Hokej.Net Logo

Statystyki ligi

Statystyki klubu:

Sezon:    Liga:    Etap:

Lp. Imię i Nazwisko M PKT B A PIM PPG SHG PPA SHA +/-
1 Wasilij Jerasow (UKS Zagłębie) 10 24 13 11 8 0 0 2 0 0
2 Kacper Gruźla (MOSM Tychy) 10 24 13 11 4 2 3 4 0 0
3 Krzysztof Bryk (JKH GKS II) 10 23 8 15 6 1 1 7 2 0
4 Andrej Dubinin (UKS Zagłębie) 10 22 9 13 6 1 0 2 0 0
5 Mariusz Piotrowski (UKS Zagłębie) 10 21 10 11 4 2 0 3 0 0
6 Arciom Siańkiewicz (JKH GKS II) 10 19 11 8 6 2 1 2 0 0
7 Jakub Blanik (UKS Zagłębie) 10 19 6 13 10 0 0 3 0 0
8 Mateusz Ubowski (MOSM Tychy) 10 19 5 14 6 2 0 5 2 0
9 Igor Augustyniak (MKS Cracovia) 8 15 12 3 4 1 1 1 1 0
10 Artur Siańkiewicz (JKH GKS II) 10 15 7 8 8 1 0 0 0 0
11 Patryk Jarosz (UKS Zagłębie) 9 15 6 9 4 4 0 1 0 0
12 Maciej Witan (UKS Niedźwiadki) 5 15 6 9 6 1 0 2 0 0
13 Tymoteusz Lewy (ŁKH Łódź) 9 14 10 4 10 3 0 1 0 0
14 Konrad Filipek (UKS Niedźwiadki) 5 14 7 7 32 0 0 3 0 0
15 Mateusz Strużyk (GKS Stoczniowiec) 8 14 6 8 4 3 0 3 1 0
16 Piotr Bajon (KH Polonia) 10 14 5 9 2 2 0 5 0 0
17 Sebastian Wicher (KH Polonia) 9 13 11 2 4 1 2 0 0 0
18 Kamil Świerski (JKH GKS II) 6 13 8 5 20 3 1 2 1 0
19 Kacper Niedźwiecki (GKS Stoczniowiec) 10 13 6 7 20 1 1 1 0 0
20 Kamil Misterkiewicz (JKH GKS II) 9 13 5 8 14 0 1 4 0 0
21 Jakub Wenker (SMS Toruń) 9 13 5 8 2 2 0 2 0 0
22 Krystian Mocarski (GKS Stoczniowiec) 6 12 6 6 6 1 0 1 0 0
23 Kordian Chorążyczewski (JKH GKS II) 8 12 5 7 4 2 0 4 1 0
24 Dmytro Szczerbakow (GKS Stoczniowiec) 6 12 2 10 4 0 0 4 0 0
25 Mateusz Sak (UKS Zagłębie) 10 12 2 10 6 1 0 1 0 0
26 Maciej Rybak (MUKS Naprzód) 7 11 7 4 8 2 1 1 0 0
27 Filip Mazurkiewicz (MKS Sokoły) 7 11 7 4 4 1 1 0 0 0
28 Dzmitryj Bandarenka (GKS Stoczniowiec) 10 10 7 3 6 0 0 0 0 0
29 Mateusz Bezwiński (MKS Cracovia) 6 10 5 5 6 0 1 0 2 0
30 Damian Ginda (UKS Niedźwiadki) 6 10 3 7 14 0 0 1 0 0
31 Aleksander Gniewek (UKS Zagłębie) 10 10 2 8 8 0 0 1 1 0
32 Kamil Wróbel (JKH GKS II) 3 10 2 8 14 0 1 4 1 0
33 Tomasz Kulas (JKH GKS II) 4 10 2 8 2 1 1 5 0 0
34 Bartosz Wołoszyk (GKS Stoczniowiec) 10 9 6 3 10 0 0 0 0 0
35 Radosław Krztoń (MKS Cracovia) 10 9 5 4 12 1 1 1 0 0
36 Daniel Hołdowicz (MOSM Tychy) 8 9 5 4 2 2 0 1 0 0
37 Marcin Wróbel (MUKS Naprzód) 6 9 4 5 20 1 0 2 1 0
38 Marcin Dulęba (UKS Niedźwiadki) 9 8 5 3 6 1 0 0 0 0
39 Jan Krzyżek (MOSM Tychy) 5 8 5 3 2 1 0 1 0 0
40 Dominik Nahunko (UKS Zagłębie) 2 8 5 3 0 0 0 0 0 0
41 Filip Sienkiewicz (UKS Niedźwiadki) 9 8 5 3 6 1 0 1 0 0
42 Krystian Sosnowski (UKH Unia) 9 8 4 4 4 2 1 2 0 0
43 Piotr Naparło (MKS Sokoły) 5 8 4 4 6 1 0 0 1 0
44 Olaf Bizacki (MOSM Tychy) 7 8 3 5 6 2 0 2 0 0
45 Kamil Kącki (JKH GKS II) 7 8 3 5 4 2 0 0 1 0
46 Dominik Olszewski (MKS Sokoły) 4 8 3 5 4 0 1 0 0 0
47 Timofiej Szyrkow (MKS Sokoły) 10 8 2 6 0 1 0 2 0 0
48 Łukasz Rutkowski (UKS Zagłębie) 5 8 1 7 2 0 0 0 0 0
49 Igor Smal (GKS Stoczniowiec) 4 7 5 2 2 1 2 0 0 0
50 Dawid Krynicki (MKS Cracovia) 7 7 4 3 31 0 1 0 0 0
51 Oliwier Ksiondz (MUKS Naprzód) 9 7 4 3 6 1 0 1 0 0
52 Bartosz Liśkiewicz (GKS Stoczniowiec) 5 7 3 4 0 1 0 0 0 0
53 Kamil Wątor (UKH Unia) 8 7 3 4 10 1 1 2 1 0
