Hokej.net Logo

Wyświetleń: 11503

MPA D3: Awans ADH Naprzód Janów i Warsaw Kings

2018-04-16 22:26:37

W weekend rozegrano Mistrzostwa Polski Amatorów dywizji 3. Na lodowisku w Janowie rywalizowało sześć drużyn. Do drugiej dywizji awansowały zespoły ADH Naprzód Janów i Warsaw Kings.


PODSUMOWANIE TURNIEJU FINAŁOWEGO

MISTRZOSTW POLSKI AMATORÓW

W HOKEJU NA LODZIE

JANÓW

14.04.2018 – 15.04.2018 r.


GRUPA A

Łotry Kraków

Warsaw Kings

ADH Naprzód Janów


GRUPA B

GTA Polonia Bytom

SSH Sokoły Nowy Targ

Drwale Czarny Dunajec


MECZE GRUPOWE2x20min


GRUPA A

Mecz 1: Łotry Kraków - Warsaw Kings 3-4 (2-2, 1-2)

Bramki dla Łotrów: Jakub Skóra, Rafał Szlachta, Krzysztof Solak

Bramki dla Kingsów: Fryderyk Mścisławski (2), Mateusz Przychodzeń, Zbyszek Sokołowski.


Najlepsi zawodnicy meczu: Sylwester Wietrzyk (Łotry) i Fryderyk Mścisławski (Kings)


Mecz 3: ADH Naprzód Janów - Łotry Kraków 12-1 (6-0, 6-1)

Bramki dla Naprzodu: Maciej Bąk (2), Arkadiusz Sławski, Piotr Szczepański (2), Aleksander Pawlas, Krzysztof Bereska, Bogusław Dittrich (2), Paweł Kurek, Tomasz Wróbel (2)

Bramka dla Łotrów: Krzysztof Solak


Najlepsi zawodnicy meczu: Paweł Kurek (Naprzód) i Adam Grzanka (Łotry)


Mecz 5: ADH Naprzód Janów - Warsaw Kings 9-3 (5-1, 4-2)

Bramki dla Naprzodu: Piotr Szczepański (3), Maciej Bąk, Bogusław Dittrich, Tomasz Czakański, Oskar Dittrich, Aleksander Pawlas, Tomasz Wróbel

Bramki dla Kingsów: Zbyszek Sokołowski, Wojciech Studzienny, Mikołaj Ryśniak


Najlepsi zawodnicy meczu: Piotr Szczepański (Naprzód) i Zbyszek Sokołowski (Kings)


GRUPA B

Mecz 2: GTA Polonia Bytom - SSH Sokoły Nowy Targ 3-7 (2-3, 1-4)

Bramki dla GTA: Grzegorz Bebłot (2), Irek Wolski

Bramki dla Sokołów: Marcin Czapp, Filip Dominik (2), Serafin Tybor, Krzysztof Gołuchowski (2), Piotr Konieczko.


Najlepsi zawodnicy meczu: Bartłomiej Bednarek (GTA) i Marcin Czapp (Sokoły).


Mecz 4: Drwale Czarny Dunajec - GTA Polonia Bytom 6-3 (3-0, 3-3)

Bramki dla Drwali: Piotr Ligas (2), Jakub Głowacz, Marcin Dzielski, Wojciech Kuziol, Krzysztof Palenik

Bramki dla GTA: Robert Gawron (2), Arkadiusz Marchewka


Najlepsi zawodnicy meczu: Przemysław Kubacka (Drwale) i Robert Gawron (GTA)


Mecz 6: SSH Sokoły Nowy Targ - Drwale Czarny Dunajec 6-3 (3-1, 3-2)

Bramki dla Sokołów: Filip Dominik (3), Serafin Tybor, Sebastian Marszałek, Krzysztof Gochułowski

Bramki dla Drwali: Krzysztof Palenik, Jakub Głowacz, Bartłomiej Kantor


Najlepsi zawodnicy meczu: Filip Dominik (Sokoły) i Rafał Gąsior (Drwale)


