Hokej.Net Logo

Wyświetleń: 19968

Wolves Tychy Mistrzem Polski amatorów

2019-04-30 14:18:08

W miniony weekend zakończyły się osiemnaste mistrzostwa Polski amatorów w hokeju na lodzie. Mistrza Polski wywalczyła drużyna Wolves Tychy. Do niższej dywizji spadają Mad Dogs Sopot i Husaria Białystok.

Klasyfikacja końcowa:

 


1. Wolves Tychy

2. Wojownicy Oświęcim

3.Unia Oświęcim

4. GKH Gdynia

5. Vikings Oświęcim

6. Cracovia

7. Goldwell Gdańsk

8. Polonia Bytom

9. Marvins Oliwa Hockey Team

10. Zagłębie Sosnowiec

11. Podhale Nowy Targ

12. Krynickie Diabły

13. Pionier Tychy

14. Knights Tychy

15. Mad Dogs Sopot

16. Husaria Białystok


 

Najlepsi zawodnicy turnieju:


Najlepszy bramkarz - Grzegorz Rzemiński (Wojownicy Oświęcim)

Najlepszy obrońca - Piotr Lickiewicz (GKH Gdynia)

Najlepszy napastnik - Eryk Derkowski (Wolves Tychy)

MVP turnieju - Jakub Kaczmarczyk (Unia Oświęcim)

Król strzelców - Kamil Oppeln-Bronikowski (Goldwell Gdańsk) i Michał Kłosiński (GKH)

Nagrody indywidualne ufundowała firma Fair-Play


 

Poszczególne wyniki turnieju:



ADH Polonia Bytom – Marvins Oliwa Hockey Team 3:1 (3:0, 0:1)

Bramki:

1:0 Tymczyszyn 3.59

2:0 Mróz – Wieczorek – Secemski 10.09

3:0 Poniatowski – Tymczyszyn 14.02

3:1 Piaszczyński – Szwed 29.27

Kary: Polonia – 0 min, Marvins – 14 min (w tym 10 min za niesp. zach. dla Kazimierczaka)

Polonia: Cwienczek – Łysy, Kaczmarek, Mróz, Secemski, Wieczorek, Guc, Świerniak, Poniatowski,

Tymczyszyn, Kamuda, Rajca, Doruch, Stawarz, Kamuda Ł., Les, Napieracz, Kamuda M., Rzenno, Tkacz,

Bebłot.

Marvins: Kroszel – Stańczyk, Marczec, Kazimierczak, Szwed, Bruliński, Sczepkowski, Strojny,

Mielczarek, Piaszczyński, Kuklis, Grajewski, Kułak, Piaszczyński, Chądzyński

Mad Dogs Sopot – Vikings Oświęcim 1:5 (0:3, 1:2)

Bramki:

0:1 Szpakowski B. – Walusiak 11.20 5/4

0:2 Szpakowski B. – Smrek 16.03

0:3 Szpakowski K. - Kretowicz 18.42

1:3 Kocemba – Klein 20.55

1:4 Korczyk – Bruzda 22.12

1:5 Kretowicz – Szpakowski B. 26.48

Kary: Mad Dogs – 4 min., Vikings – 4 min.

Mad Dogs: Waszkiewicz – Rut, Klein, Okuniewski, Żołnowski, Kocemba, Śmigielski, Malicki, Suwała,

Wojciechowski, Kaczmarek, Byzewski, Okuniewski, Jasiński, Podsiadło, Brucki

Vikings: Wrona – Walusiak, Połącarz, Smrek, Szpakowski B., Kretowicz, Kapciński, Mazur, Korczyk,

Jarnot, Bruzda, Bogudziński, Bibrzycki, Drabek, Szpakowski K., Grzebinoga, Pasternak, Połeć

Wojownicy Oświęcim – Krynickie Diabły 2:1 (0:0, 2:1)

Bramki:

1:0 Smrek – Kozendra 17.02

2:0 Adamus – Żmuda 21.28

2:1 Gosztyła – Śmierczyński – Makuch S. 26.57

Kary: Wojownicy – 14 min. (w tym 10 min za niesp. zach.), Diabły – 6 min.

