Hokej.Net Logo

Wyświetleń: 23274

KRS TKKF Pionier wygrywa I Mistrzostwa Tychów

2011-04-04 23:14:45

Zakończyły się I Hokejowe Mistrzostwa Tychów drużyn amatorskich. Bezapelacyjnym "mistrzem miasta" została drużyna KRS TKKF Pionier (komplet zwycięstw). Srebrny medal przypadł drużynie AKH, brąz - hokeistom ADH IPA. Organizatorem zawodów był Sławomir Skowroński (Pionier Tychy).


SKRÓT TURNIEJ >>> TUTAJ >>>

01-04-11 >
PIĄTEK: ADH IPA Tychy - KRS TKKF Pionier Tychy 1:9 (0:2, 1:3, 0:4)
 
0:1 Radosław Kapuściński (Michał Senczek) 5/4
0:2 Radosław Kapuściński
0:3 Paweł Kwieciński (Krzysztof Garyga)
0:4 Krzysztof Garyga (Lesław Abram, Paweł Kwieciński)
0:5 Michał Stopa
1:5 Michał Rubka (rzut karny)
1:6 Michał Senczek
1:7 Krzysztof Garyga (Michał Stopa)
1:8 Maciej Babel (Krzysztof Garyga) 5/4
1:9 Paweł Kwieciński (Lesław Abram)
 
IPA: (B) Sławomir Miłek, (B) Janusz Papoń - Artur Bernaś (2), Łukasz Całus, Andrzej Chojecki (2), Mariusz Gabrek,
Czesław Grzegorczyk, Andrzej Miłek, Tomasz Kaczkowski, Piotr Lewartowski, Tomasz Lutostański, Marek Pośpiech, Michał Rubka,
Sebastian Sienkiewicz, Przemysław Trębacz.
 
PIONIER: (B) Adrian Sławiński - Lesław Abram, Maciej Babel, Krzysztof Garyga, Grzegorz Guściora, Radosław Kapuściński,
Mateusz Krzywda, Paweł Kwieciński (2), Marek Malinowski, Piotr Mioduszewski, Damian Nowak (2), Paweł Olczak,
Krystian Pietrucha, Michał Senczek (2), Marcin Skorupka, Michał Stopa. 
 
Kary: IPA - 6 minut (w tym 2 min. technicznej), PIONIER - 6 minut.
Sędziowie: Robert Kaczanowski - Rafał Gawron.
 
01-04-11 >
PIĄTEK: AKH Tychy - AKH Meksyk Tychy 5:4 (2:1, 1:1, 2:2)
 
1:0 Adam Bersiński
2:0 Maciej Rymski (Ryszard Siwiak)
2:1 Arkadiusz Dominiec
3:1 Artur Wrona (Robert Swatowski)
3:2 Robert Porzycki
3:3 Tomasz Niedbała (Grzegorz Matczak)
4:3 Maciej Rymski
4:4 Grzegorz Matczak (Tomasz Niedbała)
5:4 Robert Swatowski
 
AKH: (B) Krzysztof Biela - Adam Bersiński, Janusz Błach, Tadeusz Drabik, Mirosław Grzesica, Rafał Horoszkiewicz (2),
Zbigniew Nikodym, Maciej Rymski, Ryszard Siwiak, Robert Swatowski (2), Artur Wrona, Wojciech Wysocki, Beniamin Żbik.
 
MEKSYK: (B) Mateusz Kania - Rafał Baca, Arkadiusz Dominiec, Kamil Fatyga, Cyprian Kaszuba (2), Sebastian Kędra,
Dominik Kowalczyk, Robert Łakwa, Grzegorz Matczak, Maciej Mielczarek, Tomasz Niedbała, Marcin Olejak, Marcin Penczek,
Robert Porzycki, Piotr Pryszcz, Dariusz Szafron, Andrzej Wąsik.
 
Kary: AKH - 6 minut (w tym 2 min. technicznej), MEKSYK - 2 minuty.
Sędziowie: Robert Kaczanowski - Rafał Gawron.

