HC Ołomuniec

1

1994

SHOUTNEWS

2015-09-03 20:19 Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok wygrali z mistrzem MOL Ligi DVTK Miskolci Jegesmedvék 3:1 (0:0, 1:0, 2:1). Bramki dla gospodarzy zdobyli: Strzyżowski 2, Danton.

2015-09-03 19:28 Po drugiej tercji Ciarko PBS Bank STS Sanok wygrywa z DVTK Miskolci Jegesmedvék 1:0. Bramkę zdobył Marek Strzyżowski w 22 minucie.

2015-09-03 10:49 Metallurg Magnitogorsk z Wojtkiem Wolskim w składzie rozegra dzisiaj kolejne ligowe starcie z Barysem Astana. Zapraszamy na multimedialną relację live z tego starcia - KLIKNIJ.

Na portalu lajfy.com także live z wszystkich spotkań ligi KHL i Ligi Mistrzów.

2015-09-02 20:50 Unia Oświęcim pokonała HC Frýdek-Místek 5:4. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Radim Haas, Artur Budzowski, Peter Bezuška, Damian Piotrowicz i Wojciech Wojtarowicz.

2015-09-02 19:24 Po czterdziestu minutach Unia Oświęcim prowadzi z HC Frýdek-Místek 4:3. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Radim Haas, Artur Budzowski, Peter Bezuška i Damian Piotrowicz.

2015-09-02 18:32 Po pierwszej tercji Unia Oświęcim remisuje z HC Frýdek-Místek 2:2. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Radim Haas i Artur Budzowski.

2015-09-02 14:49 Miroslav Šatan jest kandydatem na generalnego menedżera drużyny złożonej z zawodników europejskich w Pucharze Świata 2016.

2015-09-01 21:35 Naprzód Janów przegrał z Orlikiem Opole 2:5. Bramki dla janowian zdobyli Podsiedlik i Michegonok. Dla opolan trafiali Cichy i Marzec (po dwa razy) oraz Szydło.

2015-09-01 20:53 W jednym z dzisiejszym meczów sparingowych Zagłębie Sosnowiec przegrało z JKH GKS Jastrzębie 2:3

2015-09-01 20:48 Po dwóch tercjach Naprzód Janów przegrywa z Orlikiem 1:3 Bramki: Podsiedlik - Szydło, Cichy, Marzec.

2015-09-01 20:13 Po dwóch tercjach Zagłębie Sosnowiec przegrywa z JKH GKS Jastrzębie 1:2. Bramki: A. Kowalówka - R. Nalewajka i Rostkowski.

. Z kolei w Janowie Orlik Opole po pierwszych dwudziestu minutach prowadzi z Naprzodem 2:0.Trafienia zaliczyli Szydło i Cichy.

2015-09-01 20:06 Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok przegrali w wyjazdowym sparingu z HC Bemaco Bardejów aż 3:9. Bramki dla sanoczan zdobyli Travis Oullette, Mike Danton i Benjamin Breault.

2015-09-01 19:02 Po pierwszej tercji Zagłębie Sosnowiec przegrywa z JKH GKS Jastrzębie 0:1

2015-09-01 18:44 Pokaz skutecznej gry Bardejowa. Ekipa HC Bemaco po czterdzie4stu minutach prowadzi z sanoczanami 7:2. Gole dla drużyny prowadzonej przez Kariego Rauhanena zdobyli Travis Oullette i Mike Danton

2015-09-01 18:14 Po pierwszej tercji HC Bemaco Bardejów prowadzi z Ciarko PBS Bank STS Sanok 2:0.

2015-09-01 12:23 Wojtek Wolski i jego Metallurg Magnitogorsk zmierzy się dzisiaj z Jugrą Chanty-Mansyjsk. Zapraszamy na multimedialną relację live z tego starcia - KLIKNIJ.

Na portalu lajfy.com także live z wszystkich spotkań ligi KHL.

2015-08-31 13:46 Klub TatrySki Podhale Nowy Targ ustalił ceny biletów i karnetów: Bilet Normalny - 13 zł, Bilet Ulgowy - 8 zł (kobiety, dzieci, wszyscy uprawnieni do zniżki), Bilet Rodzinny - 23 zł (2 +1, 2+2), KARNETY: 200 zł.

2015-08-30 03:20 Hokeiści Nesty Toruń pokonali Stoczniowca 2014 Gdańsk 12:2. Bramki: Żyliński, Kukuszkin 2 Dołęga 2, M. Kalinowski, Dzięgiel 2, Winiarski, Strużyk, Fraszko, Huzarski - Gołaszewski, Stasiewicz.

2015-08-29 21:50 Po 60.minucie Polska remisuje z Lausitzer Füchse 1:1. Trenerzy obu ekip ustalają, że nie będzie rozgrywana dogrywka ani rzuty karne. Tym samym wynik remisowy jest ostatecznym rozstrzygnięciem.

