MŚ Dywizji 1B juniorek - ostatnie zgrupowanie kadry
27 grudnia rozpocznie się w Katowicach zgrupowanie kadry juniorek U 18 przed MŚ Dywizji 1B, które rozpoczną się 2 stycznia. Trenerzy Tomasz Kowalczyk i Sebastian Owczarek ogłosili powołania dla 26 zawodniczek.
27 grudnia 2019 r. - Zbiórka zawodniczek Kadry Narodowej Juniorek U18 w Janowie/Katowice
27 - 31 grudnia 2019 r. – Zgrupowanie szkoleniowe w Janowie/Katowice
01 – 08 stycznia 2020 r. – Mistrzostwa Świata Juniorek U18 Dywizji I Grupa B
09 stycznia 2020 r. – Zakończenie zawodów Mistrzowskich
Na zgrupowanie szkoleniowe oraz Mistrzostwa Świata w Janowie/Katowice zostały powołane następujące zawodniczki:
1. Baran Karolina - KH Dębica
2. Baran Zuzanna - MKHL Krynica Zdrój
3. Błaszków Maja - MUKS ORLIK Opole
4. Bula Amelia - KHNLK KOJOTKI NAPRZÓD Janów
5. Grzybowska Helena - ZHK Poprad/ Słowacja
6. Harańczyk Natalia - MOSM Tychy
7. Kędra Wiktoria - SKKH ATOMÓWKI Tychy
8. Kobus Alicja - PTH KOZICE Poznań
9. Kopciara Alicja - MOSM Tychy
10. Kot Anna - UKHK UNIA Oświęcim
11. Mota Alicja - KH POLONIA Bytom
12. Nosal Małgorzata - KTH KM Krynica
13. Patla Vanessa - KH POLONIA Bytom
14. Postel Zofia - UKH BIAŁE Jastrzębie
15. Ratajczyk Nadia - GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
16. Schramm Iga - PTH KOZICE Poznań
17. Secemska - Katarzyna KHNLK KOJOTKI NAPRZÓD Janów
18. Sikorska Wiktoria - HC BYCI Karvina/Czechy
19. Skręt Julia - KH POLONIA Bytom
20. Sowa Alicja - KH POLONIA Bytom
21. Talanda Ida - KTH KM Krynica
22. Zaborowska Julia - KH POLONIA Bytom
23. Zaborska Anna - UKHK UNIA Oświęcim
24. Zaborska Katarzyna - UKHK UNIA Oświęcim
25. Zielińska Julia - KIEKKO-ESPOO / Finlandia
26. Żyła Justyna - UKHK UNIA Oświęcim
Zawodniczki rezerwowe:
1. Bujak Julia - KH POLONIA Bytom
2. Brzezińska Maja - GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
3. Grzelak Julia - GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
4. Jaskulska Olga - GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
5. Langner Aleksandra - UKHK UNIA Oświęcim
6. Łapińska Julia - GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
7. Pierwoła Karolina - MMKS PODHALE Nowy Targ
Kierownictwo:
1. Kowalczyk Tomasz - Trener główny Kadry Narodowej Juniorek U18
2. Owczarek Sebastian - Trener asystent Kadry Narodowej Juniorek U18
3. Chojnowska Maria - Fizjoterapeutka/Masażystka Kadry Narodowej Juniorek U18
4. Kowalik Jolanta - Fizjoterapeutka/Masażystka Kadry Narodowej Juniorek U18
5. Wieczorek Artur - Serwisant Kadry Narodowej Juniorek U18
6. Czaplik Magdalena - Kierownik Kadry Narodowej Juniorek U18
Komentarze