Wojownicy: Rzemiński – Drabczyk, Czarny, Wilk, Żmuda, Adamus, Kołodziej, Dzięgiel, Zalewski,

Smrek, Kozendra, Szpyt, Boduch, Bara, Grabowski, Pactwa, Leśniak, Orlikowski M., Orlikowski R.,

Rodak

Diabły: Pyka – Kacprzycki, Bryniarski, Majchrzak, Gosztyła, Makuch S., Makuch St., Bielak, Pajda,

Wrona, Biskup, Śmierczyński, Mróz, Pajor

Goldwell Gdańsk – Pionier Tychy 0:3 (0:2,0:1)


Bramki:

0:1 Potempa – Pacuła 9.58

0:2 Kiklica – Garyga 14.08

0:3 Pacuła – Garyga 18.58

Kary: Goldwell – 2 min., Pionier – 2 min.

Goldwell: Wojcieszenko – Cytawa, Brzeziński, Turos, Oppeln-Bronikowski, Piotrowicz, Skokowski,

Ryń, Spichalski, Cytawa, Błażuk, Turos, Fojcik, Gołembiewski, Tomaszewicz, Cebela

Pionier: Harańczyk – Kiklica, Korusiewicz, Pacuła, Wójcik, Garyga, Galmach, Potempa, Kwieciński,

Senczek, Chodak, Lubczyk, Łysoń, Penczek, Baca

Unia Oświęcim – Knights Tychy 5:0 (2:0, 3:0)

Bramki:

1:0 Szulc 8.45

2:0 Tyrybon D. 14.59 5/4

3:0 Sporysz – Krompiec 17.58

4:0 Piega 22.09

5:0 Sporysz – Kaczmarczyk 25.14

Kary: Unia – 2 min., Knights – 4 min.

Unia: Knapik – Wawryczek, Kadela, Sporysz, Kaczmarczyk, Krompiec, Wójcik, Rydzoń, Babiuch,

Tyrybon D., Warchał, Rzeszutko, Tyrybon K., Piega, Musiał, Szulc, Tyrybon M., Płatacz, Olszowy

Knights: Kopciara – Fatyga, Kamiński, Olejak, Kisała, Gołba, Jacek Ł, Bochyński, Wysocki, Hołojda,

Drob, Kaszuba C., Kaszuba P., Gościmski, Jacek G., Michno

Zagłębie Sosnowiec – GKH Gdynia 1:3 (1:2, 0:1)

Bramki:

1:0 Owczarek – Tokarz S. - Kula 10.13 5/4

1:1 Barański 10.35

1:2 Głogowski – Przybyła 12.01

1:3 Gnerowicz – Głogowski 24.13

Kary: Zagłębie – 2 min., GKH – 4 min

Zagłębie: Chruściel – Kula, Pacan, Fusiński, Tokarz S., Owczarek. Tokarz L., Dziwosz, Kisiel,

Zdrojewski, Śmigowski, Masalski, Lubański, Juszczyk, Dąbrowa, Sroka, Gacek, Mazur, Nowakowski

GKH: Dąbrowski – Lickiewicz, Błażejak, Barański, Przybyła, Woźniak, Jagodziński, Grabowski,

Andrzejewski, Kłosiński, Zaborowski, Guzowski, Brzóskowski, Gnerowicz, Głogowski

Cracovia – Husaria Białystok 2:2 (1:1, 1:1)

Bramki:

1:0 Tybuszewski – Szostak 7.31

1:1 Jasiński – Wojciula 14.59 5/4

1:2 Romanowski – Pachocki 17.34

2:2 Tkacz – Sobolewski 28.50


Kary: Cracovia – 6 min., Husaria – 6 min.

Cracovia: Zamożniak – Zderski, Paschek, Szostak, Brzegowy, Tybuszewski, Mrugała, Szabla, Konturek,

Sobolewski, Tkacz, Halemba, Trybała, Długosz, Semeczko, Gefert

Husaria: Koncewicz – Stankiewicz, Zimnoch G., Borowski, Wojciula A., Zimnoch B., Pachocki M.,

Romanowski, Jasiński, Pawelecz, Tur, Wojciula M., Plichta, Pachocki T., Smółko

Wolves Tychy – Podhale Nowy Targ 3:0 (2:0, 1:0)

Bramki:

1:0 Derkowski 1.33 5/4

2:0 Ochanek 12.01

3:0 Ochanek – Derkowski – Abram 26.29 4/5


Kary: Wolves – 6 min., Podhale – 4 min.

