Hokej.net Logo

Reprezentacja Polski w hokeju na lodzie: Skład



Kadra Polski na towarzyskie mecze z Wielką Brytanią (14-15.04.2017)

Bramkarze: Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Kamil Kosowski (GKS Tychy), Przemysław Odrobny (Milton Keynes Lightning).

Obrońcy: Mateusz Bryk, Bartosz Ciura,  Bartłomiej Pociecha (wszyscy GKS Tychy), Maciej Kruczek, Mateusz Rompkowski, Patryk Wajda (wszyscy Comarch Cracovia), Damian Tomasik, Oskar Jaśkiewicz (obaj TatrySki Podhale Nowy Targ), Jakub Wanacki. (Tempish Polonia Bytom).

Napastnicy: Kasper Bryniczka, Krzysztof Zapała (obaj TatrySki Podhale Nowy Targ), Kacper Guzik (PGE Orlik Opole), Radosław Galant, Bartłomiej Jeziorski, Marcin Kolusz (wszyscy GKS Tychy), Krystian Dziubiński, Damian Kapica, Maciej Urbanowicz (wszyscy Comarch Cracovia), Aron Chmielewski (HC Oceláři Trzyniec / HC Frydek Mistek), Alan Łyszczarczyk (Sudbury Wolves), Tomasz Malasiński (Swindon Wildcats), Grzegorz Pasiut (Nioman Grodno), Patryk Wronka (Orli Znojmo) Mikołaj Łopuski (Milton Keynes Ligtning).



Reprezentacja Polski na kwalifikacje w Mińsku do Igrzysk Olimpijskich
 (31.08.2016)



Bramkarze:
Kamil Kosowski (GKS Tychy), Przemysław Odrobny (Milton Keynes Lightning, Wielka Brytania), Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia).

Obrońcy:
Adam Borzęcki (Bietigheim Steelers, Niemcy), Paweł Dronia (Löwen Frankfurt, Niemcy), Mateusz Bryk, Bartosz Ciura, Bartłomiej Pociecha (wszyscy GKS Tychy), Bartłomiej Bychawski (Orlik Opole), Mateusz Rompkowski, Patryk Wajda (obaj Comarch Cracovia).

Napastnicy:
Aron Chmielewski (HC Oceláři Trzyniec, Czechy), Mikołaj Łopuski (Milton Keynes Lightning, Wielka Brytania), Tomasz Malasiński (Swindon Wildcats, Wielka Brytania), Grzegorz Pasiut (Nioman Grodno, Białoruś), Patryk Wronka (Orli Znojmo, Czechy), Mateusz Bepierszcz, Kamil Kalinowski, Marcin Kolusz (GKS Tychy), Michael Cichy (Orlik Opole), Krystian Dziubiński, Maciej Urbanowicz (Comarch Cracovia), Krzysztof Zapała (Podhale Nowy Targ).



Zgrupowanie przed Mistrzostwami Świata IA w Katowicach (20.04.2016)


Bramkarze:

Przemysław Odrobny (HC Morzine-Avoriaz), Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Kamil Kosowski (GKS Tychy)

Obrońcy:

Mateusz Bryk, Bartosz Ciura, Michał Kotlorz, Bartłomiej Pociecha (wszyscy GKS Tychy), Maciej Kruczek, Patryk Wajda (Comarch Cracovia), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie), Bartłomiej Bychawski (Orlik Opole), Paweł Dronia (Fischtown Pinguins), Adam Borzęcki (Bietigheim Steelers, DEL2).

Napastnicy:

Adam Bagiński, Mateusz Bepierszcz, Radosław Galant, Marcin Kolusz, Mikołaj Łopuski, Jakub Witecki (GKS Tychy), Krystian Dziubiński, Kacper Guzik, Grzegorz Pasiut, Maciej Urbanowicz (Comarch Cracovia), Patryk Wronka, Krzysztof Zapała (TatrySki Podhale Nowy Targ), Aron Chmielewski (HC Oceláři Trzyniec) Tomasz Malasiński (Swindon Wildcats), Alan Łyszczarczyk (Sudbury Wolves).




(Fot. pzhl.tv)

Skład reprezentacji Polski na zgrupowanie w Katowicach (Styczeń 2016, Budapeszt):

Bramkarze:

Kamil Kosowski (GKS Tychy), Przemysław Odrobny ((Pingouins de Morzine-Avoriaz-Les Gets/Francja), Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia).

Obrońcy: 

Paweł Dronia (Fischtown Pinguins/DEL2), Maciej Kruczek, Mateusz Rompkowski, Patryk Wajda (wszyscy Comarch Cracovia), Mateusz Bryk, Michał Kotlorz, Bartłomiej Pociecha (wszyscy GKS Tychy).

Napastnicy:

Aron Chmielewski (HC Oceláři Trzyniec/Czechy), Tomasz Malasiński (SwindonWildcats), Adam Bagiński, Mateusz Bepierszcz, Radosław Galant, Marcin Kolusz, Mikołaj Łopuski (GKS Tychy), Krystian Dziubiński, Kacper Guzik, Grzegorz Pasiut, Maciej Urbanowicz (Comarch Cracovia), Patryk Wronka, Krzysztof Zapała (TatrySki Podhale Nowy Targ).