2015-08-29 21:25 Rzutu karnego nie wykorzystał Damian Kapica i w dalszym ciągu remisujemy z "Łużyckimi Lisami" z Weißwasser.

deho: bramkarz sts dziś bardzo dobrze bronił
bogdan1974: Puchar mnie wali kto gra i gdzie bedzie ale jak nam przez to zabiorą impreze taką to PZHL dopiero da d..y
deho: obrońca z numerem 29ok
deho: dant kara za karą
kikolind: nie widzisz zydowski zakuty lbie ze on nigdzie nie pisze ze Sanok powinien tam grac?
deho: szczelił bramkę ale te wzgu i te kary to na minus
kikolind: jak juz nie chcesz przyznac ze cracovia znalazla sie tam z d..to lepiej siedz cicho
deho: danto rękawica w trybuny potem szybko krzyczał by odbać mu he
gks62: ja mam taką małą refleksję u nas w Jastrzębiu miedzy nami kibicami JKH ogromny szacunek na sb się lubimy jak się zalogowałem wręcz się ucieszyli Tychy Oświęcim to samo czemu wy w Sanoku tak się nie lubicie
deho: jarek bo większość od nas jest z pod sanoka np rabarbary co robią sy,
deho: następne są kibice sukcesu co chodzą od kad kh gra dobrze nie było ich jak sts grało doły tabeli
ARTUR83M: bogdan jak mi najpierw wyjasnisz gdzie indziej sie broni SPP albo pokazesz w regulaminie pzhl kto ma o niego grac to mozemy pogadac :)
deho: poza tym pełno gownia
gks62: W pełni się wz tobą zgadzam są z tylniej częsci ciała bez prawnie nie ma co się rozwodzić
deho: co mają nieźle w głowach nasran
deho: żyją w świecie wirtualnym
deho: dzieci neostrady jak to steru ich nazwał
deho: oni nawet nie chodzą na mecze
deho: tylko tu piszą pierd
gks62: Tychy nie zawiedzcie nas tylko zwyciestwo a do kibiców z Cracovii nic nie mam nie wasza wina
gks62: Dawid to jest robienie siary cała hokejowa Polska to czyta
deho: i co źe czyta oni to mają gdzieś
gks62: moji koledzy z klubu kibica mówiom mi że na lodowisku Sanoku są ugoszczeni super ekipa a na sb widze wrogość
gks62: mówią*
ARTUR83M: Jarku sam wiesz ilu jest z Sanoka a ilu jest z innych miast co tu robia syf wiec nie ma co sie licytowac ale prawda jest taka że odkad sanok mial kase to wszysyc po nim jechali
ARTUR83M: czy sobie zasluzyl czy nie to wiecznie an Sanok na zawodnikow lecialy obelgi wyzwiska i wszelkie inne cha mastwa
gks62: Jastrzębie zawsze was szanowało
ARTUR83M: i my Jastrzebie
Oświęcimianin_23: Nigdy nie polubię sanoka. Tym bardziej po 2 brutalnych faulach na Tabaczku. I jeszcze gwizdy tego bydła na trybunach, że niby nic nie było...
bzyku: adolf nie denerwuj sie
bzyku: wymien kogokolwiek kto lubi unie?
gks62: ja lubie kibiców Unii
jpalka: Oświęcimianin_23 on lubi unie :)
Oświęcimianin_23: gks--> Z wzajemnością ;) Aczkolwiek są takie 2 laski od Was co się zawsze bujają w koszulkach JKH :D
ARTUR83M: 23 jakbym mial ptrzec rzez pryzmt fauli to nikog bym nie trawil NA PEWNO TRZEBA BYC TUTBODEBILEM BY nie libic klubu zamiast zawodnikow ktorzy te faule zrobili
ARTUR83M: Islansia aldnie ciupie z holandia
gks62: Ja mam przyjaciół w Tychach Unii Podhalu Deha Artka bo taki jestem nie szukam wrogów
ARTUR83M: wiesz ja szanuje tych co szanuja innych a jak widze ze ktos wpada i od razu wyzywa jais klub wysmiwa go itp to dla mnie ejst taki ktos skonczony
Oświęcimianin_23: Artur--> Ok, popełniłem błąd. Nie lubię waszych kibiców, a oni psują renomę klubowi więc nie lubię również klubu.
Żółty Kacior: ja nie lubie Ciebie 23 i nic to nie zmienia
Oświęcimianin_23: Artur--> Sami sobie pracujecie na taką renomę. Nie słyszałem na żadnych meczu takich wyzwisk jak u was w sanoku.
Oświęcimianin_23: Żółty--> Dzięki za info. Przyda się.
Ksiądz Robak: Arturze mocno pracujesz nad tym by Was nie lubiano
Żółty Kacior: bardzo prosze, a wiesz dlaczego?
JerSan: ha ha ha 23 , a byles kiedys w Sanoku?
gks62: spoko Artur ja jeździłam na siatkę kibiców znam i lubie z wielu klubów miedzy innymi z Resowi
Ksiądz Robak: jako kibiców....są wyjątki
ARTUR83M: a mozesz podac przyklad czym pracuje? wyzywam inne kluby ? wysmiewam lże zawodników innych klubów?