54 Adam Kot (UKH Unia) 7 7 3 4 10 0 0 3 0 0
55 Adam Borowiak (JKH GKS II) 10 7 2 5 2 2 0 0 0 0
56 Mikołaj Krasakiewicz (GKS Stoczniowiec) 9 7 2 5 8 0 0 2 0 0
57 Michał Sadowski (SMS Toruń) 9 7 2 5 6 1 0 1 0 0
58 Mateusz Kubiak (ŁKH Łódź) 6 7 2 5 14 0 0 1 1 0
59 Szymon Dobosz (UKS Niedźwiadki) 2 7 2 5 2 0 0 1 0 0
60 Szymon Fus (UKS Niedźwiadki) 7 7 2 5 18 0 0 0 1 0
61 Oliwier Kasperek (MOSM Tychy) 10 7 1 6 10 0 0 2 0 0
62 Jakub Wala (GKS Stoczniowiec) 10 7 1 6 12 1 0 3 0 0
63 Oskar Bajwenko (SMS Toruń) 8 6 6 0 24 1 0 0 0 0
64 Łukasz Dybaś (KH Polonia) 4 6 5 1 27 1 0 0 0 0
65 Jakub Szałajko (SMS Toruń) 9 6 4 2 4 1 1 2 0 0
66 Konrad Piskalski (SMS Toruń) 9 6 4 2 4 1 0 0 0 0
67 Jaromir Šusterovas (UKS Zagłębie) 6 6 3 3 16 0 0 0 0 0
68 Oskar Bąk (SMS Toruń) 9 6 3 3 4 2 0 1 0 0
69 Szymon Łabinowicz (GKS Stoczniowiec) 10 6 3 3 4 2 0 2 0 0
70 Jakub Szubert (JKH GKS II) 9 6 2 4 12 1 0 2 0 0
71 Michał Proczek (SMS Toruń/MKS Sokoły) 10 6 2 4 4 0 0 4 0 0
72 Piotr Ciechanowski (ŁKH Łódź) 5 6 2 4 2 1 0 2 0 0
73 Mateusz Filipowicz (UKH Unia) 9 6 2 4 20 0 0 0 0 0
74 Dienis Salnikow (ŁKH Łódź) 7 6 2 4 4 1 0 1 0 0
75 Tobiasz Kapica (MMKS Podhale) 8 6 1 5 0 0 0 2 0 0
76 Bartosz Miłek (MUKS Naprzód) 8 5 5 0 2 2 1 0 0 0
77 Adrian Frankiewicz (UKS Niedźwiadki) 9 5 5 0 12 0 0 0 0 0
78 Szymon Mularczyk (KH Polonia) 4 5 4 1 2 2 1 0 0 0
79 Armen Khoperia (UKS Zagłębie) 10 5 4 1 0 2 0 0 0 0
80 Jakub Gawlik (MKS Cracovia) 10 5 3 2 10 1 0 1 0 0
81 Jakub Jaworski (MKS Sokoły) 2 5 3 2 0 0 1 0 1 0
82 Michaił Sabirau (MKS Sokoły) 6 5 3 2 33 0 0 0 0 0
83 Patryk Pelaczyk (JKH GKS II) 3 5 3 2 0 1 0 2 0 0
84 Jakub Malasiński (MMKS Podhale) 8 5 2 3 10 1 0 1 0 0
85 Jakub Rafiński (MKS Sokoły) 7 5 2 3 52 1 0 0 0 0
86 Gilbert Leśniak (GKS Stoczniowiec) 10 5 2 3 4 1 0 1 0 0
87 Jakub Żurawski (MMKS Podhale) 8 5 2 3 18 1 0 2 0 0
88 Bartosz Suski (MKS Sokoły) 6 5 2 3 10 0 0 1 0 0
89 Maksym Ustynow (KH Polonia) 10 5 2 3 8 0 0 0 0 0
90 Paweł Goździewicz (UKS Zagłębie) 8 5 2 3 0 0 1 2 0 0
91 Dawid Zawiła (JKH GKS II) 7 5 1 4 4 1 0 1 0 0
92 Bartosz Schmidt (MUKS Naprzód) 5 5 1 4 8 0 0 2 1 0
93 Szymon Luszniak (UKS Zagłębie) 10 5 1 4 20 1 0 1 0 0
94 Tymoteusz Glazer (UKS Niedźwiadki) 5 5 1 4 4 1 0 0 0 0
95 Pawło Sołowej (MKS Cracovia) 10 5 1 4 10 0 0 1 1 0
96 Rafał Porosło (MKS Cracovia) 10 5 1 4 12 0 0 3 0 0
97 Denis Schupp (KH Polonia) 9 5 1 4 14 1 0 2 1 0
98 Marek Strzyżowski (UKS Niedźwiadki) 1 5 0 5 2 0 0 0 0 0
99 Szymon Wojtarowicz (UKH Unia) 9 4 4 0 16 1 1 0 0 0
100 Daniel Drąg (SMS Toruń) 9 4 4 0 4 1 0 0 0 0
101 Arkadiusz Witczak (ŁKH Łódź) 9 4 4 0 4 1 1 0 0 0
102 Kacper Kamieniecki (MMKS Podhale) 4 4 3 1 2 1 1 1 0 0
103 Szymon Petelicki (KH Polonia) 9 4 3 1 16 0 0 0 0 0
104 Artiom Sadrietdinow (MKS Sokoły) 1 4 3 1 0 1 0 0 0 0
105 Przemysław Ludwiczak (JKH GKS II) 3 4 2 2 0 0 1 1 0 0
106 Franciszek Polak (ŁKH Łódź) 9 4 2 2 2 0 0 1 0 0
107 Kamil Daniliszyn (UKH Unia) 9 4 2 2 4 0 0 1 0 0
108 Michał Nowak (MUKS Naprzód) 9 4 2 2 12 2 0 0 0 0
109 Wołodymyr Stanko (UKS Niedźwiadki) 9 4 2 2 10 0 0 1 0 0
