Wyświetleń: 3254

Gol Chmielewskiego

2016-04-02 11:22:37

Aron Chmielewski zdobył gola w wygranym 5:3 wyjazdowym starciu z HC Vlci Jablonec. Jego zespół, HC Frydek-Mistek, odniósł już drugie zwycięstwo w fazie barażowej i jest na najlepszej drodze do wywalczenia sobie awansu do 1. ligi czeskiej.

Polski skrzydłowy wpisał się na listę strzelców w 25. minucie i tym samym wyprowadził swoją drużynę na pierwsze w tym meczu prowadzenie 2:1. Jeszcze przed zakończeniem drugiej tercji zespół farmerski HC Oceláři Trzyniec prowadził 3:1, bo na listę strzelców wpisał się David Cienciala.

Na początku trzeciej odsłony ekipa z Jablonca zdobyła kontaktowego gola, ale podopieczni Jiříego Jurika odpowiedzieli dwiema bramkami i prowadzili już 5:2. Tym samym wykonali milowy krok w kierunku zwycięstwa.

Trafienie Tomáša Brokeša zaledwie ustaliło wynik spotkania.

Chmielewski w tej fazie rozgrywek wystąpił w obu spotkaniach i zdobył w nich jednego gola oraz zaliczył jedną asystę.