Wyniki aktualizowane są automatycznie, bez odświeżania strony. Prosimy nie odświeżać strony ręcznie

Re-Plast Unia Oświęcim

1 : 2 d.

(0:1, 1:0, 0:0, d. 0:1)

Data spotkania: 2019-10-18 18:00:00
Rozgrywki: Ekstraliga - II runda - 12 kolejka
Lodowisko: Oświęcim (Hala Lodowa MOSiR Oświęcim)

Minuta po minucie

62. min - GOOOOL! 1:2! Kontra jastrzębian. Urbanowicz zagrywa do Pasia, a ten posyła gumę do pustej bramki
61. min - Oświęcimianie reklamują sędziemu, że Kalan był faulowany.
61. min - Zaczynamy bulik dla oświęcimian.

60. min - Sekundy dzielą nas od dogrywki.
59. min - Gorący i żywiołowy doping. "Oświęcim GOL!" Czy prośby kibiców zostaną wysłuchane?
58. min - Kalan zostawił gumę Themarowi, ten uderzył z nadgarstka. Raszka niepewnie interweniuje! Próba dobitki! Nie ma gola. Jęk zawodu na trybunach.
57. min - Zaczyna pachnieć dogrywką.
56. min - Unia w pełnym składzie.
55. min - Ofiarnie i niezwykle mądrze bronią się gospodarze.
54. min - Kara dla Pretnara. Przewrócił Dominika Pasia.
53. min - Coraz więcej nerwów. Każdy błąd może okazać się tym decydującym.
52. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
51. min - Wanacki! Wjechał do tercji i uderzył. Jastrzębski bramkarz skutecznie interweniuje.
51. min - Pretnar! Uderzył z niebieskiej, ale Raszka broni ten strzał.
50. min - Mecz robi się bardzo elektryczny. Coraz więcej ostrych starć.
50. min - Unia w pełnym zestawieniu.
49. min - Saunders! Kolejna świetna interwencja.
49. min - Czas dla JKH.
49. min - Kocioł pod bramką Unii. Kilka uderzeń, Pretnar przyblokował Jarosza. Oświęcimski bramkarz nakrywa krążek rakiem.
48. min - Jabornik! Potężnie, ale Saunders jest na posterunku.
48. min - Dobry, energiczny zamek w wykonaniu podopiecznych Roberta Kalabera,
48. min - Kasperlik urwał się Zatce i znalazł się przed Saundersem. Kanadyjczyk świetnie interweniuje kijem.
48. min - Wybijają krążek oświęcimianie.
47. min - Kara dla Luży.
46. min - Kowalówka w sytuacji sam na sam był faulowany! Sędzia Radzik rozkłada ręce. W naszej opinii ewidentne dwie minuty.
45. min - Noworyta ofiarnie przyjął krążek po uderzeniu Gimińskiego.
44. min - Ależ ofiarnie bronią się oświęcimianie.
42. min - Saunders zasłonięty znakomicie obronił uderzenie Jabornika.
42. min - Kasperlik! Starał się sprytnym strzałem zaskoczyć Saundersa.
41. min - Jastrzębianie od samego początku odważnie ruszyli do ataku.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Do ataku ruszyli jastrzębianie.
40. min - Czy ten gol uskrzydli biało-niebieskich?
39. min - GOOOL! 1:1! Pretner wjechał do jastrzębskiej tercji, a następnie dograł do Koblara! Ten uderzył z nadgarstka w krótki róg. Raszka nie zdołał odbić krążka.
38. min - Próba dobitki Przygodzkiego!
38. min - Trandin efektownie wjechał przed bramkę. Guma tańczyła w polu bramkowym.
37. min - Oświęcimianie rozgrywają przewagę metodą tysiąca podań.
37. min - Kara dla Jabornika.
36. min - Jastrzębianie szukają swoich szans w kontratakach.
35. min - Zapowiadała się szybka kontra. Themar ją spalił.
34. min - Malicki! Uderzył z korytarza międzybulikowego, ale Raszka dobrze broni parkanem.
33. min - Dobrze dysponowany jest dzisiaj Ondrzej Raszka. Żeby go pokonać, oświęcimianie muszą poszukać innych rozwiązań.
32. min - Nie brakuje twardej walki pod bandami.
31. min - Siadło tempo tego meczu, większa niedokładność w szeregach obu ekip.
30. min - Pełne składy na lodzie.
29. min - Bezuszka z niebieskiej! Broni Raszka.
28. min - Oświęcimianie fatalnie rozgrywają przewagi.
28. min - Kara dla Jabornika.
26. min - W szeregach Unii brakuje jednak dokładności.
24. min - Twarda walka na lodzie.
23. min - Czeski skrzydłowy opuszcza taflę przy pomocy kolegów.
23. min - Leży na lodzie Kasperlik, który zderzył się z Przygodzkim.
22. min - Unia zamknęła gości w ich tercji. Brakuje strzałów.
21. min - Groźna wrzutka Pretnara.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Sporo niedokładności w szeregach Unii. Nie klei im się gra.
19. min - Gospodarze mieli
18. min - Odskakuje krążek oświęcimianom. Teraz Kalan po dograniu Pretnara mógł strzelić albo wystawić gumę Koblarowi. Unia bez gola.
17. min - Kowalówka! Miał przed sobą pustą bramkę, ale uderzył w słupek! To powinien być gol.
16. min - Kara dla Gimińskiego. Unia ponownie w przewadze.
15. mi - Oświęcimianie szukają wyrównującego gola.
14. min - Trandin! Słupek ratuje Raszkę.
13. min - Wanat! Ładnie przedarł się przez zasieki obronne jastrzębian. Uderzył w "piątą dziurę". Raszka na posterunku.
12. min - Ładna szarża Bezuszki! Potężne uderzenie
11. min - Kasperlik! Niecelny strzał dynamicznego Czecha.
10. min - Dominik Raszka zagrał wzdłuż bramki do Wanackiego! Ondrzej Raszka rozciągnął się jak długi i zdołał odbić ten strzał.
9. min - Jastrzębianie skutecznie się obronili.
8. min - Themar do Luży! Ten z pełnego zamachu, ale Raszka zdążył się przemieścić.
8. min - Zatko i Trandin o krok od pokonania Raszki. Zabrakło centymetrów.
7. min - Kowalówka ewidentnie faulowany, później Jarosz wybił kij z rąk Przygodzkiego. Decyzja sędziów? Tylko jedna kara. Fatalnie ten mecz zaczęli sędziowie.
5. min - Sędziowie narazili się na śmieszność. Pretnar wyprowadził krążek, doszło do przekierowania za czerwoną. Werdykt arbitrów? Uwolnienie. Gwizdy a trybunach.
5. min - GOOOL! 0:1! Oświęcimianie źle zawiązali akcję. Rohtla położył na lodzie Zatkę. Iossafov trafił do odsłoniętej bramki
4. min -
3. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
2. min - Bezuszka założył ładne "ciało" Iossafovowi.
1. min - Od samego początku twardo pod bandami.
1. min - Zaczynamy. Pierwszy bulik dla JKH.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

90 C. Saunders (BR1) 61:4 29 27 2 0.93