Hokej.net Logo

I liga: Sparingi

Sezon 2015/2016

29.08.2015 Nesta Toruń - MH Automatyka Stoczniowiec 2014 12:2 (2:0, 3:1, 7:1) 

01.09.2015 MH Automatyka Stoczniowiec 2014 - Nesta Toruń 4:1 (3:1, 0:0, 1:0)



 

Sezon 2014/2015

23.08.2014 Nesta Toruń - MH Automatyka PKH Stoczniowiec 2014 Gdańsk 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
24.08.2014 Nesta Toruń - MH Automatyka PKH Stoczniowiec 2014 Gdańsk 5:3 (2:0, 3:1, 0:2)
30.08.2014 MH Automatyka PKH Stoczniowiec 2014 Gdańsk - Nesta Toruń 0:9 (0:1, 0:4, 0:4)
31.08.2014 MH Automatyka PKH Stoczniowiec 2014 Gdańsk - Nesta Toruń 5:4 (2:1, 1:0, 2:3)
07.09.2014 Nesta Toruń - MH Automatyka PKH Stoczniowiec 2014 Gdańsk 7:0 (2:0, 4:0, 1:0)
09.09.2014 HK Zagłębie Sosnowiec - TMH Polonia Bytom 0:4 (0:3, 0:1, 0:0)
03.03.2015 MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk - Nesta Toruń 1:4 (0:0, 0:1, 1:3)
28.03.2015 TJ Slavoj Český Těšin - Legia Warszawa 5:3 (1:2, 3:0, 1:1)
01.04.2015 UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) - HK Zagłębie Sosnowiec 3:7
07.04.2015 PPWSZ Podhale Nowy Targ - Diplomats Pressburg (Słowacja) 6:3

 



 Sezon 2013/2014

02.08.2013 KTH Krynica (PHL) - KTH Krynica (1. Liga) 8:3 (3:0, 2:1, 3:2)
09.08.2013 KTH Krynica (PHL) - KTH Krynica (1. Liga) 8:0 (5:0, 3:0)
20.08.2013 Orlik Opole - Polska U18 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
27.08.2013 KTH Krynica (PHL) - KTH Krynica (1. Liga) 10:2 (4:2, 6:0)

Turniej w Tilburgu 13-15.09:
13.09.2013 Königsborner JEC Die Bulldogs - Nesta Toruń 3:2
14.09.2013 HYC Herentals - Nesta Toruń 11:2
15.09.2013 Destil Trappers Tilburg - Nesta Toruń 7:4 (2:2, 2:1, 3:1)

13.04.2014 Łódzki Klub Hokejowy - Legia Warszawa 3:16 (1:5, 1:6, 1:5)


 Sezon 2012/2013


MMKS Podhale Nowy Targ:

10 sierpnia: HC GKS Katowice - MMKS Podhale odwołany
17 sierpnia: MMKS Podhale - HK Dukla Michalovce odwołany
25 sierpnia: MMKS Podhale - HC GKS Katowice odwołany
28 sierpnia: HC Prešov 07 - MMKS Podhale 7-0 (1-0, 5-0, 1-0)
31 sierpnia: MMKS Podhale - GKS Tychy 5-7 (0-2, 3-0, 2-5)
7 września: Naprzód Janów - MMKS Podhale 2-4 (1-1, 0-1, 1-2)
11 września: HK Dukla Michalovce - MMKS Podhale 5-3 (3-0, 0-3, 2-0)
16 września: MMKS Podhale - Naprzód Janów 8-1 (4-0, 2-0, 2-1)
30 grudnia: MMKS Podhale - HC GKS Katowice 2-4 (2-0, 0-3, 0-1)

Polonia Bytom:

27 sierpnia: Polonia Bytom - Naprzód Janów 1-2 (1-0, 0-0, 0-2)
28 sierpnia: Polonia Bytom - GKS Tychy odwołany
29 sierpnia: Naprzód Janów - Polonia Bytom 2-5 (1-3, 1-1, 0-1)
4 września: Polonia Bytom - Orlik Opole 6-1 (1-1, 2-0, 3-0)
11 wrzesień: Orlik Opole - Polonia Bytom 2-3 (1-2, 1-0, 0-1)

Naprzód Janów:

27 sierpnia: Polonia Bytom - Naprzód Janów 1-2 (1-0, 0-0, 0-2)
29 sierpnia: Naprzód Janów - Polonia Bytom 2-5 (1-3, 1-1, 0-1)
7 września: Naprzód Janów - MMKS Podhale 2-4 (1-1, 0-1, 1-2)
16 września: MMKS Podhale - Naprzód Janów 8-1 (4-0, 2-0, 2-1)
21 września: Naprzód Janów - Orlik Opole 5-3 (0-1, 2-2, 3-0)
22 września: Naprzód Janów - SMS I PZHL Sosnowiec 3-3 (0-2, 1-1, 2-0)