Wolves: Targiel – Fus, Miłek, Abram, Ochanek, Żbik, Bronowski, Cegieła, Derkowski, Szkoła,

Malinowski, Jaworski M., Skorupka, Pachut, Krzywda, Mioduszewski, Wieczorek, Jaworski G.

Podhale: Matuszewski – Japoł P., Korczak, Tylka Maciej, Jurek, Mizera, Polak, Tylka Maciej, Plewa,

Japoł Paw., Pajerski, Kolasa, Kotas, Dudek, Krużel, Bierówka

Marvins Oliwa Hockey Team – Vikings Oświęcim 1:3 (0:1,1:2)

Bramki:

0:1 Szpakowski – Grzebinoga 10.20

1:1 Piaszczyński – Kazimierczak 24.25

1:2 Szpakowski 25.48

1:3 Jarnot 29.17

Marvins: Kroszel – Stańczyk, Marczec, Kazimierczak, Szwed, Bruliński, Sczepkowski, Strojny,

Mielczarek, Piaszczyński, Kuklis, Grajewski, Kułak, Piaszczyński, Chądzyński

Vikings: Wrona – Walusiak, Połącarz, Smrek, Szpakowski B., Kretowicz, Kapciński, Mazur, Korczyk,

Jarnot, Bruzda, Bogudziński, Bibrzycki, Drabek, Szpakowski K., Grzebinoga, Pasternak, Połeć

Polonia Bytom – Mad Dogs Sopot 1:0 (1:0, 0:0)

Bramki:

1:0 Secemski – Poniatowski – Kamuda 3.18 5/4

Kary: Polonia – 6 min., Mad Dogs – 4 min.

Polonia: Cwienczek – Łysy, Kaczmarek, Mróz, Secemski, Wieczorek, Guc, Świerniak, Poniatowski,

Tymczyszyn, Kamuda, Rajca, Doruch, Stawarz, Kamuda Ł., Les, Napieracz, Kamuda M., Rzenno, Tkacz,

Bebłot.

Mad Dogs: Waszkiewicz – Rut, Klein, Okuniewski, Żołnowski, Kocemba, Śmigielski, Malicki, Suwała,

Wojciechowski, Kaczmarek, Byzewski, Okuniewski, Jasiński, Podsiadło, Brucki


Krynickie Diabły – Pionier Tychy 2:1 (1:1, 1:0)

Bramki:

0:1 Kiklica – Garyga 13.32 5/4

1:1 Biskup 13.55

2:1 Hraj 29.28

Kary: Pionier – 2 min., Diabły – 2 min.

Diabły: Pyka – Kacprzycki, Bryniarski, Majchrzak, Gosztyła, Makuch S., Makuch St., Bielak, Pajda,

Wrona, Biskup, Śmierczyński, Mróz, Pajor

Pionier: Harańczyk – Kiklica, Korusiewicz, Pacuła, Wójcik, Garyga, Galmach, Potempa, Kwieciński,

Senczek, Chodak, Lubczyk, Łysoń, Penczek, Baca

Wojownicy Oświęcim – Goldwell Gdańsk 1:2 (0:1,1:1)

Bramki:

0:1 Oppeln-Bronikowski – Turos 3.29

1:1 Adamus – Bara 27.02

1:2 Oppeln-Bronikowski 28.30

Kary: 6-2 min.

Wojownicy: Rzemiński – Drabczyk, Czarny, Wilk, Żmuda, Adamus, Kołodziej, Dzięgiel, Zalewski,

Smrek, Kozendra, Szpyt, Boduch, Bara, Grabowski, Pactwa, Leśniak, Orlikowski M., Orlikowski R.,

Rodak

Goldwell: Wojcieszenko – Cytawa, Brzeziński, Turos, Oppeln-Bronikowski, Piotrowicz, Skokowski,

Ryń, Spichalski, Cytawa, Błażuk, Turos, Fojcik, Gołembiewski, Tomaszewicz, Cebela


Knights Tychy – GKH Gdynia 0:5 (0:1, 0:4)

Bramki:

0:1 Kłosiński 4.55 5/4

0:2 Andrzejewski – Barański 17.45

0:3 Andrzejewski – Jagodziński 20.59

0:4 Kłosiński 25.01 5/4

0:5 Kłosiński - Grabowski

Kary: 37 min (w tym kara meczu dla Jacka) – 8 min.

