Hokej.net Logo

Statystyki ligi

Statystyki klubu:

Sezon:    Liga:    Etap:

Lp. Imię i Nazwisko M PKT B A PIM PPG SHG PPA SHA +/-
1 Maksim Citok (PTH Poznań) 25 73 36 37 30 7 2 20 0 0
2 Aleksandr Alimow (KTH S.A Krynica) 14 54 30 24 18 6 3 9 1 0
3 Matwiej Smirnou (PTH Poznań) 27 40 18 22 54 4 0 6 0 0
4 Marcin Jaros (Naprzód) 15 36 18 18 4 3 3 3 2 0
5 Michał Gryc (Naprzód) 17 36 14 22 4 2 1 9 4 0
6 Marcin Słodczyk (Naprzód) 19 36 11 25 8 5 0 2 2 0
7 Krzysztof Bryk (UKH Dębica) 18 35 26 9 12 11 1 3 0 0
8 Mikita Antropau (PTH Poznań) 21 35 15 20 48 7 0 8 1 0
9 Krzysztof Dudkiewicz (UKH Unia) 17 35 15 20 40 5 2 7 1 0
10 Tomasz Cieślicki (KTH S.A Krynica) 14 34 15 19 12 3 1 6 0 0
11 Arkadiusz Burnat (UKH Dębica) 24 34 7 27 12 1 0 11 1 0
12 Mateusz Bezwiński (SMS Toruń) 23 33 21 12 28 2 2 4 1 0
13 Krystian Mocarski (GKS Stoczniowiec) 26 33 20 13 32 8 1 6 1 0
14 Michał Woźnica (Naprzód) 18 33 14 19 12 3 2 3 3 0
15 Bartosz Wołoszyk (GKS Stoczniowiec) 23 32 15 17 50 4 2 6 1 0
16 Adam Rajski (Naprzód) 16 32 13 19 34 2 1 5 1 0
17 Adrian Prusak (UKH Unia) 19 31 16 15 32 3 0 6 1 0
18 Marek Kosakowski (Naprzód) 19 31 11 20 71 2 2 5 3 0
19 Dawid Wróblewski (SMS PZHL) 22 29 13 16 6 3 0 3 0 0
20 Jan Krzyżek (SMS PZHL) 24 29 13 16 10 2 0 3 0 0
21 Michał Naróg (SMS Toruń) 22 29 12 17 12 2 2 5 1 0
22 Dawid Kruczek (KTH S.A Krynica) 14 28 4 24 36 2 0 7 1 0
23 Mateusz Wiśniewski (PTH Poznań) 24 25 14 11 14 8 1 4 0 0
24 Uładzisłau Haurus (KTH S.A Krynica) 4 23 11 12 6 4 1 3 1 0
25 Michał Magiera (UKH Unia) 23 23 10 13 6 3 3 5 0 0
26 Jakub Piper (Naprzód) 18 23 9 14 41 1 0 3 1 0
27 Michał Krokosz (Naprzód) 23 23 9 14 18 2 0 5 0 0
28 Michaił Sabirau (PTH Poznań) 21 22 9 13 61 3 0 3 0 0
29 Gilbert Leśniak (GKS Stoczniowiec) 19 22 5 17 6 1 0 10 2 0
30 Jakub Wala (GKS Stoczniowiec) 25 22 3 19 20 3 0 11 2 0
31 Kacper Niedźwiecki (GKS Stoczniowiec) 25 21 14 7 63 6 1 4 0 0
32 Mikołaj Kopyściański (UKH Dębica) 24 21 10 11 28 0 1 4 0 0
33 Dawid Zawiła (UKH Dębica) 24 21 9 12 74 4 0 6 0 0
34 Igor Smal (GKS Stoczniowiec) 8 21 9 12 16 4 2 7 0 0
35 Szymon Łabinowicz (GKS Stoczniowiec) 26 21 8 13 12 3 1 5 1 0
36 Marek Pohl (Naprzód) 12 20 8 12 6 3 1 3 2 0
37 Kacper Jędrzejewski (SMS Toruń) 22 19 12 7 22 2 1 0 0 0
38 Marek Bryła (KTH S.A Krynica) 14 19 10 9 18 2 0 3 0 0
39 Maciej Gągol (UKH Dębica) 11 19 7 12 6 2 0 5 0 0
40 Jakub Szałajko (SMS Toruń) 24 19 7 12 111 2 0 1 0 0
41 Wojciech Koczy (UKH Unia) 11 18 10 8 16 4 0 2 1 0
42 Mateusz Strużyk (GKS Stoczniowiec) 5 18 8 10 4 2 0 3 1 0
43 Bartosz Kosmęda (Naprzód) 19 18 7 11 12 1 0 1 0 0
44 Łukasz Kisiel (Naprzód) 23 18 7 11 29 3 0 3 0 0
45 Marcin Frączek (Naprzód) 9 18 6 12 8 0 2 4 0 0
46 Grzegorz Myjak (KTH S.A Krynica) 14 18 3 15 40 1 0 7 2 0
47 Miłosz Noworyta (UKH Unia) 12 17 3 14 18 1 1 8 0 0
48 Michał Zając (SMS PZHL) 15 16 12 4 28 3 2 1 0 0
49 Oskar Kuczek (UKH Dębica) 22 16 9 7 26 2 0 1 1 0