110 Michał Naróg (GKS Stoczniowiec) 4 4 2 2 2 0 0 1 0 0
111 Jauhienij Stryżanok (ŁKH Łódź) 4 4 1 3 0 0 0 0 0 0
112 Klaudiusz Cuber (KH Polonia) 7 4 1 3 12 1 0 2 0 0
113 Filip Ananiew (GKS Stoczniowiec) 7 4 1 3 0 0 0 0 0 0
114 Patryk Rutkowski (SMS Toruń/MKS Sokoły) 10 4 0 4 6 0 0 1 0 0
115 Jahor Pankrat (UKS Niedźwiadki) 9 4 0 4 30 0 0 0 0 0
116 Bruno Śmieszek (MKS Sokoły) 8 3 3 0 51 0 0 0 0 0
117 Michał Domogała (UKS Zagłębie) 8 3 3 0 8 0 0 0 0 0
118 Oskar Jeziorski (SMS Toruń/MKS Sokoły) 9 3 2 1 6 0 0 0 0 0
119 Błażej Salamon (UKS Zagłębie) 1 3 2 1 0 0 0 0 0 0
120 Patryk Pohl (MUKS Naprzód) 9 3 2 1 4 1 0 0 1 0
121 Szymon Maćkowski (SMS Toruń/MKS Sokoły) 9 3 2 1 0 1 0 0 0 0
122 Krzysztof Jarczyk (MMKS Podhale) 8 3 2 1 0 1 0 0 0 0
123 Bohdan Procenko (MKS Cracovia) 10 3 1 2 12 1 0 0 0 0
124 Marek Kosakowski (MUKS Naprzód) 1 3 1 2 2 0 1 2 0 0
125 Karol Biłas (UKS Niedźwiadki) 4 3 1 2 2 1 0 1 0 0
126 Marcin Kułak (ŁKH Łódź) 9 3 1 2 10 0 0 0 0 0
127 Jan Łapczyński (MKS Sokoły) 7 3 1 2 14 0 0 1 0 0
128 Arciom Żurauski (GKS Stoczniowiec) 10 3 1 2 18 1 0 1 0 0
129 Bartosz Florczak (UKS Niedźwiadki) 5 3 1 2 4 1 0 0 0 0
130 Juryj Ziankou (ŁKH Łódź) 4 3 1 2 0 0 0 1 0 0
131 Kamil Olearczyk (UKS Niedźwiadki) 2 3 1 2 0 0 0 0 0 0
132 Igor Bohuszko (MKS Sokoły) 10 3 1 2 2 0 0 0 0 0
133 Sebastian Iwaniak (UKH Unia) 4 3 1 2 2 0 0 0 0 0
134 Mateusz Zieliński (MKS Sokoły) 2 3 1 2 0 0 0 1 1 0
135 Marlon Wróbel (MKS Cracovia) 9 3 1 2 2 0 0 0 0 0
136 Szymon Kucharski (MOSM Tychy) 10 3 1 2 0 0 0 0 0 0
137 Jeremi Lewy (SMS Toruń) 9 3 0 3 26 0 0 1 0 0
138 Adrian Duszak (UKS Zagłębie) 6 3 0 3 8 0 0 2 0 0
139 Mykoła Onyszczenko (UKH Unia/MUKS Naprzód) 9 3 0 3 12 0 0 2 0 0
140 Michał Żak (MOSM Tychy) 5 3 0 3 2 0 0 0 1 0
141 Aleksander Bodora (MUKS Naprzód) 1 3 0 3 0 0 0 1 1 0
142 Natalian Dobrzeniecki (SMS Toruń/MKS Sokoły) 10 3 0 3 2 0 0 1 0 0
143 Adam Jaskólski (UKS Zagłębie) 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0
144 Grzegorz Radzieńciak (JKH GKS II) 1 2 2 0 2 1 0 0 0 0
145 Jakub Najsarek (UKS Niedźwiadki) 10 2 2 0 6 0 1 0 0 0
146 Arkadiusz Guzik (UKH Unia) 8 2 2 0 4 0 0 0 0 0
147 Wiktor Skrzek (MKS Cracovia) 6 2 2 0 6 0 1 0 0 0
148 Martin Kalus (JKH GKS II) 3 2 2 0 2 1 0 0 0 0
149 Władimir Pietrowski (UKS Zagłębie) 8 2 2 0 6 1 0 0 0 0
150 Łukasz Niedźwiedź (MUKS Naprzód) 7 2 2 0 0 0 0 0 0 0
151 Albert Tumulik (UKH Unia) 8 2 2 0 12 2 0 0 0 0
152 Adam Wywiał (JKH GKS II) 10 2 1 1 6 0 0 0 0 0
153 Arsienij Żurauski (GKS Stoczniowiec) 9 2 1 1 8 0 0 0 0 0
154 Patryk Janiszewski (ŁKH Łódź) 5 2 1 1 0 0 1 0 0 0
155 Filip Dworzak (UKH Unia) 7 2 1 1 27 0 0 0 0 0
156 Wiktor Brzozowski (MKS Cracovia) 3 2 1 1 4 1 0 0 0 0
157 Uładzisłau Jankouski (MOSM Tychy) 2 2 1 1 6 1 0 0 0 0
158 Konrad Lacheta (UKH Unia) 3 2 1 1 26 1 0 1 0 0
159 Andrej Samsonowicz (GKS Stoczniowiec) 10 2 1 1 4 0 0 0 0 0
160 Michał Ciepłucha (ŁKH Łódź) 5 2 1 1 18 1 0 0 0 0
161 Sebastian Brynkus (MKS Cracovia) 1 2 1 1 0 0 0 0 0 0
162 Eryk Schafer (SMS Toruń/MKS Sokoły) 8 2 1 1 8 1 0 0 0 0
163 Marcin Kuzak (MKS Cracovia) 7 2 1 1 0 0 0 0 0 0