(Fot. pzhl.tv)

Skład reprezentacji Polski na mecze EIHC przeciwko Włochom (Grudzień 2015, Katowice):

Radziszewski, Odrobny – Sulka, Rompkowski; Wronka, Zapała, Malasiński – Górny, Wanacki; Chmielewski, Pasiut, Kapica – Bychawski, Wajda; Danton, Dziubiński, Urbanowicz – Kruczek, Dąbkowski; Strzyżowski, Cichy, Guzik.





Polska Listopad 2014 (Fot. pzhl.tv)

Kadra Polski na towarzyskie mecze z Włochami (20-21.12.2014):

Bramkarze: Przemysław Odrobny (JKH GKS Jastrzębie), Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Ondřej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ).

Obrońcy: Rafał Dutka (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michał Kotlorz, Bartłomiej Pociecha i Jakub Wanacki (wszyscy GKS Tychy), Maciej Kruczek, Patryk Noworyta (obaj Comarch Cracovia), Mateusz Bryk, Kamil Górny i Mateusz Rompkowski (wszyscy JKH GKS Jastrzębie).

Napastnicy: Mateusz Bepierszcz, Kamil Kalinowski (obaj Unia Oświęcim), Krystian Dziubiński, Damian Kapica (obaj MMKS Podhale), Radosław Galant, Kacper Guzik, Marcin Kolusz i Dawid Majoch (wszyscy GKS Tychy), Sebastian Kowalówka i Grzegorz Pasiut (obaj Cracovia), Marek Strzyżowski (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie).



POLSKA na MŚ dywizji IB Wilno 2014:



Bramkarze:

1. Kosowski Kamil (Cardiff Devils, A-SMS)

2. Odrobny Przemysław (JKH GKS Jastrzębie)

 

Obrońcy:

3. Dronia Paweł (Schwenninger Wild Wings, A-SMS)

4. Wajda Patryk (COMARCH Cracovia, A-SMS) 

5. Dąbkowski Bartosz (COMARCH Cracovia, A-SMS) 

6. Dutka Rafał (CIARKO PBS BANK KH Sanok)

7. Kotlorz Michał (GKS Tychy, A-SMS)

8. Pociecha Bartłomiej (CIARKO PBS BANK KH Sanok, A-SMS)

9. Wanacki Jakub (GKS Tychy, A-SMS)

10. Rompkowski Mateusz (JKH GKS Jastrzębie, A-SMS)

 

Napastnicy:

11. Kowalówka Sebastian (COMARCH Cracovia, A–SMS) 

12. Chmielewski Aron (COMARCH Cracovia) 

13. Dziubiński Krystian (MMKS PODHALE Nowy Targ) 

14. Kolusz Marcin (GKS Tychy)

15. Zapała Krzysztof (CIARKO PBS BANK KH Sanok) 

16. Malasiński Tomasz (GKS Tychy, A–SMS)

17. Laszkiewicz Leszek (JKH GKS Jastrzębie, A–SMS) 

18. Pasiut Grzegorz (JKH GKS Jastrzębie, A–SMS)

19. Łopuski Mikołaj (GKS Tychy, A-SMS) 

20. Strzyżowski Marek (CIARKO PBS BANK KH Sanok, A-SMS)

21. Bagiński Adam (GKS Tychy, A–SMS) 

22. Witecki Jakub (GKS Tychy, A–SMS) 




POLSKA n
MŚ Dywizji IB Donieck 2013:

BRAMKARZE:
Kamil Kosowski (JKH GKS Jastrzębie, A-SMS, 16/0), Przemysław Odrobny (Ciarko PBS Bank KH Sanok, 38/0).

OBROŃCY:
Paweł Dronia (Ciarko PBS Bank KH Sanok, A-SMS, 57/5), Michał Kotlorz (GKS Tychy, A-SMS, 34/1), Mateusz  Rompkowski (JKH GKS  Jastrzębie, A-SMS, 84/5), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie, 0/0), Rafał Dutka (GKS  Tychy, 44/6), Jerzy Gabryś (Aksam Unia Oświęcim, A-SMS, 47/3), Patryk Wajda (Ciarko PBS Bank KH Sanok, A-SMS, 49-2), Mateusz  Bryk (JKH GKS  Jastrzębie, 9/1).

NAPASTNICY:
Marcin Kolusz (Ciarko PBS Bank KH Sanok, 92/23), Krzysztof Zapała (Ciarko PBS Bank KH Sanok, 60/18), Tomasz Malasiński (Ciarko PBS Bank KH Sanok, A-SMS, 63/15), Krystian Dziubiński (Ciarko PBS Bank KH Sanok, 53/11), Leszek Laszkiewicz (Comarch Cracovia, A-SMS, 192/79), Adam Bagiński (GKS Tychy, A-SMS, 112/17), Jakub Witecki (GKS Tychy, A-SMS, 30/6), Sebastian Kowalówka (Comarch Cracovia, A-SMS, 36/6), Marek Strzyżowski (Ciarko PBS Bank KH Sanok, A-SMS, 6/2), Radosław Galant (GKS Tychy, A-SMS, 10/0), Grzegorz Pasiut (GKS Tychy, A-SMS, 68/17), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie, A-SMS).
                                                                           
KIEROWNICTWO:
Wiaczesław Bykow - Trener-konsultant                           
Igor Zacharkin - Trener
Jacek Płachta - Asystent trenera
Kirył Korenkow - Trener bramkarzy
Andrzej Zabawa - Kierownik
Krzysztof Ritszel - Masażysta
Krzysztof Kozdronkiewicz - Masażysta

Team leaderem polskiej ekipy na MŚ Dywizji IB będzie Mariusz Czerkawski.


 
Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X