Bisset Polonia jednak w grupie C (Terminarz)
Ze względu na wycofanie się drużyny Bisset Polonia Bytom z rozgrywek Grupy B, Prezydium Zarządu PZHL podjęło decyzję o dopuszczeniu bytomskiej drużyny do rozgrywek Grupy C. W tej sytuacji Grupa B liczyć będzie 5 zespołów.
I. Sprawy Prezydium Zarządu PZHL
Ze względu na wycofanie się drużyny Bisset Polonia Bytom z rozgrywekGrupy B, Prezydium Zarządu PZHL podjęło decyzję o dopuszczeniubytomskiej drużyny do rozgrywek Grupy C. W tej sytuacji Grupa B liczyćbędzie 5 zespołów.
II. Sprawy Wydziału Gier i Dyscypliny PZHL
Wydział Gier i Dyscypliny PZHL po zweryfikowaniu protokołów zrozgrywek PLH i I ligi ustalił tabele po zakończeniu I części rundyzasadniczej i stwierdza, że do;
Grupy A (1-6) zakwalifikowały się drużyny:
1.GKS Tychy,
2.Comarch Cracovia
3.KH Pol-Aqua Zagłębie
4.Wojas Podhale
5.JKH GKS Jastrzębie
6.Akuna Naprzód Janów
Grupy B (7-10 PLH i 1-2 I liga) zakwalifikowały się drużyny:
7.Energa Stoczniowiec
8.TKH Nesta Toruń
9.Aksam Unia Oświęcim
10.Ciarko KH Sanok
11.KTH Krynica
12.TMH Polonia Bytom
Grupy C (miejsca 3-9 I Liga):
SMS I PZHL i HC GKS Katowice
MMKS Nowy Targ i MKS Cracovia
MUKS Orlik Opole i UKS Sielec Sosnowiec
UHKS Mazowsze Warszawa
II CZĘŚĆ:
Grupa A (miejsca 1-6 PLH):
Grupa B (miejsca 7-10 PLH i 1-2 I liga):
Runda I
17.11.2009
20.11.2009
Akuna Naprzód – Wojas Podhale
JKHGKS – Pol-Aqua Zagłębie
GKS Tychy – Comarch Cracovia
Ciarko KH Sanok - pauzuje
KSKTHKrynica - Aksam Unia
Energa Stoczniowiec - TKHNesta
22.11.2009
Comarch Cracovia – Akuna Naprzód
Pol-Aqua Zagłębie – GKS Tychy
Wojas Podhale– JKHGKS
TKHNesta - pauzuje
Aksam Unia - Energa Stoczniowiec
Ciarko KH Sanok - KSKTHKrynica
24.11.2009
Akuna Naprzód – JKHGKS
GKSTychy – Wojas Podhale
Comarch Cracovia – Pol-Aqua Zagłębie
KSKTHKrynica - pauzuje
Energa Stoczniowiec - Ciarko KH Sanok
TKHNesta - Aksam Unia
27.11.2009
Pol-Aqua Zagłębie – Akuna Naprzód
* Wojas Podhale – Comarch Cracovia przeł. na 29.12
JKHGKS – GKS Tychy
Aksam Unia - pauzuje
Ciarko KH Sanok - TKHNesta
KSKTHKrynica - Energa Stoczniowiec
Runda II
29.11.2009
Akuna Naprzód – GKS Tychy
* JKHGKS–Comarch Cracovia przeł. na 27.12
Wojas Podhale – Pol-Aqua Zagłębie
Energa Stoczniowiec - pauzuje
KSKTHKrynica - TKHNesta
Ciarko KH Sanok - Aksam Unia
01.12.2009
Wojas Podhale –Akuna Naprzód
Pol-Aqua Zagłębie – JKHGKS
Comarch Cracovia –GKS Tychy
Ciarko KH Sanok - pauzuje
Aksam Unia - KSKTHKrynica
TKHNesta - Energa Stoczniowiec
04.12.2009
Akuna Naprzód – Comarch Cracovia