Orlik Opole:

4 września: Polonia Bytom - Orlik Opole 6-1 (1-1, 2-0, 3-0)
11 września: Orlik Opole - Polonia Bytom 2-3 (1-2, 1-0, 0-1)
21 września: Naprzód Janów - Orlik Opole 5-3 (0-1, 2-2, 3-0)
 
Legia Warszawa:
16 grudnia: HC Bohumin - Legia Warszawa 6-3 (2-0, 3-1, 1-2)



Sezon 2011/2012

12.08.2011 HC GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
19.08.2011 Zagłębie Sosnowiec - HC GKS Katowice 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
19.08.2011 MOSM Tychy CLJ - TMH Polonia Bytom 1:14 (0:5; 1:5; 0:4)
20.08.2011 MOSM Tychy CLJ - TMH Polonia Bytom 4:9 (0:2; 2:4; 2:3)
26.08.2011 Polonia Bytom - Polska U20 5:3 (3:1, 2:1, 0:1)
26.08.2011 AZ Havirov - HC GKS Katowice 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
27.08.2011 HK Puchov - HC GKS Katowice 7:2 (1:0, 3:2, 3:0)
28.08.2011 HC Dukla Senica - HC GKS Katowice 6:4 (3:2, 2:1, 1:1)
29.08.2011 Polska U20 - Orlik Opole 6:4 (0:1, 3:1, 3:2)
30.08.2011 Polska U20 - HC GKS Katowice 4:1
02.09.2011 Polonia Bytom - HC GKS Katowice 3:9 (1:2, 1:4, 1:3)
03.08.2011 Polonia Bytom - HC GKS Katowice 1:9 (0:0, 1:3, 0:6)
08.09.2011 JKH GKS Jastrzębie - Orlik Opole 11:1 (5:1, 4:0, 2:0)
09.09.2011 HC GKS Katowice - Polonia Bytom 8:1 (5:1, 1:0, 2:0)
16.09.2011 HC GKS Katowice - Orlik Opole 7:3 (0:2, 5:0, 2:1)
16.09.2011 Polonia Bytom - MOSM Tychy CLJ 11:6 (2:2, 6:3, 3:1)
23.09.2011 Orlik Opole - Polonia Bytom 3:6 (1:1, 0:2, 2:3)
27.09.2011 HC GKS Katowice - SMS I PZHL Sosnowiec 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
03.12.2011 Polonia Bytom - Polska U20 6:4 (3:0, 1:1, 2:3)
08.12.2011 Polska U20 - HC GKS Katowice 5:3 (1:2, 1:0, 3:1)
16.12.2011 HC GKS Katowice - GKS Tychy 4:8 (0:5, 1:1, 3:2)
17.12.2011 Polonia Bytom - Polska U18 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
18.12.2011 Polonia Bytom - Polska U18 5:6 po dogrywce (2:1, 2:2, 1:2, d. 0:1)
23.12.2011 Zagłębie Sosnowiec - HC GKS Katowice 5:3 (1:2, 2:1, 2:0)
28.12.2011 Zagłębie Sosnowiec - HC GKS Katowice 6:3 (1:1, 2:0, 3:2)


 Sezon: 2010/2011

04.08.2010 Orlik Opole - Polska U20 6:10 (2:4, 4:2, 0:4)
07.08.2010 MKS Sokoły Toruń - Polska U18 10:1 (4:0, 3:0, 3:1)
10.08.2010 Stoczniowiec Gdańsk - MKS Sokoły Toruń 3:2 (1:1,2:1,0:0)
12.08.2010 HC GKS Katowice - Polonia Bytom 7:8
17.08.2010 MKS Sokoły Toruń - Stoczniowiec Gdańsk 2:4 (1:0,0:3,1:1)
19.08.2010 Naprzód Janów (juniorzy) - HC GKS Katowice 3:7 (0:1, 2:2, 1:4)
25.08.2010 Metalurg Liepawa (rezerwy) - Mazowsze Legia Warszawa 13:2
26.08.2010 Metalurg Liepawa (rezerwy) - Mazowsze Legia Warszawa 6:0
27.08.2010 Polonia Bytom - UKS Sielec Sosnowiec 11:5 (5:4, 6:1)
29.08.2010 MKS Sokoły Toruń - Mazowsze Legia Warszawa 5:5 (2:1, 2:1, 1:3)
04.09.2010 Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec 4:5 (0:2, 3:1, 1:2)
06.09.2010 Mazowsze Legia Warszawa - MKS Sokoły Toruń 4:8 (0:4, 1:1, 3:3)
08.09.2010 HC GKS Katowice - UKS Sielec Sosnowiec 11:2 (7:1, 2:1, 2:0)

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X