Szwecja

Finlandia

Czechy

Turyn

*Pierwszy hokejowy turniej olimpiski został rozegrany w 1920 w ramach letnich IO w Antwerpii.

SHOUTNEWS

2014-08-28 13:15 Scott Gomez, który ma na swoim koncie dwa Puchary Stanleya z New Jersey Devils, został zaproszony na obóz przygotowawczy "Diabłów" - poinformował generalny menedżer Lou Lamoriello. W poprzednim sezonie Gomez występował w barwach Florida Panthers. W 46 meczach zdobył 2 gole i zaliczył 10 asyst.

2014-08-28 12:52 Aronowi Chmielewskiemu ubył konkurent do miejsca w składzie HC Oceláři Trzyniec. Działacze "Stalowników" zdecydowali, że nie podpiszą kontraktu z Jakubem Gašparovičem. 24-letni Słowak wrócił do swojego macierzystego klubu - Dukli Trenczyn.

2014-08-28 10:21 Dzisiaj o godzinie 18:00 reprezentacja Polski do lat 20 zagra z VSK Vsetin. Relacja live z tego spotkania na lajfy.com - KLIKNIJ.

2014-08-27 21:52 Hokeiści MMKS Podhale Nowy Targ przegrali w pierwszym meczu turnieju o „Spišsky Pohar” z HK Spišska Nova Ves 3:5 (1:0, 0:2, 2:3): Bramki dla Podhala: Gruszka, Różański, Bryniczka.

2014-08-27 20:13 Unia Oświęcim przegrała z JKH GKS Jastrzębie 2:3. Bramki zdobyli Damian Piotrowicz (20.) i Kamil Kalinowski (34.) oraz Maciej Urbanowicz (2.), Jan Steber (14) i Mateusz Danieluk (58.).

W pomeczowej serii rzutów karnych również lepsi okazali się jastrzębianie. Jedynego gola zdobył Mateusz Bryk.

2014-08-27 19:32 Hokeiści Comarch Cracovii przegrali z Ciarko PBS Bank KH Sanok 5:6 (3:0, 2:4, 0:2). Bramki: Słaboń 2, Novak, Zvatora, Noworyta - Dutka, Danton, Sinagl 2, Radwański, Zatko.

2014-08-27 19:21 Po dwóch tercjach Unia Oświęcim remisuje z JKH GKS Jastrzębie 2:2. Bramki zdobyli Piotrowicz (20.) i Kalinowski (34.) oraz Urbanowicz (2.) i Steber (14).

2014-08-27 18:35 Po drugiej tercji hokeiści Comarch Cracovii wygrywają 5:4 z Ciarko PBS Bank KH Sanok. Gole w drugiej tercji: Zvatora, Noworyta - Dutka 2, Sinagl, Radwański.

2014-08-27 18:35 Po pierwszej tercji Unia Oświęcim przegrywa z JKH GKS Jastrzębie 1:2. Bramkę dla biało-niebieskich strzelił Piotrowicz (20.), dla jastrzębian trafiali Urbanowicz (2.) i Steber (14.).

2014-08-27 18:02 W składzie oświęcimskiej Unii na mecz z JKH GKS Jastrzębie znalazł się czeski obrońca Michal Pavlu.

27-letni wychowanek Bílí Tygři Liberec ostatni sezon spędził w ekipie Telford Tigers (EPIHL).

2014-08-27 17:47 Po pierwszej tercji hokeiści Comarch Cracovii wygrywają z Ciarko PBS Bank KH Sanok 3:0. Bramki: Słaboń 2, F. Novak.

2014-08-27 16:38 Marek Stebnicki, Mariusz Puzio i Roman Steblecki odwieszą na kilka godzin łyżwy z hokejowego kołka i wystąpią w pożegnalnym meczu Daniela Laszkiewicza.

2014-08-27 16:20 Gleb Łucznikow może stać się drugim zawodnikiem, który po występach w Polsce przeniesie się na zaplecze ligi KHL. Jego usługami zainteresowane jest Zauralje Kurgan.

2014-08-27 16:11 Dzisiaj zostaną rozegrane trzy mecze sparingowe.

O 17.00 Comarch Cracovia podejmie Ciarko PBS Bank KH Sanok. Transmisja video na MałopolskaTV. O 18.00 Unia Oświęcim zagra z JKH GKS Jastrzębie, a MMKS Podhale Nowy Targ z HK Spiska Nowa Wieś.