Knights: Kopciara – Fatyga, Kamiński, Olejak, Kisała, Gołba, Jacek Ł, Bochyński, Wysocki, Pryszcz,

Drob, Kaszuba C., Kaszuba P., Gościmski, Jacek G., Michno

GKH: Dąbrowski – Lickiewicz, Błażejak, Barański, Przybyła, Woźniak, Jagodziński, Grabowski,

Andrzejewski, Kłosiński, Zaborowski, Guzowski, Brzóskowski, Gnerowicz, Głogowski

Unia Oświęcim – Zagłębie Sosnowiec 4:2 (0:2,4:0)

Bramki:

0:1 Fusiński – Pacan 0.59

0:2 Tokarz S. - Owczarek 5.59

1:2 Kaczmarczyk 15.19

2:2 Krzemień – Sporysz 18.35

3:2 Sporysz – Kaczmarczyk 20.26 4/5

4:2 Kaczmarczyk – Sporysz 29.24

Kary: 4-4 min.

Zagłębie: Chruściel – Kula, Pacan, Fusiński, Tokarz S., Owczarek. Tokarz L., Dziwosz, Kisiel,

Zdrojewski, Śmigowski, Lubański, Juszczyk, Dąbrowa, Sroka, Gacek, Mazur, Nowakowski, Masalski

Unia: Knapik – Wawryczek, Kadela, Sporysz, Kaczmarczyk, Krompiec, Wójcik, Rydzoń, Babiuch,

Tyrybon D., Warchał, Rzeszutko, Tyrybon K., Piega, Musiał, Szulc, Tyrybon M., Płatacz, Mąsior,

Krzemień

Husaria Białystok – Podhale Nowy Targ 0:2 (0:1,0:1)

Bramki:

0:1 Pajerski 4.14 5/4

0:2 Mizera – Japoł 20.52

Kary: 26 min (w tym po 10 min dla Pawelecza i Zimnocha) – 2 min.

Husaria: Koncewicz – Stankiewicz, Zimnoch G., Borowski, Wojciula A., Zimnoch B., Pachocki M.,

Romanowski, Jasiński, Pawelecz, Tur, Wojciula M., Plichta, Pachocki T., Smółko

Podhale: Matuszewski – Japoł P., Korczak, Tylka Maciej, Jurek, Mizera, Polak, Tylka Maciej, Plewa,


Japoł Paw., Pajerski, Kolasa, Kotas, Dudek, Krużel, Bierówka

Cracovia – Wolves Tychy 3:1 (1:0, 2:1)

Bramki:

1:0 Kozieracki – Tkacz 0.37

2:0 Tkacz 16.08

2:1 Ochmanek – Pachut 27.15

3:1 Brzegowy – Tkacz 29.58 do pustej bramki

Kary: 8-2 min

Cracovia: Zamożniak – Zderski, Paschek, Szostak, Brzegowy, Tybuszewski, Mrugała, Szabla, Konturek,

Sobolewski, Tkacz, Halemba, Trybała, Długosz, Semeczko, Gefert

Wolves: Targiel – Fus, Miłek, Abram, Ochanek, Żbik, Bronowski, Cegieła, Derkowski, Szkoła,

Malinowski, Jaworski M., Skorupka, Pachut, Krzywda, Mioduszewski, Wieczorek, Jaworski G.


Mad Dogs Sopot – Marvins Oliwa Hockey Team 0:6 (0:2, 0:4)

Bramki:

0:1 Grajewski – Szwed 3.40

0:2 Piaszczyński 4.23

0:3 Kazimierczak – Szwed 15.22

0:4 Grajewski – Kułak 17.33

0:5 Grajewski 18.01

0:6 Kazimierczak 28.00

Kary: 0-4 min

Marvins: Kroszel – Stańczyk, Marczec, Kazimierczak, Szwed, Bruliński, Sczepkowski, Strojny,

Mielczarek, Piaszczyński, Kuklis, Grajewski, Kułak, Piaszczyński, Chądzyński

Mad Dogs: Waszkiewicz – Rut, Klein, Okuniewski, Żołnowski, Kocemba, Śmigielski, Malicki, Suwała,

Wojciechowski, Kaczmarek, Byzewski, Okuniewski, Jasiński, Podsiadło, Brucki

Vikings Oświęcim – Polonia Bytom 2:3 (1:1,1:2)

Bramki:

1:0 Kamuda – Leś 11.21

1:1 Jarnot 11.15

1:2 Secemski – Wieczorek 16.06

1:3 Poniatowski – Kaczmarek – Wieczorek 21.20 5/4

2:3 Korczyk - Jarnot

Kary: 4 min – 2 min.

