Hokej.Net Logo

Kadra Kobiet (Reprezentacja Polski Kobiet)




Na zgrupowanie szkoleniowe oraz Turniej Kwalifikacyjny Kadry Narodowej Seniorek (07-10.10.2021) zostały powołane następujące zawodniczki:

Julia Bujak, Klaudia Chrapek, Wiktoria Dziwok, Wiktoria Gogoc, Karolina Późniewska, Patrycja Sfora, Ida Talanda, Olivia Tomczok, Alicja Wcisło (wszystkie KH POLONIA Bytom), Dominika Korkuz, Agata Kosińska-Horzelska, Julia Łapińska, Magdalena Łąpieś (wszystkie GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk), Ewelina Czarnecka, Joanna Orawska, Martyna Sass (wszystkie ZHK Poprad/ Słowacja), Sylwia Łaskawska (SKKH ATOMÓWKI GKS Tychy), Wiktoria Sikorska (Goteborg HC / Szwecja), Joanna Strzelecka (UKHK UNIA Oświęcim), Kamila Wieczorek (vacat), Julia Zielińska(Kiekko-Espoo/ Finlandia)

Kierownictwo KN Seniorek:
Ivan Bednar (Trener główny), Tomasz Marznica (Trener asystent), Joanna Detmer-Falacińska (Trener asystent), Lubomir Babura (Trener bramkarek), Anna Błażejewska (Fizjoterapeutka), Kamil Berggruen (Serwisant)




Kadra Narodowa Seniorek na MŚ1B 08-14.04.2017 w Katowicach:
BRAMKARKI:      
Agata Kosińska 19.11.1988 170/62 Stoczniowiec Gdańsk
Gabriela Mizera 2.10.1993 157/57 MKHL Krynica
Martyna Sass 9.12.2000 165/55 Naprzód Janów
OBROŃCY:      
Klaudia Chrapek 9.02.1996 161/70 Polonia Bytom
Aneta Cygan 4.01.1997 164/50 MKHL Krynica
Wiktoria Gogoc 25.08.2000 170/55 MKHL Krynica
Natalia Kamińska 1.02.2000 169/64 Stoczniowiec Gdańsk
Dominika Korkuz 11.06.1997 161/65 Naprzód Janów
Sandra Kosakowska 9.08.1994 162/58 Naprzód Janów
Patrycja Sfora 16.10.1993 173/57 Polonia Bytom
Joanna Strzelecka 21.08.1997 164/67 Unia Oświęcim
Renata Tokarska 4.09.1992 168/75 Stoczniowiec Gdańsk
Alicja Wcisło 19.09.2000 154/45 Polonia Bytom
NAPASTNICY:      
Marta Bigos 17.10.1992 167/68 Stoczniowiec Gdańsk
Magdalena Czaplik 8.11.1991 176/70 Polonia Bytom
Ewelina Czarnecka 16.09.1989 158/55 Naprzód Janów
Agnieszka Dziedzioch 29.01.1996 168/59 Atomówki Tychy
Wiktoria Dziwok 28.09.1999 165/54 Polonia Bytom
Katarzyna Frąckowiak 11.07.1991 164/63 Atomówki Tychy
Julia Gawlik 29.06.1997 165/51 Naprzód Janów
Klaudia Kaleja 4.07.2000 170/78 Polonia Bytom
Katarzyna Kasprzycka 23.05.1988 175/70 Stoczniowiec Gdańsk
Sylwia Łaskawska 21.08.1998 163/50 Atomówki Tychy
Karolina Późniewska 6.11.1991 173/60 Polonia Bytom
Anna Sopata 25.09.2000 168/56 MKHL Krynica
Olivia Tomczok 4.12.1998 167/54 Polonia Bytom
Kamila Wieczorek 10.03.1997 166/62 HK Poprad (Słowacja)



UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V