MPA dyw 2: Bezkonkurencyjne Podhale Nowy Targ
Zakończyły się rozgrywane w Krynicy-Zdroju Mistrzostwa Polski Amatorów dywizji 2, których stawką był awans na przyszłoroczne Mistrzostwa dywizji 1. Dwanaście drużyn rywalizowało o dwa miejsca premiowane awansem. Bezkonkurencyjne okazało się Podhale Nowy Targ, zespół ten nie zaznał ani jednej porażki w pięciu rozegranych spotkaniach.
1. dzień - Mecze grupowe(4.04.2014) |
piątek, 4 kwietnia 2014 | ||||||||
09:15 | Szerszenie Oświęcim | - | Podhale Nowy Targ | 1 | : | 5(0:1 - 1:4) | ||
10:30 | Czarty Kraków | - | Naprzód Janów | 3 | : | 7(1:5 - 2:2) | ||
11:45 | Katowickie Byki | - | STV Katowice | 4 | : | 1(3:1 - 1:0) | ||
14:15 | Chemik Kędzierzyn-Koźle | - | LHT Lublin | 1 | : | 5(0:5 - 1:0) | ||
15:30 | Podhale Nowy Targ | - | Meksyk Tychy | 3 | : | 1(1:1 - 2:0) | ||
16:45 | Warsaw Kings | - | Zawisza Nowy Targ | 4 | : | 2(1:1 - 3:1) | ||
18:00 | STV Katowice | - | Czarty Kraków | 1 | : | 2(0:1 - 1:1) | ||
19:15 | Naprzód Janów | - | Katowickie Byki | 3 | : | 5(1:2 - 2:3) | ||
20:30 | Meksyk Tychy | - | WKS Nowa Wieś | 2 | : | 1(0:0 - 2:1) |
2. dzień - Mecze grupowe(5.04.2014) |
sobota, 5 kwietnia 2014 | ||||||||
09:15 | LHT Lublin | - | Warsaw Kings | 1 | : | 5(1:2 - 0:3) | ||
10:30 | Szerszenie Oświęcim | - | Meksyk Tychy | 5 | : | 2(3:1 - 2:1) | ||
11:45 | Podhale Nowy Targ | - | WKS Nowa Wieś | 9 | : | 3(3:1 - 6:2) | ||
13:30 | Zawisza Nowy Targ | - | Chemik Kędzierzyn-Koźle | 6 | : | 1(3:0 - 3:1) | ||
15:00 | Katowickie Byki | - | Czarty Kraków | 1 | : | 1(1:0 - 0:1) | ||
16:15 | STV Katowice | - | Naprzód Janów | 3 | : | 3(0:1 - 3:2) | ||
17:30 | WKS Nowa Wieś | - | Szerszenie Oświęcim | 2 | : | 7(0:4 - 2:3) | ||
18:45 | Zawisza Nowy Targ | - | LHT Lublin | 5 | : | 3(3:0 - 2:2) | ||
20:00 | Chemik Kędzierzyn-Koźle | - | Warsaw Kings | 2 | : | 1(1:0 - 1:1) |
Ćwierćfinały:
0-1 (2:34) Bartłomiej Cupiał
1-1 (9:12) Jakub Wolski - Piotr Świst
2-1 (11:15) Krzysztof Jurek - Piotr Japoł
3-1 (14:07) Piotr Japoł - Maciej Tylka (sm +1)
4-1 (25:37) Piotr Japoł - Krzysztof Jurek
5-1 (27:10) Piotr Świst - Jakub Wolski - Grzegorz Pajerski
5-2 (29:11) Filip Dudek
6-2 (34:31) Paweł Japoł - Krzysztof Jurek (sm -1)
7-2 (35:41) Piotr Świst - Marcin Maciaś
8-2 (44:24) Piotr Świst - Jakub Wolski
Najlepsi zawodnicy meczu:
Podhale Nowy Targ: Piotr Japol
Czarty Kraków: Bartłomiej Cupiał
1-0 (4:37) Michał Sierakowski - Jakub Stworowski - Paweł Łysiak
2-0 (13:01) Mateusz Przychodzeń - Marceli Jagieło
3-0 (20:32) Mateusz Przychodzeń - Jakub Stworowski - Grzegorz Słyszyk (sm +1)
4-0 (27:53) Dariusz Zatorski
4-1 (30:47) Przemysław Janik - Tomasz Stefańczyk
5-1 (36:36) Jakub Stworowski (sm +1)
Najlepsi zawodnicy meczu:
Warsaw Kings: Mateusz Przychodzeń