GKS Tychy – Pol-Aqua Zagłębie
JKHGKS – Wojas Podhale
TKHNesta - pauzuje
Energa Stoczniowiec- Aksam Unia
KSKTHKrynica - Ciarko KH Sanok
06.12.2009
JKHGKS – Akuna Naprzód
Wojas Podhale – GKS Tychy
Pol-Aqua Zagłębie – Comarch Cracovia
KSKTHKrynica - pauzuje
Ciarko KH Sanok - Energa Stoczniowiec
Aksam Unia - TKHNesta
08.12.2009
Akuna Naprzód – Pol-Aqua Zagłębie
Comarch Cracovia – Wojas Podhale
GKS Tychy – JKHGKS
Aksam Unia - pauzuje
TKHNesta - Ciarko KH Sanok
Energa Stoczniowiec - KSKTHKrynica
Runda III
11.12.2009
GKS Tychy – Akuna Naprzód
Comarch Cracovia– JKHGKS
Pol-Aqua Zagłębie – Wojas Podhale
Energa Stoczniowiec - pauzuje
TKHNesta - KSKTHKrynica
Aksam Unia - Ciarko KH Sanok
13.12.2009
Akuna Naprzód – Wojas Podhale
JKHGKS – Pol-Aqua Zagłębie
GKS Tychy – Comarch Cracovia
Ciarko KH Sanok - pauzuje
KSKTHKrynica - Aksam Unia
Energa Stoczniowiec - TKHNesta
15.12.2009
Comarch Cracovia – Akuna Naprzód
Pol-Aqua Zagłębie – GKS Tychy
Wojas Podhale – JKHGKS
TKHNesta - pauzuje
Aksam Unia - Energa Stoczniowiec
Ciarko KHSanok - KSKTHKrynica
22.12.2009
Akuna Naprzód – JKHGKS
GKS Tychy – Wojas Podhale
Comarch Cracovia – Pol-Aqua Zagłębie
KSKTHKrynica - pauzuje
Energa Stoczniowiec - Ciarko KH Sanok
TKHNesta - Aksam Unia
03.01.2010
Pol-Aqua Zagłębie –Akuna Naprzód
Wojas Podhale – Comarch Cracovia
JKHGKS – GKSTychy
Aksam Unia - pauzuje
Ciarko KH Sanok - TKHNesta
KSKTHKrynica - Energa Stoczniowiec
Runda IV
05.01.2010
Akuna Naprzód –GKS Tychy
JKHGKS– Comarch Cracovia
Wojas Podhale – Pol-Aqua Zagłębie
Energa Stoczniowiec - pauzuje
KSKTHKrynica - TKHNesta
Ciarko KH Sanok - Aksam Unia
08.01.2010
Wojas Podhale – Akuna Naprzód
Pol-Aqua Zagłębie – JKHGKS
Comarch Cracovia – GKS Tychy
Ciarko KH Sanok - pauzuje
Aksam Unia - KSKTHKrynica
TKHNesta - Energa Stoczniowiec
10.01.2010
Akuna Naprzód – Comarch Cracovia
GKS Tychy– Pol-Aqua Zagłębie
JKHGKS – Wojas Podhale
TKHNesta - pauzuje
Energa Stoczniowiec - Aksam Unia
KSKTHKrynica - Ciarko KH Sanok
12.01.2010
JKHGKS – Akuna Naprzód
Wojas Podhale –GKS Tychy
Pol-Aqua Zagłębie – Comarch Cracovia
KSKTHKrynica - pauzuje
Ciarko KH Sanok - Energa Stoczniowiec
Aksam Unia - TKHNesta
15.01.2010
Akuna Naprzód – Pol-Aqua Zagłębie
* Comarch Cracovia – Wojas Podhale
GKS Tychy – JKHGKS
Aksam Unia - pauzuje
TKHNesta - Ciarko KHSanok
Energa Stoczniowiec - KSKTHKrynica
*przełożony w przypadku awansu Cracovii do finału PK
Runda V
17.01.2010
GKS Tychy – Akuna Naprzód
* Comarch Cracovia– JKHGKS
Pol-Aqua Zagłębie – Wojas Podhale
