Wyniki aktualizowane są automatycznie, bez odświeżania strony. Prosimy nie odświeżać strony ręcznie

Bramki w przewadze: 2 - 1
Łączna długość kar w meczu: 12 - 12 min.

Koniec III tercji.
60. min - W końcówce meczu katowiczanie testują jeszcze umiejętności nowego bramkarza Zagłębia.
57. min - GOOOL! 5:2! Dubinin wystawił krążek Nikiforowi, a ten strzałem z pierwszego krążka nie dał szans Simbochowi.
56. min - Wysokie prowadzenie spowolniło nieco tempo meczu.
54. min - GOOOL! GieKSa swobodnie wymieniała krążek w tercji Zagłębia, Franssila zdecydował się na strzał z dystansu, dopisując kolejne trafienie dla swojej drużyny.
53. min - Trzecia kara nałożona na Kascaka w tym meczu. Faulował Starzyńskiego, przez co zasiądzie na ławce kar.
51. min - Goście bez pomysłu w tej przewadze.
50. min - Pomylili się teraz katowiczanie. Bartosz Fraszko nie zdołał w porę opuścić tafli, przez co sędzia odgwizdał nadmierną lcizbe zawodników na lodzie.
49. min - Sosnowiczanie blisko odpowiedzi. Simboch mrozi krążek.
48. min - GOOOL! 4:1! Pasiut wystawił krążek do Michalskiego, a ten mocnym strzałem z klepy pokonał bramkarza!
48. min - Mocny strzał z dystansu z Kruczka wprost w parkany Portera.
47. min - Dubinin ukarany za faul na Zielińskim. Gospodarze mogą podwyższyć prowadzenie.
45. min - Zmarnowana przewaga Zagłębia.
44. min - Ależ zamieszanie pod bramką Simbocha! Słowak leżąc na łopatkach zamroził krążek.
43. min - Starzyński ewidentnie złamał przepisy, faulując pod bandą swego rywala.
42. min - Michalski stanął przed szansą na drugie trafienie! Krążek musnął jedynie słupek.
41. min - Przed nami finałowa odsłona spotkania.

Koniec II tercji. Strzały: 12-6.
40. min - GOOOL! 3:1! Michalski pociągnął z nadgarstka i podwyższa prowadzenie!
40. min - Porter paruje strzał Michalskiego poza taflę.
40. min - Sosnowiczanie mieli okazję założyć zamek i oddać groźny strzał, krążek opuszcza jednak tercję.
39. min - Strata Zagłębia za własną bramkę, bez zagrożenia ze strony gospodarzy.
38. min - Zagłębie rozpaczliwie szukało okazji do strzału. Już za chwilę Krawczyk pojawi się na lodzie.
37. min - Spore podbramkowe zamieszanie wywołane przez sosnowiczan. Nie oddają jednak strzału.
36. min - Krawczyk trafił Nikiforowa wysoko trzymanym kijem. Szansa na wyrównanie dla Zagłębia.
36. min - Przewaga gospodarzy dobiegła właśnie końca.
35. min - Oblężenie bramki Zagłębia. Porter wychodzi z opresji.
34. min - Syrojeżkin opuszcza ławkę kar.
33. min - GieKSa już w pełnym zestawieniu. Chwilę później w walce o krążek Nikiforow zaliczył kolizję z Simbochem, a to zagranie zostało zakwalifikowane jako faul na bramkarzu. Podwójna przewaga Katowic.
32. min - GOOOL! 2:1! Wajda idealnie sfinalizował dobre podanie od Fraszki!
32. min - Dobry najazd Fraszki, krążek przelatuje jednak nad bramką.
31. min - Łopuski mądrze zastawił się z krążkiem i zmusił Syrojeżkina do faulu. Katowiczanie starają się urwać jak najwięcej sekund, by później grać jak najdłużej w przewadze.
31. min - Kolejne wykluczenie dla Katowic. Michał Naróg poważnie ucierpiał po ostrym wejściu Filipa Starzyńskiego.
30. min - Próba Kruczka zbyt słaba, by pokonać Portera.
29. min - Baszyrow zagrywał do nadjeżdżającego Dubinina, Rosjanin nie opanował jednak krążka.
28. min - Niedokładne wyprowadzenie krążka przez katowiczan, Smal z ostrego kąta nie zdołał umieścić "gumy" w siatce bramki Simbocha.
27. min - GOOOL! 1:1! Sosnowiczanie wykorzystują liczebną przewagę!
25. min - Kolejna kara dla Katowic. Łopuski podciął Kulasa. Zagłębie spokojnie rozgrywa krążek.
23. min - Wajda przymierzył spod niebieskiej, Krężołek nie zdołał przekierować krążka do bramki.
23. min - Szansa dla gości. Cunik na ławce kar za opóźnianie gry.
23. min - Kascak już na lodzie.
22. min - Podwójna interwencja kanadyjskiego golkipera. Najpierw obronił strzał z dystansu, a potem poradził sobie z dobitką.
22. min - Ależ zamieszanie pod bramką Zagłębia. Górą Porter.
21. min - Franssila z daleka, ale niecelnie.
21. min - Zagłębie wygrywa wznowienie, kradną cenne sekundy gry w osłabieniu.

