U18: Zgrupowanie kadry w Sosnowcu
Zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 18 rozpocznie się w poniedziałek, 5 listopada. Trenerzy Tomasz Demkowicz i Ireneusz Jarosz powołali dwudziestu ośmiu zawodników. Po krótkiej konsultacji rozegra w Sosnowcu dwumecz z Austrią U18 (9-10.11 br.).
Główną imprezą dla reprezentacji U18 w sezonie 2012/13 będą MŚ U18 Dywizji IB, które odbędą się na Stadionie Zimowym w Tychach, w dniach 14-20 kwietnia 2013 r.
POWOŁANI:
BRAMKARZE:
1. Manista Bartłomiej - UKH Unia Oświęcim
2. Kieler Michał - ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. (SMS)
3. Kapica Błażej - MMKS PODHALE Nowy Targ
OBROŃCY:
4. Tumulik Albert - UKH Unia Oświęcim
5. Nowotarski Jakub - UKH Unia Oświęcim
6. Dębowski Przemysław - MMKS PODHALE Nowy Targ
7. Dolny Kamil - CIARKO PBS BANK KH Sanok
8. Gazda Remigiusz - MKS SOKOŁY Toruń
9. Olearczyk Kamil - CIARKO PBS BANK KH Sanok
10. Horzelski Marcin - ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. (SMS)
11. Naparło Piotr - CIARKO PBS BANK KH Sanok
12. Krawczyk Oskar - ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. (SMS)
13. Sulka Damian - MMKS PODHALE Nowy Targ
NAPASTNICY:
14. Kmiecik Maciej - MMKS PODHALE Nowy Targ
15. Michalski Przemysław - MMKS PODHALE Nowy Targ
16. Wronka Patryk - MMKS PODHALE Nowy Targ
17. Budzowski Artur - CIARKO PBS BANK KH Sanok
18. Malicki Patryk - UKH Unia Oświęcim
19. Bryłka Bartosz - UKS MOSM Bytom (SMS)
20. Sawicki Radosław - CIARKO PBS BANK KH Sanok
21. Świerski Kamil - CIARKO PBS BANK KH Sanok
22. Bielec Maciej - CIARKO PBS BANK KH Sanok
23. Fraszko Bartosz - MKS SOKOŁY Toruń
24. Wąsiński Karol - HUKS LEGIA Warszawa
25. Matusik Patryk - JKH GKS Jastrzębie (SMS)
26. Kisielewski Karol - CIARKO PBS BANK KH Sanok
27. Krzemień Łukasz - UKS MOSM Bytom (SMS)
28. Mielniczek Przemysław - CIARKO PBS BANK KH Sanok (SMS)
REZERWA:
1. Ćwikła Konrad - CIARKO PBS BANK KH Sanok
2. Kafel Mateusz - ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. (SMS)
3. Falkenhagen Kamil - UKS MOSM Bytom (SMS)
4. Mól Jan - UKH Unia Oświęcim
5. Nahunko Dominik - ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
6. Czernik Michał - ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. (SMS)
KIEROWNICTWO:
1.Demkowicz Tomasz - Trener
2.Jarosz Ireneusz - Trener
3.Twardy Rafał - Kierownik
4.Hachuła Łucjan - Masażysta
Komentarze