164 Adrian Prusak (UKH Unia) 2 2 1 1 6 1 0 1 0 0
165 Michał Działo (UKS Zagłębie) 1 2 1 1 2 0 0 0 0 0
166 Wiktor Urbański (MKS Sokoły) 5 2 1 1 8 0 0 0 0 0
167 Wiktor Stacherski (MUKS Naprzód) 6 2 1 1 6 0 0 0 1 0
168 Jan Walczak (SMS Toruń) 8 2 1 1 4 1 0 0 0 0
169 Patryk Kula (MOSM Tychy) 10 2 1 1 0 0 0 1 0 0
170 Szymon Zabawski (UKH Unia) 5 2 1 1 2 0 0 0 0 0
171 Bartosz Kowalski (ŁKH Łódź) 9 2 1 1 4 0 0 0 0 0
172 Szymon Siuty (MMKS Podhale) 8 2 1 1 0 1 0 0 0 0
173 Krystian Wikar (MMKS Podhale) 8 2 1 1 8 0 0 0 0 0
174 Jakub Krzak (UKH Unia) 2 2 1 1 0 0 0 0 0 0
175 Łukasz Kapusta (JKH GKS II) 5 2 1 1 2 0 0 0 0 0
176 Mateusz Krok (MOSM Tychy) 8 2 1 1 2 0 0 1 0 0
177 Filip Uherek (MOSM Tychy) 6 2 1 1 6 1 0 1 0 0
178 Jakub Szypliński (SMS Toruń/MKS Sokoły) 12 2 0 2 10 0 0 1 0 0
179 Mateusz Rogos (UKS Niedźwiadki) 6 2 0 2 0 0 0 0 0 0
180 Radosław Sawicki (JKH GKS II) 1 2 0 2 0 0 0 1 0 0
181 Marcel Sawicki (SMS Toruń) 9 2 0 2 4 0 0 1 0 0
182 Jakub Mularczyk (SMS Toruń/MKS Sokoły) 12 2 0 2 10 0 0 0 0 0
183 Mateusz Wilusz (UKS Niedźwiadki) 2 2 0 2 10 0 0 1 0 0
184 Oskar Hadowski (GKS Stoczniowiec) 9 2 0 2 2 0 0 0 0 0
185 Szymon Huchel (MUKS Naprzód) 9 2 0 2 16 0 0 1 0 0
186 Filip Garsztka (JKH GKS II) 9 2 0 2 27 0 0 0 1 0
187 Jahor Kazakiewicz (JKH GKS II) 10 2 0 2 6 0 0 0 0 0
188 Uładzisłau Kandratsenka (UKH Unia) 6 2 0 2 0 0 0 0 0 0
189 Marcin Kawka (KH Polonia) 9 2 0 2 8 0 0 2 0 0
190 Kacper Król (MUKS Naprzód) 9 2 0 2 4 0 0 0 0 0
191 Ołeh Pałamarczuk (UKS Zagłębie) 9 2 0 2 2 0 0 1 0 0
192 Dominik Jarosz (JKH GKS II) 1 2 0 2 0 0 0 0 0 0
193 Mateusz Kafel (UKS Zagłębie) 7 2 0 2 0 0 0 0 0 0
194 Krystian Kopiec (UKS Niedźwiadki) 8 2 0 2 2 0 0 1 0 0
195 Antoni Dziurdzia (MKS Cracovia) 1 2 0 2 0 0 0 0 0 0
196 Michał Krokosz (MUKS Naprzód) 2 2 0 2 0 0 0 1 0 0
197 Witalij Kwas (MUKS Naprzód) 9 2 0 2 2 0 0 1 0 0
198 Wołodymyr Bajsarowycz (ŁKH Łódź) 8 1 1 0 4 0 0 0 0 0
199 Bogusław Rąpała (UKS Niedźwiadki) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
200 Daniel Pierzchała (MMKS Podhale) 8 1 1 0 30 0 0 0 0 0
201 Sergiusz Wujek (ŁKH Łódź) 4 1 1 0 4 0 0 0 0 0
202 Radosław Orzechowski (UKS Niedźwiadki) 7 1 1 0 0 1 0 0 0 0
203 Maciej Maciaszek (MMKS Podhale) 8 1 1 0 0 0 0 0 0 0
204 Patryk Matusik (JKH GKS II) 1 1 1 0 0 1 0 0 0 0
205 Wiktor Dżugan (UKS Niedźwiadki) 4 1 1 0 2 0 0 0 0 0
206 Michał Zając (KH Polonia) 3 1 1 0 2 1 0 0 0 0
207 Adam Machura (UKS Zagłębie) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
208 Nikita Ustynow (KH Polonia) 9 1 1 0 4 0 0 0 0 0
209 Kacper Fruczek (GKS Stoczniowiec) 10 1 1 0 2 0 0 0 0 0
210 Łukasz Łyko (UKS Niedźwiadki) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
211 Kacper Mużelak (MOSM Tychy) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
212 Marek Syniawa (ŁKH Łódź) 5 1 1 0 4 0 0 0 0 0
213 Sebastian Makaj (MOSM Tychy) 9 1 1 0 0 0 0 0 0 0
214 Maciej Balcerek (JKH GKS II) 2 1 1 0 8 1 0 0 0 0
215 Maciej Fabiańczyk (MUKS Naprzód) 9 1 1 0 4 0 0 0 0 0
216 Radosław Krzymowski (MKS Sokoły) 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0