2014-08-27 14:10 Wiele wskazuje na to, że Drew Akins w przyszłym sezonie będzie występował w Holandii, w barwach Dordrecht Lions.

29-letni Amerykanin w poprzednim sezonie grał w Polonii Bytom. W 40 meczach zdobył 20 bramek i zanotował 19 asyst.

2014-08-27 13:19 Jak udało nam się ustalić, polsko-słowacki projekt drużyny HC Jackals Poland, która miałaby występować w lidze MHL, został odłożony na przyszły rok.

2014-08-26 20:07 Hokeiści Naprzodu Janów pokonali Polonię Bytom 7:3. Bramki zdobyli: Bernat, Stachura, Kulik, Elżbieciak, Gryc, Działo, Kogut - Meidl 2, Słodczyk.

2014-08-26 20:02 Unia Oświęcim przegrała na własnym lodzie z GKS Tychy 3:4. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Bajanik (48.), Piotrowicz (49.), Vizvardy (59.), dla tyszan trafiali: Kartoszkin (8.), Parzyszek (20.), Guzik (23.), Witecki (39.)

W 50. minucie meczu doszło do pojedynku pięściarskiego między Davidem Bajanikiem a Kacprem Guzikiem. Ciosy lepiej wyprowadzał słowacki defensor i został nagrodzony przez oświęcimską publiczność owacją na stojąco.

2014-08-26 20:02 Po dwóch tercjach Unia Oświęcim przegrywa z GKS Tychy już 0:4. Bramki dla tyszan zdobyli Kartoszkin (8.), Parzyszek (20.), Guzik (23.), Witeckk (39.).

2014-08-26 19:35 Białoruski klub HK Witebsk wystąpił do białoruskiej federacji hokejowej z wnioskiem, by w związku z sytuacją polityczną na Ukrainie i upadkiem hokeja w tym kraju każdy klub w ekstraklasie Białorusi miał prawo zatrudniać po dwóch Ukraińców bez wliczania ich do limitu obcokrajowców.