GRUPA A


Łotry

Kings

Naprzód

Punkty

Bramki +

Bramki -

+/-

Miejsce

Łotry

X

3-4

1-12

0

4

16

-12

3

Kings

4-3

X

3-9

3

7

12

-5

2

Naprzód

12-1

9-3

X

6

21

4

+17

1

GRUPA B


GTA

Sokoły

Drwale

Punkty

Bramki +

Bramki -

+/-

Miejsce

GTA

X

3-7

3-6

0

6

13

-7

3

Sokoły

7-3

X

6-3

6

13

6

+7

1

Drwale

6-3

3-6

X

3

9

6

0

2


MECZE PÓŁFINAŁOWE2x20 min


ADH Naprzód Janów - Drwale Czarny Dunajec 12-1 (6-0 , 6-1)

Bramki dla Naprzodu: Marek Jaśkowski (2), Piotr Szczepański (3), Aleksander Pawlas (2), Maciej Bąk, Tomasz Wróbel, Bogusław Dittrich (2), Tomasz Niedbała

Bramka dla Drwali: Krzysztof Palenik


Najlepsi zawodnicy meczu: Aleksander Pawlas (Naprzód) i Wojciech Kuziel (Drwale)


Sokoły Nowy Targ - Warsaw Kings 3-8 (1-4, 2-4)

Bramki dla Sokołów: Sebastian Marszałek, Leszek Janiszewski, Krystian Węgrzyn

Bramki dla Kingsów: Mateusz Przychodzeń (2), Wojciech Studzienny, Mikołaj Ryśniak (2), Fryderyk Mścisławski (3)


Najlepsi zawodnicy meczu: Krzysztof Długosz (Sokoły), Bartek Stolarczyk (Kings)


MECZ o 5 MIEJSCE3x15 min

Łotry Kraków - GTA Polonia Bytom 2-1 (2-1, 0-0, 0-0)

Bramki dla Łotrów: Bartosz Grela, Sylwester Wietrzyk

Bramka dla GTA: Kamil Hofman


Najlepsi zawodnicy meczu: Krzysztof Solak (Łotry) i Marcin Kowalczyk (GTA)


MECZ o 3 MIEJSCE3x15 min

SSH Sokoły Nowy Targ - Drwale Czarny Dunajec 4-5 k. (2-1, 1-1, 1-2, 0-1)
Bramki dla Sokołów: Marcin Czapp, Krzysztof Gołuchowski (2), Janusz Biernat
Bramka dla Drwali: Przemysław Kubacka, Krzysztof Palenik (3), Piotr Ligas


Najlepsi zawodnicy meczu: Bogusław Mularek (Sokoły) i Łukasz Kubacka (Drwale)


MECZ o 1 MIEJSCE3x15 min

ADH Naprzód Janów - Warsaw Kings 6-0 (2-0, 4-0, 0-0)

Bramki dla Naprzodu: Aleksander Pawlas, Bogusław Dittrich, Piotr Szczepański, Tomasz Wróbel, Maciej Bąk, Tomasz Jóźwiak


Najlepsi zawodnicy meczu: Bogusław Dittrich (Naprzód) i Mikołaj Ryśniak (Kings)


SKŁADY DRUŻYN:


ADH Naprzód Janów

Lubecki Krzysztof (20, BR), Dura Arkadiusz (66, BR), Tomala Rafał (33), Kurek Paweł (23), Szczepańśki Piotr (48), Pawlas Aleksander (43), Bąk Maciej (21), Szymala Łukasz (89), Bereska Krzysztof (46), Jaśkowski Marek (75), Czakański Tomasz (24), Wróbel Tomasz (61), Sławski Arkadiusz (25), Dittrich Oskar (17), Dittrich Bogusław (68), Urbańczyk Mateusz (99), Jóźwiak Tomasz (14), Nowak Krzysztof (8), Niedbała Tomasz (19), Mejnert Tymoteusz (76)


Warsaw Kings

Stolarczyk Bartek (1, BR), Malicki Michał (80), Mroczek Jacek (17), Sokołowski Zbyszek (72), Mścisławski Fryderyk (21), Ryśniak Mikołaj (5), Kołodziejczyk Wojciech (47), Łysiak Paweł (15), Maksimow Aleksander (66), Studzienny Wojciech (16), Przychodzeń Mateusz (8), Bielińśki Paweł (18)