02-04-11 >
SOBOTA: KRS TKKF Pionier Tychy - AKH Tychy 6:3 (1:0, 1:1, 4:2)
 
1:0 Paweł Kwieciński (Pietrucha Krystian, Lesław Abram) 5/4
2:0 Piotr Mioduszewski (Lesław Abram)
2:1 Tadeusz Drabik (Wojciech Wysocki) 5/4
2:2 Beniamin Żbik
2:3 Rafał Horoszkiewicz (Tadeusz Drabik, Wojciech Wysocki)
3:3 Marcin Skorupka
4:3 Lesław Abram (Krzysztof Garyga) 4/5
5:3 Mateusz Krzywda (Paweł Kwieciński, Lesław Abram)
6:3 Maciej Babel 5/4
 
PIONIER: (B) Adrian Sławiński - Lesław Abram, Maciej Babel, Piotr Fus (2), Krzysztof Garyga, Grzegorz Guściora,
Radosław Kapuściński, Mateusz Krzywda, Paweł Kwieciński, Marek Malinowski, Piotr Mioduszewski (2), Damian Nowak,
Paweł Olczak, Krystian Pietrucha (6), Michał Senczek (2), Marcin Skorupka (2), Michał Stopa (2). 
 
AKH: (B) Krzysztof Biela - Adam Bersiński, Janusz Błach, Tadeusz Drabik, Mirosław Grzesica, Rafał Horoszkiewicz (4),
Zbigniew Nikodym (2), Maciej Rymski (2), Ryszard Siwiak, Robert Swatowski (2), Wojciech Wysocki, Beniamin Żbik (6).
 
Kary: PIONIER - 16 minut, AKH - 16 minut.
Sędziowie: Robert Kaczanowski - Adrian Wolny.
 
02-04-11 >
SOBOTA: AKH Meksyk Tychy - ADH IPA Tychy 2:4 (1:1, 0:0, 1:3)
 
1:0 Arkadiusz Dominiec
1:1 Sebastian Sienkiewicz 4/5
2:1 Tomasz Niedbała 4/5
2:2 Artur Bernaś
2:3 Michał Rubka
2:4 Tomasz Lutostański
 
MEKSYK: (B) Mateusz Kania - Rafał Baca, Arkadiusz Dominiec, Kamil Fatyga (2), Remigiusz Grzelak, Cyprian Kaszuba (2),
Sebastian Kędra, Waldemar Kolendowicz (6), Dominik Kowalczyk, Robert Łakwa, Grzegorz Matczak, Maciej Mielczarek,
Tomasz Niedbała, Marcin Olejak, Marcin Penczek, Robert Porzycki, Piotr Pryszcz (2), Dariusz Szafron.
 
IPA: (B) Sławomir Miłek (2) - Artur Bernaś, Łukasz Całus, Andrzej Chojecki, Mariusz Gabrek, Czesław Grzegorczyk,
Andrzej Miłek (2), Tomasz Kaczkowski, Piotr Lewartowski, Tomasz Lutostański (2), Marek Pośpiech, Michał Rubka,
Sebastian Sienkiewicz, Dariusz Szymański (2), Przemysław Trębacz, Tomasz Zawadzki (2).
 
Kary: MEKSYK - 12 minut, IPA - 8 minut.
W 3 tercji, rzutu karnego dla Meksyku, nie wykorzystał Arkadiusz Dominiec.
Sędziowie: Robert Kaczanowski - Adrian Wolny.

03-04-11 >
NIEDZIELA: KRS TKKF Pionier Tychy - AKH Meksyk Tychy 7:0 (1:0, 2:0, 4:0)
 
1:0 Michał Senczek (Radosław Kapuściński)
2:0 Paweł Kwieciński (Krzysztof Garyga, Paweł Kwieciński)
3:0 Mateusz Krzywda (Marek Malinowski)
4:0 Krzysztof Garyga (Lesław Abram)
5:0 Maciej Babel (Marek Malinowski, Mateusz Krzywda) 5/4
6:0 Michał Stopa (Grzegorz Guściora)
7:0 Krzysztof Garyga
 
PIONIER: (B) Adrian Sławiński - Lesław Abram, Maciej Babel, Krzysztof Garyga, Grzegorz Guściora (2), Radosław Kapuściński, 
Mateusz Krzywda (2), Paweł Kwieciński, Marek Malinowski, Piotr Mioduszewski, Damian Nowak, Paweł Olczak, Michał Senczek, 
Marcin Skorupka (2), Michał Stopa (2). 
 
MEKSYK: (B) Krzysztof Bieda - Rafał Baca, Arkadiusz Dominiec, Kamil Fatyga (2), Remigiusz Grzelak, Cyprian Kaszuba, 
Sebastian Kędra, Waldemar Kolendowicz, Dominik Kowalczyk, Robert Łakwa, Grzegorz Matczak, Maciej Mielczarek, 
Tomasz Niedbała (2), Marcin Olejak, Robert Porzycki (2), Piotr Pryszcz (2), Dariusz Szafron, Wąsik Andrzej.
 
Kary: PIONIER - 10 minut (w tym 2 minuty technicznej), MEKSYK - 8 minut.
Sędziowie: Dariusz Pobożniak - Adrian Wolny.
 
