eWinner

Wyniki aktualizowane są automatycznie, bez odświeżania strony. Prosimy nie odświeżać strony ręcznie

Minuta po minucie

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Koniec.
59. min - Wrzutka Bartleya, tor lotu krążka próbowali zmienić Przygodzki i Kowalówka.
57. min - Kalan miał świetną okazję, ale nie zdołał pokonać Nechvatala. Jastrzębski golkiper miał sporo szczęścia, ale dobry golkiper musi je mieć.
56. min - Szukają honorowego gola oświęcimianie. Jastrzębska bramka jest dla nich jak zaczarowana.
54. min - Pełne składy na lodzie.
53. min - Bartley z niebieskiej. Próba przekierowania przez McKenziego. Szczęście uśmiechnęło się do jastrzębian.
53. min - Brule! Na posterunku Nechvatal.
52. min - Pierwszy, kąśliwy strzał w tym meczu w wykonaniu Gilberta Brulego.
52. min - Kara dla Nalewajki.
51. min - Kalan miał dwie okazje, by pokonać Nechvatala. Nie udało mu się ta sztuka.
50. min - W tym spotkaniu nic już się nie zmieni. Oświęcimianom pozostaje walka o honorowego gola.
49. min - Sherbatov urwał się lewym skrzydłem. Oddał strzał, ale Nechvatal niepewnie interweniował. Próba dobitki, ale obrońcy JKH sprytnie wepchnęli krążek pod leżącego Czecha.
48. min - Unia przetrzymała osłabienie.
47. min - Oświęcimianie na razie dobrze się bronią.
46. min - Kara dla Bartleya.
45. min - Kasperlik do Raca, ten chciał zmieścić gumę między parkanami Saundersa. Nie ma gola.
44. min - Ten gol na pewno podciął skrzydła oświęcimianom.
43. min - GOOOL! 4:0! Maris Jass pokonuje Saundersa uderzeniem w krótki róg
42. min - Sporo walki pod bandami. Siłowego hokeja.
41. min - McKenzie! Mógł pokonać Nechvatala! Minimalnie się pomylił.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Czy był to kluczowy moment tego spotkania? Wiele na to wskazuje.
39. min - GOOOL! 3:0! Wałęga uderzeniem z nadgarstka pokonał Saundersa
38. min - Jass jest już na lodzie.
37. min - Kompletnie bezbarwna przewag Unii.
36. min - Teraz kara dla Jassa. Wystrzelił gumę poza taflę z własnej tercji.
36. min - Obie drużyny w pełnym składzie.
35. min - Rac dobijał! Słupek uratował Saundersa.
34. min - Unia przez kilka sekund grała w przewadze. Na ławkę kar trafił McKenzie.
34. min - Wałęga przewrócił szarżującego Sherbatova.
33. min - Genialna okazja Wałęgi. Saunders świetnie interweniuje!
33. min - Unia w pełnym składzie.
32. min - Paś! Chciał oddać silny strzał, złamał jednak kija.
32. min - Uderzał Hovorka! Broni Saunders.
31. min - Kara dla Bartleya
30. min - Sporo pretensji do pracy sędziów mają oświęcimianie.
30. min - Sołtys kąśliwie z ostrego kąta, krążek wyekspediowany poza bandy.
28. min - Da Costa ucierpiał pod bandą, okazja do sprawdzenia bramki. Sędziowie rozkładają ręce, nie ma gola!
28. min - Urbanowicz z półobrotu, ale niecelnie.
27. min - Gra toczy się spod bramki do bramki, zawodnicy nie mają szans do chwili wytchnienia. Brakuje jednak strzałów.
24. min - Rac już cieszył się z gola... ale gramy dalej! Sędziowie jeszcze pewnie wrócą do tej sytuacji, tymczasem czekamy na przerwę w grze.
22. min - GOOOL! 2:0! Jass zagrywał do Sołtysa, a ten nie dał szans Saundersowi strzałem z nadgarstka!
22. min - Urbanowicz wrzucił krążek po lodzie ze skrzydła, ten został strącony przez Pasia. Saunders błysnął refleksem.
21. min - Hovorka! Saunders odsłonił całą bramkę, ale nikt nie zdążył z dogrywką.
21. min - Przed nami druga tercja. Pierwszy bulik dla Kalana.

Koniec I tercji. Strzały: 9-7.
20. min - Sevcenko pokusił się jeszcze o strzał z nadgarstka, czujny Saunders.
20. min - Bryk dynamicznie wszedł w tercję rywala, ale jego próba strzału została powstrzymana.
18. min - Wałęga ofiarnie blokuje strzał.
17. min - Paś! Saunders broni uderzenie mocny strzał reprezentanta Polski.
15. min - Pretnar wrzucił krążek spod linii niebieskiej, Da Costa uderzył z bliska, ale górą Nechvatal.
13. min - Phillips z ostrego kąta postraszył Saundersa.
13. min - Krążek w klinczu pod bandą w tercji defensywnej JKH, udaje im się wyprowadzić "gumę".
13. min - Garszyn wypalił z krawędzi bulika, minimalnie minął się z bramką.
11. min - McKenzie! Zmusił Nechvatala do interwencji szpagatem.
11. min - Hovorka z klepy, nieczysto trafił w krążek i nie sprawił zagrożenia.
10. min - Kąśliwy strzał Urbanowicza, nie trafił w bramkę.
10. min - Ciężar gry przenosi się do tercji gospodarzy, wychodzą jednak z opresji.
8. min - Indywidualnie błysnął Przygodzki, ale trafił wprost w Nechvatala.
7. min - Bartley wrzucił krążek spod niebieskiej i wywalczył wznowienie w tercji ofensywnej.
7. min - Krążek znalazł pod bramką Sherbatova, ten po lodzie minimalnie obok słupka.
5. min - Hovorka wrócił do gry.
5. min - Krążek koziołkował pod bramką Nechvatala, w końcu uderzył Brule, nieskutecznie.
4. min - Kasperlik ruszył z kontrą, ale został powstrzymany przez Bartleya na bandzie.
3. min - Szansa przed oświęcimianami. Hovorka oddelegowany na ławkę kar po podcięciu rywala.
2. min - GOOOL! 1:0! Do krążka odbitego obok Saundersa doskoczył Phillips i nie dał szans bramkarzowi.
1. min - Pierwsza próba Kalana! Później poprawił Bartley, ale niecelnie.
1. min - I ruszyli! Rozpoczynamy batalię na Jastorze!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

7 P. Nechvátal (BR1) 60:00 23 23 0 100