217 Kacper Worwa (MMKS Podhale) 8 1 1 0 12 0 0 0 0 0
218 Dominik Kasprzyk (UKS Zagłębie) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
219 Nikita Shatilov (MKS Cracovia) 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
220 Paweł Pluciński (GKS Stoczniowiec) 10 1 1 0 0 0 0 0 0 0
221 Szymon Gurzyński (KH Polonia) 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0
222 Mateusz Gościński (MOSM Tychy) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
223 Mateusz Gołębiewski (MKS Sokoły) 10 1 1 0 2 0 0 0 0 0
224 Marcin Biały (UKS Niedźwiadki) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
225 Adrian Zawalski (MOSM Tychy) 8 1 0 1 4 0 0 0 0 0
226 Dawid Kubiszewski (MUKS Naprzód) 4 1 0 1 2 0 0 0 0 0
227 Marcin Hornik (UKH Unia) 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0
228 Błażej Plewa (MMKS Podhale) 7 1 0 1 8 0 0 0 0 0
229 Radosław Kusideł (ŁKH Łódź) 7 1 0 1 16 0 0 0 0 0
230 Bartosz Zając (KH Polonia) 9 1 0 1 0 0 0 1 0 0
231 Patryk Danel (MMKS Podhale) 8 1 0 1 8 0 0 0 0 0
232 Igor Kowolik (MUKS Naprzód) 8 1 0 1 30 0 0 0 0 0
233 Arkadiusz Arbart (MKS Sokoły) 10 1 0 1 6 0 0 0 0 0
234 Marcel Hyla (UKS Zagłębie) 4 1 0 1 2 0 0 0 0 0
235 Alaksiej Maskaliou (ŁKH Łódź) 2 1 0 1 27 0 0 0 0 0
236 Adam Wytrykus (UKH Unia) 8 1 0 1 46 0 0 0 0 0
237 Benedykt Bieniek (MKS Cracovia) 10 1 0 1 0 0 0 0 0 0
238 Szymon Brzozowski (MKS Cracovia) 8 1 0 1 4 0 0 0 0 0
239 Jan Stępień (KH Polonia) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
240 Václav Říha (ŁKH Łódź) 5 1 0 1 31 0 0 0 0 0
241 Mateusz Koczera (UKS Niedźwiadki) 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0
242 Olaf Surma (MKS Cracovia) 10 1 0 1 2 0 0 0 0 0
243 Jan Biernat (UKH Unia) 7 1 0 1 2 0 0 0 0 0
244 Miłosz Noworyta (UKH Unia) 2 1 0 1 0 0 0 0 1 0
245 Michał Jaracz (MKS Cracovia) 6 1 0 1 0 0 0 1 0 0
246 Jakub Kapusta (MOSM Tychy) 9 1 0 1 4 0 0 0 1 0
247 Dawid Wróblewski (JKH GKS II) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Aleksander Noworyta (UKH Unia) 9 1 0 1 14 0 0 0 0 0
249 Dominik Rudek (UKH Unia) 6 1 0 1 2 0 0 0 0 0
250 Piotr Kot (UKH Unia) 8 1 0 1 31 0 0 0 0 0
251 Karol Baran (UKS Zagłębie) 4 1 0 1 2 0 0 0 0 0
252 Matyáš Frojda (JKH GKS II) 1 1 0 1 4 0 0 0 1 0
253 Kacper Zachradnik (MKS Cracovia) 2 1 0 1 12 0 0 0 0 0
254 Maciej Fojcik (JKH GKS II) 8 1 0 1 0 0 0 0 0 0
255 Szymon Niedlich (MKS Sokoły) 3 1 0 1 4 0 0 1 0 0
256 Nikita Kozłow (UKS Zagłębie) 9 1 0 1 2 0 0 0 0 0
257 Wiktor Zadęcki (UKS Zagłębie) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
258 Michał Kwak (UKH Unia) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
259 Kacper Kulpecki (MOSM Tychy) 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
260 Patryk Pachut (MOSM Tychy) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
261 Dawid Żółkiewicz (UKS Niedźwiadki) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
262 Wiktor Trzebiatowski (GKS Stoczniowiec) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
263 Damian Rabenda (UKS Zagłębie) 5 0 0 0 14 0 0 0 0 0
