Pierwsze punkty Dębicy
W weekendowych spotkaniach hokeiści UKH Dębica odnieśli dwa zwycięstwa z SMS II PZHL Sosnowiec. Dębiczanie pokonali szkółkę 5:4 i 5:3.
UKH Dębica - SMS II PZHL Sosnowiec 5:4 (0:1, 3:2, 2:1)
0:1 Jakub Bukowski - Filip Mazurkiewicz, Bartosz Pajestka (13:05)
1:1 Gerard Dobies - Patryk Chmura, Bernard Smagacz (23:49)
2:1 Dawid Hućko - Hubert Demkowicz (26:19)
3:1 Patryk Chmura - Bernard Smagacz (33:14)
3:2 Jakub Bukowski - Bartosz Pajestka (36:00)
3:3 Kamil Wałęga - Jakub Worwa (37:18, 4/5)
4:3 Patryk Chmura - Bartosz Barszcz (43:34, 5/4)
4:4 Bartosz Wołoszyk - Kamil Cieśla (49:08, 5/3)
5:4 Bartosz Burnat - Bartosz Barszcz (55:09)
Sędziowali: Mirosław Cybuch - Krzysztof Worwa, Maciej Gąsiewicz.
Minuty karne: 8 - 12
Strzały: 31 - 35
Widzów: 170
UKH: Hućko (Tomasz Mazur - n/g) - Burnat, Smagacz; Barszcz, Chmura, Dobies - Sieradzki, Dominik Giełbaga; Kloc, Dawid Giełbaga, G. Dybowski - Gulbinowicz, Demkowicz; Hućko, Mikołaj Mazur, Gągol - M. Dybowski, Wiktor; Wójcik, Kuczek, Hadowski.
SMS II: Prokop (Małota - n/g) - Cieśla, Kołodziej; Worwa, Pajestka, Mazurkiewicz - Antoni Kot, Urbański; Luszniak, Idasiak, Wałęga - Adam Kot, Gruszczyk; Bukowski, Wróbel, Wołoszyk - Malczewski; Krztoń, Szukała, Kopheria.
UKH Dębica - SMS II PZHL Sosnowiec 5:3 (1:0, 1:0, 3:3)
1:0 Bartosz Barszcz - Bartosz Burnat (04:12, 5/4)
2:0 Maciej Gągol - Sławomir Gulbinowicz (33:12)
2:1 Jakub Worwa - Kamil Wałęga (41:56, 5/4)
2:2 Radosław Krztoń - Jakub Szukała (42:57)
3:2 Bernard Smagacz - Patryk Chmura, Maciej Gągol (51:37, 5/4)
4:2 Bartosz Barszcz - Patryk Chmura, Maciej Gągol (55:08)
4:3 Filip Mazurkiewicz - Jakub Bukowski, Antoni Kot (57:54, 5/4)
5:3 Bartosz Barszcz (59:47, do pustej bramki)
Sędziowali: Robert Długi - Dawid Pabisiak, Sajmon Grelich.
Minuty karne: 14 - 8
Strzały: 26 - 52
Widzów: 50
UKH: Hućko (Tomasz Mazur - n/g) - Burnat, Smagacz; Barszcz, Chmura, Dobies - Sieradzki, Dominik Giełbaga; Kloc, Dawid Giełbaga, G. Dybowski - Gulbinowicz, Demkowicz; Hućko, Mikołaj Mazur, Gągol - M. Dybowski, Wiktor; Wójcik, Kuczek, Hadowski.
SMS II: Małota (Prokop - n/g) - Cieśla, Kołodziej; Worwa, Pajestka, Mazurkiewicz - Antoni Kot, Urbański; Luszniak, Idasiak, Wałęga - Adam Kot, Gruszczyk; Bukowski, Wróbel, Wołoszyk - Malczewski; Krztoń, Szukała, Kopheria.
Komentarze