 2 0 2 0 1 0 0
17 Mateusz Ubowski (MOSM Tychy) 4 6 4 2 0 0 1 0 0 0
18 Sebastian Wicher (KH Polonia) 3 6 3 3 4 0 0 2 0 0
19 Mateusz Sak (UKS Zagłębie) 4 6 2 4 0 0 0 0 0 0
20 Szymon Fus (UKS Niedźwiadki) 4 6 2 4 4 1 0 0 0 0
21 Dawid Krynicki (MKS Cracovia) 6 6 2 4 12 0 0 0 0 0
22 Mateusz Bezwiński (MKS Cracovia) 6 6 2 4 2 1 0 2 0 0
23 Nikita Kozłow (UKS Zagłębie) 4 6 1 5 2 0 0 1 0 0
24 Jan Krzyżek (MOSM Tychy) 2 6 1 5 0 0 0 0 1 0
25 Kirył Jastrabau (MKS Cracovia) 3 6 1 5 2 0 0 1 0 0
26 Wiktor Dżugan (UKS Niedźwiadki) 6 6 1 5 2 0 0 2 0 0
27 Jakub Blanik (UKS Zagłębie) 2 6 0 6 0 0 0 1 0 0
28 Jahor Pankrat (UKS Niedźwiadki) 6 5 4 1 0 1 0 0 0 0
29 Władimir Pietrowski (UKS Zagłębie) 4 5 3 2 2 0 0 0 0 0
30 Mateusz Rogos (UKS Niedźwiadki) 3 5 3 2 0 0 0 0 0 0
31 Dominik Szlembarski (MMKS Podhale) 6 5 2 3 0 1 0 1 0 0
32 Mariusz Piotrowski (UKS Zagłębie) 4 5 2 3 0 0 0 2 0 0
33 Szymon Luszniak (UKS Zagłębie) 4 5 2 3 16 2 0 0 0 0
34 Michaił Sabirau (MKS Sokoły) 3 4 3 1 0 0 0 0 0 0
35 Michał Naróg (GKS Stoczniowiec) 3 4 3 1 0 0 1 0 0 0
36 Aleksander Noworyta (UKH Unia) 6 4 2 2 6 0 0 0 0 0
37 Igor Augustyniak (MKS Cracovia) 3 4 2 2 2 0 0 1 0 0
38 Maciej Fabiańczyk (MUKS Naprzód) 3 4 2 2 0 1 0 0 0 0
39 Jakub Żurawski (MMKS Podhale) 6 4 1 3 16 0 0 0 0 0
40 Fabian Kapica (MMKS Podhale) 6 4 1 3 12 0 0 2 0 0
41 Bartosz Florczak (UKS Niedźwiadki) 4 4 0 4 4 0 0 0 0 0
42 Wołodymyr Stanko (UKS Niedźwiadki) 6 3 3 0 8 0 1 0 0 0
43 Artur Siańkiewicz (JKH GKS) 4 3 3 0 2 0 0 0 0 0
44 Franciszek Polak (JKH GKS) 4 3 3 0 2 0 0 0 0 0
45 Marcin Dulęba (UKS Niedźwiadki) 3 3 3 0 2 0 0 0 0 0
46 Ołeh Pałamarczuk (UKS Zagłębie) 2 3 2 1 0 0 0 0 0 0
47 Uładzisłau Kandratsenka (UKH Unia) 6 3 2 1 0 0 0 0 0 0
48 Oskar Bąk (MKS Sokoły) 3 3 1 2 0 0 0 1 0 0
49 Kacper Gruźla (MOSM Tychy) 4 3 1 2 0 0 0 0 0 0
50 Krystian Sosnowski (UKH Unia) 4 3 1 2 2 0 0 0 0 0
51 Igor Smal (GKS Stoczniowiec) 2 3 0 3 2 0 0 0 1 0
52 Tymoteusz Glazer (UKS Niedźwiadki) 4 3 0 3 0 0 0 2 0 0
53 Nikita Tietierin (JKH GKS) 4 3 0 3 0 0 0 0 0 0
54 Kacper Niedźwiecki (GKS Stoczniowiec) 3 2 2 0 14 0 0 0 0 0
55 Patryk Pachut (MOSM Tychy) 4 2 2 0 0 0 0 0 0 0
56 Mateusz Filipowicz (UKH Unia) 5 2 2 0 2 0 0 0 0 0
57 Kacper Zachradnik (MKS Cracovia) 6 2 2 0 6 1 0 0 0 0
58 Krzysztof Jarczyk (MMKS Podhale) 6 2 1 1 0 0 0 0 0 0
59 Arkadiusz Guzik (UKH Unia) 6 2 1 1 2 1 0 0 0 0
60 Jeremi Lewy (MKS Sokoły) 3 2 1 1 8 0 0 0 0 0
61 Karol Baran (UKS Zagłębie) 4 2 1 1 4 0 0 0 0 0
62 Piotr Ciepielewski (MUKS Naprzód) 3 2 1 1 0 0 0 0 0 0
63 Patryk Gosztyła (MKS Cracovia) 3 2 1 1 0 1 0 0 0 0
64 Jaromir Šusterovas (UKS Zagłębie) 3 2 1 1 0 0 0 0 0 0
65 Maksym Ustynow (KH Polonia) 3 2 1 1 0 1 0 0 0 0
66 Mateusz Krok (MOSM Tychy) 4 2 1 1 0 0 0 0 0 0
67 Jakub Najsarek (UKS Niedźwiadki) 6 2 1 1 8 1 0 0 0 0
68 Wiktor Zadęcki (UKS Zagłębie) 4 2 1 1 0 0 0 0 0 0
69 Mateusz Wawrzkiewicz (KH Polonia) 3 2 1 1 0 1 0 1 0 0
70 Marlon Wróbel (MKS Cracovia) 6 2 1 1 2 0 0 0 0 0
71 Michał Sadowski (MKS Sokoły) 3 2 1 1 0 0 0 0 0 0
72 Adrian Frankiewicz (UKS Niedźwiadki) 6 2 1 1 16 1 0 0 0 0
73 Oskar Kuczek (MKS Cracovia) 6 2 1 1 12 0 0 0 0 0
74 Marcin Płachetka (JKH GKS) 4 2 0 2 10 0 0 0 0 0
75 Rafał Porosło (MKS Cracovia) 6 2 0 2 16 0 0 1 0 0
76 Kacper Kulpecki (MOSM Tychy) 4 2 0 2 2 0 0 0 0 0
77 Adam Borowiak (JKH GKS) 4 2 0 2 4 0 0 1 0 0
78 Daniel Drąg (GKS Stoczniowiec) 3 2 0 2 0 0 0 0 0 0
79 Maksim Puzakow (JKH GKS) 4 2 0 2 2 0 0 0 0 0
80 Konrad Piskalski (MKS Sokoły) 3 2 0 2 0 0 0 0 0 0
81 Marcin Hornik (UKH Unia) 6 1 1 0 0 0 0 0 0 0
82 Łukasz Kapusta (JKH GKS) 4 1 1 0 2 1 0 0 0 0
83 Szymon Kucharski (MOSM Tychy) 4 1 1 0 2 0 0 0 0 0
84 Błażej Plewa (MMKS Podhale) 6 1 1 0 6 0 0 0 0 0
85 Wiktor Skrzek (MKS Cracovia) 3 1 1 0 2 0 0 0 0 0
86 Dzmitryj Bandarenka (GKS Stoczniowiec) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
87 Jan Walczak (MKS Sokoły) 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Patryk Kula (MOSM Tychy) 4 1 1 0 4 0 0 0 0 0
89 Dominik Kasprzyk (UKS Zagłębie) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
90 Mikołaj Kania (MUKS Naprzód) 3 1 1 0 2 0 0 0 0 0
91 Mateusz Klimczyk (UKH Unia) 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0
92 Adam Machura (UKS Zagłębie) 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0
93 Tobiasz Kapica (MMKS Podhale) 3 1 1 0 27 0 0 0 0 0
94 Klaudiusz Cuber (KH Polonia) 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0
95 Radosław Orzechowski (UKS Niedźwiadki) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
96 Bartosz Liśkiewicz (GKS Stoczniowiec) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