Koniec I tercji. Strzały: 15-3.
20. min - Idiotyczne zagranie Kascaka, który zupełnie niepotrzebnym faulem osłabi swój zespół w drugiej tercji.
20. min - Nahunko dobrze zagrywał przed bramkę, ale "gumy" nie sięgnął Kozłowski. Uderzenie Kascaka mija bramkę.
19. min - Błąd Kruczka, krążek przechwycony przez Baszyrowa, który stanął oko w oko z Simbochem. Włożył zdecydowanie zbyt dużo siły w ten strzał i nie trafił w bramkę.
18. min - GOOOL! 1:0! Trójkową akcję wykończył Filip Stoklasa!
17. min - Hokeiści GieKSy zamknęli teraz swych przeciwników w ich własnej tercji, sosnowiczanie utrzymują jednak wynik.
16. min - Adamus próbował z najbliższej odległości, Porter bardzo dobrze pokrył słupek.
15. min - Syrojeżkin postraszył z dystansu, strzał zostaje zablokowany.
15. min - Niecelny strzał Kozłowskiego.
14. min - Sosnowiec w pełnym zestawieniu.
14. min - Kolejny błąd katowiczan w okolicach linii niebieskiej, szybko się przegrupowują.
12. min - Kascak zdecydowanie przekroczył przepisy pod bandą, faulując Macieja Kruczka. Przewaga GieKSy.
11. min - Próbował Kulas, ale wprost w Simbocha.
11. min - Potężne uderzenie najeżdżającego Paszka nie znajduje drogi do bramki.
11. min - Zieliński trafia krążkiem w Igora Smala, gospodarze musieli cofnąć się za bramkę i zbudować akcję od nowa.
10. min - Wajda z dystansu, pewnie broni Porter.
8. min - Niecelne podanie Rohtli zostaje przejęte tuż przed linią niebieską, na bramkę popędził Nikiforow, nic z tego jednak nie wynikło.
6. min - Pasiut zgubił krążek na linii niebieskiej, katowiczanie muszą budować akcję od zera.
6. min - Fraszko mógł zerwać się obronie, został powstrzymany przez Bernackiego.
5. min - Krążek wrzucony spod niebieskiej, łapie Simboch.
4. min - Adamus próbował zaskoczyć zza bramki, jednakże bez efektu.
3. min - Teraz próbował Paszek, Porter ponownie skutecznie broni.
3. min - Stoklasa! Porter z dobrą interwencją.
2. min - Sosnowiczanie mądrze wybronili atak GieKSy, nie mieli jednak pomysłu na wyprowadzenie kontry.
1. min - Ruszyli! Rozpoczynamy mecz.

31 J. Šimboch (BR1) 60:00 15 13 2 0.87