Wyniki aktualizowane są automatycznie, bez odświeżania strony. Prosimy nie odświeżać strony ręcznie

4 : 3 Michael Cichy ( Filip Komorski ) 5 na 4 53:43
5 : 3 Bartłomiej Jeziorski ( Radosław Galant - Michał Kotlorz ) 5 na 5 +GOUT 59:29

05:51 Michael Kolarz (#33) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
19:28 Gleb Klimienko (#15) GKS Tychy 2 min. Przeszkadzanie
25:44 Jarosław Rzeszutko (#13) GKS Tychy 4 min. Wysoki kij
37:01 Brett Findlay (#9) HC Bolzano 2 min. Zahaczenie
43:52 Markus Nordlund (#40) HC Bolzano 2 min. Wysoki kij
46:39 Paul Geiger (#3) HC Bolzano 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
52:11 Matthew MacKenzie (#5) HC Bolzano 2 min.

Minuta po minucie

Koniec meczu.... GKS Tychy odnosi pierwsze historyczne zwycięstwo w elitarnej CHL! Gratulacje dla tyskich hokeistów!

60min. GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Jeziorski do pustej bramki!
60min. Pusta bramka Bolzano… krążek skierowany w jej kierunku... uwolnienie
59min. Blunden z pięciu metrów prosto w Murraya... minuta do końca
59min. Deluca z Insamem kłują kijami Murraya próbując wyłuskać skaczący niesfornie krążek w tyskim polu bramkowym.... gwizdek i czas dla drużyny HC Bolzano
58min. Dwie minuty do końca spotkania
58min. Gorąco pod bramką GKSu… wybity krążek
57min. Cichy ucieka obrońcom Bolzano… ależ niewiele brakowało. Irving rozciągnął się jakby był z gumy i parkanem broni uderzenie tyskiego napastnika
56min. Ciura wkomponował McKenziego w bandę
55min. Bolzano rzuca się do ataku
55min. GOOOOOL!!!! Michael Cichy kapitalnym uderzeniem pokonuje Irvinga!!
54min. Frank oszukał za bramką Murraya... tyski bramkarz naprawia błąd i nakrywa gumę zmierzającą do bramki
51min. Wzmaga się doping na trybunach tyskiego lodowiska... dobra okazja Witeckiego i... będzie kolejne wykluczenie
50min. Odważnie Jeziorski za własną bramką ogrywa dwóch przeciwników i podaje do Witeckiego, ten mknie na bramkę rywali jednak jest zablokowany w ostatniej fazie akcji
49min. Galant z bliska, wynik bez zmian
48min. Świetna okazja Rzeszutko... szczęście przy Irvingu
46min. Nordlund już na lodzie
45min. Klimienko za krótko do Cichego... szkoda okazji
44min. Kolejna dobra akcja GKSu… Kogut nieprzepisowo zatrzymany
44min. Szybka akcja tyskiego zespołu, Kotlorz strzałem między parkanami bliski pokonania Irvinga
43min. Akcja "Włochów" arbiter nie odgwizduje ewidentnego spalonego
42min. Brighenti próbował z bliska, szybszy Murray
41min. Insam po lodzie minimalnie niecelnie
41min. Wznowienie dla HC Bolzano