264 Marcin Sieczkowski (UKS Niedźwiadki) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
265 Mateusz Błotnicki (MKS Sokoły) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
266 Patryk Gosztyła (MKS Cracovia) 5 0 0 0 4 0 0 0 0 0
267 Paweł Pełzowski (ŁKH Łódź) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
268 Hubert Demkowicz (UKS Niedźwiadki) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Oskar Langner (MOSM Tychy) 4 0 0 0 8 0 0 0 0 0
270 Daniel Nykaza (MMKS Podhale) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
271 Daniel Szymik (KH Polonia) 9 0 0 0 14 0 0 0 0 0
272 Jakub Kurandy (UKH Unia) 7 0 0 0 4 0 0 0 0 0
273 Kacper Rabęda (UKH Unia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
274 Jakub Ziółkowski (KH Polonia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
275 Maksymilian Lewandowski (MKS Sokoły) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
276 Tadeusz Słowakiewicz (MMKS Podhale) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
277 Piotr Figas (MMKS Podhale) 7 0 0 0 2 0 0 0 0 0
278 Adrian Drustinac (ŁKH Łódź) 9 0 0 0 2 0 0 0 0 0
279 Dominik Lichota (UKH Unia) 8 0 0 0 39 0 0 0 0 0
280 Maksymilian Sanocz (UKS Niedźwiadki) 2 0 0 0 4 0 0 0 0 0
281 Oskar Krawczyk (KH Polonia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
282 Krzysztof Dudkiewicz (UKH Unia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
283 Bartosz Kosmęda (MUKS Naprzód) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
284 Adrian Chabior II (UKS Zagłębie) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
285 Sebastian Bar (SMS Toruń) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
286 Arkadiusz Kobyliński (ŁKH Łódź) 3 0 0 0 4 0 0 0 0 0
287 Adrian Orlik (KH Polonia) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
288 Wojciech Kozioł (MKS Cracovia) 8 0 0 0 2 0 0 0 0 0
289 Dawid Musioł (MKS Cracovia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
290 Wiktor Wenz (GKS Stoczniowiec) 9 0 0 0 2 0 0 0 0 0
291 Nikita Tietierin (UKS Zagłębie) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
292 Adam Kołodziej (UKS Zagłębie) 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
293 Kacper Opiłka (UKS Zagłębie) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
294 Wojciech Zając (JKH GKS II) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
295 Paweł Wybiral (KH Polonia) 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
296 Jan Kowalski (ŁKH Łódź) 5 0 0 0 4 0 0 0 0 0
297 Adrian Hanzel (MOSM Tychy) 6 0 0 0 6 0 0 0 0 0
298 Oskar Borowiak (JKH GKS II) 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
299 Wiktor Dziubanda (MOSM Tychy) 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
300 Jakub Nowotarski (UKH Unia) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
301 Gabriel Ostafiński (UKS Niedźwiadki) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
302 Danyło Boboszko (GKS Stoczniowiec) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
303 Antoni Matuszewski (ŁKH Łódź) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