50 Jakub Wenker (SMS Toruń) 21 16 8 8 30 1 1 3 0 0
51 Patryk Pelaczyk (UKH Dębica) 5 16 8 8 10 2 1 3 0 0
52 Paweł Goździewicz (Naprzód) 19 16 7 9 6 1 2 1 0 0
53 Dmytro Szczerbakow (GKS Stoczniowiec) 6 16 6 10 41 1 1 3 0 0
54 Igor Sarna (Naprzód) 22 16 5 11 51 1 0 0 2 0
55 Wojciech Stachura (Naprzód) 19 16 4 12 28 1 0 2 0 0
56 Władimir Pietrowski (PTH Poznań) 23 15 7 8 48 3 0 5 0 0
57 Uładzisłau Czarnieuski (PTH Poznań) 6 15 4 11 20 2 0 4 1 0
58 Kamil Wałęga (SMS PZHL) 5 14 9 5 8 1 1 1 0 0
59 Michał Sadowski (SMS Toruń) 26 14 5 9 6 0 0 4 0 0
60 Bartosz Barszcz (UKH Dębica) 19 14 3 11 8 0 0 5 0 0
61 Igor Augustyniak (SMS PZHL) 26 13 7 6 44 1 0 4 0 0
62 Marcin Płachetka (SMS PZHL) 21 13 4 9 34 2 0 3 0 0
63 Konrad Grebla (KTH S.A Krynica) 12 13 2 11 20 0 0 1 1 0
64 Oskar Bajwenko (SMS Toruń) 18 12 3 9 86 2 0 1 2 0
65 Adam Świadek (SMS PZHL) 20 12 3 9 67 0 0 3 0 0
66 Mykoła Onyszczenko (PTH Poznań) 19 12 2 10 34 0 0 4 1 0
67 Nikita Piczujew (KTH S.A Krynica) 10 11 8 3 6 1 1 1 0 0
68 Jeremi Lewy (SMS Toruń) 19 11 7 4 24 2 0 0 0 0
69 Jaromir Susterovas (SMS PZHL) 24 11 6 5 8 2 0 0 0 0
70 Szymon Luszniak (SMS PZHL) 20 11 5 6 12 1 0 2 0 0
71 Dawid Zielosko (Naprzód) 23 11 5 6 77 1 1 1 2 0
72 Jakub Krzak (UKH Unia) 16 11 4 7 20 2 0 2 0 0
73 Bartłomiej Wsół (SMS PZHL) 11 11 4 7 45 0 0 1 0 0
74 Jakub Nowotarski (UKH Unia) 14 11 4 7 10 0 0 4 1 0
75 Oskar Bąk (SMS Toruń) 26 11 3 8 16 1 0 1 0 0
76 Kacper Opiłka (SMS PZHL) 24 11 2 9 6 0 0 4 1 0
77 Jakub Gawlik (KTH S.A Krynica/UKH Dębica) 13 10 7 3 6 3 0 1 0 0
78 Dawid Krynicki (UKH Unia) 26 10 7 3 20 0 1 0 1 0
79 Daniel Drąg (SMS Toruń) 21 10 3 7 37 1 0 1 0 0
80 Marcel Sawicki (SMS Toruń) 26 10 3 7 44 1 0 1 0 0
81 Arkadiusz Nowak (GKS Stoczniowiec/UKH Dębica) 13 10 2 8 52 1 1 3 1 0
82 Mateusz Dworaźny (SMS PZHL) 24 10 0 10 56 0 0 1 0 0
83 Witold Hajkowicz (PTH Poznań) 18 9 5 4 4 1 0 0 0 0
84 Kamil Misterkiewicz (SMS PZHL) 17 9 4 5 24 2 0 2 0 0
85 Jarasłau Salnik (PTH Poznań) 3 9 3 6 4 1 0 3 0 0
86 Bartosz Liśkiewicz (GKS Stoczniowiec) 24 9 1 8 14 1 0 3 1 0
87 Adrian Borowicz (PTH Poznań) 27 9 1 8 34 1 0 4 0 0
88 Krystian Sosnowski (UKH Unia) 18 8 5 3 4 1 0 0 0 0
89 Maciej Matusewicz (PTH Poznań) 16 8 4 4 2 2 0 0 0 0
90 Gleb Wolf (GKS Stoczniowiec) 10 8 3 5 8 1 0 3 1 0
91 Piotr Pach (KTH S.A Krynica) 9 8 3 5 20 1 0 2 0 0
92 Jan Mól (UKH Unia) 15 8 2 6 10 0 0 1 1 0
93 Patryk Kula (SMS Toruń) 25 8 1 7 22 1 0 3 0 0
94 Tomasz Iwanow (GKS Stoczniowiec) 11 7 4 3 37 2 0 1 1 0
95 Juryj Ziankou (PTH Poznań) 6 7 3 4 2 2 0 2 0 0
96 Jan Kasicki (GKS Stoczniowiec) 17 7 3 4 31 2 0 1 0 0
97 Paweł Pluciński (GKS Stoczniowiec) 23 7 3 4 8 2 0 0 0 0
98 Adam Krok (KTH S.A Krynica) 10 7 3 4 18 0 0 0 0 0
99 Armen Khoperia (SMS PZHL) 17 7 2 5 20 0 0 2 0 0
100 Bartosz Schmidt (SMS PZHL) 23 7 2 5 14 0 0 1 0 0
101 Jan Biernat (UKH Unia) 14 6 5 1 8 2 0 0 0 0
102 Oliwier Ksiondz (Naprzód) 11 6 4 2 6 1 0 0 0 0
103 Jan Sołtys (SMS PZHL) 5 6 4 2 35 1 1 0 0 0
