Wyświetleń: 5642

EIHC: wyniki z Székesfehérvár i Braszowa

2010-11-12 23:52:27

W węgierskim Székesfehérvár wystartował turniej Telenor Hoki Kupa z cyklu EIHC. W rumuńskim Braszowie z kolei odbyła się dziś druga kolejka imprezy Challenge Cup.

Na Węgrzech reprezentacja Austrii pokonała Francję 4:3. Mecz nie był tak dramatyczny, jak w lutym w Asiago, gdy Austriacy doprowadzili do - wygranej później - dogrywki strzelając dwa gole w ostatnich 11 sekundach trzeciej tercji, ale skończył się identycznym wynikiem. W drugim spotkaniu dnia zawód swoim kibicom sprawili gospodarze, Węgrzy, którzy ulegli 2:4 Japonii.

Węgry - Francja

W rumuńskim Braszowie gospodarze rozbili dziś Chorwację 6:1 i znacznie przybliżyli się do wygrania Challenge Cup. W drugim meczu dnia Hiszpania pokonała 6:4 Serbię. Jeśli jutro Rumuni zdobędą w meczu z Hiszpanami choć punkt będą świętować zwycięstwo w całej imprezie.

Rumunia - Chorwacja 6:1 (2:1, 0:0, 4:0)
0:1 Blagus - Trstenjak - Kanaet 04:24
1:1 Papp - Zsók - Mihaly 10:04
2:1 Adorján - Antal - Molnár 10:51 PP
3:1 Szőcs - Biro - Flinta 43:33 SH
4:1 Adorján - Moldovan 51:14 PP
5:1 Szőcs - Papp - Zsók 55:57 PP
6:1 Molnár - Balint - Virág 58:49