304 Patryk Niemczyk (UKS Niedźwiadki) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
305 Mateusz Golik (MKS Sokoły) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
306 Paweł Banachewicz (MOSM Tychy) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
307 Adam Faska (KH Polonia) 10 0 0 0 2 0 0 0 0 0
308 Kacper Kapłon (MUKS Naprzód) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
309 Artur Ptaszkin (UKH Unia) 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0
310 Mikołaj Kociszewski (KH Polonia) 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
311 Kamil Wiwatowski (MKS Sokoły) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
312 Jan Sokół (MMKS Podhale) 8 0 0 0 2 0 0 0 0 0
313 Andrzej Stojek (UKS Zagłębie) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
314 Kamil Świerczewski (ŁKH Łódź) 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
315 Adrian Borowicz (ŁKH Łódź) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
316 Adam Kowalski (MKS Sokoły) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
317 Iwan Cyran (ŁKH Łódź) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
318 Łukasz Kamiński (MKS Cracovia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
319 Marcin Płachetka (JKH GKS II) 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0
320 Szymon Kiełbicki (MKS Cracovia) 10 0 0 0 2 0 0 0 0 0
321 Piotr Matuszewski (ŁKH Łódź) 9 0 0 0 6 0 0 0 0 0
322 Bartosz Stępień (KH Polonia) 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
323 Patryk Olszewski (ŁKH Łódź) 7 0 0 0 2 0 0 0 0 0
324 Gavin Brackman (UKS Niedźwiadki) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
325 Maksim Puzakow (UKS Zagłębie) 6 0 0 0 8 0 0 0 0 0
326 Szymon Wólczyński (SMS Toruń) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
327 Mateusz Malinowski II (MOSM Tychy) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
328 Tomasz Wcisło (KH Polonia) 8 0 0 0 4 0 0 0 0 0
329 Adam Laskowski (GKS Stoczniowiec) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
330 Jakub Darol (ŁKH Łódź) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
331 Konrad Tomaszewski (UKS Zagłębie) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
332 Mateusz Dworaźny (KH Polonia) 5 0 0 0 8 0 0 0 0 0
333 Mateusz Milewski (KH Polonia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
334 Maksim Buńko (JKH GKS II) 9 0 0 0 27 0 0 0 0 0
335 Bartłomiej Stępień (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
336 Karol Wąsiński (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
337 Wojciech Gorzycki (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
338 Maciej Gągol (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
339 Oskar Jaśkiewicz (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
340 Wojciech Koczy (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
341 Tomasz Iwanow (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
342 Patryk Krężołek (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