SSH Sokoły Nowy Targ

Długosz Krzysztof (21, BR), Garbacz Bartłomiej (25), Mularek Bogusław (87), Konieczko Piotr (84), Janiszewski Leszek (2), Kolasa Bartłomiej (19), Sutor Robert (33), Hajnos Jacek (7), Węgrzyn Krystian (26), Czapp Marcin (17), Tybor Serafin (27), Biernat Janusz (24), Marszałek Sebastian (89), Gołuchowski Krzysztof (30), Dominik Filip (11)


Drwale Czarny Dunajec

Kusper Dawid (1, BR), Gąsior Rafał (35, BR), Budzińśki Piotr (62), Kantor Bartłomiej (21), Ligas Piotr (77), Dzielski Marcin (68), Florczyk Paweł (11), Miętus Krzysztof (29), Palenik Andrzej (13), Głowacz Jakub (9), Palenik Krzysztof (8), Kuziol Wojciech (26), Kobylak Marek (78), Kowalczyk Czesław (72), Kubacka Przemysław (5), Kubacka Łukasz (17), Hodorowicz Jacek (19), Bukarski Bartłomiej (15)


Łotry Kraków

Pitala Michał (17, BR), Szlachetka Piotr (31, BR), Szlachta Rafał (66), Kozynacki Piotr (79), Grela Bartosz (21), Skóra Jakub (90), Rzeszótko Rafał (71), Stankiewicz Ryszard (18), Ptak Marek (55), Pająk Sebastian (69), Wietrzyk Sylwester (83), Solak Krzysztof (44), Piasecki Michał (23), Grzanka Adam (33)


GTA Polonia Bytom

Bednarek Bartłomiej (81, BR), Dudek Paweł (99, BR), Dziubosz Andrzej (88), Kamuda Krzysztof (55), Wieczorek Grzegorz (87), Hofman Kamil (25), Wolski Ireneusz (72), Marchewka Arkadiusz (33), Dudek Łukasz (10), Oczkowski Adam (9), Gawron Robert (27), Kowalczyk Marcin (77), Wietrzyk Łukasz (12), Borowicki Wojciech (8), Sikora Roman (73), Spałek Paweł (24), Bebłot Grzegorz (21), Toruń Bartosz (69), Orzechowski Łukasz (22), Planetorz Ryszard (16), Stanisławski Paweł (44)


* W nawiasie numer zawodnika na koszulce


BRAMKI I ASYSTY:

ADH Naprzód Janów

bramki

Szczepański Piotr - 9

Dittrich Bogusław - 6

Bąk Maciej - 5

Pawlas Aleksander - 5

Wróbel Tomasz - 5

Jaśkowski Marek - 2

Sławski Arkadiusz - 1

Bereska Krzysztof - 1

Kurek Paweł - 1

Czakański Tomasz - 1

Dittrich Oskar - 1

Niedbała Tomasz – 1

Jóźwiak Tomasz - 1


asysty

Pawlas Aleksander - 10

Szczepański Piotr 7

Bąk Maciej - 7

Tomala Rafał - 5

Jóźwiak Tomasz - 3

Dittrich Bogusław - 3

Kurek Paweł - 3

Czakański Tomasz - 2

Szymala Łukasz - 2

Jaśkowski Marek - 2

Urbańczyk Mateusz - 2

Bereska Krzysztof - 3

Dittrich Oskar - 3

Niedbała Tomasz - 1


Warsaw Kings

bramki

Mścisławski Fryderyk - 5

Przychodzeń Mateusz - 3

Ryśniak Mikołaj - 3

Sokołowski Zbyszek-2

Studzienny Wojciech - 2


asysty

Mścisławski Fryderyk - 3

Ryśniak Mikołaj - 2

Mroczek Jacek - 2

Stolarczyk Bartek - 1

Łysiak Paweł – 1

Bieliński Paweł - 1

Przychodzeń Mateusz - 1

Maksimow Aleksander - 1

Malicki Michał - 1


Drwale Czarny Dunajec

bramki

Palenik Krzysztof - 6

Ligas Piotr - 3

Głowacz Jakub - 2

Dzielski Marcin – 1

Kuziol Wojciech - 1

Kantor Bartłomiej – 1

Kubacka Przemysław - 1


asysty

Kuziel Wojciech - 4

Palenik Krzysztof - 3

Hodorowicz Jacek - 2

Budziński Piotr – 1

Ligas Piotr – 1

Dzielski Marcin – 1

Głowacz Jakub – 1

Kantor Bartłomiej – 1

Kubacka Przemysław – 1


SSH Sokoły Nowy Targ

bramki

Dominik Filip - 5

Gołuchowski Krzysztof - 5

Tybor Serafin - 2

Marszałek Sebastian - 2

Czap Marcin - 2

Konieczko Piotr - 1

Janiszewski Leszek - 1

Węgrzyn Krystian – 1

Biernat Janusz – 1


asysty

Czapp Marcin - 4

Marszałek Sebastian - 4

Dominik Filip - 3

Gołuchowski Krzysztof - 3

Węgrzyn Krystian - 2

Tybor Serafin - 2

Janiszewski Leszek - 1

Kolasa Bartłomiej -1

Mularek Bogusław - 1

Konieczko Piotr - 1


Łotry Kraków

bramki

Solak Krzysztof - 2

Skóra Jakub - 1

Szlachta Rafał - 1

Grela Bartosz - 1

Wietrzyk Sylwester - 1

asysty

Wietrzyk Sylwester - 3

Rzeszótko Rafał - 2

Solak Krzysztof - 1

Grela Bartosz - 1

Ptak Marek - 1


GTA Polonia Bytom

bramki

Bebłot Grzegorz - 2

Gawron Robert - 2

Wolski Ireneusz - 1

Marchewka Arkadiusz - 1

Hofman Kamil - 1


asysty

Kowalczyk Marcin - 2

Kamuda Krzysztof - 1

Gawron Robert - 1

Wietrzyk Łukasz - 1

Dudek Łukasz - 1

Wieczorek Grzegorz – 1




Klasyfikacja KOŃCOWA


TURNIEJU FINAŁOWEGO

MISTRZOSTW POLSKI AMATORÓW

W HOKEJU NA LODZIE

JANÓW 2018


I MIEJSCE ADH Naprzód Janów  

II MIEJSCE Warsaw Kings  

III MIEJSCE Drwale Czarny Dunajec

IV MIEJSCE SSH Sokoły Nowy Targ 

V MIEJSCE Łotry Kraków 

VI MIEJSCE GTA Polonia Bytom 


AWANS DO DYWIZJI 2 MPA 2019: ADH Naprzód Janów i Warsaw Kings


Wyróżnienia indywidualne.

NAJLEPSZY OBROŃCA KUREK PAWEŁ ADH Naprzód Janów

NAJLEPSZY BRAMKARZ SZLACHETKA PIOTR  Łotry Kraków

MVP TURNIEJU  MŚCISŁAWSKI FRYDERYK Warsaw Kings 

NAJLEPSZY STRZELEC SZCZEPAŃSKI PIOTR  ADH Naprzód Janów



Najlepsi zawodnicy wg punktacji kanadyjskiejTurnieju Finałowego MPA Dywizji 3 – Janów 2018


LP

NAZWISKO

IMIĘ

DRUŻYNA

BRAMKI

ASYSTY

PUNKTY


1.

Szczepański

Piotr

Naprzód

9

7

16

2.

Pawlas

Aleksander

Naprzód

5

10

15

3.

Bąk

Maciej

Naprzód

5

7

12

4.

Dittrich

Bogusław

Naprzód

6

3

9

-.

Palenik

Krzysztof

Drwale

6

3

9

6.

Mścisławski

Fryderyk

Kings

5

3

8

-.

Dominik

Filip

Sokoły

5

3

8

-.

Gołuchowski

Krzysztof

Sokoły

5

3

8

9.

Marszałek

Sebastian

Sokoły

2

4

6

-.

Czapp

Marcin

Sokoły

2

4

6


 Klasyfikacja „FAIR PLAY”


  1. Sokoły Nowy Targ 10

  2. Łotry Kraków  14

  3. ADH Naprzód Janów 18 

-. Drwale Nowy Targ  18 

  1. GTA Polonia Bytom  20

  2. Warsaw Kings 30

** minuty karne


Sprawy dyscyplinarne


Podczas turnieju żaden zawodnik nie otrzymał kary większej.

Podczas turnieju brak negatywnych incydentów.




Organizator:Aleksander Pawlas i ADH Naprzód Janów




Powrót

Komentarze:

Mistrz....Mistrz.... w Janowie !!!!!!!!!!!!!
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V