Hokej.net Logo

MŚ Elity 2014: Terminarz/Wyniki


(Godziny meczów czasu białoruskiego /-1 h do PL/)

Grupa A

Zespół M Z ZPD
PPD
P BZ BS +/- PKT
 Canada
7
5 1 1 0 28 13 15 18
 Sweden
7 5 1 1
0 21 10 11 18
 Czech Republic 7 2 2 2 1 20 18 2 12
 France
7 2 2 1 2 25 20 5 11
 Slovakia 7
3 0
1 3 20 21 -1 10
 Norway  7 2 0 1 4 16 19 -3 7
 Denmark 7 1 1 0 5
17 27 -10 5
 Italy 7 1 0 0 6 6 25 -19 3
9 May 2014
16:45
France  3:2k.  Canada Chizhovka-ArenaMinsk
9 May 2014
20:45
Slovakia  2:3d.  Czech Republic Chizhovka-ArenaMinsk
10 May 2014
12:45
Italy  0:3  Norway Chizhovka-ArenaMinsk
10 May 2014
16:45
Sweden  3:0  Denmark Chizhovka-ArenaMinsk
10 May 2014
20:45
Canada  4:1  Slovakia Chizhovka-ArenaMinsk
11 May 2014
12:45
France  1:2  Italy Chizhovka-ArenaMinsk
11 May 2014
16:45
Norway  4:3  Denmark Chizhovka-ArenaMinsk
11 May 2014
20:45
Sweden  4:3k.  Czech Republic Chizhovka-ArenaMinsk
12 May 2014
16:45
Slovakia  3:5  France Chizhovka-ArenaMinsk
12 May 2014
20:45
Czech Republic  3:4  Canada Chizhovka-ArenaMinsk
13 May 2014
16:45
Italy  1:4  Denmark Chizhovka-ArenaMinsk
13 May 2014
20:45
Norway  1:2  Sweden Chizhovka-ArenaMinsk
14 May 2014
16:45
Czech Republic  2:0  Italy Chizhovka-ArenaMinsk
14 May 2014
20:45
Slovakia  5:2  Norway Chizhovka-ArenaMinsk
15 May 2014
16:45
Canada  6:1  Denmark Chizhovka-ArenaMinsk
15 May 2014
20:45
Sweden  2:1  France Chizhovka-ArenaMinsk
16 May 2014
16:45
Canada  6:1  Italy Chizhovka-ArenaMinsk
16 May 2014
20:45
Sweden  3:1  Slovakia Chizhovka-ArenaMinsk
17 May 2014
12:45
France  5:4k.  Norway Chizhovka-ArenaMinsk
17 May 2014
16:45
Denmark  4:3k.  Czech Republic Chizhovka-ArenaMinsk
17 May 2014
20:45
Slovakia  4:1  Italy Chizhovka-ArenaMinsk
18 May 2014
16:45
Canada  3:2d.  Sweden Chizhovka-ArenaMinsk
18 May 2014
20:45
Czech Republic  1:0  Norway Chizhovka-ArenaMinsk
19 May 2014
16:45
Denmark  2:6  France Chizhovka-ArenaMinsk
19 May 2014
20:45
Italy  1:5  Sweden Chizhovka-ArenaMinsk
20 May 2014
12:45
Norway  2:3  Canada Chizhovka-ArenaMinsk
20 May 2014
16:45
Denmark  3:4  Slovakia Chizhovka-ArenaMinsk
20 May 2014
20:45
Czech Republic  5:4d.  France Chizhovka-ArenaMinsk


Grupa B

Zespół M Z ZPD PPD P BZ BS +/- PKT
 Russia 7 7 0 0 0 31 7 24 21
 United States 7 4 1 0 2 27 23 4 14
 Belarus 7 4 0 0 3 18
17 1 12
 Finland  7
3 1 0 3 18 15 3 11
  Switzerland 7 3 0 1 3 19 21 -2 10
 Latvia 7 3 0 0
4 20 24 -4 9
 Germany 7 1 1 0 5 13 23 -10 5
 Kazakhstan 7 0 0 2 5 16 32 -16 2
9 May 2014
16:45
Switzerland   0:5  Russia Minsk-ArenaMinsk
9 May 2014
20:45
Belarus  1:6  United States Minsk-ArenaMinsk
10 May 2014
12:45
Kazakhstan  1:2k.  Germany Minsk-ArenaMinsk
10 May 2014
16:45
Finland  2:3  Latvia Minsk-ArenaMinsk
10 May 2014
20:45
United States  3:2   Switzerland Minsk-ArenaMinsk
11 May 2014
13:45
Germany  3:2  Latvia Minsk-ArenaMinsk
11 May 2014
17:30
Belarus  4:1  Kazakhstan Minsk-ArenaMinsk
11 May 2014
21:00
Finland  2:4  Russia Minsk-ArenaMinsk
12 May 2014
16:45
Switzerland   3:4  Belarus Minsk-ArenaMinsk
12 May 2014
20:45
Russia  6:1  United States Minsk-ArenaMinsk
13 May 2014
16:45
Germany  0:4  Finland Minsk-ArenaMinsk
13 May 2014
20:45
Kazakhstan  4:5  Latvia Minsk-ArenaMinsk
14 May 2014
16:45
Switzerland   3:2  Germany Minsk-ArenaMinsk
14 May 2014
20:45
Russia  7:2  Kazakhstan Minsk-ArenaMinsk
15 May 2014
16:45
United States  5:6  Latvia Minsk-ArenaMinsk
15 May 2014
20:45
Finland  2:0  Belarus Minsk-ArenaMinsk
16 May 2014
16:45
United States  4:3d.  Kazakhstan Minsk-ArenaMinsk
16 May 2014
20:45
Finland  3:2k.   Switzerland Minsk-ArenaMinsk
17 May 2014
12:45
Latvia  1:4  Russia Minsk-ArenaMinsk
17 May 2014
16:45
Belarus  5:2  Germany Minsk-ArenaMinsk
17 May 2014
20:45
Switzerland   6:2  Kazakhstan Minsk-ArenaMinsk
18 May 2014
16:45
United States  3:1  Finland Minsk-ArenaMinsk
18 May 2014
20:45
Russia  3:0  Germany Minsk-ArenaMinsk
19 May 2014
16:45
Kazakhstan  3:4  Finland Minsk-ArenaMinsk
19 May 2014
20:45
Latvia  1:3  Belarus Minsk-ArenaMinsk
20 May 2014
12:45
Germany  4:5  United States Minsk-ArenaMinsk
20 May 2014
16:45
Latvia  2:3   Switzerland Minsk-ArenaMinsk
20 May 2014
20:45
Russia  2:1  Belarus Minsk-ArenaMinsk


Faza pucharowa

Ćwierćfinały Półfinały Finał
                   
22 maja 2014 - Mińsk        
 Canada 2
24 maja 2014 - Mińsk
 Finland 3
 
 Finland 3
22 maja 2014 - Mińsk
   Czech Republic 0
 
 United States 3
25 maja 2014 - Mińsk
 Czech Republic 4
 
 Finland
2
22 maja 2014 - Mińsk
   Russia 5
 Russia 3
24 maja 2014 - Mińsk
 France 0
 
 Russia 3
Mecz o 3. miejsce
22 maja 2014 – Mińsk
   Sweden 1
 
 Sweden 3
 Czech Republic
0
 Belarus 2
   Sweden
3
25 maja 2014 - Mińsk



Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X
';