Energa Stoczniowiec - pauzuje
TKHNesta - KSKTHKrynica
Aksam Unia - Ciarko KH Sanok
*przełożony w przypadku awansu Cracovii do finału PK
22.01.2010
Akuna Naprzód – Wojas Podhale
JKHGKS– Pol-Aqua Zagłębie
GKS Tychy – Comarch Cracovia
Ciarko KH Sanok - pauzuje
KSKTHKrynica - Aksam Unia
Energa Stoczniowiec - TKHNesta
24.01.2010
Comarch Cracovia –Akuna Naprzód
Pol-Aqua Zagłębie – GKS Tychy
Wojas Podhale –JKHGKS
TKHNesta - pauzuje
Aksam Unia - Energa Stoczniowiec
Ciarko KH Sanok - KSKTHKrynica
26.01.2010
Akuna Naprzód – JKHGKS
GKS Tychy – Wojas Podhale
Comarch Cracovia – Pol-Aqua Zagłębie
KSKTHKrynica - pauzuje
Energa Stoczniowiec - Ciarko KH Sanok
TKHNesta - Aksam Unia
29.01.2010
Pol-Aqua Zagłębie –Akuna Naprzód
Wojas Podhale – Comarch Cracovia
JKHGKS – GKS Tychy
Aksam Unia - pauzuje
Ciarko KH Sanok - TKHNesta
KSKTHKrynica - Energa Stoczniowiec
Runda VI
31.01.2010
Akuna Naprzód – GKS Tychy
JKHGKS– Comarch Cracovia
Wojas Podhale – Pol-Aqua Zagłębie
Energa Stoczniowiec - pauzuje
KSKTHKrynica - TKHNesta
Ciarko KHSanok - Aksam Unia
02.02.2010
Wojas Podhale –Akuna Naprzód
Pol-Aqua Zagłębie – JKHGKS
Comarch Cracovia – GKSTychy
Ciarko KH Sanok - pauzuje
Aksam Unia - KSKTHKrynica
TKHNesta - Energa Stoczniowiec
05.02.2010
Akuna Naprzód – Comarch Cracovia
GKS Tychy – Pol-Aqua Zagłębie
JKHGKS – Wojas Podhale
TKHNesta - pauzuje
Energa Stoczniowiec - Aksam Unia
KSKTHKrynica - Ciarko KHSanok
07.02.2010
JKHGKS –Akuna Naprzód
Wojas Podhale– GKS Tychy
Pol-Aqua Zagłębie – Comarch Cracovia
KSKTHKrynica - pauzuje
Ciarko KH Sanok - Energa Stoczniowiec
Aksam Unia - TKHNesta
09.02.2010
Akuna Naprzód – Pol-Aqua Zagłębie
Comarch Cracovia – Wojas Podhale
GKS Tychy – JKHGKS
Aksam Unia - pauzuje
TKHNesta - Ciarko KH Sanok
Energa Stoczniowiec - KSKTHKrynica
PLAY-OFF:
Grupa 1-8
6drużyn z gr. A oraz 2 pierwsze drużyny z gr. B grają w terminach:
I runda (1-8):luty16, 17,20,21,23
II runda (1-4):luty25,26,marzec 1, 2, 5, 7, 9
III runda (1-2):marzec12,13,16,17,20,22, 24
III runda (3-4):marzec12,13,16,17,20,22, 24
II runda (5-8):luty26, 28 (w tym dwumeczu musi być wyłoniony zwycięzca)
III runda (5-6)Marzec5,7 (w tym dwumeczu musi być wyłonionyzwycięzca)
III runda (7-8)Marzec5,7 (w tym dwumeczu musi być wyłonionyzwycięzca)
Grupa 9-16
4 drużyny z gr. B (miejsca 3-6) oraz 4 drużyny z gr. C (1-4) grają w terminach:
I runda (9-16):luty13, 14,20, 21, 23
II runda (9-12):luty27,28,marzec 6, 7, 9
III runda (9-10):marzec13,14,20,21, 23
III runda (11-12):marzec13,14,20,21, 23
