Wyświetleń: 11863

London Eagles nokautują w III edycji turnieju w Sanoku

2012-03-21 20:46:24

W III turnieju zorganizowanym przez London Eagles pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka wzięły udział cztery drużyny London Eagles, Tsunami Ice Sanok, Cheeloo Dębica, WTH Wrocław.

W sobotę jako pierwsze o godz. 11.00 starły się ze sobą drużyna London Eagles vs Tsunami Ice Sanok, zwycięstwo po trzech tercjach wywalczyła drużyna Londyńczyków pokonując Tsunami Ice 11:6

Dla Sanoczan bardzo niefortunna okazała się pierwsza tercja tego spotkania, w której to stracili aż 8 bramek strzelając tylko 2 gole, jednak po tej tercji szybko się otrząsnęli i kolejną II tercję wygrali 4-1, natomiast III przegrali 2-0 –straty poniesione w pierwszej tercji okazały się chyba być zbyt duże by mogli myśleć o zwycięstwie z London Eagles.

W drugim meczu spotkały się drużyna Cheeloo Dębica vs WTH Wrocław – spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 2:2, a cały mecz przebiegła na wyrównanym poziomie.

W trzecim spotkaniu, po dwu godzinnej przerwie w rozgrywkach zagrały przeciwko sobie drużyna Cheeloo Dębica i Tsunami Ice Sanok, z tego spotkania zwycięsko wyszła drużyna sanocka, pokonując Dębicę 7:6.

Czwarte (ostatnie tego dnia) spotkanie rozegrały, drużyna London Eagles vs WTH Wrocław – Londyńczycy zdecydowanie dominowali na lodzie pokonując drużynę z Wrocławia 9:3.

W niedzielę o godzinie 13.00 spotkały się ze sobą drużyna Tsunami Ice Sanok vs WTH Wrocław, spotkanie zakończyło się remisem 2:2 po tym, jak sędzia nie uznał 3 gola dla sanoczan (z niewiadomych przyczyn ) stał za daleko, więc zapewne nie widział jak krążek odbił się od wnętrza bramki i wleciał pod leżącego na lodzie bramkarza.

W ostatnim spotkaniu turnieju starły się drużyna Cheeloo Dębica vs London Eagles, mecz zkończył się wynikiem 8:4 dla Londyńczyków …

I miejsce w turnieju zajęła drużyna London Eagles

II miejsce Sanocka drużyna Tsunami Ice

III miejsce wywalczyła drużyny WTH Wrocław

IV miejsce Cheeloo Dębica

Najlepszym bramkarzem turnieju został sanocki goalkeeper "Mariusz Michałowicz"  grający z num .74, a królem strzelców został zawodnik " Radosław Wituszyński" (sanoczanin ) grający w London Eagles.