Wyniki aktualizowane są automatycznie, bez odświeżania strony. Prosimy nie odświeżać strony ręcznie

- Koniec Meczu.
- 60 min. - Jeszcze Urbanowicz, dobijał Rohtla ale nie udało się trafić do bramki.
- 59 min. - Chorążyczewski, wrzutka - obok bramki.
- 57 min. - Kamil Wróbel w indywidualnej akcji, wjechał pomiędzy dwóch obrońców. Broni Krofta.
- 55 min. - GOL! 6-1! Jabornik z niebieskiej, odbija Krofta, krążek wygarnął Sawicki i umieścił gumę przy słupku.
- 54 min. - Krofta dwukrotnie łapie strzały rywala. Próbował Górny i Michałowski.
- 53 min. - Mocne zderzenie Kondraszowa i Nalewajki.
- 51 min. - Krokosz do Michała Rybaka ale ten w boczną siatkę.
- 49 min. - GOL! 5-1! Piękne podanie wzdłuż bramki Pasia do Wałęgi a ten pakuje gumę do bramki!
- 49 min. - GOL! 4-1! Wróbel na szybkości ruszył na bramkę Krofty i ładnie uderzył pod poprzeczkę!
- 48 min. - Ames zablokował Urbanowicza pod bramką, który był blisko przejęcia gumy.
- 45 min. - GOL! 3-1! Pierwszy gola dla Janowa w tym sezonie! Maksim Citok!
- 43 min. - Sawicki i Urbanowicz blisko zdobycia bramki, ale dwukrotnie krążek prześlizguje się obok słupka.
- 42 min. - Kondraszow zasygnalizował mocny strzał, uniósł wysoko kij do uderzenia próbując tym samym zmylić Davida Marka ale jego zwód rozczytał bramkarz.
- 42 min. - Kondraszow sam na sam, ale podcięty i mamy rzut karny!
- 41 min. - Jabornik trzykrotnie. Broni Krofta a dwa strzały niecelnie !

- Koniec II tercji. Strzały w tej odsłonie 24-3.
- 40 min. - Paś z ostrego kąta po zagraniu zza bramki, łapie Krofta.
- 38 min. - Nalewajka wpada na bramkarza i przerwa w grze.
- 35 min. - Gra się nieco uspokoiła, chociaż cały czas atakują gospodarze.
- 33 min. - GOL! 3-0! Szybko rozegrany zamek i lot krążka tuż przed Kroftą zmienił Kasperlik!
- 32 min. - Krążek wyrzuca poza taflę Sarna i kara dla gości.
- 31 min. - GOL! 2-0! Sołtys podwyższa prowadzenie!
- 30 min. - GOL! 1-0! Wreszcie przełamana defensywa gości. Iossafov z pierwszego krążka z bulika, bramkarz nie zdołał się przemieścić i mocny strzał ląduje w bramce.
- 30 min. - Krążek w tercji gospodarzy i walka gości pod bandą.
- 29 min. - Spalony gospodarzy, wznowienie w tercji neutralnej.
- 28 min. - Dobrze bronią się goście, dwukrotnie blokują i wybijają gumę poza tercje.
- 27 min. - Jak w ukropie się zwija David Marek! Najpierw Rohtla, gdy bramkarz leżał dobijał Urbanowicz ale nie dał się Czech pokonać!
- 26 min. - Kara dla drużyny z Janowa. Pierwsza przewaga gospodarzy, na ławkę kar siada Piper.
- 25 min. - Akcja gospodarzy, uderzenie zza bulika, ale spokojnie Krofta.
- 23 min. - Wymiana krążka przez gości, mocny strzał najpierw Amesa a następnie Stępnia broni Marek!
- 22 min. - Janów zamknął rywala w ich tercji, z niebieskiej Krokosz - łapie Marek.
- 21 min. - Kara dla Wałęgi, który jest zdziwiony. W przewadze Naprzód Janów.

- Koniec I tercji. Strzały: 16-5.
- 20 min. - Dobrze broni się i mądrze goście.
- 18 min. - Uderzenie Sołtysa broni Krofta.
- 16 min. - Wróbel minął rywala, krążek rywalowi przepuścił pomiędzy łyżwami, ale strzał z bliska Krofta zamyka w parkanach.
- 15 min. - Krofta łapie na linii bramkowej praktycznie gumę po strzale Wróbla.
- 15 min. - Spod bandy wyjechał Urbanowicz, uderzył z nadgarstka z okolicy bulika, łapie pewnie do raka Krofta.
- 14 min. - Kasperlik do Iossafova, ale ten nie zdołał pokonać Krofty, który pewnie łapie gumę.
- 14 min. - Kulas objechał bramkę, uderzył sprzed niej, ale Krofta ofiarnie na raty mrozi gumę leżąc już na tafli.
- 13 min. - Dwukrotnie goście wybijają gumę na uwolnienie.
- 12 min. - Świetna okazja Pipera, który wyłuskał gumę był sam przed Davidem Markiem, ale z backhandu uderzył nad bramką!
- 11 min. - Goście zamknięci we własnej tercji, strzały z niebieskiej - ale spalony w polu bramkowym.
- 10 min. - Paś w dobrej sytuacji, na przeciw bramkarza ale trafił prosto w niego.
- 8 min. - Kondraszow objechał bramkę, odbija bramkarz a dobitka Michała Rybaka niedokładna. Pierwsza akcja gości.
- 7 min. - Wrzutka pod bramkę, ale tam Wałęga nie zdołał zmienić lotu krążka.
- 5 min. - Złe podanie gospodarzy i uwolnienie. Wznowienie w tercji JKH.
- 4 min. - Indywidualna akcja Rohtli, ale uderzenie obok bramki.
- 3 min. - Paś spod niebieskiej, ale obok bramki. Uderzenie Chorążyczewskiego łapie Krofta.
- 2 min. - Radzieńciak, ale po rykoszecie wychodzi guma poza taflę.
- 1 min - Radował Nalewajka z boku próbował po długim rogu, ale odbija Krofta.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/oferta/hokejowy-niezbednik-kibica-2019-20-gratis-8502661060

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

1 D. Marek (BR1) 60:00 14 13 1 0.93