Vikings: Wrona – Walusiak, Połącarz, Smrek, Szpakowski B., Kretowicz, Kapciński, Mazur, Korczyk,

Jarnot, Bruzda, Bogudziński, Bibrzycki, Drabek, Szpakowski K., Grzebinoga, Pasternak, Połeć


Polonia: Cwienczek – Łysy, Kaczmarek, Mróz, Secemski, Wieczorek, Guc, Świerniak, Poniatowski,

Tymczyszyn, Kamuda, Rajca, Doruch, Stawarz, Kamuda Ł., Leś, Napieracz, Kamuda M., Rzenno, Tkacz,

Bebłot.

Goldwell Gdańsk – Krynickie Diabły 4:0 (1:0, 3:0)

Bramki:

1:0 Oppeln-Bronikowski 14.13 4/5

2:0 Oppeln-Bronikowski 21.17

3:0 Turos – Cytawa 25.24

4:0 Oppeln-Bronikowski 26.11

Kary: 2-2 min.

Goldwell: Wojcieszenko( od 26.30 Rytlewski) – Cytawa, Brzeziński, Turos S., Oppeln-Bronikowski,

Piotrowicz, Skokowski, Ryń, Spichalski, Cytawa, Błażuk, Turos Sł., Fojcik, Gołembiewski,

Tomaszewicz, Cebela

Diabły: Pyka – Kacprzycki, Bryniarski, Majchrzak, Gosztyła, Makuch S., Makuch St., Bielak, Pajda,

Wrona, Biskup, Śmierczyński, Mróz, Pajor

Pionier Tychy – Wojownicy Oświęcim 1:3 (0:2, 1:1)

Bramki:

0:1 Zalewski – Kozendra 9.37

0:2 Żmuda – Kozendra 14.42

0:3 Adamus – Bara 18.50

1:3 Wójcik – Kwieciński – Pacuła 25.10 5/4

Kary: 20 min. (w tym 10 min za niep. zach) – 2 min.

Pionier: Harańczyk – Kiklica, Korusiewicz, Pacuła, Wójcik, Garyga, Galmach, Potempa, Kwieciński,

Senczek, Chodak, Lubczyk, Łysoń, Senczek, Baca

Wojownicy: Rzemiński – Drabczyk, Czarny, Wilk, Żmuda, Adamus, Kołodziej, Dzięgiel, Zalewski,

Smrek, Kozendra, Szpyt, Boduch, Bara, Grabowski, Pactwa, Leśniak, Orlikowski M., Orlikowski R.,

Rodak

Knights Tychy – Zagłębie Sosnowiec 2:3 (2:0, 2:3)

1:0 Olejak - Pryszcz 10.22 5/4

2:0 Jacek – Kisała 5/4

2:1 Tokarz S. - Dziwosz 18.11

2:2 Mazur 21.52

2:3 Fusiński – Dziwosz 26.27

Kary: 12-20 min

Knights: Kopciara – Fatyga, Kamiński, Olejak, Kisała, Gołba, Jacek Ł, Bochyński, Wysocki, Hołojda,

Drob, Kaszuba C., Kaszuba P., Gościmski, Jacek G., Michno, Pryszcz, Sidrow

Zagłębie: Chruściel – Kula, Pacan, Fusiński, Tokarz S., Owczarek. Tokarz L., Dziwosz, Kisiel,

Zdrojewski, Śmigowski, Masalski, Lubański, Juszczyk, Dąbrowa, Sroka, Gacek, Mazur, Nowakowski


GKH Gdynia – Unia Oświęcim 1:2 (1:2, 0:0)

1:0 Przybyła 2.41

1:1 Kaczmarczyk – Sporysz 4.39

1:2 Sporysz – Kaczmarczyk 14.43

Kary: 4-6 min.

