Powołania Kadry U18 na Turniej Czterech Narodów w Poznaniu
Trenerzy Jarosław Morawiecki i Arkadiusz Burnat powołali 28 zawodników na zgrupowanie reprezentacji Polski U18 na konsultację szkoleniową oraz Turniej Czterech Narodów w Poznaniu (11-13 luty 2016).
8 lutego 2016 - Zbiórka zawodników Kadry Narodowej Juniorów U18 w Sosnowcu.
8 lutego 2016 - Wyjazd do poznania
8-10 lutego 2016 - Konsultacja szkoleniowca Kadry Narodowej Juniorów U18 w Poznaniu.
11 - 13 lutego 2016 - Turniej Czterech Narodów w Poznaniu.
11 lutego 2016 - mecz między państwowy: Polska U18 - Węgry U18 (Poznań)
12 lutego 2016 - mecz między państwowy: Polska U18 - Ukraina U18 (Poznań)
13 lutego 2016 - mecz między państwowy: Polska U18 - Austria U18 (Poznań)
13 lutego 2016 - Powrót do Sosnowca.
Na zgrupowanie zostali powołani:
1. Kamil Lewartowski - MOSM Tychy
2. Oskar Prokop - UKS Zagłębie Sosnowiec
3. Jakub Zawalski - MOSM Tychy
4. Maksymilian Bednarz - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok
5. Olaf Bizacki - MOSM Tychy
6. Patryk Gosztyła - HK Spisska Nova Ves/Słowacja
7. Marcin Jóźwiak - MKS Sokoły Toruń
8. Marcin Kawka - TMH Polonia Bytom
9. Kamil Klocek - HC Ocelarzi Trzyniec/Czechy
10. Jakub Michałowski - JKH GKS Jastrzębie
11. Grzegorz Radzieńciak - HC Ocelarzi Trzyniec/Czechy
12. Patryk Wysocki - HK Brześć/Białoruś
13. Mateusz Zieliński - MKS Sokoły Toruń
14. Michał Bernacki - UKS Zagłębie Sosnowiec
15. Ernest Bochnak - HC Poruba Ostrava/Czechy
16. Piotr Ciechanowski - ES Weiswasser U19/Niemcy
17. Dominik Jarosz - JKH GKS Jastrzębie
18. Bartłomiej Jeziorski - GKS Tychy
19. Patryk Krężołek - KTH KM Krynica
20. Paweł Obłoński - IFK Ore U18/Szwecja
21. Bartosz Pajestka - MUKS Naprzód Janów
22. Dominik Paś - JKH GKS Jastrzębie
23. Patryk Pelaczyk - JKH GKS Jastrzębie
24. Rafał Podlipni - MMKS Podhale Nowy Targ
25. Oskar Rzekanowski - AZHavirov/Czechy
26. Maciej Rybak - GKS Stoczniowiec Gdańsk
27. Michał Rybak - GKS Stoczniowiec Gdańsk
28. Paweł Zygmunt - KTH KM Krynica
Zawodnicy rezerwowi:
1. Patryk Jóźwik - MUKS Naprzód Janów
2. Kacper Kamieniecki - MMKS Podhale Nowy Targ
3. Szymon Mularczyk - TMH Polonia Bytom
4. Gilbert Leśniak - GKS Stoczniowiec Gdańsk
5. Bartosz Ochlawski - MMKS Podhale Nowy Targ
6. Adrian Słowakiewicz - HK SKP Poprad/Słowacja
Sztab szkoleniowy:
1. Jarosław Morawiecki - trener
2. Arkadiusz Burnat - asystent trenera
3. Marek Batkiewicz - trener bramkarzy
4. Andrzej Pasiut - kierownik/serwisant
5. Łucjan Hachuła - masażysta
Komentarze