97 Karol Moś (MUKS Naprzód) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Wołodymyr Bajsarowycz (MUKS Naprzód) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
99 Adam Laskowski (GKS Stoczniowiec) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
100 Kacper Mużelak (MOSM Tychy) 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Daniel Szymik (KH Polonia) 3 1 0 1 16 0 0 1 0 0
102 Kacper Fruczek (GKS Stoczniowiec) 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0
103 Paweł Klimanek (KH Polonia) 3 1 0 1 0 0 0 1 0 0
104 Kacper Worwa (MMKS Podhale) 6 1 0 1 4 0 0 0 0 0
105 Nikita Szatiłow (MKS Cracovia) 3 1 0 1 2 0 0 0 0 0
106 Mateusz Dworaźny (KH Polonia) 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0
107 Krystian Kopiec (UKS Niedźwiadki) 6 1 0 1 2 0 0 0 0 0
108 Krystian Wikar (MMKS Podhale) 6 1 0 1 2 0 0 0 0 0
109 Jauhienij Stryżanok (MUKS Naprzód) 3 1 0 1 2 0 0 0 0 0
110 Bartosz Zając (KH Polonia) 3 1 0 1 4 0 0 1 0 0
111 Jakub Wala (GKS Stoczniowiec) 3 1 0 1 6 0 0 0 0 0
112 Bartosz Rawa (MOSM Tychy) 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0
113 Szymon Zabawski (UKH Unia) 6 1 0 1 6 0 0 0 0 0
114 Jan Klekot (UKH Unia) 1 1 0 1 2 0 0 1 0 0
115 Bartosz Schmidt (MUKS Naprzód) 1 1 0 1 2 0 0 1 0 0
116 Wiktor Stacherski (MUKS Naprzód) 3 1 0 1 2 0 0 0 0 0
117 Kamil Daniliszyn (UKH Unia) 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0
118 Michał Jaracz (MKS Cracovia) 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0
119 Armen Khoperia (UKS Zagłębie) 3 1 0 1 0 0 0 1 0 0
120 Adrian Chabior II (UKS Zagłębie) 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0
121 Bartosz Miłek (MUKS Naprzód) 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0
122 Oliwier Ksiondz (MUKS Naprzód) 1 1 0 1 4 0 0 0 0 0
123 Adam Wytrykus (UKH Unia) 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0
124 Kacper Opiłka (UKS Zagłębie) 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0
125 Adam Wywiał (JKH GKS) 3 1 0 1 16 0 0 0 0 0
126 Tadeusz Słowakiewicz (MMKS Podhale) 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0
127 Arciom Żurauski (GKS Stoczniowiec) 3 1 0 1 2 0 0 0 0 0
128 Mateusz Milewski (KH Polonia) 3 1 0 1 4 0 0 0 0 0
129 Oskar Bajwenko (MKS Sokoły) 3 1 0 1 2 0 0 0 0 0
130 Szymon Brzozowski (MKS Cracovia) 5 1 0 1 2 0 0 1 0 0
131 Michał Nowak (UKS Zagłębie) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
132 Jakub Mularczyk (MKS Sokoły) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
133 Ignacy Drozd (MKS Cracovia) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
134 Artur Ptaszkin (UKH Unia) 3 0 0 0 4 0 0 0 0 0
135 Benedykt Bieniek (MKS Cracovia) 6 0 0 0 4 0 0 0 0 0
136 Szymon Huchel (MUKS Naprzód) 3 0 0 0 4 0 0 0 0 0
137 Adrian Zawalski (MOSM Tychy) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
138 Piotr Kot (UKH Unia) 5 0 0 0 4 0 0 0 0 0
139 Patryk Danel (MMKS Podhale) 6 0 0 0 14 0 0 0 0 0
140 Witalij Kwas (MUKS Naprzód) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
141 Igor Bohuszko (MKS Sokoły) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
142 Olaf Surma (MKS Cracovia) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
143 Oskar Jeziorski (MKS Sokoły) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
144 Dawid Żółkiewicz (UKS Niedźwiadki) 2 0 0 0 4 0 0 0 0 0
145 Jan Sokół (MMKS Podhale) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
146 Miłosz Pencko (UKH Unia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
147 Wiktor Trzebiatowski (GKS Stoczniowiec) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
148 Patryk Niemczyk (UKS Niedźwiadki) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Patryk Olszewski (MUKS Naprzód) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
150 Michał Proczek (MKS Sokoły) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
151 Alaksiej Baranouski (GKS Stoczniowiec) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
152 Bartosz Stępień (KH Polonia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
153 Bartosz Kowalski (MUKS Naprzód) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
154 Alkan Joel (JKH GKS) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
155 Michał Zając (KH Polonia) 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
156 Paweł Pluciński (GKS Stoczniowiec) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
157 Jan Biernat (UKH Unia) 6 0 0 0 24 0 0 0 0 0
158 Wiktor Wenz (GKS Stoczniowiec) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
159 Jahor Kazakiewicz (JKH GKS) 4 0 0 0 6 0 0 0 0 0
160 Patryk Pohl (MUKS Naprzód) 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