GKH: Dąbrowski – Lickiewicz, Błażejak, Barański, Przybyła, Woźniak, Jagodziński, Grabowski,

Andrzejewski, Kłosiński, Zaborowski, Guzowski, Brzóskowski, Gnerowicz, Głogowski

Unia: Knapik – Wawryczek, Kadela, Sporysz, Kaczmarczyk, Krompiec, Wójcik, Rydzoń, Babiuch,

Tyrybon D., Warchał, Rzeszutko, Tyrybon K., Piega, Musiał, Szulc, Tyrybon M., Płatacz, Mąsior,

Krzemień

Wolves Tychy – Husaria Białystok 3:0 (1:0,2:0)

Bramki:

1:0 Mioduszewski – Szkoła – Derkowski 11.03

2:0 Pachut – Derkowski – Szkoła 20.07

3:0 Ochmanek 29.56 do pustej bramki

Kary: 8-0 min.

Wolves: Targiel – Fus, Miłek, Abram, Ochanek, Żbik, Bronowski, Cegieła, Derkowski, Szkoła,

Malinowski, Jaworski M., Skorupka, Pachut, Krzywda, Mioduszewski, Wieczorek, Jaworski G.

Husaria: Kulesza – Stankiewicz, Zimnoch G., Borowski, Wojciula A., Zimnoch B., Pachocki M.,

Romanowski, Jasiński, Pawelecz, Tur, Wojciula M., Pachocki T., Smółko

Podhale – Cracovia 2:4 (0:1, 2:3)

Bramki:

0:1 Szostak 3.28

1:1 Polak – Pajerski 14.43 5/4

1:2 Kozieradzki - 16.42

1:3 Kozieradzki 19.35

2:3 Pajerski – Plewa 25.31

2:4 Zderski 26.53

W piątej minucie Tybuszewski nie wykorzystał rzutu karnego – obronił bramkarz

Kary: 2-8 min

Cracovia: Zamożniak – Zderski, Paschek, Szostak, Brzegowy, Tybuszewski, Mrugała, Szabla, Konturek,

Sobolewski, Halemba, Trybała, Długosz, Semeczko, Gefert, Kozieradzki

Podhale: Matuszewski(od 19.35 Martuszewski ) – Japoł P., Korczak, Tylka Maciej, Jurek, Mizera, Polak,

Tylka Maciej, Plewa, Japoł Paw., Pajerski, Kolasa, Kotas, Dudek, Krużel, Bierówka

ĆWIERĆFINAŁY

Polonia Bytom – GKH Gdynia 2:7 (1:5,1:2)

Bramki:


0:1 Andrzejewski – Kłosiński 1.11

0:2 Lickiewicz 3.28 5/3

0:3 Błażejak – Jagodziński 3.54 5/4

0:4 Barański – Głogowski 14.52

1:4 Tymczyszyn – Świerniak 18.18 5/4

1:5 Kłosiński – Zaborowski 18.47

1:6 Andrzejewski 19.40 5/4

2:6 Tymczyszyn 33.07

2:7 Kłosiński - Andrzejewski 39.48

Kary: 8-2 min

Polonia: Ćwienczek – Łysy, Kaczmarek, Mróz, Secemski, Wieczorek, Guc, Świerniak, Poniatowski,

Tymczyszyn, Kamuda M., Rajca, Doruch, Stawarz, Kamuda Ł., Leś, Napieracz, Kamuda M., Rzenno,

Tkacz, Bebłot


GKH Gdynia: Dąbrowski – Lickiewicz, Błażejak, Barański, Przybyła, Woźniak, Jagodziński, Kościński-

Grabowski, Andrzejewski, Kłosiński, Zaborowski, Guzowski, Brzóskowski, Gnerowicz, Głogowski


Cracovia – Wojownicy 2:4 (0:0,2:4)

Bramki:

0:1 Leśniak - Zalewski 21.33

1:1 Tybuszewski – Brzegowy 22.45

1:2 Wilk – Orlikowski R.28.26

1:3 Orlikowski R. - Bara 31.26

1:4 Żmuda – Kozendra 33.06

2:4 Brzegowy 36.28 5/4

Kary 16-14 min

Cracovia: Zamożniak – Zderski, Paschek, Szostak, Brzegowy, Tybuszewski, Mrugała, Szabla, Konturek,