104 Mikołaj Krasakiewicz (GKS Stoczniowiec) 16 6 3 3 46 2 0 2 0 0
105 Kacper Kapłon (Naprzód) 23 6 3 3 16 1 0 0 0 0
106 Mateusz Filipowicz (UKH Unia) 19 6 2 4 6 0 0 2 0 0
107 Konrad Lacheta (UKH Unia) 16 6 2 4 42 1 0 0 0 0
108 Kacper Fruczek (GKS Stoczniowiec) 18 6 1 5 4 0 0 0 0 0
109 Bartosz Burnat (UKH Dębica) 20 6 1 5 20 0 0 3 0 0
110 Kordian Chorążyczewski (UKH Dębica) 5 6 1 5 2 1 0 2 0 0
111 Jakub Śmigórski (PTH Poznań) 21 6 1 5 24 0 0 1 0 0
112 Marcin Kułak (PTH Poznań) 22 5 4 1 6 0 0 0 0 0
113 Szymon Wojtarowicz (UKH Unia) 16 5 2 3 22 1 0 0 0 0
114 Tomasz Kozendra (KTH S.A Krynica/UKH Dębica) 14 5 1 4 14 1 0 2 1 0
115 Arkadiusz Kobyliński (PTH Poznań) 15 5 0 5 6 0 0 2 0 0
116 Dominik Kasprzyk (SMS PZHL) 24 4 3 1 4 0 0 0 0 0
117 Konrad Gruszczyk (SMS PZHL) 19 4 3 1 20 1 0 0 1 0
118 Sebastian Fraszko (PTH Poznań) 13 4 2 2 34 0 0 1 0 0
119 Mateusz Muzalewski (SMS PZHL) 16 4 2 2 10 0 0 0 0 0
120 Krzysztof Kloc (UKH Dębica) 24 4 2 2 8 1 0 0 0 0
121 Marcin Wróbel (Naprzód) 14 4 2 2 10 0 0 0 0 0
122 Adam Kot (UKH Unia) 19 4 1 3 84 0 0 1 0 0
123 Łukasz Dudzik (KTH S.A Krynica) 12 4 1 3 2 0 0 0 0 0
124 Alaksiej Baranouski (GKS Stoczniowiec) 8 4 1 3 4 0 0 0 0 0
125 Bartosz Suski (SMS PZHL) 24 4 1 3 6 0 0 0 0 0
126 Jakub Szypliński (SMS Toruń) 22 4 1 3 10 1 0 0 0 0
127 Aleksei Morozov (KTH S.A Krynica) 10 4 1 3 0 0 0 0 0 0
128 Mateusz Kafel (Naprzód) 9 4 0 4 6 0 0 2 0 0
129 Oskar Langner (SMS PZHL) 24 4 0 4 2 0 0 0 0 0
130 Mirosław Ptak (UKH Dębica) 7 3 2 1 16 2 0 1 0 0
131 Daniel Zygmunt (UKH Unia) 7 3 1 2 12 1 0 0 0 0
132 Adam Kołodziej (Naprzód) 15 3 1 2 24 0 0 0 0 0
133 Kamil Zalewski (GKS Stoczniowiec) 11 3 1 2 4 0 0 0 0 0
134 Mateusz Gębczyk (UKH Unia) 2 3 1 2 2 1 0 0 0 0
135 Aleksander Noworyta (UKH Unia) 14 3 1 2 10 0 0 1 0 0
136 Mikołaj Grabarczyk (PTH Poznań) 25 3 1 2 12 0 0 0 0 0
137 Mateusz Popielski (PTH Poznań) 21 3 0 3 4 0 0 1 0 0
138 Paweł Wądra (KTH S.A Krynica) 4 3 0 3 8 0 0 0 0 0
139 Adrian II Chabior (SMS PZHL) 14 3 0 3 2 0 0 1 0 0
140 Maurycy Ebertowski (GKS Stoczniowiec) 26 3 0 3 10 0 0 0 0 0
141 Oskar Jeziorski (SMS Toruń) 12 2 2 0 18 0 0 0 0 0
142 Dawid Kubiszewski (SMS PZHL) 20 2 2 0 10 0 0 0 0 0
143 Dawid Giełbaga (UKH Dębica) 14 2 1 1 8 0 0 0 0 0
144 Dominik Lichota (UKH Unia) 15 2 1 1 18 1 0 0 0 0
145 Norbert Kapela (PTH Poznań) 12 2 1 1 10 0 0 0 0 0
146 Władysław Jaworski (UKH Unia) 23 2 1 1 18 0 0 0 0 0
147 Oskar Hadowski (UKH Dębica) 9 2 1 1 4 1 0 0 0 0
148 Łukasz Niedźwiedź (Naprzód) 12 2 1 1 6 0 0 1 0 0
149 Bernard Smagacz (UKH Dębica) 20 2 1 1 44 1 0 1 0 0
150 Radion Podolianiuk (KTH S.A Krynica) 6 2 1 1 0 1 0 0 0 0
151 Grzegorz Leśniak (KTH S.A Krynica) 7 2 0 2 44 0 0 1 0 0
152 Remigiusz Hanusiak (UKH Unia) 15 2 0 2 14 0 0 0 1 0
153 Danyło Boboszko (GKS Stoczniowiec) 21 2 0 2 10 0 0 0 0 0
154 Mariusz Żywiołek (Naprzód) 3 2 0 2 0 0 0 0 0 0