Szerszenie Oświęcim: Grzegorz Gawor
1-0 (41:27) Piotr Kolonko (sm -1)
1-1 (41:54) Mateusz Jasiński - Maciej Pachocki (sm +1)
1-2 (47:46) Stefan Soszka - Paweł Głuszak (sm +1)
Najlepsi zawodnicy meczu:
Katowickie Byki: Mariusz Kowal
LHT Lublin: Paweł Głuszak
0-1 (0:42) Krzysztof Bułka - Wojciech Biolik
0-2 (2:16) Arkadiusz Tomczak - Arkadiusz Sławski
1-2 (3:59) Janusz Mizera - Wiesław Bachulski
1-3 (11:10) Krzysztof Bułka - Bogusław Dittrich - Wojciech Biolik
1-4 (13:16) Wojciech Biolik - Wojciech Klimczok - Bogusław Dittrich
1-5 (15:12) Wojciech Biolik - Bogusław Dittrich - Jakub Adamczyk
1-6 (18:27) Bogusław Dittrich - Wojciech Biolik - Oskar Dittrich
1-7 (27:44) Bogusław Dittrich - Oskar Dittrich
2-7 (32:35) Wiesław Bachulski
2-8 (37:04) Wojciech Klimczok - Mateusz Urbańczyk
2-9 (40:50) Wojciech Biolik - Krzysztof Bułka - Oskar Dittrich
2-10 (43:35) Bogusław Dittrich - Wojciech Klimczok - Krzysztof Bułka
Najlepsi zawodnicy meczu:
Zawisza Nowy Targ: Michał Bednarek
Naprzód Janów: Jakub Adamczyk
PÓŁFINAŁY:
1-0 (6:09) Jakub Wolski - Grzegorz Pajerski
1-1 (8:53) Mateusz Przychodzeń (sm +2)
2-1 (22:27) Piotr Świst - Grzegorz Pajerski - Jakub Wolski
2-2 (27:05) Dariusz Zatorski - Aleksander Maksimow - Grzegorz Słyszyk
3-2 (31:28) Grzegorz Pajerski - Piotr Świst
3-3 (32:10) Jakub Stworowski - Michał Sierakowski
3-4 (34:31) Mateusz Przychodzeń - Rafał Feja
4-4 (42:17) Krzysztof Jurek - Grzegorz Pajerski (sm +1)
5-4 (42:54) Jakub Wolski - Piotr Świst - Piotr Staszel
Najlepsi zawodnicy meczu:
Podhale Nowy Targ: Grzegorz Pajerski
Warsaw Kings: Michał Sierakowski
0-1 (7:57) Wojciech Biolik - Wojciech Klimczok - Krzysztof Bułka
0-2 (18:12) Wojciech Biolik - Krzysztof Bułka - Bogusław Dittrich
0-3 (24:01) Bogusław Dittrich - Wojciech Biolik - Oskar Dittrich
0-4 (29:23) Krzysztof Bułka - Wojciech Biolik - Bogusław Dittrich
0-5 (30:37) Bogusław Dittrich - Krzysztof Bułka
0-6 (31:03) Mateusz Urbańczyk - Robert Słomka - Wojciech Klimczok
0-7 (32:18) Krzysztof Bułka - Wojciech Biolik - Boguslaw Dittrich
0-8 (32:29) Mateusz Urbańczyk
0-9 (37:14) Robert Słomka
Najlepsi zawodnicy meczu:
LHT Lublin: Stefan Soszka
Naprzód Janów: Damian Plutecki
Klasyfikacja końcowa:
1. Podhale Nowy Targ (awans)
1. ADH Naprzód Janów (awans)
3. Warsaw Kings
3. LHT Lublin
5. Katowickie Byki
6. Szerszenie Oświęcim
7. Czarty Kraków
8. Zawisza Nowy Targ
9. Meksyk Tychy
10. Chemik Kędzierzyn-Koźle
11. STV Katowice
12. WKS Nowa Wieś
Nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników turnieju:
- najlepszy bramkarz:Filip Brennek(Warsaw Kings)
- najlepszy obrońca:Łukasz Futryk(LHT Lublin)
- najlepszy napastnik:Krzysztof Jurek(Podhale Nowy Targ)
- król strzelców:Wojciech Biolik(Naprzód Janów) - 9 bramek
Komentarze