Strona www:   hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Zarząd :

Prezes klubu: Zbigniew Drążkiewicz

osoba. d/s marketingu - Artur ŚLUSARCZYK

SHOUTNEWS

2014-09-16 21:18 W przegranym spotkaniu Comarch Cracovii w Jastrzębiu 6:0 Rudolf Rohaček przyglądał się czeskiemu obrońcy Davidowi Turoňowi. Wychowanek HC Havířov ostatnio występował we Włoszech. W barwach Fassy rozegrał 19 spotkań, w których zdobył 2 bramki i zanotował 7 asyst.

2014-09-16 21:16 Działacze Orlika Opole sięgnęli po kolejnego wychowanka. Tym razem do klubu wrócił Bartłomiej Bychawski, który ostatnio przywdziewał barwy Polonii Bytom. 23-letni obrońca zdobył gola w dzisiejszym sparingu przeciwko swoim niedawnym kolegom.

2014-09-16 20:30 Hokeiści Orlika Opole pokonali Polonię Bytom 6:4. Bramki dla Orlika: Wirolajnen 2, Harchorik, Obrał, Bychawski i Kiviranta.

2014-09-16 19:21 Po pierwszej tercji JKH GKS Jastrzębie prowadzi z Comarch Cracovią 2:0. Bramki zdobyli Polodna i Bordowski

2014-09-16 19:00 Po pierwszej tercji Orlik Opole przegrywa z Polonią Bytom 2:3. Bramki zdobyli: Wirolajnen 2 - Meidl, Przygodzki, Banaszczak.

2014-09-15 22:33 Niedzielne wyniki 4 kolejki CLJ: JKH GKS Jastrzębie - UKH Unia Oświęcim 2:5, MUKS Naprzód Janów - TMH Polonia Bytom 8:2, UKS Zagłębie Sosnowiec - MKS Sokoły Toruń 6:3, Ciarko PBS Bank - MMKS Podhale 3:2 k.

2014-09-14 16:06 Bartłomiej Bychawski wróci do Orlika Opola? Według Nowej Trybuny Opolskiej, taki scenariusz jest możliwy.

23-letni defensor występuje obecnie w barwach Polonii Bytom.

2014-09-14 12:03 Prezes PZHL Dawid Chwałka będzie dzisiaj gościem audycji "Trzecia Strona Medalu" w Radiowej Trójce.

2014-09-13 22:26 Dzisiejsze wyniki 3 kolejki CLJ: JKH GKS Jastrzębie - UKH Unia Oświęcim 5:6, MUKS Naprzód Janów - TMH Polonia Bytom 3:7, UKS Zagłębie Sosnowiec - MKS Sokoły Toruń 7:3, Ciarko PBS Bank - MMKS Podhale 8:4

Dzisiejsze wyniki 2 kolejki PLHK: UKHK Unia Oświęcim - TMH Polonia Bytom 6:5 po dogrywce, Stoczniowiec Gdańsk - MKHL Krynica 5:2, Atomówki GKS Tychy - MUKS Naprzód Janów 3:5

2014-09-13 15:50 Tylko 3 drużyny zgłosiły chęć udziału w ukraińskiej lidze hokejowej w sezonie 2014-15. Żeby rozgrywki mogły wystartować musi się znaleźć jeszcze jeden uczestnik.

2014-09-13 12:13 Tomasz Jaworski, Gabriel Samolej i Marek Rączka będą strzec bramki drużynyDaniela Laszkiewicza w jego pożegnalnym meczu.

2014-09-12 20:51 Naprzód Janów przegrał sparingowe spotkanie z Polonią Bytom 3:4. Bramki dla janowian zdobyli Łukasz Elżbieciak (3.) i Patryk Kogut (8., 18.). Dla bytomian trafiali Radek Meidl (3.), Błażej Salamon (20.), Martin Przygodzki (28.) i Nikita Butsenko (53.)

2014-09-12 20:02 Po dwóch tercjach Naprzód Janów remisuje z Polonią Bytom 3:3. Bramki dla janowian zdobyli Łukasz Elżbieciak (3.) i Patryk Kogut (8., 18.). Dla bytomian trafiali Radek Meidl (3.), Błażej Salamon (20.) i Martin Przygodzki (28.).

2014-09-12 19:36 Po pierwszej tercji Naprzód Janów prowadzi z Polonią Bytom 3:2. Bramki dla janowian zdobyli Patryk Kogut (8., 18.) i Łukasz Elżbieciak (3). Dla bytomian trafiali Radek Meidl (3.), Błażej Salamon (20.).

2014-09-12 18:15 Trwa relacja live z meczu czeskiej ligi pomiędzy HC Oceláři Trzyniec i HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Komentarz live, video z bramkami oraz statystyki - KLIKNIJ.

2014-09-12 13:35 Były obrońca Ciarko PBS Bank KH Sanok Jeff Terminesi w przyszłym sezonie będzie występował w drużynie Brampton Beast z Central Hockey League.

Po rozwiązaniu kontraktu z ekipą z grodu Grzegorza, 27-letni Kanadyjczyk związał się z holenderskim Tilburgiem Trappers. W jego barwach rozegrał 31 spotkań, w których zdobył 6 bramek i zanotował 10 asyst. Na ławce kar przesiedział 26 minut.

2014-09-11 20:48 Michal Pastor rozpoczął testy w drużynie Comarch Cracovii i wystąpił w meczu z JKH GKS Jastrzębie. Pasy przegrały 1:2.

22-letni słowacki defensor w poprzednim sezonie grał w pierwszej lidze słowackiej, w barwach HK Dukli Michalovce.

2014-09-11 20:14 Ryan Malone w przyszłym sezonie będzie występował w drużynie New York Rangers.

2014-09-11 19:41 W niedawno zakończonym sparingu Comarch Cracovia przegrała z JKH GKS-em Jastrzębie 1:2.

2014-09-11 16:57 Dzisiaj zostaną rozegrany jeden mecz sparingowy. O godzinie 17.00 Comarch Cracovia podejmie JKH GKS Jastrzębie (transmisja MałopolskaTV).

Beta: :)))
justysia: po tak udanym dniu dziękuję wszystkim i życzę dobrej nocy :) do zaś :)
Beta: 17:15
uniaoswiecim1324: masakra ale grunt że wygrana ale daj spokój prowadzić 7:2 i na własne życzenie tyle emocji
greg74: tak sie buduje Wielka Drużyna! Wlazły dziś pefekcyjnie, Dzyzga i Możdżonek wielki spokój
greg74: a przecież Winiarski praktycznie nie grał. Mika, Drzyzga, Kłos to niedawno rezerwa była
hubal: i tyle lat taki Wlazły w kadrze nie grał ...
hubal: ciekawe co teraz myśli monte
greg74: Wlazły szacun, ale chłopina ma 31 lat długo nie pociągnie, trzeba szukać następcy. Jest Bociek ma 23 lata i mocną psychę, mam nadzieję że Szmpona zastąpi:). Dziś pierwszy raz w historii wygraliśmy na MŚ z Brazylią tak tworzy się historia:) Dobrej nocy
hubal: gregu-nasi wygrali z kanarkami 44 lata temu
uniaoswiecim1324: ja spadam spać dobrej nocy i powtórki z ruskimi! :)
greg74: Hubal masz rację:) ale to prehistoria. Jutro trzeba się będzie zmusić żeby Rosjanom kibicować
hubal: niestety Gregu-mus iść za ruskimi