161 Oliwier Kasperek (MOSM Tychy) 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0
162 Adam Faska (KH Polonia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
163 Sebastian Makaj (MOSM Tychy) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
164 Eryk Schafer (MKS Sokoły) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
165 Rotislav Olkhovskii (MKS Sokoły) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
166 Szymon Kiełbicki (MKS Cracovia) 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0
167 Kamil Wątor (UKH Unia) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
168 Maciej Maciaszek (MMKS Podhale) 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0
169 Filip Garsztka (JKH GKS) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
170 Dominik Lichota (UKH Unia) 3 0 0 0 6 0 0 0 0 0
171 Szymon Siuty (MMKS Podhale) 4 0 0 0 25 0 0 0 0 0
172 Iwan Cyran (MUKS Naprzód) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
173 Sebastian Bar (MKS Sokoły) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
174 Maksymilian Sanocz (UKS Niedźwiadki) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
175 Daniel Nykaza (MMKS Podhale) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
176 Damian Kapa (MKS Cracovia) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
177 Arsienij Żurauski (GKS Stoczniowiec) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
178 Mateusz Koczera (UKS Niedźwiadki) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
179 Michał Kwak (MMKS Podhale) 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0
180 Marcel Sawicki (MKS Sokoły) 3 0 0 0 12 0 0 0 0 0
181 Damian Dąbkowski (GKS Stoczniowiec) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
182 Natalian Dobrzeniecki (MKS Sokoły) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
183 Beniamin Tabaka (MOSM Tychy) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
184 Marcin Kułak (MUKS Naprzód) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
185 Patryk Janiszewski (MUKS Naprzód) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
186 Grzegorz Janecki (JKH GKS) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Bartosz Suski (MKS Sokoły) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
188 Filip Dworzak (UKH Unia) 3 0 0 0 10 0 0 0 0 0
189 Marcin Sieczkowski (UKS Niedźwiadki) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
190 Nikita Ustynow (KH Polonia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
191 Karol Sobecki (MOSM Tychy) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
192 Oskar Langner (MOSM Tychy) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
193 Kacper Król (MUKS Naprzód) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
194 Igor Kowolik (MUKS Naprzód) 3 0 0 0 4 0 0 0 0 0
195 Oskar Borowiak (JKH GKS) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
196 Daniel Wilk (UKH Unia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
197 Bartosz Dąbkowski (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Jarosław Dołęga (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Bogusław Rąpała (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
200 Mateusz Adamus (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
201 Łukasz Rutkowski (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
202 Marcin Biały (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
203 Błażej Salamon () 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
204 Daniel Minge (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Michał Krokosz (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
206 Michał Działo (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
207 Mateusz Strużyk (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
208 Marek Strzyżowski (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
209 Tomasz Kulas (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
210 Mateusz Wilusz (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
211 Paweł Banachewicz (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
212 Marek Kosakowski (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
213 Kamil Kalinowski (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
214 Hubert Demkowicz (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
215 Konrad Lacheta (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
216 Igor Sarna (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
217 Wiaczesław Triasunow (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
218 Adam Jaskólski (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
219 Karol Wąsiński (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