Grupa C (miejsca 3-9 I Liga):
2 rundykażdy z każdym (14 spotkań) w terminach:
Listopad:21, 22,28, 29
Styczeń:9, 10, 16, 17, 23, 24, 30, 31
Luty:6, 7
IICZĘŚĆ - Grupa C (miejsca 3-9 I Liga):
Runda I
21.11.2009
101SMS I PZHL- UHKS Mazowsze
102HC GKS Katowice- Bisset Polonia Bytom
103MMKS Nowy Targ- MUKS Orlik Opole
104MKS Cracovia II- UKS Sielec
22.11.2009
105SMS I PZHL - Bisset Polonia Bytom
106HC GKS Katowice- UHKS Mazowsze
107MMKS Nowy Targ- UKS Sielec
108MKS Cracovia II- MUKS Orlik
28.11.2009
109UHKS Mazowsze- MUKS Orlik
110Bisset Polonia Bytom - UKS Sielec
111SMS I PZHL- MMKS Nowy Targ
112HC GKS Katowice- MKS Cracovia II
29.11.2009
113Bisset Polonia Bytom - MUKS Orlik
114UHKS Mazowsze- UKS Sielec
115SMS I PZHL- MKS Cracovia II
116HC GKS Katowice- MMKS Nowy Targ
09.01.2010
117MMKS Nowy Targ- UHKS Mazowsze
118MKS CracoviaII - Bisset Polonia Bytom
119MUKS Orlik- SMS I PZHL
120UKS Sielec- HC GKS Katowice
10.01.2010
121MMKS Nowy Targ- Bisset Polonia Bytom
122MKS CracoviaII - UHKS Mazowsze
123MUKS Orlik- HC GKS Katowice
124UKS Sielec- SMS I PZHL
16.01.2010
125MMKS Nowy Targ- MKS Cracovia II
126MUKS Orlik- UKS Sielec
127SMS I PZHL- HC GKS Katowice
128Bisset Polonia Bytom - UHKS Mazowsze
Runda II
17.01.2010
129MKS CracoviaII - MMKS Nowy Targ
130UKS Sielec- MUKS Orlik
131HC GKS Katowice- SMS I PZHL
132UHKS Mazowsze - Bisset Polonia Bytom
23.01.2010
133UHKS Mazowsze- SMS I PZHL
134Bisset Polonia Bytom - HC GKS Katowice
135MUKS Orlik- MMKS Nowy Targ
136UKS Sielec- MKS Cracovia II
24.01.2010
137Bisset Polonia Bytom - SMS I PZHL
138UHKS Mazowsze- HC GKS Katowice
139UKS Sielec- MMKS Nowy Targ
140MUKS Orlik- MKS Cracovia II
30.01.2010
141MUKS Orlik- UHKS Mazowsze
142UKS Sielec- Bisset Polonia Bytom
143MMKS Nowy Targ- SMS I PZHL
144MKS CracoviaII - HC GKS Katowice
31.01.2010
145MUKS Orlik- Bisset Polonia Bytom
146UKS Sielec- UHKS Mazowsze
147MKS CracoviaII - SMS I PZHL
148MMKS Nowy Targ- HC GKS Katowice
06.02.2010
149UHKS Mazowsze- MMKS Nowy Targ
150Bisset Polonia Bytom - MKS CracoviaII
151SMS I PZHL- MUKS Orlik
152HC GKS Katowice- UKS Sielec
07.02.2010
153Bisset Polonia Bytom - MMKS Nowy Targ
154UHKS Mazowsze- MKS Cracovia II
155HC GKS Katowice- MUKS Orlik
156SMS I PZHL- UKS Sielec
PLAY-OFF Grupa 9-16
4 drużyny z gr. B (miejsca 3-6) oraz 4 drużyny z gr. C (1-4) grają w terminach:
I runda (9-16):luty13, 14, 20, 21, 23
II runda (9-12):luty27, 28,marzec 6, 7, 9
III runda (9-10):marzec13,14, 20, 21, 23
III runda (11-12):marzec13,14, 20, 21, 23
Komentarze