343 Michał Rybak (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
344 Kamil Paszek (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
345 Maksim Kondraszow (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
346 Maciej Bielec (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
347 Oskar Zamarlik (MMKS Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
348 Kamil Zalewski (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
349 Daniel Malczewski (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
350 Paweł Firszt (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
351 Przemysław Bagiński (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
352 Marcin Mazurczyk (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
353 Maksim Citok (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Beniamin Tabaka (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
355 Mikołaj Ongirski () 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
356 Anton Milinkiewicz (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
357 Julian Witkowski () 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
358 Maksim Hołowczanski (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
359 Tomasz Kozendra (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
360 Jan Kupka (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
361 Jakub Budziński (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
362 Mikołaj Kania (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
363 Bartosz Rawa (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
364 Karol Moś (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
365 Maciej Rutkowski (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
366 Tycjan Zieliński (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
367 Karol Zberek (SMS Toruń) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
368 Jakub Małecki (SMS Toruń) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
369 Kamil Kapustka (JKH GKS II) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
370 Bartłomiej Spyrka (JKH GKS II) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
371 Arkadiusz Karasiński (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
372 Marcel Oracz (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
373 Aleksander Łąpieś (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
374 Dominik Jonas (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

    Legenda
  • M - liczba rozegranych meczy
  • B - liczba zdobytych bramek
  • A - liczba asyst
  • PKT - ilość punktów
  • PIM - suma minut kar przeznanych w meczach
  • PPG - ilość strzelonych bramek w przewadze
  • SHG - ilość strzelonych bramek w osłabieniu
  • PPA - ilość asyst w przewadze
  • SHA - ilość asyst w osłabieniu
  • S - ilość strzałów oddanych na bramke
  • SO - ilość strzałów obronionych
  • BP - ilość bramek puszczonych
  • ŚSO - średnia ilość strzałów obronionych na mecz
  • ŚBP - średnia ilość bramek puszczonych na mecz
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V