patrykw17: czy to jakiś inny Staszek xD
    unkwist: Pany klikajcie cuś w reklamy na hokejnecie pomóżcie stronie na ktorej tyle siedzicie, to was nic nie kosztuje a im pewnie pomoze
    uniaoswiecim1324: tak Stachuta przeszedł do Janowa
    uniaoswiecim1324: *Stachura
    Beta: unia ...co sie stało przy Twoim komentarzu ? "P
    Hołownia: wie ktos czy Ataeb jest mamą?...
    uniaoswiecim1324: a co sie stało?
    Hołownia: mam nadzieje...ze da synowi imię Adam...
    Beta: unia spojrz na lewą stronę :P
    Beta: juz za poznoale było 7 komentarzy tej samej tresci :P
    Beta: pozno ale *
    MuhoZool: widze ze juz skreslaja pittona mimo ze puscil 5 ale jedna 5 /5 podobnie radziszewski pewnie tez cienki i zapewne ma R juz szuka nowego
    MuhoZool: pan R
    uniaoswiecim1324: Witam was :)
    Knajfeld: Słowacja "20" - POLSKA "20" 4: 3 (1: 1, 1: 0, 2, 2)
    Podhale2014: Siemka Wam z rana hej :)
    Knajfeld: Ernest Bokros (trener SR "20"): "Nie ma sensu, aby dostosować grę Polaków i graliśmy to, co przedstawiliśmy w poprzednich pojedynkach. Byliśmy z rodzaju i byliśmy trochę twórczej. Polacy walczyli zbyt wiele bitew. I na pewno niezadowolony z faktu, że Polacy nie pozwoliło na osiedlenie 3: 3 na końcu. Jest co najmniej mała poprawka, że chłopcy vyhecovali spektakularne trzy sekundy przed końcem trzeciej syreny rozdarł jego stronie do zwycięstwa. To było bardzo ciekawe zobaczyć moje oddziały w walce
    Knajfeld: Słowacja U-20 POLSKA U_20 4-3
    Manek0684: ten translator ... :)
    Knajfeld: Słowacki dwadzieścia postanowił zwycięstwa nad Polską trzy sekundy przed końcem
    MuhoZool: witam sa kibice Cracovi?
    ZTCracovia1906: A o co chodzi?
    MuhoZool: chciałem zapytac o wczorajszy mecz bo ten opis to taki nijaki
    Ataeb: Holownia - jeszcze 4 tygodnie zostalo do porodu I to nie synek ale coreczka :))) ale dzieki za troske ;)
    MuhoZool: jak zagrała Cracovia i Jak zagrało Ciarko
    Ataeb: ... I mam nadzieje urodzic przed rozpoczeciem sezonu ;)
    MuhoZool: a moze poprostu ślizgawka
    ZTCracovia1906: Cracovia dobrze zaczęła, ku żdziwieniu nielicznie zgromadzonej gawiedzi, była szybsza i przejawiała więcej ochoty do gry pomimo braku kilku kluczowych zawodnikówValcak, Fojtik itd w I tercji Pasy były wyrażnie lepsze. Pózniej im blizej końca tym było gorzej , uszło z nich powietrze być może dlatego że grali na trzy piątki. Ale ja uwazam ze pasy są swietnie przygotowani kondycyjnie bo w turnieju na Wegrzech ostatni mecz wygrany z Frabcuzami grali praktycznie na dwi i dali radę . Raczej bym się sk
    ZTCracovia1906: ku temu że sanok tez trochę zlekceważył cracovię w I tercji . Bo Ii I III byli juz wyrażnie lepsi
    MuhoZool: aha no tak
    MuhoZool: patrzac na to ze bramki padaly w przewagach lub oslabieniach wiec skutecznosc mizerna
    MuhoZool: w zasadzie to w przewagach było dobrze
    MuhoZool: oki dzieki za relacje
    MuhoZool: to teraz Sanok czeka test z Lubliana i test Burlina i tego Łotysza
    Wujek_Marian: poczytaj forum cracovii, tam jak zwykle prawdziwa kopalnia wiedzy
    Wujek_Marian: m.in H.Demkowicz to bratanek Tomasza, Sanok meczyl sie z 3 skladem Cracovii itp
    MuhoZool: czyli mowisz ze troszke malo obiektywnie
    Wujek_Marian: jakby byl Valcak to Sanok by nie podskoczyl, to ze w Sanoku nie bylo Zapaly, Strzyzowskiego, Sawickiego, Dolnego, Burlina i Cwikly to maly szczegol
    Wujek_Marian: i Vozdeckiego od polowy meczu
    MuhoZool: moze sa jakies przecieki odnosnie tego obroncy z łotwy tzn kto to konkretnie?
    MuhoZool: sawicki i dolny kolosalny postep
    MuhoZool: przeciez napisał wyzej kolega z Krakowa ze cracovia była lepsza w 1 tercji a w 2 i 3 juz wyrazna przewaga sanoka
    ZTCracovia1906: Nie wiem czy by Sanok nie podskoczył. I gdzie tak napisałem,że jakby był Valcak to by nie podskoczył? Nie wiem kogo brakowało i ilu w sanoku . Chciałes żeby Ci napisać kilka słów o meczu to Ci napisałem. A poza tym Wujek co sie wpierdalasz między wódkę a zakąske
    Wujek_Marian: nie zauwazyles ze pisze o forum cracovii a nie o tym co ty napisales?
    MuhoZool: zobaczymy jak to bedzie wygladalo jak zagraja superpuchar wtedy bedzie juz mozna wiele powiedziec a teraz ../.
    Wujek_Marian: przepraszam, skad zolty kaczor zawsze wie wszystko co pojawia sie na hokej.net skoro nie wchodzi tu w ogole?
    janos13: Co do meczu Cracovia - Ciarko Sanok to było tak: I tercja Cracovia lepsza, ale Sanok miał 5 czy 6 kar a Kraków 1. Komentarz kibica - może Sanok zrezygnuje jednak z Superpucharu. II tercja, generalnie chaos, ale masa obustronnych kar nie wiedzieć za co, generalnie wyrównana gra. III tercja przewaga Sanoka, i dopiero zaczął Sanok grać składnie. Komentarz kibica po meczu - Sanok nie miał wszystkich zawodników, jakby byli to by była dwucyfrówka. Generalnie meczy był treningowy i chaotyczny, trudno
    janos13: coś powiedzieć o formie drużyn. Na pewno in minus Pitton. Jasiek o tej porze był zdecydowanie lepszy. Zobaczymy co będzie dalej.