Wyniki aktualizowane są automatycznie, bez odświeżania strony. Prosimy nie odświeżać strony ręcznie

Łączna długość kar w meczu: 8 - 18 min.

0 : 1 Sebastian Kowalówka ( Damian Słaboń - Sebastian Witowski ) 5 na 5 +/- 06:56

50:54 Łukasz Rutkowski (#89) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie
58:16 Michał Piotrowski (#91) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

Minuta po minucie

Koniec meczu.

- 60 min. - GOOOL! 1:3! JKH GKS bez bramkarza, krążek do pustej bramki kieruje Kowalówka.
- 58 min. - GOOOL! 1:2! Po błędzie jastrzębskiej defensywy krążek do bramki z najbliższej odległości pakuje Kozłowski.
- 58 min. - Prochazka traci krążek we własnej tercji, ale skończyło się na strachu.
- 56 min. - Spotkanie się wyrównało, żadna z ekip nie podejmuje większego ryzyka.
- 52 min. - GOOOL! 1:1! Strzela Lipina, odbija Radziszewski, a krążek do bramki przytomnie kieruje Mateusz Danieluk!
- 50 min. - Kontra Cracovii, Laszkiewicz w dobrej sytuacji strzela prosto w Slipczenke.
- 49 min. - Okres przewagi JKH, wszystkie strzały broni Radziszewski.
- 47 min. - Krakowanie nie stworzyli żadnego zagrożenia grając w przewadze.
- 45 min. - Chmielewski w dogodnej okazji, ale faulował go Danieluk, Cracovia w przewadze.
- 44 min. - Świetna okazja Kapicy, który znalazł się sam przed Radziszewskim, górą bramkasz Pasów.
- 44 min. - Kontra Cracovii 3 na 1, ale bez efektu bramkowego.
- 42 min. - Jastrzębianie nie wykorzystali kolejnej przewagi...

Zaczęła się trzecia tercja.

Koniec drugiej tercji.

- 38 min. - Kontra Cracovii, Slipczenko położył się na lodzie, Kostourek po swoim strzale już wykonał okrzyk radości, jednak mając odkrytą bramkę trafił tylko w boczną siatkę.
- 37 min. - Kolejny raz gospodarze w ataku, ale bramka Radziszewskiego jest chyba zaczarowana.
- 36 min. - Szósta z rzędu kara dla gości w tej tercji, kolejna przewaga JKH GKS.
- 35 min. - Mocny strzał Bordowskiego, pewnie Radziszewski.
- 34 min. - Kolejna kara dla Cracovii, tym razem Kłys, ale póki co gospodarze nie są w stanie wykorzystać gier w przewadze.
- 33 min. - Jastrzębianie nie wykorzystali dwóch minut gry w przewadze.
- 31 min. - Kilkoma akcjami odpowiedzieli goście, ale Slipczenko nie dał się pokonać.
- 29 min. - Kontra Cracovii, strzał napastnika gości pewnie łapie Slipczenko.
- 26 min. - Inicjatywa po stronie jastrzębian, ale nie potrafią znaleźć sposobu na zdobycie bramki.
- 24 min. - Gospodarze kilka razy blisko pokonania Radziszewskiego, ale krążek ostatecznie nie wpadł do bramki.
- 23 min. - Kara dla S. Kowalówki za opóźnianie gry - Jastrzębie gra 5/3.
- 22 min. - Jastrzębianie dobrze rozgrywają zamek, Kral trafił w słupek.
- 21 min. - Strzela Lipina, parkanem broni Radziszewski.

Zaczynamy drugą tercję.

Koniec pierwszej tercji.

- 20 min. - Przewaga JKH GKS w końcówce I tercji, Radziszewkiego pokonać próbowali Bordowski i Urbanowicz, ale wynik pozostaje bez zmian.
- 19 min. - Gospodarze w natarciu, ich atak przerywa gwizdek sędziego, bardzo kontrowersyjny.
- 18 min. - Gospodarze w pełnym zestawieniu
- 16 min. - Pastryk odesłany na ławkę kar, Cracovia przez moment z przewagą dwóch zawodników, jednak nie potrafiła tego wykorzystać
- 15 min. - Kara dla Bryka za przeszkadzanie.
- 14 min. - Rutkowski sam przed Slipczenką, górą bramkarz JKH.
- 13 min - Jastrzębianie próbują zdobyć wyrównującego gola, ale ich ataki nie przynoszą zagrożenia.
- 11 min. - Cracovia nie wykorzystała gry w przewadze.
- 9 min. - Kara dla Rompkowskiego
- 8 min. - W odpowiedzi w ataku JKH, mocny strzał Zatki broni Radziszewski.
- 7 min. - GOOOL! 0:1! Sebasitan Kowalówka i Damian Słaboń znaleźli się sami przed bramką Slipczenki i ten pierwszy bez trudu zdobył pierwszego gola dla Cracovii.
Z napastnikiem jastrzębian wszystko w porządku, gramy dalej.
- 6 min. - Spotkanie przerwane, na lodzie leży Radek Prochazka.
- 5 min. - Slipczenko zagrał wprost na kija zawodnika Cracovii, który nie trafił jednak w światło bramki.
- 4 min. - Danieluk świetnie zagrywał przed bramkę do Krala, a ten zamiast strzelać oddawał krążek Danielukowki, który nie zdołał go opanować.
- 3 min. - Początek meczu pod dyktando gości.
- 1 min. - Przed szansą Piotrowski, górą Slipczenko.

Dzisiaj 24 urodziny obchodzi obrońca JKH GKS, Kamil Górny - wszystkiego najlepszego!

Witamy z Jastoru! Za kilka minut rozpocznie się spotkanie wicemistrza z mistrzem Polski!

41 R. Slipčenko (BR1) 59:47 21 19 2 0.9