155 Jan Walczak (SMS Toruń) 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Kacper Murawski (GKS Stoczniowiec) 21 1 1 0 10 0 0 0 0 0
157 Jan Wójcik (PTH Poznań) 4 1 1 0 2 0 0 0 0 0
158 Piotr Kot (UKH Unia) 20 1 1 0 20 0 0 0 0 0
159 Arkadiusz Guzik (UKH Unia) 15 1 1 0 6 0 0 0 0 0
160 Patryk Matusik (UKH Dębica) 2 1 0 1 2 0 0 0 0 0
161 Wołodymyr Bajsarowycz (PTH Poznań) 6 1 0 1 2 0 0 0 0 0
162 Michał Kwak (SMS PZHL) 18 1 0 1 0 0 0 0 0 0
163 Michał Wójcik (UKH Dębica) 16 1 0 1 2 0 0 0 0 0
164 Patryk Rutkowski (SMS PZHL) 9 1 0 1 2 0 0 0 0 0
165 Bohdan Procenko (UKH Dębica) 1 1 0 1 0 0 0 1 0 0
166 Patryk Pohl (Naprzód) 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0
167 Michał Micuła (UKH Dębica) 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0
168 Szymon Jarnot (UKH Unia) 18 1 0 1 4 0 0 0 0 0
169 Bartosz Miłek (Naprzód) 1 1 0 1 0 0 0 1 0 0
170 Kacper Rabęda (UKH Unia) 21 1 0 1 12 0 0 1 0 0
171 Natalian Dobrzeniecki (SMS Toruń) 11 1 0 1 6 0 0 1 0 0
172 Dominik Giełbaga (UKH Dębica) 2 1 0 1 20 0 0 0 0 0
173 Wojciech Ryniewicz (SMS PZHL) 20 1 0 1 2 0 0 0 0 0
174 Sławomir Krokosz (KTH S.A Krynica) 3 1 0 1 2 0 0 0 0 0
175 Dominik Rudek (UKH Unia) 24 0 0 0 2 0 0 0 0 0
176 Mikołaj Kołybski (SMS Toruń) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
177 Maksim Hołowczanski (GKS Stoczniowiec) 12 0 0 0 4 0 0 0 0 0
178 Szymon Huchel (Naprzód) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
179 Marcin Dybowski (UKH Dębica) 15 0 0 0 8 0 0 0 0 0
180 Mikołaj Ongirski (SMS Toruń) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
181 Jakub Munch (GKS Stoczniowiec) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
182 Marcin Hornik (UKH Unia) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Jakub Kurandy (UKH Unia) 9 0 0 0 2 0 0 0 0 0
184 Adam Wytrykus (UKH Unia) 5 0 0 0 6 0 0 0 0 0
185 Arsen Gasparyan (GKS Stoczniowiec) 21 0 0 0 2 0 0 0 0 0
186 Konrad Piskalski (SMS Toruń) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
187 Patryk Gogoc (KTH S.A Krynica) 2 0 0 0 4 0 0 0 0 0
188 Filip Remiasz (SMS PZHL) 10 0 0 0 12 0 0 0 0 0
189 Julian Witkowski (SMS Toruń) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
190 Anton Milinkiewicz (SMS Toruń) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
191 Maciej Wiktor (UKH Dębica) 16 0 0 0 6 0 0 0 0 0
192 Kamil Daniliszyn (UKH Unia) 11 0 0 0 4 0 0 0 0 0
193 Adam Mikołajczak (PTH Poznań) 25 0 0 0 43 0 0 0 0 0
194 Szymon Wólczyński (SMS Toruń) 3 0 0 0 4 0 0 0 0 0
195 Tomasz Ziółkowski (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
196 Adrian Kurz (Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
197 Damian Piotrowicz (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Bartłomiej Stępień (Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Karol Wąsiński (Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
200 Patryk Malicki (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
201 Gerard Dobies (UKH Dębica) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