220 Łukasz Dybaś (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
221 Filip Uherek (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
222 Oskar Krawczyk (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
223 Mateusz Kafel (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
224 Dominik Nahunko (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
225 Andrzej Stojek (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
226 Aleksander Gniewek (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
227 Patryk Matusik (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
228 Radosław Sawicki (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
229 Jakub Nowotarski (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
230 Albert Tumulik (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
231 Kordian Chorążyczewski (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
232 Paweł Goździewicz (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
233 Dawid Musioł (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
234 Szymon Skrodziuk (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Mateusz Gościński (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Jakub Jaworski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
237 Krzysztof Bryk (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
238 Remigiusz Gazda (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
239 Kamil Olearczyk (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
240 Kamil Świerski (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
241 Piotr Naparło (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
242 Dawid Zawiła (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
243 Grzegorz Radzieńciak (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
244 Michał Domogała (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
245 Mateusz Zieliński (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
246 Krzysztof Dudkiewicz (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
247 Bruno Śmieszek (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
248 Gilbert Leśniak (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
249 Mikołaj Krasakiewicz (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Jakub Gawlik (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
251 Dominik Jarosz (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
252 Patryk Jarosz (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
253 Patryk Pelaczyk (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
254 Michał Rybak (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
255 Maciej Rybak (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Daniel Pierzchała (MMKS Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
257 Marcin Kawka (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
258 Denis Schupp (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
259 Piotr Bajon (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
260 Tomasz Wcisło (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
261 Sebastian Iwaniak (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
262 Adrian Prusak (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
263 Jakub Krzak (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
264 Szymon Wojtarowicz (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
265 Adrian Borowicz (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
266 Arkadiusz Arbart (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
267 Jakub Rafiński (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
268 Michał Bernacki (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Damian Rabenda (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
270 Kamil Kącki (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
271 Przemysław Ludwiczak (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
272 Maciej Balcerek (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Dmytro Demjaniuk (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
274 Łukasz Niedźwiedź (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
275 Adam Kołodziej (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
276 Kamil Sikora (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
277 Mateusz Gołębiewski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
278 Dmytro Szczerbakow (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
279 Mykoła Onyszczenko () 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Łukasz Korzestański (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
