3
14-27
5

SHOUTNEWS

2015-08-04 13:46 O 17:30 Comarch Cracovia rozpocznie wyjazdowy sparing z HK Nitra. Zachęcamy do śledzenia relacji live z tego meczu - KLIKNIJ.

2015-08-04 13:46 Sparing pomiędzy JKH GKS Jastrzębie-Zdrój i MsHK Żylina został odwołany. Wina ma leżeć po stronie klubu z Żyliny.

2015-08-03 20:59 Były zawodnik HC GKS Katowice, Amerykanin Jared Brown powraca do Europy i będzie występować we francuskim klubie z Dijon.

2015-08-03 19:45 Napastnik Maksym Kwitczenko ogłosił, że czuje się Rosjaninem i nie wystąpi już w reprezentacji Ukrainy. Nowym trenerem zespołu Biłyj Bars Biała Cerkiew został Kostiantyn Bucenko (ojciec występującego do niedawna w Polonii Bytomiu, Mykyty).

2015-08-01 12:56 Miroslav Ďurák, który w sezonie 2013/2014 rozegrał 14 spotkań w barwach GKS-u Tychy, podpisał roczny kontrakt z HK 36 Skalica.

Nowy klub znalazł także występujący w Unii Oświęcim Martin Filo. 26-letni napastnik podpisał kontrakt z ŠHK 37 Pieszczany.

2015-08-01 12:47 Jakub Klepiš, mający na swoim koncie blisko 300 spotkań w lidze KHL, zostaje w drużynie HC Oceláři Trzyniec, z którą w zeszłym sezonie dotarł do finału play-off czeskiej ekstraligi.

2015-08-01 12:07 Ray Shero, generalny menedżer New Jersey Devils ogłosił, że wykupi kontrakt litewskiego napastnika Dainiusa Zubrusa.

2015-07-30 20:14 Drugie zwycięstwo w meczach sparingowych odnieśli hokeiści GKS-u Tychy. Podopieczni Jiříego Šejby pokonali dziś JKH GKS Jastrzębie 2:1. Bramki dla tyszan zdobyli Jarosław Rzeszutko (40. minuta) i Łukasz Sokół (48.). Dla jastrzębian trafił Richard Bordowski (49.)

2015-07-30 19:16 Po czterdziestu minutach GKS Tychy prowadzi z JKH GKS Jastrzębie 1:0. Jedyną bramkę na 33 sekundy przed końcem drugiej tercji zdobył Jarosław Rzeszutko.

2015-07-30 18:34 Po pierwszej tercji GKS Tychy remisuje bezbramkowo z JKH GKS Jastrzębie. Trener JKH GKS Jastrzębie Robert Kalaber przygląda się sześciu testowanym zawodnikom.

2015-07-29 12:55 Młodszy brat Anžego Kopitara, Gašper w sezonie 2015/2016 będzie występował w drużynie Manchesteru Monarchs (ECHL), czyli farmerskim zespole Los Angeles Kings.

2015-07-29 12:26 Słowacki defensor Martin Žitňanský, który w poprzednim sezonie zaliczył 26 występów w drużynie HC GKS-u Katowice (2 bramki, 4 asysty), podpisał roczny kontrakt z ŠHK 37 Pieszczany.

W tej ekipie będzie występował także doświadczony słowacki napastnik Josef Balej, który ma w swoim hokejowym CV grę w ekstralidze czeskiej, szwajcarskiej, a nawet 18 spotkań w NHL.

2015-07-28 18:57 W drugim meczu sparingowym GKS Tychy pokonał Szachcior Soligorsk 3:2 po dwóch golach Patryka Koguta (14. i 60.) i jednym Michała Kotlorza (31.)

2015-07-28 18:11 Po czterdziestu minutach gry GKS Tychy prowadzi z Szachciorem Soligorsk już 2:1. Gole dla ekipy mistrza Polski zdobyli Patryk Kogut (14. minuta) i Michał Kotlorz (31.).

2015-07-28 17:26 GKS Tychy prowadzi po pierwszej tercji z Szachciorem Soligorsk 1:0. Bramkę dla trójkolorowych w 14. minucie zdobył Patryk Kogut.

