Wyświetleń: 7404

Relacja na żywo: Polska - Zagraniczne Gwiazdy Ligi

2016-02-06 16:42:54

Zapraszamy na relację tekstową na żywo z meczu Polska - Zagraniczne Gwiazdy Ligi. Początek spotkania o 17:30 w katowickim Spodku.

Dziękujemy za uwagę, dobranoc!

Wybór najlepszych zawodników spotkania. W zespole Zagranicznych Gwiazd Ligi Stefan Żigardy, po stronie Polaków Mateusz Bepierszcz.

Żigardy broni strzał Kolusza, po czym mamy koniec rzutów karnych, którą wygrywają Gwiazdy Polskiej Ligi 2:1.

Po stronie gwiazd Mike Danton, który pokazuje trochę show przed najazdem, ale nie pokonuje Radziszewkiego.

Zapała nieco szczęśliwie wpada do bramki razem z krążkiem i sędziowie uznają bramkę.

W odpowiedzi Cichy pokazuje jeszcze efektywniejszą sztuczkę, ale nie trafia w światło bramki.

Cameron nie zdołał pokonać Radziszewskiego. Jako trzeci z Polaków Aron Chmielewski, który popisuje się ładną sztuczką techniczną, ale krążek wpada prosto do łapaczki Żigardiego.

Pasiut bez pomysłu i spokojnie broni Żigardy.

Svitana wyczekuje Radziszewskiego i pakuje krążek do bramki!

Po stronie Polaków uderza Wronka i broni Żigardy.

Jako pierwszy strzela Hertl, w bramce Radziszewski. Lepszy Hertl, który pokonuje Radzika strzałem między parkanami.

Koniec meczu, przed nami seria rzutów karnych.
60 min. - Gwiazdy Ligi grają bez bramkarza. Strzał Cichego odbija nad bramkę Radziszewski.
60 min. - Łopuski uderza z ostrego kąta, dobrze parkanem broni Żigardy. Kara dla Chmielewskiego za uderzanie kijem.
58 min. - Kontra Polaków i szansa przed Zapałą, jednak strzał prosto w Żigardiego.
55 min. - Kolejne akcje Polaków, ale Żigardy nie daje się zaskoczyć.
54 min. - Strzał Sproule po lodzie z dystansu odbija Radziszewski.
52 min. - GOL! 5:3! Wronka z ostrego kąta dobija strzał Bepierszcza!
50 min. - Uderzenie Sproule`a i Polaków ratuje poprzeczka!
48 min. - GOL! 4:3! Vozdecky podaje do Sinagla, ten ma odsłoniętą bramkę i pewnym strzałem zdobywa gola!
47 min. - Witecki uderza z czystej pozycji, ale Żigardy dobrze skraca kąt i odbija krążek.
45 min. - Krążek praktycznie cały czas znajduje się w tercji Gwiazd Ligi.
44 min. - Rompkowski z dystansu obok bramki.
44 min. - Spokojna gra, ale optyczna przewaga dalej po stronie Polaków.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

40 min. - Koniec drugiej tercji.
39 min. - Kara dla Zapały za uderzanie kijem.
38 min. - Znowu było blisko zdobycia bramki, tym razem przed szansą był Dziubiński.
38 min. - Polacy co chwilę goszczą w tercji Gwiazd Ligi i oddają sporo strzałów.
35 min. - Ładna akcja Witeckiego, minął obrońcę i wystawił krążek przed bramkę, ale nikt do niego nie doszedł.
34 min. - Akcja Polaków 2 na 1, Pasiut do Bepierszcza, ten płasko uderza i broni Żigardy.
33 min. - Zamieszanie pod bramką Radziszewskiego i Polacy mają teraz dużo szczęścia, że nie stracili bramki.
32 min. - Uderzenie Pasiuta ze środka broni Żigardy.
32 min. - Uderzenie Rompkowskiego w słupek!
31 min. - Zmiany bramkarzy w obu zespołach. Kosowskiego zastępuje Radziszewski, a Raszkę Żigardy.
28 min. - GOL! 4:2! Z dystansu uderza Rompkowski, krążek strąca przed bramką Zapała, czym zaskakuje Raszkę i jest czwarty gol dla Polaków.
28 min. - Cios za cios, krążek co chwilę znajduje się pod jedną z bramek.
26 min. - Tym razem czysta pozycja Bryka i ponownie lepszy Raszka.
25 min. - Polacy blisko podwyższenia prowadzenia, ale po strzałach Chmielewskiego i Pasiuta krążek nie wpada do bramki! W odpowiedzi ładna interwencja Kosowskiego po uderzeniu Camerona.
25 min. - Pociacha spod niebieskiej, jednak zbyt lekko.
24 min. - Kara dla Sproule`a z uderzanie kijem.
24 min. - Strzał Witeckiego ze środka odbija Raszka.
23 min. - GOL! 3:2! Błyskawiczna odpowiedź Polaków! Bagiński przed bramkę do niepilnowanego Urbanowicza, a ten w sytuacji sam na sam pokonuje Raszkę!
21 min. - GOL! 2:2! Gwiazdy wykorzystują grę w przewadze. Spod niebieskiej uderzał Novajovsky, a krążek po niepewnej interwencji Kosowskiego wtacza się do bramki!
21 min. - Uderzenie z dystansu Novajovskiego obok bramki.
21 min. - Początek drugiej tercji.