281 Szymon Mularczyk (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
282 Łukasz Kamiński (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
283 Sebastian Brynkus (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
284 Kacper Kapłon (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
285 Szymon Łabinowicz (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
286 Krystian Mocarski (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
287 Miłosz Noworyta (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
288 Bohdan Procenko (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
289 Adrian Hanzel (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
290 Konrad Tomaszewski (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
291 Jakub Szubert (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
292 Michał Żak (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
293 Bartosz Kosmęda (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
294 Pawło Sołowej (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
295 Oskar Hadowski (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
296 Juryj Ziankou (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
297 Filip Mazurkiewicz (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
298 Kamil Wróbel (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
299 Olaf Bizacki (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
300 Kacper Kamieniecki (MMKS Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
301 Szymon Niedlich (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
302 Wiktor Urbański (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
303 Daniel Hołdowicz (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
304 Marcin Wróbel (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
305 Adam Kot (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
306 Dominik Olszewski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
307 Szymon Petelicki (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
308 Bartosz Wołoszyk (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
309 Aleksander Bodora (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Adrian Duszak (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
311 Tymoteusz Lewy (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
312 Wiktor Brzozowski (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Kamil Misterkiewicz (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
314 Kacper Rabęda (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
315 Radosław Kusideł (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
316 Mateusz Kamiński (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
317 Robert Karczocha (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
318 Damian Tyczyński (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
319 Danyło Boboszko (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
320 Martin Kalus (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
321 Matyáš Frojda (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
322 Jan Łapczyński (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
323 Jakub Szypliński (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
324 Dominik Rudek (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
325 Marcel Hyla (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
326 Marcin Sułek (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
327 Jakub Kapusta (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
328 Arkadiusz Kobyliński (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Mateusz Kubiak (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
330 Maksim Citok (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
331 Patryk Rutkowski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
332 Wojciech Zając (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
333 Adrian Gajor (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
334 Dawid Kubiszewski (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
335 Mikołaj Ongirski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
336 Szymon Wólczyński (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
337 Jakub Kurandy (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
338 Maksim Hołowczanski (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
339 Konrad Kańczewski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
340 Szymon Maćkowski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
341 Adrian Orlik (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
342 Jakub Sojka (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