Sobolewski, Tkacz, Halemba, Trybała, Długosz, Semeczko, Gefert, Kozieradzki

Wojownicy: Rzemiński – Drabczyk, Czarny, Wilk, Żmuda, Adamus, Kołodziej, Dzięgiel, Zalewski,

Smrek, Kozendra, Szpyt, Mąsior, Bara, Grabowski, Pactwa, Boduch, Leśniak, Orlikowski M., Orlikowski

R., Rodak

Unia Oświęcim – Vikings Oświęcim 2:1 (1:0, 0:1 – d.1:0)

Bramki:

1:0 Trybon D. – Mąsior 12.30 5/4

1:1 Szpakowski – Smrek 32.07

2:1 Wawrzyczek – Kaczmarczyk 42.22 4/3

Kary: 10 – 20 min (w tym 10 min dla Kapcińskiego)

Unia: Knapik – Wawrzyczek, Kadela, Sporysz, Kaczmarczyk, Krzemień, Wójcik, Rydzoń, Mąsior,

Trybon D., Warchał, Rzeszutko, Trybon K., Piega, Musiał, Szulc, Płatacz, Trybon M., Babuch

Vikings: Wrona – Walusiak, Połącarz, Smrek, Szpakowski B., Kretowicz, Kopciński, Mazur, Korczyk,

Jarnot, Bruzda, Bogudziński, Bibrzycki, Drabek, Szpakowski K., Grzebinoga, Pasternak, Połeć


Goldwell Gdańsk – Wolves Tychy 2:4 (0:2, 2:2)

0:1 Szkoła – Abram 15.32

0:2 Fus – Mioduszewski 17.20 5/4

0:3 Mioduszewski – Derkowski 21.57

1:3 Oppeln-Bronikowski – Cytawa 22.14

2:3 Cytawa – Turos 26.50

2:4 Malinowski – Jaworski 31.40

Kary: 8-2 min

Goldwell Gdańsk: Wojcieszenko – Cytawa G., Brzeziński, Turos, Oppeln-Bronikowski, Piotrowicz,

Skokowski, Ryń, Spichalski, Cytawa P., Błażuk, Turos, Fojcik, Gołembiewski, Tomaszewicz, Cebela

Wolves Tychy: Targiel – Fus, Jaworski M., Abram, Pachut, Żbik, Bronowski, Cegieła, Derkowski,

Szkoła, Mioduszewski, Skorupka, Jaworski G., Wieczorek, Krzywda, Malinowski

MECZE O UTRZYMANIE

Mad Dogs Sopot – Knights Tychy 2:3 (1:0,1:2 – 0:1 d.)

Bramki:

1:0 Kocemba 6.12 4/5

1:1 Bochyński 16.53

2:1 Kocemba 27.55

2:2 Olejak 29.38

2:3 Bochyński 33.22

W 31 minucie Kocemba nie wykorzystał rzutu karnego

Kary: 4-4 min

Mad Dogs Sopot: Waszkiewicz – Żołnowski, Suwała, Rut, Byzewski, Okuniewski, Malicki, Śmigielski,

Kaczmarek, Wojciechowski, Kocemba, Okuniewski, Jasiński, Brucki, Klein, Podsiadło

Knights: Kopciara – Fatyga, Sidrow, Kamiński, Olejak, Kisała, Gołba, Jacek Ł, Bochyński, Wysocki,

Hołojda, Pryszcz, Drob, Kaszuba C., Kaszuba P., Gościmski, Jacek G., Michno

Pionier Tychy – Husaria Białystok 5:0 (2:0, 3:0)

1:0 Kiklica – Baca 10.46

2:0 Garyga – Kiklica 18.08 4/5

3:0 Chodak – Senczek 25.01

4:0 Senczek – Kwieciński 27.40

5:0 Senczek – Kwieciński 28.50

Kary: 6-2 min.

