II liga: 2 dzień turnieju finałowego o Mistrzostwo Polski
Zapraszamy do wglądu w statystyki z czterech dzisiejszych spotkań, rozgrywanych w ramach turnieju finałowego Mistrzostw Polski II ligi.
KH Dębica - KH Warsaw Capitals 5:6 (2:2, 3:2, 0:2)
1:0 Kalatski (03:19)
1:1 W. Komorski - Grzesik (10:49, 5/4)
1:2 Solon - W. Komorski (15:39)
2:2 Komarchev - Kopyściański, Burnat (18:50, 5/4)
3:2 Gorzynik - Kopyściański (28:15)
4:2 Kusiak - Burnat (30:00)
5:2 Kalatski - Barszcz, Kopyściański (33:06, 5/3)
5:3 Gorshkov - W. Komorski, Solon (36:02)
5:4 Jagieło - Gorshkov, Solon (38:40, 5/4)
5:5 Grzesik - Gorshkov (52:45, 5/4)
5:6 W. Komorski - Gorshkov (58:13, 5/4)
Sędziowali: Mirosław Cybuch (główny) – Adam Witek, Jakub Mołoń (liniowi).
Minuty karne: 12–16.
Strzały: 56-38.
Widzów: mecz rozgrywany bez udziału publiczności.
Dębica: Ciura - Krauze, Głuszak; Komarchev, Barszcz, Mirus - Gorzynik, Marcin Dybowski; Mi. Wiktor, Kopyściański, Kalatski - Ma. Wiktor, Szukała; Kusiak, Kloc, G. Dybowski - MarekDybowski, Burnat.
Trener: Arkadiusz Burnat
Capitals:Gutkowski - Jagieło, Grzesik; Kasprzak, Solon, Zakharchenko - Kuczbajski, K. Komorski; Gorshkov, Szot, W. Komorski - Cichocki, Popielarz; Kosobucki, Kozłowski, Mścisławski - Witkowski, Sokołowski; Nogalski, Chruśliński.
Trener: Paweł Popielarz
GKS Stoczniowiec Oliwa - KS Sigma Katowice 4:6 (1:2, 3:2, 0:2)
1:0 Shcherbakov - Kazimierczak (06:44)
1:1 Podsiedlik - Fonfara, Piper (13:34)
1:2 Podsiedlik - Kulik (16:01, 4/5)
1:3 Pacuła - Pyrskała, Słodczyk (21:57)
2:3 Shcherbakov (23:14)
2:4 Słodczyk - Pyrskała, Pacuła (24:20)
3:4 Kazimierczak - Murawski (25:52)
4:4 Murawski - Shcherbakov (32:03)
4:5 Podsiedlik - Kulik (40:38, 5/4)
4:6 Kulik (54:46, 4/5)
Sędziowali: Michał Baca (główny) – Jakub Śreniawski, Zachariasz Kadela (liniowi).
Minuty karne: 10–10.
Strzały: 26-61.
Widzów: mecz rozgrywany bez udziału publiczności.
Stoczniowiec: Tomczyk - Ruszkowski, Paruszewski; Mindak, Michałkiewicz, Shcherbakov - Zalewski, Dzięgiel; Piaszczyński, Szot, Kuklis - Munch, Murawski; Kazimierczak.
Trener: Michał Michałkiewicz
Katowice:Domogała - Krokosz, Kosakowski;Pacuła, Kopeć, Pyrskała - Wilk, Fonfara; Langner, Słodczyk, Krzysztofik - Piecuch, Piper; Podsiedlik, Kulik - Korusiewicz,Gawlas;Kaszuba.
Trenerzy: Marcin Piecuch, Grzegorz Gawlas
KH Gazda Team Nowy Targ - KH Dębica 10:6 (2:4, 4:2, 4:0)
1:0 Szumal - Kos (02:54, 5/4)
1:1 Barszcz - Kusiak, Krauze (04:04)
1:2 Barszcz - Burnat, Komarchev (06:28)
2:2 D. Olchawski - B. Olchawski (11:31)
2:3 Mi. Wiktor - Kalatski (11:51)
2:4 G. Dybowski - Kusiak (16:40, 5/4)
3:4 B. Olchawski (24:24)
3:5 Kalatski - Kopyściański (29:00)
4:5 Zych - Huzior (32:09)
5:5 Plewa - Jastrzębski, Kmiecik (33:03)
6:5 Garb - Huzior (37:35)
6:6 Komarchev - Krauze, Burnat (39:34)
7:6 Zych - D. Olchawski (41:28, 4/5)
8:6 Kos - Szumal (49:47)
9:6 D. Olchawski - Huzior (50:43)
10:6 D. Olchawski - Wielkiewicz (55:52)
Sędziowali: Mirosław Cybuch (główny) – Adam Witek, Jakub Mołoń (liniowi).
Minuty karne: 12–8.
Strzały: 59-32.
Widzów: mecz rozgrywany bez udziału publiczności.
Gazda:Słowakiewicz - Szumal, Plewa; Kos, Podlipni, Pajerski - Cecuła, Sięka; Kmiecik, Jastrzębski, Sulka - Zych, D. Olchawski, Wielkiewicz, B. Olchawski, Huzior - Garb.
Trener: Jacek Szopiński
Dębica:Ciura - Krauze, Głuszak; Komarchev, Barszcz, Mirus - Gorzynik, Marcin Dybowski; Mi. Wiktor, Kopyściański, Kalatski - Ma. Wiktor, Szukała; Kusiak, Kloc, G. Dybowski - MarekDybowski, Burnat.
Trener: Arkadiusz Burnat
Infinitas KH KTH Krynica - GKS Stoczniowiec Oliwa 13:1 (2:0, 6:0, 5:1)
1:0 D. Bulanda - T. Bulanda, Hraj (12:12)
2:0 Krztoń - Porosło (13:52)
3:0 Bryła - Myjak (27:19)
4:0 Gawlik - Porosło (27:54, 5/4)
5:0 Majoch - Kruczek (32:12)
6:0 D. Bulanda - T. Bulanda (33:37, 4/5)
7:0 Majoch - Bryła, Kruczek (37:23, 5/4)
8:0 T. Bulanda - Pach (39:59)
9:0 Pawlik - T. Bulanda (43:27)
9:1 Ruszkowski - Kuklis (44:49, 5/4)
10:1 Majoch - Krok, D. Bulanda (47:53)
11:1 Bryła - Pach (49:05)
12:1 Majoch - D. Bulanda (52:00, 5/4)
13:1 Bryła - Kruczek, Krok (58:04, 4/5)
Sędziowali: Tomasz Radzik (główny) – Nikifor Szczerba, Sławomir Strózik (liniowi).
Minuty karne: 14–24.
Strzały: 84-14.
Widzów: mecz rozgrywany bez udziału publiczności.
Krynica:Pyka - Hraj, Pach; T. Bulanda, Majoch, D. Bulanda - Daw. Kruczek, Myjak; Bryła, Kisielewski, Dar. Kruczek - Krok, Porosło; Gawlik, Krztoń, Gosztyła - Bryniarski, Pawlik; Majchrzak.
Trenerzy: Dawid Bulanda, Katarzyna Zygmunt
Stoczniowiec:Tomczyk - Ruszkowski, Paruszewski; Mindak, Michałkiewicz, Shcherbakov - Zalewski, Dzięgiel; Piaszczyński, Szot, Kuklis - Munch, Murawski; Kazimierczak.
Trener: Michał Michałkiewicz
Komentarze