Powołania do kadry U18
24 marca rozpoczyna się zgrupowanie reprezentacji Polski juniorów U18, którzy przygotowują się do MŚ U18 Dywizji IB w węgierskim Szekesfehervar (13-20.04 br.).
Harmonogram przygotowań
24.03 - Zbiórka zawodników w Sosnowcu
24-28.03 - Zgrupowanie szkoleniowe w Krynicy Zdroju
29.03 - Mecz Polska U18 – HK Poprad (Krynica Zdrój)
30.03 - Mecz Polska U18 – HK Poprad (Krynica Zdrój)
31.03–07.04 - Zgrupowanie szkoleniowe w Sosnowcu
07.04 – Mecz kontrolny: HC Dukla Jihlava – Polska U18 (Jihlava)
09-10.04 - Mecze międzypaństwowe: Austria U18 – Polska U18 (Wiedeń)
13-20.04 – MŚ Juniorów U 18 Dywizji I grupa B, Szekesfehervar/Węgry
21.04 - powrót do kraju
Na zgrupowanie zostali powołani następujący zawodnicy:
Bramkarze:
1. Studziński Mateusz - MKS SOKOŁY Toruń, SMS
2. Czernik Michał - UKS SIELEC Sosnowiec, SMS
3. Hućko Bartosz - CIARKO PBS BANK KH
4. Frąk Paweł - TMH POLONIA Bytom
Obrońcy:
5. Jaśkiewicz Oskar - MMKS PODHALE Nowy Targ
6. Nowotarski Jakub - UKH UNIA Oświęcim
7. Wsół Patryk - MMKS PODHALE Nowy Targ, SMS
8. Musioł Dawid - MUKS NAPRZÓD Janów, SMS
9. Horzelski Marcin - UKS SIELEC Sosnowiec, SMS
10. Chorążyczewski Kordian - JKH GKS Jastrzębie, SMS
11. Jaworski Adrian - Krefelder EV 1981
12. Korzestański Łukasz - Wings Hockey Club Arlanda
13. Falkenhagen Kamil - TMH POLONIA Bytom, SMS
14. Radzieńciak Grzegorz - HC Ocelarzi Trzyniec
Napastnicy:
15. Matusik Patryk - JKH GKS Jastrzębie, SMS
16. Krzemień Łukasz - TMH POLONIA Bytom, SMS
17. Kuraś Denis - MMKS PODHALE Nowy Targ, SMS
18. Gościński Mateusz - MKS SOKOŁY Toruń, SMS
19. Koczy Wojciech - UKH UNIA Oświęcim, SMS
20. Skrodziuk Szymon - MUKS NAPRZÓD Janów, SMS
21. Naparło Piotr - CIARKO PBS BANK KH Sanok
22. Łyszczarczyk Alan - PIRATI Chomutov
23. Sikora Kamil - HC Ocelarzi Trzyniec
24. Rajski Adam - MUKS NAPRZÓD Janów
25. Wróbel Kamil - AZ Havirzov
26. Jaworski Jakub - MKS SOKOŁY Toruń, SMS
27. Sap Jarosław - AZ Havirzov
28. Sztwiertnia Eryk - HC Ocelarzi Trzyniec
29. Dutkiewicz Krzysztof - UKH UNIA Oświęcim, SMS
Zawodnicy rezerwowi:
1. Żywiołek Marcin - MUKS NAPRZÓD Janów
2. Skokan Tomasz - HK Poprad
3. Szołtys Hieronim - MUKS NAPRZÓD Janów
4. Gorzycki Wojciech - MUKS ORLIK Opole
5. Siuty Łukasz - MMKS PODHALE Nowy Targ
Kierownictwo:
1. Parfionow Andriej - Trener
2. Morawiecki Jarosław - Trener
3. Batkiewicz Marek - Trener bramkarzy
4. Twardy Rafał - Kierownik
5. Hachuła Łucjan - Masażysta
Komentarze