U18: Kadra na Turniej Trzech Narodów w Budapeszcie
Trenerzy Jarosław Morawiecki i Arkadiusz Burnat powołali 28 zawodników na trwającą od 14 grudnia konsultację szkoleniową w Ostrawie-Porubie oraz na Turniej Trzech Narodów w Budapeszcie (27-30 grudnia).
14-19 grudnia: Zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U18 w Ostrawie-Porubie.
16 grudnia: Mecz kontrolny, HC Torax Poruba U18 - Kadra PZHL U18.
17 grudnia: Mecz kontrolny, Reprezentacja Moraw U18 - Kadra PZHL U18.
26 grudnia: Zbiórka zawodników Kadry Narodowej Juniorów U18 w Sosnowcu.
27-30 grudnia: Turniej Trzech Narodów w Budapeszcie/Węgry.
28 grudnia: mecz międzypaństwowy, Polska U18 - Węgry (White) U18
29 grudnia: mecz międzypaństwowy, Ukraina U18 - Polska U18
29 grudnia: mecz międzypaństwowy, Węgry (Red) U18 - Polska U18
30 grudnia: mecz międzypaństwowy, o I/III miejsce w Turnieju Trzech Narodów.
Na zgrupowanie powołani zostali:
Bramkarze:
Kamil Lewartowski - MOSM Tychy
Oskar Prokop - UKS Zagłębie Sosnowiec
Jakub Zawalski - MOSM Tychy
Obrońcy:
Maksymilian Bednarz - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok
Olaf Bizacki - MOSM Tychy
Kacper Kamieniecki - MMKS Podhale Nowy Targ
Marcin Kawka - TMH Polonia Bytom
Kamil Klocek -HC Oceláři Trzyniec/Czechy
Gilbert Leśniak - GKS Stoczniowiec Gdańsk
Grzegorz Radzieńciak -HC Oceláři Trzyniec/Czechy
Patryk Wysocki - HK Brześć/Białoruś
Mateusz Zieliński - MKS Sokoły Toruń
Napastnicy:
Michał Bernacki - UKS Zagłębie Sosnowiec
Ernest Bochnak - HC Poruba Ostrawa/Czechy
Piotr Ciechanowski - ES Weiswasser U19/Niemcy
Marcin Jóźwiak - MKS Sokoły Toruń
Patryk Krężołek - KTH KM Krynica
Tymoteusz Lewy - Silkeborg U20/Dania
Bartosz Olchawski - MMKS Podhale Nowy Targ
Bartosz Pajestka - MUKS Naprzód Janów
Dominik Paś - JKH GKS Jastrzębie
Patryk Pelaczyk - JKH GKS Jastrzębie
Rafał Podlipni - MMKS Podhale Nowy Targ
Oskar Rzekanowski - AZ Hawierzów/Czechy
Maciej Rybak - GKS Stoczniowiec Gdańsk
Michał Rybak - GKS Stoczniowiec Gdańsk
Adrian Słowakiewicz - HK SKP Poprad/Słowacja
Paweł Zygmunt - KTH KM Krynica
Zawodnicy rezerwowi:
Dominik Jarosz - JKH GKS Jastrzębie
Bartłomiej Jeziorski - GKS Tychy
Jakub Michałowski - JKH GKS Jastrzębie
Tomasz Skokan - UKH Niedźwiadki MOSiR Sanok
Kierownictwo:
Jarosław Morawiecki - Trener
Arkadiusz Burnat - Asystent trenera
Marek Batkiewicz - Trener bramkarzy
Rafał Twardy - Kierownik reprezentacji
Jerzy Pawłowski - Kierownik reprezentacji
Łucjan Hachuła - Masażysta reprezentacji
Komentarze