2015-07-27 20:17 Hokeiści GKS Tychy przegrali z Szachciorem Soligorsk 2:8. Bramki dla gospodarzy zdobyli Kotlorz i Kartoszkin.

2015-07-27 19:13 Po czterdziestu minutach gry GKS Tychy przegrywa z Szachciorem Soligorsk już 1:5.

2015-07-27 18:28 Po pierwszej tercji GKS Tychy przegrywa z Szachciorem Soligorsk 1:2. Bramkę dla ekipy mistrza Polski w szóstej minucie zdobył Michał Kotlorz.

2015-07-24 16:12 Działacze Orlika Opole chcą przesunąć godzinę rozgrywania niedzielnych spotkań. Dotychczas mecze rozpoczynały się o godzinie 18:30, ale kibice wyszli z postulatem, by odbywały się one wcześniej np. o godzinie 17:00.

2015-07-24 14:00 Kjell G. Lindqvist, nowy trener Ferencváros Budapeszt TC, ogłosił na twitterze, że nowym obrońcą jego drużyny został Niko Suoraniemi. 31-letni Fin w poprzednim sezonie zaliczył pięć spotkań w barwach Orlika Opole. Później przeniósł się do brytyjskiej ekstraligi Fife Flyers. W 34 meczach zdobył 2 bramki i zanotował 15 asyst.

JerSan: oby... bo narazie to mozemy z Katowicami pograc
Igor781: Puurula mam nadzieje wypadnie lepiej niz turysta z Kanady ktory ostatnio byl w Sanoku
JerSan: ciekawe czy gdzies zakotwiczy czy caly rok spedzi na plazy?
Igor781: Oby ten przyjechal przygotowamy a nie na wakacje
JerSan: tamten nie dosc ze byl calkowicie nie przygotowany to im dalej w sezon to bronil bardziej olewatorsko
Igor781: Bo nie mial zadnej konkurencji
Igor781: Ten w sumiebtez nie ma ,Pozostaje miec nadzieje ze bedzie bronil nie gorzej niz we wczesniejszych druzynach.Moim zdaniem dobrze ze wymienia Sanok wszystkich obcych.
JerSan: mi szkoda Endala i Cichego, dziwne ze czolowe kluby nie chcialy Endala u siebie
TyskiKibic: a jak sie pręż ntuje ten Puurula?
TyskiKibic: prezentuje
TyskiKibic: ze taki bramkarz chce bronic na pol etatu. ;)
RS: Jersan Pitton owszem przyjechal nieprzygotowany ale pózniej bronił dobrze, popatrz na stary jego i Jaska.
RS: W PO w ostatnich meczach z Tychami i wszystkie z Podhalem bronił chory z gorączka.... Trener powiedział ze woli jego z gorączka jak Skrabalaka zdrowego
RS: Tyski Zigy tez tak bedzie bronił. W PO Ren przepis nie obowiązuje na szczescie
JerSan: staty statami , to ze wolal jego chorego tez nie dziwi ale niestety wszystko o stawke przegral , po meczach PK trener mial najwiecej pretensji do niego..
Vozdecky22: będzie dobrze
TyskiKibic: owszem bedzie...ale ten ma duzo lepsze cv
TyskiKibic: JerSanie nie powinien miec pretensji do choroby Pittona
KS_Oczko: ta tu już nawet nie chodzi o playoffy. Gość nie wygrał namżadnego meczu w sezonie i pucharach. Jasiek w pojedynkę wygrywał ciężkie mecze na wyjazdach i w playofach to włąściwie zablokował bramkę. Ot i różnica.
TyskiKibic: owem MUrray lepszy...ale nie potrafiliscie go zatrzymac
Kariya: Siema kibolka ;d
Kariya: sa jakies transmisje z dzisiejszych sparingow ?
Kariya: cos bym wreszcie poogladal godnego dla oka... ile mozna ogladac moda na suckes xD
Vozdecky22: Domagała w Craxie
Kariya: a co mnie jakies Domagały obchodza... ty mow czy sa jakies transmisje
Żółty Kacior: Domogała
Żółty Kacior: zbieznosc nazwisk nie przypadkowa ;)