202 Dariusz Wanat (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
203 Michał Sochacki (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
204 Jakub Michałowski (UKH Dębica) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Sebastian Iwaniak (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
206 Piotr Sołtys (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
207 Marcel Hatłas (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
208 Kamil Paszek (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
209 Grzegorz Dybowski (UKH Dębica) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
210 Jerzy Gorzynik (UKH Dębica) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
211 Leonid Maszynsew (UKH Dębica) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
212 Kyryło Herasymenko (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
213 Kamil Wątor (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
214 Dominik Olszewski (SMS Toruń) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
215 Kamil Cieśla (UKH Dębica) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
216 Antoni Kot (UKH Dębica) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
217 Radosław Krztoń (SMS PZHL) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
218 Witalij Słabenko (PTH Poznań) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
219 Nazarij Prokopczuk (PTH Poznań) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
220 Paweł Mateja (PTH Poznań) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
221 Uładzimir Dybaniew (PTH Poznań) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
222 Dawid Stryszyk (PTH Poznań) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
223 Bernard Cichocki (PTH Poznań) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
224 Uładzisłau Macukiewicz (PTH Poznań) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
225 Petr Procházka (Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
226 Patrik Zicho (Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
227 Jan Poruba (Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
228 Adam Laskowski (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
229 Wiktor Wenz (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

    Legenda
  • M - liczba rozegranych meczy
  • B - liczba zdobytych bramek
  • A - liczba asyst
  • PKT - ilość punktów
  • PIM - suma minut kar przeznanych w meczach
  • PPG - ilość strzelonych bramek w przewadze
  • SHG - ilość strzelonych bramek w osłabieniu
  • PPA - ilość asyst w przewadze
  • SHA - ilość asyst w osłabieniu
  • S - ilość strzałów oddanych na bramke
  • SO - ilość strzałów obronionych
  • BP - ilość bramek puszczonych
  • ŚSO - średnia ilość strzałów obronionych na mecz
  • ŚBP - średnia ilość bramek puszczonych na mecz
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V