Wyniki aktualizowane są automatycznie, bez odświeżania strony. Prosimy nie odświeżać strony ręcznie

Minuta po minucie

60 min. Koniec meczu.
59 min. - GOOOL - 8:3!Strzałem po lodzie Ondreja Raszkę pokonuje Michał Kalinowski.
57 min. Kolejne wykluczenie dla gospodarzy. Dwie minuty otrzymuje Martin Kasperlik za zahaczenie.
56 min. - Indywidualna akcja Wałegi, w porę interweniuje obrońca KH Energi.
51 min. - GOOOOOL - 8:2 Kolejne trafienie dla gospodarzy, a zdobywcą bramki po zamieszaniu Sawicki.
51 min. Bliski strzelenia bramki Bartosz Fraszko, jednak broni Ondrej Raszka, który w porę zdążył zamrozić krążek.
48 min. GOOOL - 7:2! Dominik Jarosz strzelcem kolejnej bramki dla JKH GKS-u.
45 min. Kara dla gości. Dwie minuty otrzymał Jegor Fieofanow za uderzanie kijem.
44 min. Próbował Urbanowicz, jednak górą w tej sytuacji Bojanowski.
42 min. GOOOL - 6:2! Szybka riposta gospodarzy. Indywidualna akcja Dominika Jarosza, który poslał krążek w okienko bramki Bo , Golkiper gości bez szans w tej sytuacji.
42 min. GOOOL - 5:2! Ponownie bramkę dla gości podczas gry w przewadze strzela Sadrietdinow.
41 min. Początek trzeciej tercji.

40 min. Koniec II tercji.
40 min. - Kara dla gospodarzy. Arkadiusz Kostek otrzymuje dwie minuty za spowodowanie upadku przeciwnika.
39 min. - Auvinen próbował dobijać strzał, udana interwencja bramkarza gości.
39 min.- Urvbanowicz strzela z najblizszej odległości, jednak broni Bojanowski.
37 min. - Pierwsza udana interwencja Bojanowskiego.
35 min. - GOOOL - 5:1! Strzelcem pierwszego gola dla torunian Artiom Sadrietdinow.
35 min. - Kontuzja estońskiego bramkarza gości. W bramce zastępuje go Krzysztof Bojanowski. Najprawdopodobniej uraz pachwiny lub stawu skokowego. Przerwa w grze. Koitmaa w asyście ratowników medycznych udaje się do szatni.
35 min. - GOOOL - 5:0Auvinen pakuje krążek z najbliższej odległości do bramki.
35 min. - Golkiper gospodarzy broni strzał Daniela Minge. Nie miał problemów z zamrożeniem krążka.
34 min. - Jastrzębianie w pełnym składzie.
33 min. - Kolejna stuprocentowa okazja gości, jednak broni Raszka.
32 min - Kolejna kara dla gośpodarzy. Tym razem za zahaczanie ląduje Patryk Matusik. Wcześniej torunianie nie wykorzystali podwójnej przewagi.
31 min. - Minimalnie pomylił się Auvinen. Bez zmiany wyniku w Jastrzębiu.
30 min. - Częściej do sytuacji strzeleckich dochodzą goście, lecz brakuje w skuteczności w akcjach ofensywnych.
28 min. - Niedokładne podanie do Iossafova, w posiadaniu krążka KH Energa.
27 min. - Oblężenie bramki przyjezdnych, obronną ręką jednak wychodzi estoński bramkarz ekipy z Torunia.
26 min. - Niebezpieczna sytuacja gości, bliski pierwszego gola w tym meczu goście. Strzał Fraszki broni golkiper gospodarzy.
25 min. - Jabornik próbował swoich sił, ale bez efektu.
24 min. - Raszka zamroził krążek po strzale jednego z napastników gości.
23 min. - Jastrzębianie grają w 4-osobowym zestawieniu.
23 min. - Zieliński próbował uderzać, jednak jego strzał zostaje zablokowany.
22 min. - Kolejne wykluczenie dla gospodarzy. Jaris Mass otrrzymuje dwie minuty za przeszkadzanie. Torunianie będą grać z przewagą dwóch graczy.
21 min. - Bliski strzelenia bramki Sierguszkin, ale krążek po jego strzale ląduje z dala od bramki.
21 min. - Kara dla gospodarzy. Dwie minuty otrzymuje Dominik Jarosz za atak kijem trzymanym oburącz. Po raz pierwszy z przewagą jednego zawodnika będą grać podopiedczni trenera Czucha.
21 min. - Pierwsze wznowienie w drugiej odsłonie dla Jastrzębia.

Strzały: 17-3
20 min. - Koniec I tercji.
20 min. - Strzał z najbliższej odległości oddaje Kamil Wróbel, jednak broni bramkarz toruńskiej drużyny.
20 min. - GOOOL - 4:0! Koitmaa nie zdążył zamrozić krążka. Sawicki po dobitce kieruje gumę do siatki. Wcześniej uderzał Auvinen.
18 min. - Torunianie na pozycji spalonej.
18 min. - Sporo szczęścia miał Kotimaa, który obronił świetny strzal Jarosza z ostrego kąta.
14 min. - Pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu. Dwie minuty za uderzanie kijem otrzymuje Artiom Sadrietdinow za uderzanie kijem.
13 min. - GOOL - 3:0! Kolejne trafienie dla gospodarzy zdobywa Patryk Pelaczyk
12 min.- GOOL - 2:0! Sam na sam wyszedł Wróbel, który pokonał zaskoczonego w tej sytuacji Koitmęę.
11 min. - Ponownie strzał Pelaczyka broni golkiper Stalowych Pierników.
10 min. - Bliski strzelenia bramki Szkodienko, lecz zabrakło dokładności w tej sytuacji.
9 min. - Pelaczyk daleko obok bramki gości.
8 min. - Iossafov z backhandu, broni Koitmaa.
8 min. - GOOOL - 1:0! Strzelcem pierwszej bramki Maciej Urbabowicz po pięknym zagraniu Auvinena.
6 min. - Zamieszanie pod bramką gości, obronną reką z opresji wychodzi Ondrej Raszka.
5 min. - Strzał Dominika Jarosza broni Koitmaa.
4 min. - Groźna akcja gości z Torunia. Tym razem szczęścia próbował Michał Kalinowski
4 min. - Gra zostaje wznowiona.
4 min. - Przerwa w grze. Na lodzie leży jeden z zawodników gospodarzy.
3 min. - Kolejna interwencja Koitmy po strzale Pelaczyka.
3 min. - Strzał Matusika zablokowany, krążek ląduje wysoko nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Koitmę.
2 min. - Silny strzał Piotra Naparły z lewego bulika broni Raszka.
1 min. - Pierwsze wznowienie dla hokeistów Jastrzębia.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> Kliknij Tutaj

96 O. Raszka (BR1) 60:00 24 21 3 0.88