Koniec II tercji
39min. GOOL!!! Błąd przy wyprowadzaniu krążka i Crescenzi precyzyjnym strzałem po lodzie doprowadza do remisu!
38min. Kontra Bolzano, uderzał groźnie Marchetti
37min. Doskonała okazja drużyny gości... Murray jakimś cudem nakrywa gumę po strzale Findlaya
36min. Jeziorski wywalczył krążek... GKS od dłuższego czasu w tercji Bolzano… Pociecha nad poprzeczką
34min. Po raz kolejny Irving traci krążek za bramką, Szczechura nie wykorzystał prezentu
34min. Bernard z bliska, dobrze Murray
33min. Novajovsky ostro potraktowany przy bandzie... arbiter nie dopatrzył się przewinienia
32min. Koronkowa akcja Bolzano… Insam obok słupka, odpowiedź GKSu i w tym wypadku krążek mija swiatło bramki po strzale Witeckiego
32min. Carozza po lodzie, parkanem odbija Murray
31min. Cichy wyłuskał krążek i uderza bez namysłu pod poprzeczkę... Irving łapie
30min. Dobra praca tyskiego GKSu w defensywie, Rzeszutko wraca na lód
28min. Wybijają tyscy obrońcy krążek... jeszcze 2 minuty w osłabieniu
27min. Campbell z niebieskiej, Insam spod bandy... GKS w głębokiej defensywie
26min. Rzeszutko otrzymuje podwójną karę... tyszanie w opałach
25min. Geiger w krótki róg, Murray broni
23min. Witecki z bliska, przewrócony nie oddaje dobrego strzału.... poprawia Jeziorski
22min. GOOOL!!! Cichy odbiera krążek za bramką Irvingovi i zagrywa do partnera... Gleb Klimienko pakuje gumę strzałem do pustej bramki!
22min. GKS w pełnym zestawieniu
21min. Wznowienie dla drużyny HC Bolzano

20. min - Kara dla Klimienki!
20. min - Dobry atak tyszan. Uderzał Komorski, ale szczęście uśmiechnęło się do gości.
19. min - GOOOL! 2:2! Błyskawiczne wyrównane. Insam strzałem z korytarza międzybulikowego zaskoczył Murraya.
18. min - Ciura wprasował w bandę Insama.
18. min - GOOOL! 2:1! Cichy będąc przed bramkarzem rywali, przełożył kij między nogami i tym efektownym strzałem zaskoczył Irvinga.
17. min - Schweitzer! Uderzeniem z lewego bulika sprawdził czujność Murraya.
16. min - Teraz ładnie krążek wprowadzili tyszanie. Rzeszutko do Pociechy, ten od razu uderzył. Irving mrozi krążek.
15. min - GOOOL! 1:1! Bernard odebrał gumę Kolarzowi. Stanął oko w oko z Murrayem. Precyzyjny strzał w okienko i mamy wyrównanie
14. min - Rozkręcają się Włosi. Coraz szybsze ataki, oddają też coraz więcej strzałów.
13. min - Teraz groźnie pod tyską bramką. Uderzał Nordlund, a "Jasiek Murarz" odbił gumę przed siebie. Koledzy dobrze go asekurowali.
12. min - Witecki tym razem wprasowany w bandę. Gwizdek sędziego milczy.
11. min - Jakub Witecki! Przejechał z krążkiem całe lodowisko. Oddał strzał z bekhendu, ale bramkarz HC Bolzano był na posterunku.
10. min - Kogut! Jego strzał zdołał podbić Campbell.
9. min - Mackenzie! Murray zdążył złączyć parkany.
8. min - Gramy w pełnych składach.
8. min - Ciura z okolic lewego bulika. Mocno, ale niecelnie.
8. min - Alex Petan zawinął z nadgarstka, ale broni Murray.
7. min - GOOOL! 1:0! Przechwyt Michnowa, później błyskawiczna kontra, wymiana krążka z Sykorą i ukraiński olbrzym pakuje gumę do siatki
6. min - Kolarz przez najbliższe dwie minuty odpocznie na ławce kar.
4. min - Sporo walki. Bandy trzeszczą.
3. min - Cichy! Sprytnym strzałem próbował zaskoczyć Irvinga.
2. min - Pierwsza interwencja Johna Murraya. Uderzał Crescenzi. Będzie wznowienie pod tyską bramką.
1. min - Tyszanie odważnie ruszyli do przodu. Uderzał Pociecha.
1. min - Pierwsze wznowienie za nami. W brakach Murray i Irving.