Rok założenia:   1994
Lodowisko:   Stadion Zimowy
logo

SHOUTNEWS

2015-09-04 15:01 Były hokeista Comarch Cracovii, Patrik Valčák podpisał kontrakt z Manchester Storm (EIHL). Czeski środkowy w poprzednim sezonie po ucieczce z Krakowa grał w Allen Americans (ECHL) z którym zdobył Kelly Cup.

2015-09-03 20:19 Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok wygrali z mistrzem MOL Ligi DVTK Miskolci Jegesmedvék 3:1 (0:0, 1:0, 2:1). Bramki dla gospodarzy zdobyli: Strzyżowski 2, Danton.

2015-09-03 19:28 Po drugiej tercji Ciarko PBS Bank STS Sanok wygrywa z DVTK Miskolci Jegesmedvék 1:0. Bramkę zdobył Marek Strzyżowski w 22 minucie.

2015-09-03 10:49 Metallurg Magnitogorsk z Wojtkiem Wolskim w składzie rozegra dzisiaj kolejne ligowe starcie z Barysem Astana. Zapraszamy na multimedialną relację live z tego starcia - KLIKNIJ.

Na portalu lajfy.com także live z wszystkich spotkań ligi KHL i Ligi Mistrzów.

2015-09-02 20:50 Unia Oświęcim pokonała HC Frýdek-Místek 5:4. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Radim Haas, Artur Budzowski, Peter Bezuška, Damian Piotrowicz i Wojciech Wojtarowicz.

2015-09-02 19:24 Po czterdziestu minutach Unia Oświęcim prowadzi z HC Frýdek-Místek 4:3. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Radim Haas, Artur Budzowski, Peter Bezuška i Damian Piotrowicz.

2015-09-02 18:32 Po pierwszej tercji Unia Oświęcim remisuje z HC Frýdek-Místek 2:2. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Radim Haas i Artur Budzowski.

2015-09-02 14:49 Miroslav Šatan jest kandydatem na generalnego menedżera drużyny złożonej z zawodników europejskich w Pucharze Świata 2016.

2015-09-01 21:35 Naprzód Janów przegrał z Orlikiem Opole 2:5. Bramki dla janowian zdobyli Podsiedlik i Michegonok. Dla opolan trafiali Cichy i Marzec (po dwa razy) oraz Szydło.

2015-09-01 20:53 W jednym z dzisiejszym meczów sparingowych Zagłębie Sosnowiec przegrało z JKH GKS Jastrzębie 2:3

2015-09-01 20:48 Po dwóch tercjach Naprzód Janów przegrywa z Orlikiem 1:3 Bramki: Podsiedlik - Szydło, Cichy, Marzec.

2015-09-01 20:13 Po dwóch tercjach Zagłębie Sosnowiec przegrywa z JKH GKS Jastrzębie 1:2. Bramki: A. Kowalówka - R. Nalewajka i Rostkowski.

. Z kolei w Janowie Orlik Opole po pierwszych dwudziestu minutach prowadzi z Naprzodem 2:0.Trafienia zaliczyli Szydło i Cichy.

2015-09-01 20:06 Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok przegrali w wyjazdowym sparingu z HC Bemaco Bardejów aż 3:9. Bramki dla sanoczan zdobyli Travis Oullette, Mike Danton i Benjamin Breault.

2015-09-01 19:02 Po pierwszej tercji Zagłębie Sosnowiec przegrywa z JKH GKS Jastrzębie 0:1

2015-09-01 18:44 Pokaz skutecznej gry Bardejowa. Ekipa HC Bemaco po czterdzie4stu minutach prowadzi z sanoczanami 7:2. Gole dla drużyny prowadzonej przez Kariego Rauhanena zdobyli Travis Oullette i Mike Danton

2015-09-01 18:14 Po pierwszej tercji HC Bemaco Bardejów prowadzi z Ciarko PBS Bank STS Sanok 2:0.

2015-09-01 12:23 Wojtek Wolski i jego Metallurg Magnitogorsk zmierzy się dzisiaj z Jugrą Chanty-Mansyjsk. Zapraszamy na multimedialną relację live z tego starcia - KLIKNIJ.

Na portalu lajfy.com także live z wszystkich spotkań ligi KHL.

2015-08-31 13:46 Klub TatrySki Podhale Nowy Targ ustalił ceny biletów i karnetów: Bilet Normalny - 13 zł, Bilet Ulgowy - 8 zł (kobiety, dzieci, wszyscy uprawnieni do zniżki), Bilet Rodzinny - 23 zł (2 +1, 2+2), KARNETY: 200 zł.

2015-08-30 03:20 Hokeiści Nesty Toruń pokonali Stoczniowca 2014 Gdańsk 12:2. Bramki: Żyliński, Kukuszkin 2 Dołęga 2, M. Kalinowski, Dzięgiel 2, Winiarski, Strużyk, Fraszko, Huzarski - Gołaszewski, Stasiewicz.

2015-08-29 21:50 Po 60.minucie Polska remisuje z Lausitzer Füchse 1:1. Trenerzy obu ekip ustalają, że nie będzie rozgrywana dogrywka ani rzuty karne. Tym samym wynik remisowy jest ostatecznym rozstrzygnięciem.

stlouis#26: po spacerze
    TyskiKibic: choc Kuzin nieco przesadzil...krew sie polala ;-)
    mad_moose: nie wiem, nie interesowałem się nim wcześniej. odnosze się do tego konkretnego wpisu i sytuacji.
    mad_moose: prawda jest taka że Kuzin powinien być zawieszony i tyle
    stlouis#26: a Pasiut nie przesadził? Sokół złamany obojczyk? o tym nie napisze
    gks62: cześć koledzy
    stlouis#26: szkoda słów na tego hipokrytę, on jest nastawiony anty na Tychy, dzieckiem, któremu rodzice dali zabawkę w postaci internetu i teraz bawi się w filozofa hokejowego, z marnym skutkiem.
    mad_moose: tak z ciekawości, jest w tym pzhl jakaś komisja dyscyplinarna?
    stlouis#26: coś w stylu jeszcze jednego człowieka z Sanoka, ale nie powiem kogo, bo cenzura i bana wyłapię i będzie strasznie po sądach
    stlouis#26: bo prawda boli i trzeba ją zagłuszać
    TyskiKibic: no Pasiut tez przesadzil...
    TyskiKibic: nie pisza o tym
    stlouis#26: no bo tylko w TYchach są idiociii, a Rzeszutko to w ogóle specjalnie najechał na Bayracka
    gks62: jest kto da więcej
    stlouis#26: Sanok po prostu gra zachodnim stylem, prawidziwy kanadyjski hokej, a Tychy to jest debilizm i brutalność i akttorstwo
    stlouis#26: i tego się trzymajmy, inaczej zostajesz zbanowany, straszony policją i sądem
    stlouis#26: a o tym jakim hipokrytą jest Świerkot świadczą wpisy na temat dopingu i kibiców, oto pierwszy
    stlouis#26: "Na koniec wszystkim tym, którzy oczekują "siatkówki" na trybunach dedykuje cytat Michała Białońskiego (sic!)
    stlouis#26: czyli z jednej strony nie chce siatkówki na trybunach,a potem wyzywa kibiców Tyskich, że chamstwo, że bezmózgi itd.
    stlouis#26: a i do pana Białońskiego ma zmienne zdanie... cóż, Kobieta zmienną jest. HIPOKRYTA!