20 min. - Koniec pierwszej tercji.
20 min. - Kara dla Jaśkiewicza za atak kijem trzymanym oburącz.
19 min. - GOL! 2:1! Ładnie rozegrana akcja Polaków, Guzik zagrywa na czystą pozycję do Bepierszcza i ten strzałem w długi róg pokonuje Raszkę!
19 min. - Mocne uderzenie Pociechy spod niebieskiej broni Raszka. Gwiazdy Ligi grają już w komplecie.
18 min. - Piękne podanie Robertsa spod własnej bramki i Cichy wychodzi sam na sam z Kosowskim, przekłada na bekhend i uderza, ale krążek szybuje nad bramką!
18 min. - Polacy zakładają zamek w tercji gwiazd, ale nie ma strzałów
16 min. - Kara dla Indry za uderzanie kijem.
16 min. - Ładna akcja Polaków, podanie Wronki przez dwie linie do Dziubińskiego, ten wystawia na czystą pozycję do Guzika, ale jego uderzenie odbija Raszka!
14 min. - Szybka akcja Gwiazd, zagranie wzdłuż bramki Sinagla i tam Vozdecky nie zdołał dołożyć kija.
11 min. - Kontra Polaków, Pasiut do Łopuskiego i jego strzał z okolicy bulika pewnie łapie Raszka.
9 min. - Uderzenie Camerona z ostrego kąta minimalnie niecelne. Po chwili spod niebieskiej strzelał Sproule i broni Kosa.
8 min. - Łopuski zza bramki do Chmielewskiego, jego uderzenie z kilku metrów broni Raszka.
6 min. - Indywidualna akcja Camerona i strzał po lodzie odbija Kosowski.
5 min. - Stantien przed bramkę do Vitka, ten uderza z bekhendu i ramieniem odbija Kosowski.
3 min. - GOL! 1:1! Błyskawiczne wyrównanie Gwiazd Ligi! Uderzenie Indry odbija Kosowski, a do pustej dobija Tuominen!
3 min. - Uderzenie Cgojevsa broni Kosowski.
2 min. - GOL! 1:0! Kotlorz uderza spod niebieskiej krążek odbija Raszka, a najszybciej dojeżdża do niego Chmielewski i pakuje gumę do bramki!
1 min. - Początek spotkania. Krążek dla Polaków.

Kibice odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego i za moment początek spotkania.

Oba zespoły pojawiają się na tafli przy aplauzie kibiców.

Polska - Zagraniczne Gwiazdy Ligi 5:3 (2:1 2:1; 1:1)
1:0 - Aron Chmielewski - Michał Kotlorz (01:22)
1:1 - Joni Tuominen - Marek Indra (02:31)
2:1 - Mateusz Bepierszcz - Kacper Guzik (18:27)
2:2 - Petr Novajovsky - Martin Vozdecky, Petr Sinagl (20:53) 5/4
3:2 - Maciej Urbanowicz - Adam Bagiński, Michał Kotlorz (22:49)
4:2 - Krzysztof Zapała - Mateusz Rompkowski (27:17)
4:3 - Petr Sinagl - Martin Vozdecky, Petr Novajovsky (47:04)
5:3 - Patryk Wronka - Mateusz Bepierszcz, Radosław Galant (51:24)

Kary: Polska - 6 min., Zagraniczne Gwiazdy Ligi - 4 min.
Widzów: ok. 8000.

Polska: Kosowski (Od 30:32 Radziszewski) - Rompkowski, Jaśkiewicz; Kolusz, Zapała, Witecki - Wanacki, Pociecha; Chmielewski, Pasiut, Łopuski - Kotlorz, Bryk; Guzik, Dziubiński, Wronka - Wajda, Górny; Urbanowicz, Galant, Bagiński oraz Bepierszcz.

Zagraniczne Gwiazdy Ligi: Raszka (Od 30:32 Żigardy) - Novajovsky, Cunik; Svitana, Sinagl, Vozdecky - Roberts, Tarasuk; Cichy, Szczechura, Danton - Hertl, Latal; Przygodzki, Stantien, Vitek - Sproule, Tuominen; Indra, Cgojevs, Cameron.