Hokej.net Logo

Wyświetleń: 1964

U18: Ostatni etap selekcji (WIDEO)

2017-02-08 14:10:57

– To nasz ostatni etap selekcji przed kwietniowymi mistrzostwami świata w Bledzie – mówi Jarosław Morawiecki, selekcjoner naszej kadry U18, która jutro w Sanoku rozpoczyna zmagania w Turnieju Czterech Narodów.




W dniach 9-11 lutego w Arenie Sanok, pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka Tadeusza Pióro, zagrają reprezentacje: Austrii U19, Węgier U18, czeskich Moraw U18 oraz Polski (U18). W naszej kadrze, w porównaniu do wstępnych powołań, brakuje tylko obrońcy Szymona Racieńczaka (choroba), ale w jego miejsce został powołany Daniel Malczewski z listy rezerwowej.

– Wynik będzie ważny, bo gen zwycięstwa jest potrzebny, ale turniej w Sanoku to dla mnie jeden z ostatnich etapów selekcji kadry przed mistrzostwami świata 1B. Jako beniaminek będziemy się tam chcieli przede wszystkim utrzymać – dodaje Morawiecki.

Terminarz Turnieju Czterech Narodów:

9.02.2017 (czwartek)

godz. 16.00: Węgry U18 – Morawa/Czechy U18

godz. 19.00: Polska U18 – Austria U19

10.02.2017 (piątek)

godz. 16.00: Austria U19 – Morawa/Czechy U18

godz. 19.00 – Polska U18 – Węgry U18

11.02.2017 (sobota)

godz. 11.00: Węgry U18 – Austria U19

godz. 14.00: Polska U18 – Morawa/Czechy U18

Wstęp na wszystkie mecze TCN w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku przy ul. Królowej Bony 4 jest wolny.

turniej_4_narodow_plakat

Kadra Polski na zgrupowaniu w Sanoku:

BRAMKARZE:

Paweł Bizub (MMKS PODHALE Nowy Targ)

Sebastian Lipiński (MMKS PODHALE Nowy Targ)

Oskar Prokop (UKS Zagłębie Sosnowiec)

OBROŃCY:

Olaf Bizacki (MOSM Tychy)

Kacper Kamieniecki (MMKS PODHALE Nowy Targ)

Kamil Klocek (HC OCELARZI Trzyniec/Czechy)

Adrian Duszak (UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec)

Szymon Niedlich (Rødovre SIK/Dania)

Daniel Malczewski (UKS ZAGŁEBIE Sosnowiec)

Miłosz Noworyta (UKH UNIA Oświęcim)

Jan Szewczyk (MMKS PODHALE Nowy Targ)

Patryk Wysocki (HK Brest/Białoruś)

Oskar Zamarlik (MMKS PODHALE Nowy Targ)

NAPASTNICY:

Erest Bochnak (HC Vitkowice U18/Czechy)

Sebastian Brynkus (MMKS PODHALE Nowy Targ)

Piotr Ciechanowski (Herning IK/Dania)

Oskar Hadowski (UKH Dębica)

Patryk Jóźwik (TMH POLONIA Bytom)

Łukasz Kamiński (MMKS PODHALE Nowy Targ)

Adam Kiedewicz (Kölner EC U19/Niemcy)

Szymon Mularczyk (TMH POLONIA Bytom)

Paweł Obłoński (Borlänge HF/Szwecja)

Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie)

Adrian Słowakiewicz (HK SKP Poprad/Słowacja)

Jan Sołtys (JKH GKS Jastrzębie)

Damian Tyczyński (HK Spiska Nova Ves/Słowacja)

Kamil Wałęga (JKH GKS Jastrzębie)

Jakub Worwa (MMKS PODHALE Nowy Targ)

Paweł Zygmunt (KTH KM Krynica)




Powrót

Komentarze:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

Zobacz również:

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X
';