Pionier: Harańczyk – Kiklica, Korusewicz, Pacuła, Wójcik, Garyga, Galmach, Potempa, Kwieciński,

Senczek, Chodak, Lubczyk, Łysoń, Penczek, Baca

Husaria: Kulesza – Stankiewicz, Zimnoch, Jasiński, Pawelecz, Pachocki T., Pachocki M., Romanowski,

Zimnoch, Wojciula M., Borowski, Wojciula A., Smółko, Tur

PÓŁFINAŁY


GKH Gdynia – Wojownicy Oświęcim 1:7 (0:1, 1:1, 0:5)

Bramki:

0:1 Kozendra 3.05 5/4

1:1 Kłosiński 20.58

1:2 Pactwa – Leśniak 23.45 5/4

1:3 Bara 30.33

1:4 Szpyt – Adamus 34.28 5/4

1:5 Wilk – Kołodziej 37.51 5/4

1:6 Smrek 43.30

1:7 Kozendra 44.23

Kary: 14-6 min


GKH Gdynia: Dąbrowski – Lickiewicz, Błażejak, Barański, Przybyła, Wożniak, Brzóskowski, Kościński-

Grabowski, Andrzejewski, Kłosiński, Zaborowski, Guzowski, Gnerowicz, Głogowski


Wojownicy: Rzemiński – Drabczyk, Czarny, Wilk, Żmuda, Adamus, Kołodziej, Dzięgiel, Zalewski,

Smrek, Kozendra, Szpyt, Mąsior, Bara, Grabowski, Pactwa, Boduch, Leśniak, Orlikowski M., Orlikowski

R., Rodak

Wolves Tychy – Unia Oświęcim 5:2 (3:0, 1:2, 1:0)

1:0 Mioduszewski – Pachut 3.50 5/4

2:0 Abram – Ochmanek 4.35

3:0 Fus – Mioduszewski 8.08

3:1 Kaczmarczyk 18.57

3:2 Krzemień – Kaczmarczyk 21.45

4:2 Derkowski 25.51

5:2 Szkoła – Fus 44.11 do pustej bramki

Kary: 6-2 min.

Wolves: Targiel – Fus, Jaworski M., Abram, Pachut, Żbik, Bronowski, Cegieła, Derkowski, Szkoła,

Mioduszewski, Skorupka, Jaworski G., Wieczorek, Krzywda, Malinowski, Ochmanek

Unia: Knapik – Wawrzyczek, Kadela, Sporysz, Kaczmarczyk, Krzemień, Wójcik, Rydzoń, Mąsior,

Trybon D., Warchał, Rzeszutko, Trybon K., Piega, Musiał, Szulc, Płatacz, Trybon M., Babuch

MECZ O BRĄZOWY MEDAL

GKH Gdynia – Unia Oświęcim 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Bramki:

0:1 Krzemień – Kaczmarczyk 20.55

Kary: 6-0 min.


GKH Gdynia: Dąbrowski – Lickiewicz, Błażejak, Barański, Przybyła, Wożniak, Brzóskowski, Kościński-

Grabowski, Andrzejewski, Kłosiński, Zaborowski, Guzowski, Gnerowicz, Głogowski


Unia: Knapik – Karkoszka, Wawrzyczek, Kadela, Sporysz, Kaczmarczyk, Krzemień, Rydzoń,

Pułkownik, Mąsior, Trybon D., Warchał, Rzeszutko, Trybon K., Piega, Musiał, Szulc, Płatacz, Trybon

M., Wójcik, Babuch


MECZ O ZŁOTY MEDAL

Wojownicy Oświęcim – Wolves Tychy 3:4 (0:0, 3:2, 0:1 – d. 0:1)

Bramki:

1:0 Pactwa – Dzięgiel 16.27

2:0 Kozendra – Smrek 20.52 5/4

2:1 Ochmanek – Abram 24.01

2:2 Mioduszewski – Jaworski M. 26.58

3:2 Żmuda – Leśniak 28.54

3:3 Szkoła 43.40

3:4 Cegieła 47.00


Kary: 8-20 ( w tym 10 min dla Miłka )


Wolves: Targiel – Fus, Jaworski M., Abram, Pachut, Żbik, Bronikowski, Cegieła, Derkowski, Szkoła,Mioduszewski, Skorupka, Jaworski G., Wieczorek, Krzywda, Malinowski, Ochmanek, Miłek


Wojownicy: Rzemiński – Drabczyk, Czarny, Wilk, Żmuda, Adamus, Kołodziej, Dzięgiel, Zalewski,

Smrek, Kozendra, Szpyt, Mąsior, Bara, Grabowski, Pactwa, Boduch, Leśniak, Orlikowski M., Orlikowski

R., Rodak



Powrót

Komentarze:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V