343 Piotr Figas (MMKS Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
344 Uładzisłau Jankouski (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
345 Timofiej Szyrkow (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
346 Paweł Wybiral (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
347 Artiom Sadrietdinow (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
348 Jan Stępień (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
349 Szymon Gurzyński (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
350 Jakub Ziółkowski (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
351 Mikołaj Kociszewski (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
352 Gabriel Ostafiński (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
353 Filip Sienkiewicz (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Wojciech Kozioł (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
355 Marcin Kuzak (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
356 Andrej Samsonowicz (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
357 Filip Ananiew (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
358 Adam Kowalski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
359 Maksymilian Lewandowski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
360 Kamil Wiwatowski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
361 Mateusz Golik (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
362 Mateusz Błotnicki (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
363 Radosław Krzymowski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
364 Jakub Małecki (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
365 Maksim Buńko (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
366 Maciej Fojcik (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
367 Piotr Matuszewski (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
368 Adrian Drustinac (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
369 Kamil Świerczewski (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
370 Michał Ciepłucha (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
371 Arkadiusz Karasiński (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
372 Paweł Pełzowski (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
373 Antoni Matuszewski (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
374 Sergiusz Wujek (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
375 Piotr Ciechanowski (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
376 Jan Kowalski (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
377 Jakub Darol (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
378 Marek Syniawa (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
379 Arkadiusz Witczak (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
380 Marcel Oracz (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
381 Václav Říha (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
382 Wiktor Dziubanda (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Mateusz Malinowski II (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
384 Dienis Salnikow (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
385 Gavin Brackman (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
386 Alaksiej Maskaliou (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Nikita Łaptinow (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
388 Jakub Trzebunia (MMKS Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
389 Kazuyuki Minemoto (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
390 Kacper Malasiński (MMKS Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
391 Mikita Jakubczik (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
392 Daniel Węgrzynowski (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
393 Paweł Stopczyk (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
394 Oliwier Kurnicki (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
395 Jakub Bielecki (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

    Legenda
  • M - liczba rozegranych meczy
  • B - liczba zdobytych bramek
  • A - liczba asyst
  • PKT - ilość punktów
  • PIM - suma minut kar przeznanych w meczach
  • PPG - ilość strzelonych bramek w przewadze
  • SHG - ilość strzelonych bramek w osłabieniu
  • PPA - ilość asyst w przewadze
  • SHA - ilość asyst w osłabieniu
  • S - ilość strzałów oddanych na bramke
  • SO - ilość strzałów obronionych
  • BP - ilość bramek puszczonych
  • ŚSO - średnia ilość strzałów obronionych na mecz
  • ŚBP - średnia ilość bramek puszczonych na mecz
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V