JAROSŁAW GÓRCZEWSKI - WICEPREZES ZARZĄDU
JAN MISZEK - WICEPREZES ZARZĄDU
ADAM RZEPSKI WICEPREZES ZARZĄDU

SHOUTNEWS

2015-04-18 15:23 Zapraszamy do konkursu gdzie wraz z naszym partnerem firmą Mustasz można uzyskać bon na 50 zł. Jedynie trzeba wytypować jutrzejsze spotkanie Polski z Włochami na facebooku - KLIKNIJ.

2015-04-18 04:59 Craig Berube nie jest już trenerem Philadelphia Flyers. 49-letni szkoleniowiec został zwolniony, bo prowadzony przez niego zespół nie zdołał awansować do fazy play-off.

2015-04-17 20:02 Po długiej chorobie, w wieku 72 lat, zmarł utytułowany czeski hokeista Jaroslav Holik. W 1972 roku zdobył złoty medal mistrzostw świata w Pradze oraz brązowy igrzysk olimpijskich w Sapporo.

2015-04-15 14:38 Od poniedziałku bilety na Mistrzostwa Świata dywizji I grupy A są dostępne w kasach Tauron Areny Kraków. Kibice wciąż mogą nabywać wejściówki za pośrednictwem strony ebilet oraz w wybranych salonach Empik.

2015-04-15 00:18 W drugim towarzyskim spotkaniu reprezentacja Włoch przegrała z Kazachstanem 1:3 (0:1, 0:2, 1:0). Bramki: Frei - Poliszczuk, Woroncow, Pańszin.

2015-04-15 00:12 Asystent głównego trenera Ottawa Senators Mark Reeds zmarł we wtorek rano po walce z rakiem. Miał 55 lat.

2015-04-14 01:48 Reprezentacja Kazachstanu pokonała Włochy 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) w pierwszym z dwóch meczów towarzyskich pomiędzy tymi zespołami. Rewanż we wtorek o 20:30.

2015-04-13 22:09 W dniach 9-11 w Krynicy-Zdroju odbyły się Mistrzostwa Polski Amatorów dywizji II, awans uzyskały drużyny: Sielec Sosnowiec i ADH Białystok. W czwartek w Nowym Targu rusza XIV edycja najlepszych amatorskich drużyn w kraju.

2015-04-13 16:34 Pod koniec ubiegłego tygodnia trofea za Mistrzostwo Polski i Puchar Polski, które hokeiści GKS Tychy zdobyli w sezonie 2014/15, odwiedziły Kopalnię Węgla Kamiennego Ziemowit w Lędzinach. Puchary były obecne nie tylko w gabinetach dyrektorskich zarządzających kopalnią, ale zjechały również kilkaset metrów pod powierzchnię ziemi.

2015-04-13 16:32 Niemiecki klub Grizzly Adams Wolfsburg opuszcza po sezonie ośmiu zawodników, wśród nich król strzelców DEL sprzed dwóch lat, Matt Dzieduszycki. W półfinale obecnej edycji ligi Wolfsburg uległ drużynie Adler Mannheim w rywalizacji meczowej 0:4, mimo że w trzech z tych spotkań każdorazowo prowadził już 3:0.

2015-04-13 01:46 We wtorek 14 kwietnia na lodowisku Jastor zostanie zorganizowana konferencja prasowa z udziałem Zarządu Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie. Spotkanie, na które zapraszamy wszystkich dziennikarzy będzie poświęcone bieżącej sytuacji klubu.

2015-04-12 23:17 Hokeiści SKH Mad Dogs Sopot zostali zwycięzcami II ligi hokeja na lodzie. W finale pokonali TMH Żółwie Piła 8:2. Zwycięstwo daje drużynie przepustkę do gry w I lidze.

2015-04-12 23:14 Po wczorajszej gali UFC w Tauron Arenie Kraków został rozpoczęty proces mrożenia lodowiska.

2015-04-10 23:28 Reprezentacja Polski poniosła drugą porażkę z Wielką Brytanią. Dziś w Coventry podopieczni Jacka Płachty przegrali 1:3. Jedynego gola dla biało-czerwonych zdobył Kacper Guzik.

2015-04-10 22:12 W Coventry trwa drugie spotkanie towarzyskie reprezentacji Polski z Wielką Brytanią. Podopieczni Jacka Płachty przegrywają po dwóch tercjach 1:3. Jedyną bramkę dla biało-czerwonych zdobył Kacper Guzik.

2015-04-10 21:14 Po pierwszej tercji reprezentacja Polski remisuje z Wielką Brytanią 1:1. Bramkę dla biało-czerwonych w 6. minucie zdobył Kacper Guzik.

2015-04-10 14:26 W pierwszym dniu Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików rozgrywanych w Nowym Targu padły następujące wyniki: MMKS Podhale Nowy Targ – Stoczniowiec Gdańsk 4:0, Sokoły Toruń – KH Sanok 2:1, JKH GKS Jastrzębie – Naprzód Janów 10:3, Unia Oświęcim – MOSM Tychy 4:3.

2015-04-09 22:54 W pierwszym z dwóch towarzyskich meczów reprezentacja Polski przegrała z Wielką Brytanią 4:6 (1:1, 1:3, 2:2). Bramki dla biało-czerwonych zdobyli Tomasz Malasiński, Leszek Laszkiewicz, Grzegorz Pasiut i Jakub Wanacki.

2015-04-09 21:57 Po dwóch tercjach reprezentacja Polski przegrywa w Nottingham z Wielką Brytanią 2:4. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli Tomasz Malasiński (13. minuta) i Leszek Laszkiewicz (26.)

2015-04-09 21:25 Po pierwszej tercji reprezentacja Polski remisuje z Wielką Brytanią 1:1. Bramkę dla biało-czerwonych zdobył w 13. minucie Tomasz Malasiński, a sześć minut później dla gospodarzy trafił Jack Prince.