03-04-11 >
NIEDZIELA: AKH Tychy - ADH IPA Tychy 6:2 (3:1, 1:1, 2:0)
 
1:0 Tadeusz Drabik 
2:0 Maciej Rymski (Ryszard Siwiak)
2:1 Sebastian Sienkiewicz (Michał Rubka)
3:1 Tadeusz Drabik (Maciej Rymski) 4/5
4:1 Wojciech Wysocki (Rafał Horoszkiewicz) 5/4
4:2 Przemysław Trębacz (Czesław Grzegorczyk)
5:2 Ryszard Siwiak (Rafał Horoszkiewicz)
6:2 Rafał Horoszkiewicz (Tadeusz Drabik, Wojciech Wysocki)
 
AKH: (B) Krzysztof Biela - Adam Bersiński (2), Janusz Błach, Tadeusz Drabik, Mirosław Grzesica (2), Rafał Horoszkiewicz, 
Zbigniew Nikodym, Maciej Rymski (2), Ryszard Siwiak (2), Robert Swatowski (2), Wojciech Wysocki, Beniamin Żbik.
 
IPA: (B) Sławomir Miłek, Janusz Papoń - Artur Bernaś (4), Łukasz Całus, Andrzej Chojecki, Mariusz Gabrek, 
Czesław Grzegorczyk, Andrzej Miłek, Tomasz Kaczkowski (4), Tomasz Lutostański, Marek Pośpiech, Michał Rubka (2), 
Sebastian Sienkiewicz, Przemysław Trębacz (2), Tomasz Zawadzki.
 
Kary: AKH - 10 minut, IPA - 12 minut.
Sędziowie: Dariusz Pobożniak - Adrian Wolny

#  TABELA:

1. TKKF Pionier    3  9 22:4  3-0-0
2. Amatorski KH    3  6 14:12 2-0-1
3. ADH IPA         3  3  7:17 1-0-2
4. AKH Meksyk      3  0  6:16 0-0-3


#   KLASYFIKACJA KANADYJSKA           PKT (B+A) 

1.  Krzysztof Garyga (PIONIER)        - 8 (4+4)
2.  Lesław Abram (PIONIER)            - 7 (1+6)
3.  Paweł Kwieciński (PIONIER)        - 6 (4+2)
4.  Tadeusz Drabik (AKH)              - 5 (3+2)
5.  Maciej Rymski (AKH)               - 4 (3+1)
6.  Rafał Horoszkiewicz (AKH)         - 4 (2+2)
7.  Wojciech Wysocki (AKH)            - 4 (1+3)
8.  Maciej Babel (PIONIER)            - 3 (3+0)
9.  Radosław Kapuściński (PIONIER)    - 3 (2+1)
-   Michał Senczek (PIONIER)          - 3 (2+1)
-   Michał Stopa (PIONIER)            - 3 (2+1)
-   Mateusz Krzywda (PIONIER)         - 3 (2+1)
-   Tomasz Niedbała (MEKSYK)          - 3 (2+1)
-   Michał Rubka (IPA)                - 3 (2+1)
-   Ryszard Siwiak (AKH)              - 3 (1+2)
-   Marek Malinowski (PIONIER)        - 3 (0+3)
17. Arkadiusz Dominiec (MEKSYK)       - 2 (2+0)
-   Sebastian Sienkiewicz (IPA)       - 2 (2+0)
-   Grzegorz Matczak (MEKSYK)         - 2 (1+1)
-   Robert Swatowski (AKH)            - 2 (1+1)
20. Piotr Mioduszewski (PIONIER)      - 1 (1+0)
-   Marcin Skorupka (PIONIER)         - 1 (1+0)
-   Adam Bersiński (AKH)              - 1 (1+0)
-   Beniamin Żbik (AKH)               - 1 (1+0)
-   Artur Wrona (AKH)                 - 1 (1+0)
-   Robert Porzycki (MEKSYK)          - 1 (1+0)
-   Przemysław Trębacz (IPA)          - 1 (1+0)
-   Tomasz Lutostański (IPA)          - 1 (1+0)
-   Artur Bernaś (IPA)                - 1 (1+0)
30. Czesław Grzegorczyk (IPA)         - 1 (0+1)
-   Krystian Pietrucha (PIONIER)      - 1 (0+1)

#   Krzysztof Garyga (PIONIER)        - 4 bramki
#   Lesław Abram (PIONIER)            - 6 asyst



SKRÓT TURNIEJ >>> TUTAJ >>>




Powrót

Komentarze:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V